מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי עידן חדש והעצמה | ספר אושו- חופש האומץ להיות עצמך

ספר אושו- חופש האומץ להיות עצמך

ספר אושו- חופש האומץ להיות עצמך ספר אושו- חופש האומץ להיות עצמך

בספר הזה אושו מתווה שלושה שלבים של חופש. הראשון הוא " חופש מ..."- חופש שבא בעקבות שחרור מעכבות ומגבלות מצד גורמים מבחוץ, כמו הורים, חברה או דת.

לפרטים נוספים ורכישה, התקשרו עכשיו: 072-2285801

השלב השני הוא "חופש ל..."- חופש שנובע מיצירה מבנייה, מאימוץ רעיון, מהשקעה בדבר חיובי כמו קשר מספק, עשייה אמנותית או חזון הומניטרי. השלב השלישי הוא "פשוט חופש"- וזה החופש הגבוה ביותר, העילאי, המוחלט, חופש בטהרתו. החופש האחרון הוא יותר ממצב של בעד או נגד משהו; זה החופש פשוט להיות עצמך ולהגיב ממקום אמיתי למה שבא בכל רגע.

סדרת "תובנות לדרך חיים חדשה" מנסה לשפוך אור על אמונות ועמדות שמונעות מבני אדם להגיע לאני האמיתי שלהם. הקורא מקבל עידוד להיפגש ולהתעמת עם הדבר שהוא עושה הכול להימנע ממנו, וזה נותן בידו מפתח לתובנה ממשית ולכוח אמיתי. הספר הזה עוזר לקורא לזהות את המכשולים בדרך לחופש שלו- בין שאלה מכשולים נסיבתיים או כאלה שהוא עצמו שם בדרכו- על מנת שיוכל לבחור בתבונה את מאבקיו, ולמצוא את האומץ להיות נאמן לעצמו.

אושו מאתגר את קוראיו לבחון את מערכות האמונה המותנות ואת הדעות הקדומות שמגבילות את יכולתם ליהנות מן החיים בכל עושרם ולהשתחרר מהן. הוא תואר על ידי סנדיי טיימס הלונדוני כאחד מ"אלף האנשים שעיצבו את פני המאה העשרים", ועל ידי סנדיי מיד-דיי (הודו) כאחד מעשרת האנשים- לצד גנדי, נהרו ובודהא- ששינו את גורלה של הודו. יותר מעשר שנים אחרי מותו בשנת 1990, תורתו ממשיכה להכות גלים, ולהגיע למחפשים בני כל הגילים כמעט בכל ארץ בעולם.

כריכה רכה 171 עמודים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

ספרי עידן חדש, ספרי העצמה, אושו- חופש האומץ להיות עצמך, ספר אושו- חופש האומץ להיות עצמך, אושו- חופש האומץ להיות עצמך הספר, אושו- חופש האומץ להיות עצמך המלצות, אושו- חופש האומץ להיות עצמך רכישה

תן ציון למאמר זה

0