מאמר: הורוסקופ 2012. מזל גדי
מדורי תוכן
הורוסקופ 2012. מזל גדי | תחזית 2012 | תחזית שנתית 2012 | ראשי

הורוסקופ 2012. מזל גדי

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי, תחזית מיוחדת לפי נושאים שחשובים לכולם. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות. תחזית למזל גדי.
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
הורוסקופ 2012. מזל גדי הורוסקופ 2012. מזל גדי

מעט על מזל גדי: אתם נשלטים על ידי כוכב שבתאי [סטורן] המסמל שאפתנות, עוצמה, הישגיות, שמרנות, יציבות ונאמנות. לכן, על פי האסטרולוגיה אתם נחשבים לטיפוסים שאפתניים, קרייריסטיים, חכמים, מפוכחים, יציבים, הגיוניים, מעשיים ותכליתיים. אתם מאהבים רציניים, שקולים, עקביים ונאמנים הנמנעים מלהיכנס להרפתקאות רומנטיות שאין בהן תכלית.

אהבה: נקודת הפתיחה הרומנטית של שנת 2012 מוצאת את בית האהבה שלכם (הבית השביעי) כשהוא נתון תחת השפעתם של כוכב אוראנוס ומופעי הירח. התופעה הקוסמית מרעיפה מזל וברכה על בני מזל גדי החפצים להקים בית ומשפחה בשותפות עם בני זוג שניחנו במקוריות ובשאר רוח. אל תחששו לנתק כבלים רגשיים שהכבידו עליכם. זכרו והפנימו כי היקום מפרגן לכם את אשר אתם מפרגנים לעצמכם.

קריירה: אבן יסוד להגשמה העצמית שלכם בשנת 2012 ניצבת בבית הקריירה (הבית העשירי), ויונקת אנרגיות מכוכב סטורן. החזון הקוסמי צופה לכם הצלחות והישגים בנתיבים המושפעים מעבודה הדורשת התמקדות בעובדות, מספרים ונתונים מדויקים. יש בתופעה משום נקודת זינוק טובה עבור סוחרים, בנקאים, חשבונאים, אנשי עסקים וכל מי אשר אינם שוגים בהזיות דמיוניות.

חדש! קבלת יעוץ בשיחה אישית מאסטרולוגים, נומרולוגים  ומיסטיקנים מובילים. לחצו לפרטים וקבלת יעוץ

כסף: המעיין הפיננסי שלכם בשנת 2012 נובע מבית הרכוש והנכסים (הבית השני),, וזורם תחת ברכתם של הכוכבים ונוס ונפטון. יש בתופעה אות וסימן להצלחה פיננסית הנובעת ממה שמכונה 'עסקי נשים', כגון בגדים ותמרוקים. הכספת תיפתח את שעריה בפני אלה מכם שאיכשהו ישאפו להשתלב בתעשיית היופי.

אנרגיות: רסיסי השפעתו האנרגטית של כוכב פלוטו על הבית הראשון אשר במפה האסטרולוגית שלכם, מעודדים אתכם להתמקד השנה בעונג מסתורי שממתין לכם בקפליה של החשיבה הרוחנית. נתיב זה מתפתל בתוך נוף אשר משובצים בו יוגה, מדיטציה, פילוסופיה ואפילו תחומים העוסקים בחיזוי העתיד.

נקודות ציון להדגשה: שנת 2012 צופנת מזל וברכה לבני מזל גדי החפצים להקים בית ומשפחה בשותפות עם בני זוג שניחנו במקוריות ובשאר רוח. הצלחות והישגים בנתיבים המושפעים מעבודה הדורשת התמקדות בעובדות, מספרים ונתונים מדויקים. אותות וסימנים להצלחה פיננסית הנובעת ממה שמכונה 'עסקי נשים', כגון בגדים ותמרוקים. כל אלה תוך כדי התמקדות בעונג מסתורי שממתין לכם בקפליה של החשיבה הרוחנית.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

אנחנו יודעים שלא הגעת לכאן סתם....

אנחנו ממליצים לך להוסיף את אלטרנטיבלי למועדפים שלך ולהכנס לקישורים המצורפים לאט לאט... בזמן שלך - כי לעשות טוב לעצמך זה הכי חשוב בחיים!

[הורוסקופ יומי]  [מחשבון נומרולוגיה]  [אימון אישי רוחני]  [יוגה]  [דמיון מודרך]  [דיאטה ותזונה]  [רפואה משלימה]  [הגשמה עצמית והעצמה]  [אהבה רוחנית]  [מיסטיקנית]  [מיסטיקה]
[
רדיו רוגע]  [נטורופתיה]  [משמעות השם]  [פירוש חלומות]  [מתקשרת]  [נומרולוגית]


עמוד זה נצפה ושותף 5401 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |


עמוד זה קשור לתגיות נושאים:

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן