מדורי תוכן

ראשי | רפואה משלימה | חדש! הורות בעידן החדש | שמן תינוקות טבעי לאמבטיה – הכל על רחיצת תינוקות

שמן תינוקות טבעי לאמבטיה – הכל על רחיצת תינוקות

שמן תינוקות טבעי לאמבטיה – הכל על רחיצת תינוקות שמן תינוקות טבעי לאמבטיה – הכל על רחיצת תינוקות

איך לרחוץ את התינוק בפעם הראשונה? ולמה עדיף להשתמש בשמן תינוקות טבעי?שמן תינוקות טבעי עשוי להפוך את חוויית רחיצת התינוק בפעם הראשונה לאושר עילאי. רוצים לדעת איך עושים את זה נכון?
אז בואו נחזור מעט לאחור בזמן... 9 חודשים סחבנו אותם ברחמנו, חשנו את הבעיטות, חווינו את הצירים והנה בשעה טובה ומאושרת נולד האוצר המתוק שלנו, כל הנראה בחדר מוחשך, חמים ושקט, להורים אוהבים ומלטפים… בעודכם מלאי התרגשות ואהבה אין סופית, התינוק נלקח מכם לטיפול ראשוני ע"י האחות, אומנם אשת מקצוע אך זרה לחלוטין לאוצר שזה עתה נולד. ההחלטה לרחוץ את התינוק בפעם הראשונה בבית, על ידי הורים או סבתות אוהבות, אינה החלטה מוזרה כיום, רוב ההורים בוחרים שלא לרחוץ את הוולד בבי"ח אלא לעשות זאת בבית בדרך שלהם. הרי זכותו של התינוק לקבל אהבה, כבוד וחום גם ברחצה הראשונה שלו, כן לא יקרה לו כלום אם לא ירחצו או שעתיים לאחר הלידה, הרי יצא ממקום הכי סטרילי שיכול להיות, הרחם שלנו.

מה מומלץ:

מומלץ בחודשים הראשונים להשתמש בשמן תינוקות לאמבט, שמן איכותי וטבעי, השמנים המוכרים לרובם סינטטיים ואף מייבשים את עור התינוק ולא כפי שנהוג לחשוב שמעניקים לחות ורכות לעורם העדין והרגיש. ההשקעה ברכישת שמן תינוקות טבעי לא תביא אתכם לפשיטת רגל, מבטיחה, אך כן תקנה לו ערכים ואת ההבנה כי הטבעי הרבה יותר נכון ומשתלם לטווח הארוך מאשר הסינטטי, הרי גם אתם כיום מבינים כי חשיבות איכות המוצרים בהם אתם משתמשים הינה גבוהה, הרי לא תמרחו על עצמכם (אני מקווה!!) שמן או קרם המיוצרים מכימיקלים שונים, אז למה לתינוק שלכם זה כן מגיע?!

המגע בשנים הראשונות מאוד חשוב להתפתחות התינוק, מומלץ לאחר הרחצה לעסות אותו עם שמן תינוקות לעיסוי איכותי, אפשר ללטף  גם ללא שמן, עצם המגע עצמו מרגיע ומחזיר את התינוק להרגיש את הביטחון אשר חש ברחם אימו.

לאחר הרחצה והעיסוי מומלץ להלביש את התינוק בבגדי כותנה, אשר כובסו בנפרד ובאבקה אנטי בקטריאלית והיפו אלרגנית, בימי הקיץ, מומלץ להלבישו בשכבה דקה אך ארוכה, בלילות אם אתם בוחרים להדליק את המזגן מומלץ לכסות את התינוק, ההמלצה היא לטמפרטורה של עד 24 מעלות בחדר. עדיף לאחר הרחצה לא לצאת החוצה.

לבנים לאחר הברית בד"כ המוהל יגיע לרחוץ אותו ביום למחרת, במידה ובחרתם בכירורג שיעשה את הברית, אתם תרחצו את התינוק בזהירות.

בכל החלטה אשר תקבלו תזכרו את כבודו של התינוק שלכם, תזכרו כי אתם הוריו ואתם מחליטים מה שמתאים ונוח לתא המשפחתי שלכם. רחצה שמחה ונקייה.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על קרן איזראילוב

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1705 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

עיסוי, רחם, תינוק, ביטחון, תינוקות, שמן תינוקות טבעי לאמבטיה, הכל על רחיצת תינוקות, רחיצת תינוק, שמן תינוקות, 9 חודשים, התפתחות התינוק, שמן תינוקות טבעי, ממה עשוי שמן תינוקות, שמן תינוקות לשיער, שמן תינוקות לאמבטיה, שמן תינוקות לפנים, למה משמש שמן תינוקות, שמן תינוקות על השיער, רחיצת תינוק באופן טבעי, הראש רחיצת תינוק, רחיצת תינוק לאחר לידה, כמו של תינוק, תינוק צורח באמבטיה, רחצת תינוק, קרן איזראילוב

תן ציון למאמר זה

0