מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | שרה אלמה איגר - תקשור ורוחניות בירושלים

שרה אלמה איגר - תקשור ורוחניות בירושלים

כל המידע על שרה אלמה איגר - תקשור ורוחניות בירושלים. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לשרה אלמה איגר - תקשור ורוחניות בירושלים. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

שרה אלמה איגר - תקשור, רפואה משלימה ורוחניות המשולבים יחדיו עם תרפיה באומנות.

שרה אלמה איגר - מתקשרת, מומחית לטיפולים אנרגטיים וניקוי נשמה, יצירה ותרפיה באומנות, דמיון מודרך ועוד שלל שיטות. שרה אלמה איגר יודעת גם לאבחן כישופים ועין הרע ולהסירם, לטהר בתים מאנרגיה שלילית, העלאת מודעות, לכוון להתאמה זוגית, להתכונן לעתיד מתוך מודעות והבנה רגשית. שרה אלמה איגר גם יועצת לאנשים בענייני עסקים, לגבי בחירת שותפים מתאימים, מיקום ועיתוי לפתיחת עסק ומובילה אותם להגשמה ולהצלחה.

השיטות ש שרה אלמה איגר מטפלת בהן: תקשור, הילינג, תטא הילינג, ביו-אורגונומי, ריפוי קוונטי, ריפוי תדרים, e.f.t הטכניקה לחופש רגשי - פסיכולוגיה אנרגטית, פיתוח מודעות עצמית, קינסיולוגיה, דמיון מודרך קלפי ארכיטיפים, שחזור גלגולים וציור אנרגטי.

כל אדם הוא שונה ואני מתאימה את סוג הטיפול לאדם. כמו כן, פיתחתי שיטה אישית וייחודית בה אני מטפלת באנשים וזאת באמצעות עשרת מיני ניגונים של רבי נחמן.

המוטו שלי הוא לבחור בחיים מתוך אהבה במקום חיים מתוך פחד. אני מאמינה שאנו יכולים להיות שותפים ביצירת גורלנו, הגורל לא קבוע מראש אלה יש לנו את הבחירה אם לחיות מתוך מקום שאנו מאמינים שאנו קרבנות החיים  או מתוך חופש רגשי ולקיחת אחריות.
  
אני מזמינה אתכם להתקשר אליי לטלפון המופיע כאן.

הקליניקה שלי היא בירושלים.

טלפון:
072-2285854

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

נושאים קשורים: שרה אלמה איגר, תקשור ורוחניות בירושלים, תקשור בירושלים, רוחניות בירושלים, תקשור, תרפיה באומנות, עין הרע, דמיון מודרך, EFT, הילינג - שרה אלמה איגר - תקשור ורוחניות בירושלים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

741 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

דמיון מודרך, תקשור, eft, עין הרע, שחזור גלגולים, קינסיולוגיה, תטא הילינג, עין הרע, תרפיה באומנות, ריפוי תדרים, ביו-אורגונומי, שחזור גלגולים, שרה אלמה איגר, פסיכולוגיה אנרגטית, תקשור, הילינג, תקשור בירושלים, תקשור ורוחניות בירושלים, רוחניות בירושלים, ציור אנרגטי

תן ציון למאמר זה

5.00