מדורי תוכן

ראשי | רפואה משלימה | פרחי באך | תמצית פרחי באך מספר 5- סרטו - קורנית CERATO

תמצית פרחי באך מספר 5- סרטו - קורנית CERATO

תמצית פרחי באך מספר 5- סרטו - קורנית CERATO תמצית פרחי באך מספר 5- סרטו - קורנית CERATO

תמצית פרחי באך מספר 5- סרטו - קורנית CERATO

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285422

על תמצית פרחי באך זו:

תמצית פרחי באך סרטו - קורנית CERATO מתאימה לאנשים שמושפעים מאחרים

טיפוס הסרטו מטיל ספק בעצמו ומחפש כל הזמן אישורים מסביבתו, ועד כדי כך נזקק לאישור מתמיד מסביבתו עד שהוא נתפס כ"מוצץ אנרגיה" ומתיש את זולתו. הוא אינו מסוגל להגיע להחלטה, דעתו משתנה ללא הרף ושומע לעצות אחרים גם אם זה לרעתו. הוא אינו מחובר לאינטואיציה שלו ולקולו הפנימי. הוא בעל ידע נרחב, כי עקב חוסר ביטחונו הוא אוסף מידע באובססיביות, אבל המידע הזה אינו משרת אותו כשהוא נזקק לו. הוא מחקה אנשים בלי הרף ונמשך כמו פרפר לאש לאנשים בעלי עוצמה המרשימים אותו עמוקות.
(זה אותו טיפוס שאם אי פעם ישאל אותך איזו מכונית לקנות האדומה או הירוקה, עדיף שתברח לפני שתשתגע).
התמצית עוזרת לאדם להיות אינטואיטיבי, ולהיות מסוגל להקשיב לקולו הפנימי ולפעול על פיו.

משפרת ועוזרת ל: אינטואיציה חלשה, מחזקת שקט נפשי, בטחון בקבלת החלטות, מחלישה תלותיות בעצות אחרים ומחזקת בטחון באינטואיציה האישית של המשתמש, עוזרת במצבים של חוסר בבטחון עצמי.

ליצירת קשר ופרטים מלאים על ברכה מיטשיניק

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תמצית פרחי באך, תמצית רסקיו, פרחי באך, תמציות פרחי באך, מטפלים בפרחי באך, ברכה מיטשיניק, פרחי באך לילדים, קורס פרחי באך, פרחי באך תופעות לוואי, פרחי באך מטפלים, פרחי באך לדיכאון וחרדה, פרחי באך בהריון, פרחי באך קשב וריכוז, תמצית רסקיו לילדים, תמצית פרחי באך רסקיו, טיפול טבעי בחרדות, טיפול טבעי בחרדה ודיכאון, טיפול טבעי בחרדות ודיכאון, טיפול טבעי בחרדת ביצוע, טיפול בחרדות באופן טבעי, טיפול טבעי בחרדות ילדים, טיפול טבעי בחרדה כללית, טיפול טבעי בחרדה חברתית, טיפול טבעי בחרדה אצל ילדים, טיפול תרופתי טבעי בחרדה, טיפול תרופתי טבעי בחרדות, חוסר ביטחון עצמי, תמציות פרחי באך אבחון וטיפול, טיפול בפרחי באך, מה זה טיפול בפרחי באך, סוגי תמציות פרחי באך, מהו טיפול בפרחי באך, תמצית פרחי באך לילדים, תמציות פרחי באך בהריון, קורנית פרחי באך, קורנית

תן ציון למאמר זה

0