מיסטיקה
הורוסקופ יומי
אסטרולוגיה שבועית
קבלה ותורת הנסתר
אסטרולוגיה
מיסטיקה
קריאה בטארוט אונליין
נומרולוגיה

רפואה משלימה
רפואה משלימה
תזונה ונטורופתיה
רפואה סינית
אורח חיים בריא
אינדקס צמחי מרפא
טיפולי רפואה משלימה
הגשמה עצמית והעצמה

רוחניות
מודעות עצמית
הגשמה עצמית והעצמה
אהבה רוחנית
אימון אישי רוחני
יוגה ומדיטציה
פירוש חלומות
קריסטלים ואבני חן

מחשבונים
כלים לחיים טובים
מחשבון נומרולוגיה
פירוש שמות
התאמת מזלות
טיפים לחשיבה חיובית
מחשבון קלוריות ודיאטה

מטפלים, מאמנים ויעוץ רוחני
כל המטפלים בישראל
מאמנים אישיים מומלצים
מטפלים מומלצים
מיסטיקנים מומלצים
קידום יועצים ומטפלים


קריסטל האהבה האלוהית - רוז קוורץ

 

מאת: גילה בויום, המרכז לפיתוח המודעות.

הרוז קוורץ הידועה בכינוייה אבן האהבה הינה אבן עדינה נעימה למראה, בצבע ורוד בהיר עד ורוד כהה ומקורה הוא בברזיל, ארצות הברית ויפן.

הרוז קוורץ הינה אחת מאבני החן החשובות ביותר בעידן החדש מפני שהמסר שלה הוא: אהבה, חמלה ורכות.
כוהנים ואנשי רוח נהגו להשרות את הרוז קוורץ במים מזוקקים למשך 48 שעות ולאחר מכן לתת את המים לשתיה לשני בני זוג אשר אחד מהם היה חפץ באחר.
הרוז קוורץ מקרינה במפורש אנרגיות של אהבה, חמלה ורכות ולכן תעזור לך לאהוב את עצמך יותר ויותר, תעזור לנו לקבל ולהבין את עצמנו ואחרים. בעזרתה נוכל לחוש שלפעמים יש צורך בשינויים הכרחיים וחייבים לקבלם, לכן הרוז קוורץ מומלצת גם במצבים משבריים של אובדן או סיום מערכת יחסים ולהכנת אנרגיות הגוף לכניסה למערכת יחסים חדשה.
משתמשים רבים ברוז קוורץ מספרים כי פחדים, צער וחרדות התחלפו בתחושת השלמה ושלווה לכן, הרוז קוורץ נמצאת בשימוש  בקרב מטפלים אנרגטיים רבים.
לרוז קוורץ חשיבות גדולה מאוד בהילינג מאחר ולאהבה ולרכות חשיבות מכרעת בתהליך הריפוי האנרגטי. כמו כן היא אינה סותרת  את פעילותה של שום אבן, ולכן ניתנת לשימוש בכל קומבינציה שהיא של אבנים.
הרוז קוורץ הינה אבן חשובה במיוחד עבור צ'קרת הלב, היא מחזקת ומאזנת את כל הקשור לצ'קרה זו. היא מתאימה לכל אדם ולבני כל המזלות (למעשה היא אפילו מומלצת) וניתן לענוד אותה כתליון באזור צ'קרת הגרון או נמוך יותר באזור צ'קרת הלב.
מדיטציה עם הרוז קוורץ:
הרוז קוורץ (כמו אבני חן וקריסטלים נוספים) מומלצת לחיזוק ושיפור תהליכי מדיטציה משום שבנוסף לתהליך ההרגעה הכללי, האנרגיות והוויברציות המגיעות מאבני החן מגבירים את אפקטיביות התהליך ומאריכים את משך השפעתו.
הנחיות לביצוע:
החל בתהליך של הרפיה על ידי מספר שאיפות ונשיפות עמוקות ואיטיות, כאשר אתה מדמה לעצמך שעם כל נשיפה ונשיפה אתה "נושף" את כל המתח מגופך. אחר כך החל בכיווצי שרירים שונים בגוף, החל מכפות הרגליים, הקרסוליים, הירכיים, שרירי העכוז, שרירי הבטן, החזה, הכתפיים, הידיים והאגרופים ולבסוף איזור הצוואר והראש. עשה זאת לסירוגין, כאשר בכל פעם שאתה מרפה את אותו איבר, חוש את תחושת החום החודרת לכל איבר ואיבר שכווץ. אל תשכח לנשום נשימות איטיות ועמוקות משך כל התהליך.
העלה בדמיונך תחושות של חמלה ואהבה ללא תנאי, תמונות של אהבה חזקה, חיבוק רגעי אושר אינטימיים וכו'.
התרכז בחמימות ובתחושת האבן על החזה, תוך דימוי שהתחושה נובעת ומתפשטת מן האבן אל כל איזור החזה, הגב האמצעי, הכתפיים והידיים. חשוב בהמשך על אהבה למין האנושי בכלל ולכל אדם באשר הוא אדם, וכן על אהבה החובקת ומקיפה את כדור הארץ כולו. מובטח לך שתעבור חוויה מעניינת בכך שתחוש תחושה מענינת זו שאין אנו בדרך כלל חשים בחיי היומיום. מובטח לך שללא כל מאמץ מצידך, כבר כעבור מספר דקות תחוש תחושה של שלווה ורגיעה רבה.

כניסה לכל הכתבות של שבוע האהבה

שלכם באהבה:
גילה בויום - האגודה לפיתוח המודעות
אתר אינטרנט: האגודה לפיתוח המודעות
טלפונים: 03-5229934    04-8642104
קישורים נוספים:
קריסטלים במחירים מיוחדים לגולשי אלטרנטיבלי בוואלה שופס
הצ'קרות - מבוא והסברים
ארכיון הכתבות
לקבלת עדכונים שוטפים על הוספת כתבות, מידע והטבות. לחץ/צי כאן !

 

 


 


 


מי אנחנו   תנאי שימוש ותקנון האתר  פרסמו באתר   צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים  Goodee.co.il - אתר נשים אתר קוסטמיקה וטיפוח