מאמר: תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל גדי
מדורי תוכן
תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל גדי | תחזית אסטרולוגית שנתית 2014 | הורוסקופ שנתי 2014 | ראשי

תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל גדי

בואו לקרוא את התחזית השנתית המיוחדת לשנת 2014. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות....
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל גדי תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל גדי

זו שנה בה הרקיע יוצר מצב לפיו אתם עלולים להימצא בקצר רציני עם אהובי לב קבועים, ובמקביל יצוצו פיתויים הקשורים באובייקטים מסנוורים. לפני שאתם קופצים על הבטחות מפוקפקות, כדאי שתנסו להשקיע בקיים. האנרגיה הממוזלת בה אתם שרויים מועילה מאוד לאווירה חמימה במישור הזוגיות, כך שהמזל סובב במעגלים וכל תחום תומך במשנהו. אל תמהרו להכניס אל עבודתכם חידושים לוהטים מדי. טרם נסתם הגולל על טכניקות ישנות שהוכיחו את עצמן.

קריירה וכסף: אתם קוטפים את הפירות מיחסיכם הטובים עם אדם רב מעללים, למרות שכלל לא התכוונתם ליהנות מהעדפה כלשהי. מישהו שנהג לדחות את הצעותיכם בתואנות שווא, משנה את גישתו. התפנית נוצרה הודות להשפעתו של גורם חדש שנכנס לזירה. ידיעותיו המקצועיות של מישהו בסביבתכם, מרשימות אתכם. זו סיבה טובה להיצמד אליו מבלי לבקר את אישיותו. אל תתאכזבו אם יתברר כי מיזם שקיבלתם לגביו ביקורות נלהבות, אינו כה נפלא כפי שהתבשרתם. ייתכן, פשוט, שדרישותיכם שונות מאלו של האחרים. יש מי שמהלל ומשבח הצעה המתחרה בהצעתכם, אך שוכח לספר לכם מדוע - אם כך - הוא לא קופץ עליה. אל תמהרו להכניס אל עבודתכם חידושים לוהטים מדי. טרם נסתם הגולל על טכניקות ישנות שהוכיחו את עצמן. אם מדובר בטכנולוגיה חדשנית, אל תסכימו לשמש בתפקיד של שפני ניסיון. לפני שאתם שולפים המלצות ישנות, כדאי שתתאמו את צעדיכם עם הממליצים. אל תותירו דברים ביד המקרה, אתם יודעים, אנשים משנים את דעתם. נראה כי התניות מרגיזות חוצצות ביניכם לבין תפקיד איכותי. תוכלו לעקוף את המכשול בעזרת מיומנות שלא ייחסתם לה חשיבות. אתם עשויים למצוא את עצמכם בתחרות שכלל לא התכוונתם ליטול בה חלק, אך נראה כי יש לכם יתרון על פני האחרים.

 ■ יש לך שאלה שמסקרנת אותך? מתייעצים עם מיטב המיסטיקנים שלנו

 הרשמו לניוזלטר וקבלו בכל יום תחזית אישית ישירות לתיבת הדואר

 כבר חברים שלנו בפייסבוק? אם לא זה הזמן להצטרף!

אהבה: זיכרונות שהשתדלתם להדחיק יתבררו כמי שמסוגלים לפתור עבורכם בעיה משמעותית. נסו לשחזר אירועים שהתרחשו לפני כשנתיים. הרקיע יוצר מצב לפיו אתם עלולים להימצא בקצר רציני עם אהובי לב קבועים, ובמקביל יצוצו פיתויים הקשורים באובייקטים מסנוורים. לפני שאתם קופצים על הבטחות מפוקפקות, כדאי שתנסו להשקיע בקיים. האנרגיה הממוזלת בה אתם שרויים השנה מועילה מאוד לאווירה חמימה במישור הזוגיות, כך שהמזל סובב במעגלים וכל תחום תומך במשנהו. אל תניחו למכשולים גשמיים לטרפד לכם רעיון רומנטי. התייעצויות רבות מדי עלולות להוליד ספקות שאינם קיימים עתה. נראה כי אתם נמשכים אל מחזרים יוצאי דופן. אין בזה שום רע כל עוד אינכם מנסים, במקביל, לרצות את הסובבים אתכם. אם נוצרים ניגודי אינטרסים, כדאי שתעניקו עדיפות לטעמכם בבני זוג. מותר לכם להיות שונים מאחרים ולאהוב את עצמכם. חברים עוזרים לכם להתגבר על פחדים ישנים. אתם מתחילים לקלוט כי אם יש ברצונכם לזכות באהבה, ייתכן שתצטרכו לבצע פשרה כלשהי. מישהו שמחבב אתכם מתרשם מן השינוי שחל בכם.

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם השיניים, העור והעצמות. לבריאות השיניים והחניכיים מומלץ להשתמש במי פה הרקוחים מצמחים כגון מרווה, נענע ובבונג. לבריאות העור מומלץ להשתמש בקוסמטיקה טבעית שאינה מכילה כימיקלים. לבריאות העצמות ולמניעת דלדול מסת העצם, מומלצת אכילה של פולי סויה, כרוב וחליטות של סרפד. יש להימנע מעישון ומאלכוהול. תמיד יש להתייעץ עם רופא.

על מנת לזרז את בוא המזל ולהתגבר על מכשולים ועכבות, יהיה זה נבון מצידכם להתייעץ עם ברי סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה ושאר נתיבי עולם המיסטיקה – למומחים של אלטרנטיבלי לחצו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

אנחנו יודעים שלא הגעת לכאן סתם....

אנחנו ממליצים לך להוסיף את אלטרנטיבלי למועדפים שלך ולהכנס לקישורים המצורפים לאט לאט... בזמן שלך - כי לעשות טוב לעצמך זה הכי חשוב בחיים!

[הורוסקופ יומי]  [מחשבון נומרולוגיה]  [אימון אישי רוחני]  [יוגה]  [דמיון מודרך]  [דיאטה ותזונה]  [רפואה משלימה]  [הגשמה עצמית והעצמה]  [אהבה רוחנית]  [מיסטיקנית]  [מיסטיקה]
[
רדיו רוגע]  [נטורופתיה]  [משמעות השם]  [פירוש חלומות]  [מתקשרת]  [נומרולוגית]


עמוד זה נצפה ושותף 5523 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן