מאמר: על אסטרולוגיה, הורוסקופ ותחזית אסטרולוגית
מדורי תוכן
על אסטרולוגיה, הורוסקופ ותחזית אסטרולוגית | אסטרולוגיה | הכל על אסטרולוגיה | ראשי

על אסטרולוגיה, הורוסקופ ותחזית אסטרולוגית

כיצד מכינים הורוסקופ יומי, תחזית אסטרולוגית ומה ההשפעה של כוכבי השמיים על מהלך חיינו.
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
על אסטרולוגיה, הורוסקופ ותחזית אסטרולוגית על אסטרולוגיה, הורוסקופ ותחזית אסטרולוגית
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

הורוסקופתחזית אסטרולוגית ומפת כוכבים הם מילים שכולנו מכירים אבל רציתי להסביר לכם מעט יותר על אסטרולוגיה, הורוסקופ  ותחזית אסטרולוגית.

ההורוסקופ משורטט בתוך מעגל בן 360 מעלות המחולק ל-12 נגזרות על פי שעת הלידה. 12 הנגזרות מרכיבות את גלגל המזלות, כשכל מזל הוא בן 30 מעלות. כל נגזרת כזו, המכונה בפי האסטרולוגים "בית" מייצגת תחום חיים מסוים בחיינו. למשל, "בית הנישואין והשותפויות", "בית העבודה" "בית הקריירה" וכו'. כל "בית" נמצא במזל מסוים (על פי החישובים שנעשו מהצרוף של תאריך ושעת הלידה), כשלעיתים יש בו כוכבים ולעיתים אין, בהתאם למערך הכוכבים בשעת הלידה. ישנם 111 כוכבים אליהם אנו מתייחסים, פרט לכדור הארץ אליו לא נתייחס כרגע, חמישה מהם נחשבים כוכבים אישיים : שמשירחמרקורי, וונוס, מארס. ושישה כוכבי דור: יופיטר, סטורן, אוראנוס, נפטון, פלוטו וכירון.

תנועת הכוכבים קרי, מהירות המעבר שלהם ממזל למזל, משתנה. הכוכבים האישיים מהירים, כלומר, גומעים 30 מעלות בין יומיים ורבע לחודש ואילו הכוכבים האיטיים, כוכבי הדור, גומעים 30 מעלות בין שנה ל - 14 שנה. כלומר, דור שלם חווה את אותו הכוכב באותו המזל. כוכבי הדור: יופיטר גומע מזל בשנה. סטורן גומע מזל בשנתיים וחצי, אוראנוס בשבע שנים, נפטון ופלוטו בארבע עשרה שנים וכירון בסביבות שנה וחצי.

השמש נמצאת חודש במזל, הירח נמצא יומיים ורבע במזל. מרקיורי ווונוס נמצאים במזל כשלושה שבועות (אלא אם כן הם בהילוך אחורי = רטרוגרייד = רטרו), המארס נמצא שלושה וחצי שבועות עד חודש במזל (שוב אם הוא בהילוך ישיר). הכוכבים האישיים מייצגים את מבנה האישיות הבסיסית שלנו.

אסטרולוגיה וכוכבים:
כאמור, מדובר ב - 11 כוכבים שונים לגמרי באופיים עם איכויות אנרגטיות שונות, עם אופי שונה. כל כוכב אישיות בפני עצמה, לצורך העניין. חלק מהאסטרולוגים וביניהם אני, מתייחסים לכדור הארץ כשליט מזל שור.
1. שמש שליטת מזל אריה - מייצגת את האישיות הנבחרת למעבר נתון.
2. ירח, שליט מזל סרטן - מייצג את המערכת הרגשית תחושתית, נשיות, הכלה, קבלה
3.כוכב יופיטר מרקורי - חמה שליט מזל תאומים - מייצג את המערכת החשיבתית שכלית, היכולת לקשר ולחבר בין דברים, מייצג תקשורת.
4. כוכב יופיטר ונוס - נוגה שליטת מזל שור ומזל מאזניים - מייצגת את המערכת ההדדית בינינו לבין עצמנו, בינינו לבין הסובב, נשיות,  אסטטיקה והרמוניה. 
5. כוכב יופיטר מארס - מאדים שליט מזל טלה - מייצג את ההוצאה מן הכוח אל הפועל, האומץ, היוזמה, היכולת לעמוד על עקרונותיו,  להלחם, לנוע על פי האינסטינקט המוביל.
6. כוכב יופיטר - צדק - שליט מזל קשת מייצג אופטימיות, אותנטיות, שמחה, התרחבות, שפע, את הילד הטהור.
7. כוכב יופיטר סטורן - שבתאי שליט מזל גדי- מייצג חוקים, סדר, ארגון, פרפקציוניזם, אחריות ודיוק. מאפשר לנו להוריד את המיותר ולקצץ את הדברים שלא צריך.

8. כוכב יופיטר אוראנוס - שליט מזל דלי מייצג קידמה, התחדשות, גילוי, שינוי, המצאות, את החיבור לגרעין הידע וכל ההשלכות שלו בכל העולמות בו זמנית.
9. כוכב יופיטר נפטון - שליט מזל דגים מייצג יצירתיות, אסטטיקה, דמיון, השראה, היסחפות, הטמעות, התרחבות אין סופית, כמיהה לאחדות ניגודים הרמוניה שלמה.
10. כוכב יופיטר פלוטו - שליט מזל עקרב מייצג את המעט שמחזיק את הכול, את היכולת להתחבר לגרעין הכוח הפנימי ולהסיר את כל הקליפות המעכבות בדרך. כוכב הפסיכולוגיה והפסיכואנליזה.
11. כוכב יופיטר כירון - שליט מזל בתולה מייצג את הכוח האינטגרטיבי היקומי (שילוב מערכות לכל פרטי הפרטים) לצורך הוצאה מן הכוח אל הפועל. מחקרים לצורך מטרות מעשיות יישומיות, מייצג את האינטגרציה שלנו עם עצמנו כך שנוכל להוציא את עצמנו במלואנו מן הכוח אל הפועל ואת האינטגרציה שלנו עם היקום הסובב אותנו.

לסיכום, הורוסקופ שלנו בנוי ומורכב מחישובי תאריך, שעה ומקום לידה, וממערך הכוכבים באותו היום. לכל כוכב מיוחס אפיון, המייצג את המורכבות של אישיותנו. המודעות למורכבות האישיותית שלנו מאפשרת לנו להכיר את עצמנו לעומק, לזהות את מחסן הכלים העומד לרשותנו, את הכוחות והחוזקות, הקשיים, האתגרים, הקארמות והייעוד שבחרנו לחיים האלה.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על דורית יעקובי

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285880
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן
עמוד זה נצפה ושותף 1147 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image בית עם אנרגיה שלילית עלולים להיות מתחים, ריבים וכעסים. תחושת חוסר נוחות, חוסר חיוניות ועצבנות הם בהשפעת האנרגיה השלילית עלינו ובביתנו. לקטורת האמיתית העשויה משרפים וצמחים כוח רב לפוגג כל אנרגיה שלילית מסביבתנו
image הנה טיפים מיוחדים מה לעשות שאתם מחוץ לבית אבל עדיין רוצים לשמור על דיאטה נכונה ועל המשקל...
image לא תמיד אנשים מודעים לכך שקיימת אצלם בעיה בנוגע ליציאות, והם משוכנעים שמתן יציאה פעם פעמיים בשבוע הוא מצב תקין. ובכן, עצירות מוגדרת כאשר היא פחות משלוש יציאות לשבוע או כשקיים קושי במתן היציאות.
image אם ניתן דגש וחשיבות לחלומות חיינו, תינתן לנו האפשרות ללמוד בחיינו, באותו משך הזמן, פי כמה וכמה על החיים ועל עצמינו. נשיג הרבה יותר תובנות, נגדל ונשתפר פלאים.
image כאשר אנו מדברים על תזונה בריאה, אנו לאו דווקא מדברים על דיאטה או דיאטת כאסח, אלא אנו מתכוונים על מזונות אשר ישפרו את מצב בריאותנו ויעזרו לנו בירידה ושמירה על משקל תקין.
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן