מדורי תוכן

ראשי | סדנאות והרצאות | לואיז ששון - קורס "גלגולו של מטפל" בראשון לציון

לואיז ששון - קורס "גלגולו של מטפל" בראשון לציון

לואיז ששון - קורס "גלגולו של מטפל" בראשון לציון לואיז ששון - קורס "גלגולו של מטפל" בראשון לציון

בקורס עוברים תהליכים של כניסה אל גלגולים שונים הנוגעים בחלקים לא פתורים המעכבים אותנו מלהתקדם כדי שנוכל להחזיר לעצמנו את הכוח הראשוני איתו נולדנו למימוש הפוטנציאל שמתוכו אנחנו אמורים לצמוח כדי להגיע אל היעוד שלנו.

יצירת קשר עם לואיז ששון: 072-2285844

לואיז ששון - קורס "גלגולו של מטפל" בראשון לציון

בתאריך: 2.7.18
מיקום: ראשון לציון

אני שמחה להודיע כי החלה ההרשמה לקורס "גלגולו של מטפל" הפתיחה יום שני ה 2.7.18.

למי מיועד הקורס? הוא מתאים לכל אחת ואחד הרוצה להכיר רבדים נוספים ועמוקים שלו דרך כניסה אל התודעה שהיא תכנת הנשמה. אני מאמינה שלכל אחד ואחת מאתנו יש את החלק המטפל שבנו, כהורה כילד כמורה בכל הקשור במערכות היחסים שלנו עם המשפחה חברים, הסביבה עימם בחרנו לחוות בתחומים השונים בחיינו. המטרה והרצון שלנו הוא לקדם את עצמנו ולהתפתח.

בקורס עוברים תהליכים של כניסה אל גלגולים שונים הנוגעים בחלקים לא פתורים המעכבים אותנו מלהתקדם כדי שנוכל להחזיר לעצמנו את הכוח הראשוני איתו נולדנו למימוש הפוטנציאל שמתוכו אנחנו אמורים לצמוח כדי להגיע אל היעוד שלנו.

הקורס מאוד דינאמי ואינטימי המועבר בקבוצות קטנות החוברות יחד ויוצרות דיון משותף של תהליכי למידה מרתקים הפורץ אמונות ישנות וקבלת כלים יישומיים דרך התכנים האישיים שהקבוצה עוברת. הוא משלב בתוכו תדרי בריאה המועברים לשינוי התודעה.

בנוסף הקורס מקנה כלי טיפולי למי שבוחר להיות מטפל באמצעות שחזור גלגולים. בסוף הקורס ניתנת תעודה.

קצת על - לואיז ששון:
לואיז ששון בעלת ניסיון מעל 20 שנה.
אל תוך נבכי עולם הרגש - מטפלת בשחזור גלגולים דרך חוויה מתקנת ותקשור בשיטה ייחודית.

אני מייעצת באמצעות תקשור דרך העברת תדרים בריאתיים המשנים את התודעה ונותנים כלים יישומיים המאזנים ומביאים יכולת הבנה גבוהה ועמוקה של תהליכי למידה מודעות והתפתחות.

פיתחתי שיטה מיוחדת - הפסיכולוגיה הרב מימדית לכניסה אל מקור הבעיות בחיים הקודמים למציאת הפיתרון לבעיות בחיים האלה (כגון פחדים, עכבות, יחסים ועוד...) דרך כניסה אל שורשם בהיבט הרגשי והנשמתי ולפגוש את תעצומות הנפש החבויות.

אני גם מלמדת שחזור גלגולים – קורס המועבר ככלי טיפולי דרך תכנים אישיים.

למידע נוסף על לואיז ששון

טלפון:
072-2285844

נשמח לראותכם!

כל הקורסים והסדנאות שמופורסמות כאן הן באחריות המטפל / מנחה הסדנא / מכללה. הסדנאות בעמוד הפייסבוק של לוח ארועי גוף - נפש - רוח בישראל מתעדכנות באופן שוטף. נשמח אם תעשו לייק לעמוד, כך תוכלו להשאר מעודכנים בכל האירועים הקרובים. תשתפו עם החברים שלכם כדי שגם הם יוכלו ליהנות מהעצמה אישית ויעשירו את חייהם באנרגיות טובות ובכלים שימושיים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

שחזור גלגולים, לואיז ששון, לואיז ששון טלפון, לואיז ששון כתובת, לואיז ששון סדנא, לואיז ששון סדנאות, לואיז ששון קורס, לואיז ששון קורסים, קורס גלגולו של מטפל, לואיז ששון גלגולו של מטפל, קורס שחזור גלגולים

תן ציון למאמר זה

0