מדורי תוכן

ראשי | ספרות רוחנית | ספרי עידן חדש והעצמה | התפתחות התודעה האישית

התפתחות התודעה האישית

התפתחות התודעה האישית התפתחות התודעה האישית

הספר הינו הבסיס לתחילת האיחוד העצמי האנושי עם העצמי-הגבוה האישי שלכם.


בעקבות הקורס והצלחתו לשנות את חייהם של חניכים/ות רבים/ות מישראל וממדינות שונות ברחבי העולם, ערכתי ספר זה כהשלמה לקורס הראשון בהנחייתי: "התפתחות התודעה האישית".

הספר הוא הבסיס לתהליך, שהוא ממושך הדורש את האומץ, סבלנות, התמדה, משמעת עצמית יום-יומית, וכמובן הבעת כוונה פנימית וכנה לשינוי ולהתקדמות ודורש את תשומת לבכם/ן בלקיחת אחריות ביישום המעשי שלכם/ן בחיי היום יום, ואין זה משחק חוותי הנמשך כמה ימים או שעות.

אם אתם מרגישים שקורה לכם משהו בתוככם ולא יכולים להסביר זאת במילים- אתם נמצאים בתהליך האיחוד וההשלמה בין העצמי הגבוה האמיתי שלכם לבין העצמי האנושי שלכם- שהוא למעשה סיום החיפוש להבין מי אתם והיציאה מתודעת הדואליות  

הספר הינו הבסיס לתחילת האיחוד העצמי האנושי עם העצמי-הגבוה האישי שלכם והיציאה מהנתיב של תודעת הדואליות. מכיוון שעברתי תהליך זה לבדי במלואו כאחת מהראשונים והמעטים שעברו את המעבר הזה, ערכתי את הקורס והספר שתעברו תהליך זה בקלות ובהבנה בידע מקורי ואוטודידקט.

תהליך האיחוד וההשלמה עם העצמי הגבוה שלכם/ן הוא רק ביישום המעשי על עצמכם. כל אחד ואחת עוברים/ות את התהליך הזה באופן אישי ואף אחד אחר לא יכול לעשות את העבודה במקומכם לכן, עליכם/ן לקחת אחריות על עצמכם ולבצע את המשימות האישיות שבסוף כל שיעור/פרק כדי ליישם את הידע והמידע באופן המעשי.

הספר "התפתחות התודעה האישית" ניתן להשיגו רק בביה"ס ספירלת הזהב.
מחיר השקת הספר: 90 ש"ח במקום 120 ₪

על המחבר/ת: 
שמי ספטיניה סולר וייסדתי את ביה"ס ספירלת הזהב ב- 1997 כשבתחילת דרכו היה בהרצליה. לביה"ס יש ותק וניסיון רב במתן סיוע ופתרונות מעשיים במגוון נושאים שונים כמו:

* בעיות אישיות, משפחתיות וחברתיות
* שמירה על גוף בריא ואוכל טבעוני
* עיצוב- פנים ואבזור הולם בבתי מגורים, במשרדים, בקליניקות ובמקומות העבודה
* סיוע לבע"ח ומודעות לקיימות ולאיכות הסביבה
ועוד...

לפרטים נוספים מוזמנים לפנות בהודעה אישית כאן

לפרטים נוספים ולרכישת הספר לחצו כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

התפתחות התודעה האישית, ספטיניה סולר, התפתחות התודעה האישית הספר, התפתחות התודעה האישית ספטיניה סולר, ספטיניה סולר ספרים, הספר התפתחות התודעה האישית, ספטיניה סולר ספר, ספירלת הזהב, בית ספר ספירלת הזהב, התפתחות התודעה האישית הספר לרכישה, התפתחות התודעה האישית לרכישה

תן ציון למאמר זה

0