מדורי תוכן

תרפיית ביורזוננס

תרפיית ביורזוננס תרפיית ביורזוננס

תרפיית הקאנטום ביורזוננס היא שיטת טיפול אנרגטית חדשנית ביותר אשר מאתרת בעזרת תוכנה ממוחשבת אי התאמות אנרגטיות הטמונות בגופו של המטופל.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

השדה האנרגטי סביב גופנו מכיל בתוכו מידע בנוגע לבריאותו הפיזית, הנפשית והרגשית של האדם.
תרפיית הקאנטום ביורזוננס היא שיטת טיפול אנרגטית חדשנית ביותר אשר מאתרת בעזרת תוכנה ממוחשבת אי התאמות אנרגטיות הטמונות בגופו של המטופל.

הקואנטום ביורזוננס כולל בתוכו מגוון רחב של תוכניות טיפול והבחירה של התוכניות נעשית לפי תוצאות בדיקה של שלוש דקות בה נמדדות תגובות אנרגטיות של המטופל לאלפי פריטים. 
שיטת טיפול זאת עוזרת לטפל בשורש הבעיה ולא רק בסימטומים של המחלה הנובעים מחוסר איזון אנרגטי והיא מגבירה את יכולת הריפוי העצמי של הגוף.

האנרגיה החשמלית הקיימת בגופנו יוצאת מכלל איזון הרבה לפני שמרגישים בסימטומים של המחלה ולכן שיטה זו מתאימה לא רק למצבים אקוטים אלא מומלצת במיוחד גם כדי למנוע מחלות.
הדבקה במיקרואורגניזמים ופרזיטים היא תופעה נפוצה בזמן שמערכת החיסון מוחלשת. תוכנית הטיפול כוללת גם הרס של אותם הפתוגנים בעזרת תדרים אלקטרו-מגנטיים מסויימים יחד עם המשך טיפול באמצעות מכשור מיוחד בבית המטופל. הטיפול נמשך בין שבוע לשבועיים.

בנוסף הטיפול כולל גם התאמת תפריט בשילוב צמחי מרפא ושמנים ארומתיים, כאשר הכל מותאם אישית למצבו הבריאותי של המטופל.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

צמחי מרפא, טיפולים ברפואה משלימה, שמנים ארומתיים, איזון אנרגטי, טיפול אנרגטי, טיפול באנרגיה, טיפול אנרגטי רגשי, טיפולים אנרגטיים, ביאנקה קליגר, תרפיית ביורזוננס, ביורזוננס, ביורזוננס המלצות, טיפול אנרגטי מרחוק, קואנטום ביורזוננס, שדה אנרגטי, אנרגיה חשמלית בגוף, תרפיית קאנטום ביורזוננס

תן ציון למאמר זה

0