מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל מאזניים

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 03.08.2014 - 27.07.2014

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות של כוכבכם ונוס יחד עם אלו של השמש וכוכב סטורן, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 4.

ראשון עד שלישי: נראה לכם שמישהו מנסה לטמון לכם פח אולם לא מצליח. יחד עם זאת, גם אם יש 'תפוח רקוב אחד' אין זו סיבה להסתובב בהרגשה שכל העולם מנסה להכשיל אתכם ולחשוד בכול צל שזז. עליכם להתגבר על החששות והפחדים הפנימיים. גם הפרת אמון מצד אדם אחד אינה בהכרח הכרזת מלחמה שאין ממנה חזרה. נסו לברר את המניעים הנסתרים.

רביעי עד שבת: מה שלא תעשו בשביל עצמכם, נראה שאף אחד לא יעשה בשבילכם. ברגע שתחליטו שאתם 'זזים', יתחילו לקרות לכם דברים נהדרים. אתם מצפים לניצחון בתחום האישי אבל נראה שאתם עלולים להתאכזב מן הקצב בו מתרחשים האירועים. אם יש לכם חלומות ורצונות, זה הזמן לנסות ולהגשים אותם. הרקיע מעודד אתכם להפסיק לבחון את המציאות מבעד עדשות פילוסופיות ומנקודת מבט מופשטת.

רוח ונפש: להסרת עין-הרע ולביטול אנרגיות שליליות, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק מ"א בתהילים המתחיל במילים: "אשרי משכיל אל-דל , ביום רעה ימלטהו השם".

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


87870 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image למה זה קורה ומה אפשר לעשות כדי לתקן?
image סקרנים לגבי שאלה ספציפית שעולה במחשבתכם?... בעוד שמפת הלידה באסטרולוגיה יכולה לנבא תהליכים עתידיים וצמתים בחיים, מפת השאלה עשויה לספק לכם תשובה עניינית על שאלה מסוימת עפ"י השעה והמקום בו נשאלה.
image קנדידה היא סוג של פטריית שמר השוכנת במערכת העיכול שלנו מיום היוולדנו ואנו חיים עמה בשלום עד אשר מסיבה כלשהי מופר האיזון בין החיידקים "הטובים" לבין "הרעים" אשר מצויים במעיים.
image מזונות מומלצים בתקופות מתח וחרדה ולא רק.
image אם לא נולדת אופטימי, אם במשפחה שלך לא היו אופטימים, אם מציאות חייך לא תמיד מעוררת אופטימיות, אפשר וכדאי לעשות אימון אישי לאופטימיות.
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה