מדורי תוכן

תמי עטיה

תמי עטיה תמי עטיה

כתבה על תמי עטיה נומרולוגית מומחית, מאבחנת אנרגטית, גרפולוגית, עובדת עם קלפי טארוט ובקלפי הדרכה נוספים

לקבלת יעוץ אישי מלימור שלום התקשרו בכל שעה: 072-2285820


תמי עטיה - מספרי הקסם ופרשת השבוע. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את תמי עטיה. תמי מתגוררת בקיבוץ דגניה ב' שבצפון, חברת פאנל קבועה בתוכנית 'זמן מיסטיקה' בערוץ 10, מפרסמת בקביעות פוסטים ומאמרים בפייסבוק ובמדיות השונות. תמי היא נומרולוגית מומחית, מאבחנת אנרגטית, גרפולוגית, עובדת עם קלפי טארוט ובקלפי הדרכה נוספים, עובדת עם "פרשת השבוע" וחכמת המקורות וכל זה לצד הייעוץ השיווקי עסקי.

"הדגש אצלי הוא האיזון הקדוש בין הרוחניות לגשמיות – בין העולם המיסטי והסימנים שאנו מקבלים "מהעולם שמעבר" והחיבור הנכון לעולם הזה, למציאות, תוך שימוש בכלים פרקטיים, אומרת תמי.

היא עוסקת בתחום שנים רבות – כאשר אחד הדברים שמייחדים אותה וזאת לפי הפידבקים של אנשים, הוא האבחון המהיר למגוון רחב של קשיים, בעיות, התמודדויות לצד אבחון פוטנציאל מקצועי, עסקי ואישי. "כשאנחנו מודעים ומבינים את שורש העניין של ההתנהגות שלנו, הרצונות והכמיהות, אנחנו יכולים לראות בבהירות את הדרך ובהתאם לבחור את הכלים שיסייעו לפרק את המוקשים ויעזרו לנו לעבור את הדרך בדרך להגשמה האישית שלנו וזה מבלי ל"הסתובב סביב הזנב של עצמינו שנים רבות".

 "נכון שתהליכים לוקחים זמן, אבל אנחנו חייבים להרגיש שאנחנו מתקדמים אפילו צעד קטן, עליית מדרגה קטנה ולא שנחזור שוב ושוב שוב ושוב על אותם דפוסי התנהגות בעיתים שמובילים אותנו לשום מקום". כמו להיות בזוגיות כושלת פעם אחר פעם ועוד..

והנה חלק מהדברים שכתבו לה לקוחות שלה על היכולת האבחונית
"היי תמי. רוצה לומר לך שאת משהו מיוחד קראת אותי לדקויות הכי עמוקות כמו טיפול פסיכולוגי של 10 שנים וגם שם בספק. אף אחד לא מגיע לרמתך. נתת לי כוח וחיזקת אותי". כתבה אישה מהמרכז
• "אין עלייך! הוא אמר שקראת אותו כמו ספר פחד שלא יפתח את הפה וזה זרם ממנו. הצלחת לעשות דבר ששום פסיכולוג לא הצליח" – כתבה אמא של צעיר מהצפון
• "תמי! רציתי להודות לך על החוויה המרגשת שעברתי אצלך... טרפת לי את כל הקלפים... ועכשיו המחשבות לאט לאט מסתדרות... ישר כח ושבת שלום". כתבה אישה שנמצאת בצומת לבחירת קריירה שנייה.

מה מייחד את עבודתך?
"מה שמייחד את עבודתי זה שאני חושבת שאדם בין אם הוא בא אליי לפגישה אחת, שתיים או אימון זה ההבנה שהוא צריך לצאת עם כלים, אדם לא צריך אותי שאני יאמר לו כמה מילים על עצמו שסביר להניח שהוא יודע. אלא מעבר לזה. למה? ואיך? ולעצם העניין הכלי העיקרי שלי הוא הנומרולוגיה, עולם המספרים, עולם קסום שניתן לראות באמצעות התאריך לידה והשם את המהות של האדם, הייעוד והתפקידים שנכונו לו בעולם הזה. את הקשיים, התבניות ההתנהגותיות, החסמים, הפוטנציאל, הכישורים וכל החבילה הזו מגיעה מכמה השפעות: הן מגלגולים קודמים, הן מההשפעה של הבית הורים והסביבה, הן ההשפעות ההיסטוריות והן ההשפעות המולדות. הנומרולוגיה היא הכלי הראשוני ודרכה אני משלבת את כל הכלים שעומדים לרשותי וכל זה על מנת שאראה את התמונה הרחבה ביותר".

איך הגעת לתחום המיסטי?
"לא בדיוק הגעתי אלא הובלתי – התכחשתי בהתחלה לסימנים שהלכו והתרבו. בהמשך התחלתי לצעוד בשביל, תחילה בהיסוס ולאחר שקיבלתי תגובות מפרגנות – נפתחה בפניי דרך מדהימה. גילתי בעצמי יכולות ששוב ושוב מפתיעות אותי מחדש והן לא מובנות מאליהם ולצד זה, אני לומדת כל החיים במטרה למקסם את עצמי כאדם כמאבחנת, מטפלת, יועצת ומאמנת לתהליכים. מעבר להיותי אקדמאית למדתי גרפולוגיה, נומרולוגיה, קריאה בטארוט, תטא הילינג וכן למדתי ופיתחתי נוסחאות שלי. אני אוהבת את חכמת המקורות שלנו ששם גילתי עולם קסום ומופלא: פרשת השבוע, חז"ל, הרמב"ם, רבי עקיבא, ספר תהילים ועובדת עם קלפי חכמת נשים".

מה האני מאמין שלך?
"כאשר אדם זקוק לשינוי בחייו מכל סוג, הוא צריך לבחון עד כמה הוא בשל ובעל אומץ לצלול לתוך עולמו הפנימי? במידה והוא חש שהוא בעיתוי הנכון לעשות זאת ויפעל לעזור לעצמו, היקום יתגייס לעזור לו – כי תמיד אני אומרת ללקוחות שלי – אל תתהלכו לרגע עם תחושה שהיקום נגדכם, אנחנו צריכים לעבור שיעורים והיקום רוצה לראות שאנחנו עוברים את השעורים וגם אם יש נפילות ויש, הוא מצפה שנתרומם ונעזור לעצמינו ואז הוא שולח איתות חיובי. במילים אחרות תמיד היקום נותן הזדמנויות לחזור לדרך המלך, רק צריך לראות את זה".

תוכלי לתת דוגמה?
"הגיע אליי בחור שנולד בט"ו באב, וחווה בחייו קשיים רבים בתחומי חיים שונים. פתחנו את פרשת השבוע- בהתאמה לתאריך הלידה שלו וגיליתי לו שזמן קצר לפני היוולדו, הייתה תקופה של 'בין המיצרים' וחורבן הבית (ט' באב). סמיכות התאריכים היא זאת שעזרה לו להבין שכמו חורבן הבית גם הוא חווה תקופה שהצרה את דרכו והרסה את המסגרת והנתיב שהיה אמור ללכת בו... הראיתי לו שלמעשה תאריך הלידה שלו הוא אחד מהימים הכי שמחים בשנה, ושה'טוב' בחייו יגיע ברגע שהוא עצמו יאמין ביכולתו לצאת מהמצב בו הוא נתון. לאחר תהליך קצר בו חזר לו הביטחון העצמי והיכולת לראות את ה'קרן אור' בקצה המנהרה גם אם המנהרה ארוכה.

ככלל אפשר לומר, שאנשים בעלי מודעות שיש להם אמונה בעוצמה הפנימית שלהם, יכולים להפוך עולמות. האמת האבסולוטית היחידה בחיים היא שכשיש לאדם רצון ונחישות וכלים מתאימים להתקדמות בכיוון מוגדר וממוקד - השמיים הם הגבול".

הרצאות, סדנאות וערבי נשים
בנוסף לעיסוקה כיועצת ומאמנת. תמי עטיה מעבירה הרצאות לקבוצות מאורגנות, ערבי נשים, מסיבות רווקות ועוד... וכובע נוסף שמעניק לה הנאה מרובה היא העובדה שהיא מנהלת השיווק של התיירות בגליל המערבי.

איך אפשר לתקשר אתך?
"יש לי קליניקה בדגניה ב' – בנוסף חלק גדול מהיעוצים לקהל מהמרכז ומירושלים שלא מגיע לצפון, מתבצע באמצעות הטלפון והסקייפ ולאחרונה, קהל נוסף שהולך ומתפתח בשנים האחרונות הם ישראלים המתגוררים מעבר לים ובעיקר לוס אנג'לס, ניו יורק ועוד".

לאור בקשות רבות היא שוקלת לעבוד פעם בחודש מאזור המרכז או ירושלים והיא מחפשת מקום ראוי שיכבד את האנשים המגיעים אליה.

אחת לכמה זמן היא מאפשרת יעוץ חינם לאלפי חבריה בפייסבוק. "מי שמקבל צריך לדעת לתת" היא אומרת "ואני מקבלת הרבה פרגון".

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285820
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תמי עטיה, תמי עטיה טלפון, תמי עטיה כתובת, תמי עטיה המלצות, תמי עטיה טיפול, תמי עטיה אתר, תמי עטיה יעוץ, תמי עטיה תגובות

תן ציון למאמר זה

0