מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל מאזניים

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 28.09.2014 - 21.09.2014

כוכבים ומזלות: גרמי השמיים רוקמים הילה קוסמית המחברת ביניכם לבין הכוכבים אוראנוס ומרקורי, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 5.

ראשון עד שלישי: אתם מנסים להתעלם משינויים שחלו כדי לא להתמודד בבת אחת עם כל מה שצריך. נדמה שמנגנוני ההגנה שלכם על סף קריסה. הקדישו חלק מזמנכם למנוחה קצרה ואז כדאי שתפנו במלוא המרץ לפתרון הבעיות הנערמות כדי למנוע הצטברות שתצא מכלל שליטה. כישרונותיכם היצירתיים עשויים להנחיל לכם אושר ועושר, אל תמכרו אותם בזול. אל תחושו מבוכה בשל האנרגיה הרומנטית שקפצה עליכם לאחרונה.

רביעי עד שבת: בימים חגיגיים אלה כדאי שתשימו בצד את כול חילוקי הדעות. תוכלו לפצות את בני הזוג בארוחה במסעדה טובה או ביציאה אל חיק הטבע. שמרו על שקיפות והוכיחו כי אין לכם מה להסתיר. אמון מחודש יתרום לכול מי שימצא בקרבתכם להתחבר אליכם בעוצמה גדולה יותר מאשר בעבר. יש על מי לסמוך וזה הזמן להראות זאת. מפגש חברתי הוא הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות למען עצמכם. הפעילו את הקסם האישי כדי לשכנע את הסובבים אתכם.

רוח ונפש: בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של עכביש: המסר הוא – הניחו לקול הפנימי שלכם להדריך אתכם במעשיכם: אל תתעלמו ממסרים המשוגרים אליכם הישר מן המלאך השומר עליכם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


90992 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image לכבוד שנת התשע"ה הבאה עלינו לטובה, תחזית אסטרולוגית מקיפה לשנה החדשה, שמתחילה בראש השנה
image לקראת ראש השנה הבא עלינו לטובה, קוראים רבים פנו אלי וביקשו לדעת כיצד ניתן להגביה את המזל, לזכות להצלחה ושפע ולהיכנס ברגל ימין בשערי השנה החדשה. והאם בכלל יש מקום ואפשרות לשינוי מזלו של האדם. לפיכך הרמתי את הכפפה ומומלץ לקרוא את הדברים הבאים בעיון רב.
image איך שומרים על שפיות קלורית בחג עתיר מטעמים?
image כבר ומאז תקופות עבר לימדו המקובלים כי כל חג בלוח השנה העברי בא לסמל שלב אחר בהתפתחות הרוחנית של האדם, וראש השנה מסמל את ראשית התהליך
image ראש השנה אינו רק תאריך על לוח השנה, ראש השנה הוא החלטה לפתוח דף חדש, ולחוות את החיים בצורה חדשה לחלוטין
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה