מיסטיקה
הורוסקופ יומי
אסטרולוגיה שבועית
קבלה ותורת הנסתר
אסטרולוגיה
מיסטיקה
קריאה בטארוט אונליין
נומרולוגיה

רפואה משלימה
רפואה משלימה
תזונה ונטורופתיה
רפואה סינית
אורח חיים בריא
אינדקס צמחי מרפא
טיפולי רפואה משלימה
הגשמה עצמית והעצמה

רוחניות
מודעות עצמית
הגשמה עצמית והעצמה
אהבה רוחנית
אימון אישי רוחני
יוגה ומדיטציה
פירוש חלומות
קריסטלים ואבני חן

מחשבונים
כלים לחיים טובים
מחשבון נומרולוגיה
פירוש שמות
התאמת מזלות
טיפים לחשיבה חיובית
מחשבון קלוריות ודיאטה

מטפלים, מאמנים ויעוץ רוחני
כל המטפלים בישראל
מאמנים אישיים מומלצים
מטפלים מומלצים
מיסטיקנים מומלצים
קידום יועצים ומטפליםפרחי באך ודיכאון
כמה פעמים ביום, בשבוע או בחודש אנו שומעים את המילה "דיכאון" בכל ההטיות האפשריות: "אני מדוכא", "אני מדוכדך", "אין לי חשק לכלום", "איזה דיכאון", וכו'?
אנו שומעים זאת לעיתים מאד קרובות – יותר מדי.
תופעת הדיכאון החלה להתפשט ביתר שאת, בכל העולם, במאה העשרים, והיא הופכת ל"פופולרית" יותר עם כל שנה שחולפת. היא פוגעת בכל בגילאים: צעירים שמתמודדים עם חווית הצבא, לימודים, חיפוש עצמי ובניית קריירה, נשים המתמודדות בו-זמנית עם אימהות, זוגיות וקריירה , גברים ונשים בגיל המעבר ויציאה לפנסיה, ועוד הרבה דוגמאות שאנו מכירים מחיי היום- יום שלנו. ההישגיות, השאפתנות, הלחץ הסביבתי והפנימי שלנו, החרדות והפחדים יכולים להביא אותנו לידי ייאוש ודיכאון.
יש בידינו כלי מאד עוצמתי ופשוט - ומאד חשוב – טבעי, שאפשר להיעזר בו בבואנו לטפל בבעיות הדיכאון – אלה הן התמציות של פרחי באך. כמובן שזה לא בא במקום טיפול פסיכולוגי או פסיכיאטרי, אלא בנוסף.

תמציות הפרחים, לפי ד"ר באך, נועדו בעצם גם למניעה וגם לטיפול. אם נפתח את המודעות העצמית שלנו (והשימוש בתמציות בהחלט גורם לכך) נוכל לעקוב אחר כל שינוי החל ברגשות ובמחשבות שלנו.

נוכל לשים לב, למשל, אם אנו נעשים מדוכדכים בעקבות כשלון כלשהו בעבודה ובעקבות כך לא מעיזים להתחיל מחדש ואז ניקח את תמצית ה-gentian.

ואולי, בעקבות גירושים או פיטורים ממקום עבודה או בעיה פחות "כבדה", אנחנו מיואשים עד כדי כך שאנו לא רואים אור בקצה המנהרה ואז ניקח את תמצית ה-gorse.

ואולי, אחרי זה נבחין שההערכה העצמית שלנו נמוכה והיא זו שגורמת לנו לדכדוך וניקח larch , או שזה גורם לנו להתבטל מפני אחרים ואז ניקח – centaury, ויכול להיות שנגלה שכולם נגדנו – אנחנו בסדר והכל "בגללם" – הם לא בסדר ואני הקורבן, ואז ניקח את תמצית ה-willow. לפעמים אנחנו נכנסים למצב של דכדוך שאנו לא מוצאים לו שום סיבה או הסבר ואז ניקח את תמצית ה-mustard ואולי המראה החיצוני שלנו מאד מטריד ומדאיג אותנו וגם יכול להביא לדכדוך או לדיכאון ואז ניקח crab apple.

כך, אנו רואים שכל רגש או מחשבה שאנו חווים בצורה לא מאוזנת יכול בסופו של דבר להתפתח לדיכאון במשך הזמן, או למחלות אחרות.

התמציות של ד"ר באך כוללות את כל קשת הרגשות שלנו ולכן, אם נהיה מודעים למה שקורה לנו בפנים- במחשבות וברגשות – נוכל לקחת תמציות בזמן, לפני שנגיע למצב של ייאוש ודיכאון.
ד"ר באך הבין, כבר בסוף המאה ה-19 , את הקשר בין גוף לנפש- כל מחלה מתחילה בחוסר איזון של המחשבות והרגשות, ואם נטפל בחוסר האיזון הזה הוא לא יחלחל לרובד הפיזי שלנו ולא יגרום למחלות, וגם אם חלינו נדע לטפל ברובד הנפשי- רגשי שנמצא בבסיס כל מחלה, וזה יסייע להחלמתנו.

רנה רז גילו- מטפלת הוליסטית 052-6834447 03-5323985

לפרטים נוספים ויצירת קשר

 

 


 


 


מי אנחנו   תנאי שימוש ותקנון האתר  פרסמו באתר   צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים  Goodee.co.il - אתר נשים אתר קוסטמיקה וטיפוח