מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי עידן חדש והעצמה | ספר אושו- יצירתיות- שחרור הכוחות שבפנים

ספר אושו- יצירתיות- שחרור הכוחות שבפנים

ספר אושו- יצירתיות- שחרור הכוחות שבפנים ספר אושו- יצירתיות- שחרור הכוחות שבפנים

כפי שאושו מציין במבוא לספרו, לאורך ההיסטוריה האנושית נאלץ כמעט תמיד האדם היצירתי למרוד בחברה שהוא חי בה. כיום השתנה המצב מן הקצה אל הקצה.

לפרטים נוספים ורכישה, התקשרו עכשיו: 072-2285801

כיום השתנה המצב מן הקצה אל הקצה. בעולם של ימינו נדרשת מכל אחד כמעט, ממנהלי עסקים עד עקרות בית, יכולת להגיב באופן יצירתי לאתגרים חדשים. אלה שהכלים שהם מצוידים בהם להתמודדות עם החיים כוללים רק את מה שלמדו בעבר מהוריהם וממוריהם מצויים בעמדת נחיתות ניכרת בקשריהם האישיים ובעבודתם גם יחד. המעבר מהתנהגות חקיינית וכפופה לכללים לכושר המצאה יצירתי וגמיש מחייב שינוי עמוק בגישתנו לעצמנו וליכולותינו.

יצירתיות הוא ספר עזר למי שמבין את הצורך להוסיף יצירתיות, משובה וגמישות לחייו. זה מדריך שילמד אותך לחשוב " מחוץ לקופסה"- וגם לחיות שם.

אושו הוא אחד המורים הרוחניים הידועים והמעוררים למחשבה במאה העשרים. החל משנות השבעים של המאה שבה את לבם .

של צעירים מן המערב שרצו להתנסות במדיטציה ולחולל שינוי עמוק בחייהם. יותר מעשור אחרי מותו בשנת 1990, תורתו ממשיכה להכות גלים ולהגיע למחפשים בני כל הגילים כמעט בכל ארץ בעולם.

כריכה רכה, 176 עמודים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

ספרי עידן חדש, ספרי העצמה, אושו- יצירתיות- שחרור הכוחות שבפנים, אושו- יצירתיות- שחרור הכוחות שבפנים הספר, ספר אושו- יצירתיות- שחרור הכוחות שבפנים, אושו- יצירתיות- שחרור הכוחות שבפנים המלצות, אושו- יצירתיות- שחרור הכוחות שבפנים רכישה

תן ציון למאמר זה

0