מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל מאזניים

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 02.11.2014 - 26.10.2014

כוכבים ומזלות: תנודות נומרולוגיות יוצרות סנכרון ביניכם לבין האנרגיות של הכוכבים סטורן ומארס, ומשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 9.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן בו אתם חייבים לתת הזדמנות לאנשים אחרים במשפחה לפעול בצורה ובקצב שנראה להם, ונראה כי הדבר קשה לכם מאוד. אתם גם מגלים רגשות של קנאה ורכושנות כלפי מישהו מאוד מסוים, שאין לכם שום זכות לחוש כך כלפיו. הרבה תסכול וכעסים מצטברים אצלכם בבטן. תכל'ס, פרק זמן שמלווה בתחושות כלל לא קלות ובנימה של בדידות. במקביל צפויה לכם הצלחה בכל תחום בו מעורב הממסד.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן עם מצב רוח טוב במיוחד. אתם מוצפים שמחה פנימית. תיתכן נסיעה ממושכת וביקור במקום מעניין במיוחד. האנרגיה המוגברת גורמת לכם להתנדב ולהיחלץ לעזרה במקומות לא צפויים, מה שגורם לכם לסיפוק רב ואמונה מחודשת בכוחות ובעוצמות הפנימיות. קצב העניינים המהיר מתאים לכם מאוד ואתם מגלים כושר עמידה מצוין בלחצים. צפויה שותפות פורייה ומפרה בין המוטיב הזכרי לבין המוטיב הנקבי.

רוח ונפש: בפריסת קלפים מסוג 'קבאליסטיק טארוט' שבוצעה לכבודכם, נפל בגורלכם קלף כוכב חמה לצד השמש: הקלף קובע כי אל לכם להיות קדושים ומלאכיים בעניינים הדורשים מהלכים מתוחכמים ואפילו נפתלים קמעה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


92799 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image מי לא מכיר את המשפט "דבר איתי אחרי החגים" – הא? המשפט הזה הפך מזמן לנורמה בחברה הישראלית ואין אדם שלא מכיר את המושג, לא משתמש בתירוץ המגונן המנחם והמוכר שמקובל על כולנו – "אחרי החגים"
image אם היו אומרים לכם שתזונה בריאה הייתה ממש משפרת לכם את החיים, הייתם קצת יותר מתאמצים? להלן כמה דרכים בהן התזונה הבריאה תשפר את חייכם בטווח המיידי.
image בשבוע האחרון כל מהדורת חדשות או שיח ציבורי פותח בדיון בהתפרצות מחלת השפעת ותפוסת השיא בבתי חולים. ריטה שטרן מציגה כמה טיפים (לכל השנה) כיצד לשמר את מערכת החיסון חזקה.
image קיימות רבבות של דיאטות לכל מטרה. יש דיאטות להרזיה, דיאטות להשמנה (אל תתפלאו), דיאטות להורדת כולסטרול או סוכר ועוד רבות אחרות. אחד הסוגים של דיאטות היא דיאטה לניקוי הגוף. במאמר זה נעסוק בדיאטת לימונים.
image ביהדות בכלל ובחכמת הנסתר בעיקר מייחסים ערך רב לאותיות לשון הקודש המהוות סמלים רוחניים מוצפנים המגדירים במדויק את הכוחות הפועלים בבריאה המשתלשלים מעולמות עליונים ומתגלמים בעולם הזה.
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה