מדורי תוכן

ראשי | הורוסקופ יומי | הורוסקופ יומי 22.2

הורוסקופ יומי 22.2

הורוסקופ יומי 22.2 הורוסקופ יומי 22.2

איך היום שלכם יהיה ומה צופים הכוכבים למזל האסטרולוגי שלכם

לתחזית אישית ממיסטיקניות מומלצות חייגו: 03-6145910

מצורפת תמצית תחזית אסטרולוגית יומית להיום. הורוסוקופ יומי זה הוכן על ידי מיסטיקנים ואסטרולוגים מומלצים במיוחד עבור גולשי אלטרנטיבלי. בתחזית אסטרולוגית יומית תוכלו לקרוא הכל על המזל שלכם ומה צופים הכוכבים.

צפויות אנרגיות כפייתיות קמעה. אתם מחפשים שלמות בתחום האישי ובכלל. אנשים שאתם פוגשים משמשים לכם כמראה ואתם לא ממש אוהבים לראות את מה שמשתקף. מצב הרוח לא יציב ומתנדנד למדי. תקשורת היא מילת המפתח. גלו את מה שבלבכם לאנשים מולכם. גם אם יש לכם תחושה שהמשבר כבר בעיצומו- עשו מאמץ מיוחד כדי שלא להרע את המצב ולגרום להתדרדרות נוספת.

במהלך היום אתם מצליחים להירגע לאחר בוקר סוער למדי. תרגול מדיטציה או רישום של החוויות שלכם יעזרו לכם למצוא את הדרך לשלווה ורוגע פנימי. צפויה לכם חוויה רוחנית באירוע חברתי בו תשתתפו. אנשים חדשים שתפגשו יהפכו להיות חברים של ממש בהמשך הדרך. אתם זוכים בחיזוריו של אדם שסירב לכם בעבר. ייתכן כי מדובר בקטע עסקי, לאו דווקא רומנטי.

יום פורה ויצירתי. אתם מצליחים לצאת מהקיבעון שתוקף אתכם לעיתים ואז צצים לכם שפע של רעיונות מקוריים. יצירתיות ויצריות קשורות ביחד ולכן, זה יום טוב למי שיש לו 'פרטנר' לממש את החגיגה. גם פנויים יכולים לנצל את הרגע לפעולה, להפעיל את הקסם האישי שסופו מבטיח למדי- בתחום הזוגי. נראה כי החגיגה תשפיע לטובה דווקא על ההרפתקנים שביניכם.

ביקור מפתיע יביא אתכם לידי תובנות עמוקות יותר בקשר לעצמכם. אתם מגלים דברים חדשים ונהנים מעולמות חדשים שקודם לכן היו סגורים בפניכם. קצב ההתרחשויות מעלה את האופטימיות הטבעית שהייתה חבויה במידה מסוימת בתקופה האחרונה. יום ממוזל שבמהלכו תפגשו אנשים שמתאימים לתחומי ההתעניינות שלכם. מסר רוחני תקופתי רומז לכם כי הצלחתכם תגיע בו ברגע שתעניקו למעשיכם גוון מקורי, חריג, לא שגרתי ויוצא דופן.

בכל מה שאתם עושים היום אל תיקחו סיכונים מיותרים. תחושת עייפות עלולה לגרום לכם לוותר במקומות לא מתאימים, במיוחד כשמדובר בעניינים כספיים. חוסר וודאות גורם לכם לדאגות. בתחום הזוגיות והאינטימיות צפות מספר שאלות לא פתורות. טיהור האווירה לפני שממשיכים הלאה, חשוב ביותר. מסר רוחני קובע כי אתם רוצים לפייס ולרצות את הסובבים אתכם, עד כדי התעלמות מן האינטרסים שלכם.

נושאי עבודה עדיין לא ממש פתורים. תוכלו לנצל קשרים חברתיים לקידום העניינים האישיים שלכם. הקדישו זמן גם לבדיקת אופציות הקשורות לחו"ל. אירוע חברתי עומד להתרחש ואתם אמורים לתת מענה לגבי השתתפותכם. נסו לתכנן ביעילות את סוף השבוע. טיול הרפתקני יכול להוות אתגר גופני ורוחני. מסר רוחני רומז לכם על אנרגיה פיסית שלא מהעולם הזה, והוא טוב במיוחד עבור אלה מכם העוסקים בענייני צבא וביטחון.

בקלות אפשר לראות ולהרגיש את חוסר המנוחה שמשתלט עליכם לקראת סוף השבוע. דווקא בא לכם לנוח ופשוט לא לעשות כלום אחרי שבוע אינטנסיבי אולם האילוצים שעולים אל הפרק, אינם מאפשרים זאת. בכול זאת, עדיין יש לכם את זכות הבחירה ואת היכולת להחליט איך אתם מבלים את היום הזה. לא מתאים לכם להרגיש חוסר אונים שכזה. זכרו כי אפילו כשאנשים נעשים רוחניים, הם ממשיכים לחשוב במונחים של בעלות- לרכוש את גן העדן או לרכוש את תענוגות גן העדן.

פליטת פה עלולה לסבך אתכם בסיטואציה לא נעימה. אתם מתנהגים בצורה שונה מהרגיל ואנשים לא ממש יודעים איך להתייחס אליכם. יש אנשים שתמיד אתם יכולים לסמוך עליהם. לכו להתייעץ ולסדר קצת את המחשבות. רק אחרי כן, תוכלו להסיק מסקנות לטווח רחוק. זכרו כי האדם הרוחני באמת, הוא זה שנהיה מודע לחוסר הטעם שבהשתוקקות, לכך שאי אפשר לרכוש משהו בעולם הזה או בעולם הבא. הדגש הוא על הרכישה.

סוף השבוע צופן בחובו לא מעט אקשן. אתם מכירים אנשים חדשים ומעניינים. בדקו היטב את עצמכם ואל תגררו לעשות משהו שתצטערו עליו בהמשך. לחגוג זה טוב אבל תוודאו שאתם עושים את זה עם האנשים הנכונים. תסתכלו על חצי הכוס המלאה. יש לכם ממה להיות מרוצים. זכרו כי אנשים הדוברים שפות שונות, אפילו אם הם משתמשים באותן המילים, הם לא משתמשים בהן באותו המובן. הקשיבו למובן. לעולם אל תקשיבו למילים.

הדימוי העצמי שלכם קצת ירוד, ללא הצדקה, ודורש- עבודה פנימית. תדרשו מהעולם את כול מה שבאמת מגיע לכם בזכות היותכם אנשים שאפשר לסמוך עליהם. כבדו את עצמכם ואנשים אחרים יתייחסו אליכם בהתאם. זה זמן שמתאים להתחלות חדשות. לכו על זה ובגדול. זכרו כי בכל פעם שאתם מקשיבים, הקשיבו למשמעות. בכל פעם שאתם מקשיבים לאדם, הקשיבו לכל אישיותו, ומיד תוכלו לראות אם האיש חי בממד הבעלות או בממד ההוויה.

הנושא החברתי עולה למעלה בסדר העדיפויות שלכם. אתם מרגישים צורך לוחץ להקדיש הרבה זמן ומאמץ בכיוון זה. גם בקריירה שלכם יש התפתחויות מרגשות ונראה שסוף סוף מתרחשת לה מהפכה קטנה שלה ציפיתם זה מכבר. אל תדחו דברים שאתם נדרשים לטפל בהם. אתם עלולים לפספס הזדמנויות. מסר רוחני רומז לכם כי ריסון עצמי עשוי להיחשב לתופעה ברוכה, אך ריסון יתר עלול לשתק כל פעולה.

היום אתם נהנים מכול רגע. יש לכם הזדמנות לשבת על כוס קפה עם מישהו שכבר מזמן לא ראיתם והמפגש, מהווה עבורכם הנאה צרופה. אתם נהנים מאוד גם בעבודה. עם זאת יש כמה עניינים לא סגורים שמוטב כי תשימו לב אליהם בתשומת לב יתרה. אל תתפתו לראות רק את מה שנוח לכם. מסר רוחני תקופתי רומז לכם כי הכרח הוא להנהיג ריסון כאשר הנסיבות דורשות זאת, אך אין להפכו למטרה בפני עצמה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל טלה, מזל שור, מזל תאומים, מזל סרטן, מזל אריה, מזל בתולה, מזל מאזניים, מזל עקרב, מזל קשת, מזל גדי, מזל דלי, מזל דגים, אסטרולוגיה, תחזית אסטרולוגית יומית, הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה יומית, תחזית מזלות

תן ציון למאמר זה

0