מאמר: הורוסקופ שבועי מזל מאזניים
מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל מאזניים

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

הורוסקופ שבועי: 03.09.2016 - 28.08.2016

כוכבים ומזלות: המערכת הקוסמית מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב סטורן, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 4.

ראשון עד שלישי:
כדרי שתשברו את הקרח מול בני הזוג גם אם הדבר כרוך בסצינה קטנה. הכול עדיף מאשר דממת אלחוט שהשתררה ביניכם. על מנת לשפר את המצב כדאי לתכנן מספר צעדים ולא לשלוף מהמותן חד פעמית. הסקס-אפיל שלכם פועל לטובתכם. עד יום שלישי צפויה התפייסות רבתי. מסר רוחני תקופתי רומז לכם כי אין כל משגה מצידו של אדם התועה בדרך, לצאת ולחפש את עזרתו של אדם חכם ממנו.

רביעי עד שבת:
ביקור מפתיע יביא אתכם לידי תובנות עמוקות יותר בקשר לעצמכם. אתם מגלים דברים חדשים ונהנים מעולמות מופלאים שקודם לכן היו סגורים בפניכם. קצב ההתרחשויות מעלה את האופטימיות הטבעית שהייתה חבויה במידה מסוימת בתקופה האחרונה. זה פרק הזמן ממוזל שבמהלכו תפגשו אנשים שמתאימים לתחומי ההתעניינות שלכם. הרקיע רומז לכם כי הצלחתכם תגיע בו ברגע שתעניקו למעשיכם גוון מקורי, חריג, לא שגרתי ויוצא דופן.

רוח ונפש: בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים, עלה בגורלכם המספר 63: הקלף מבשר על תקופה של פעילות וריגושים. אקשן הוא שם המשחק. יש להפסיק את ההתלבטויות ופשוט לצאת אל הדרך.

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

עמוד זה נצפה ושותף 110502 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image הריברסינג הינה טכניקה של נשימה מודעת ומעגלית אשר פותחה ע"י לאונרד אור בארה"ב פותחת בפני האנושות אפשרות יעילה לטיפול בטראומת הלידה וכל הטראומות האחרות אשר נתווספו במשך החיים.
image כיני ראש אינן מהוות סימן לחוסר היגיינה או מצב חברתי מסוים כפי שטעו לחשוב בעבר. הבעיה משותפת לכלל האוכלוסייה.
image אכילה רגשית הינה בעיה שכיחה בעולם המודרני, רווי הרגשות, מתחים והסערות הפנימיות. כיום אנו רואים שתפקיד האכילה הפך להיות ממלא מקום רגשי, במקום מענה לרעב. כיצד ניתן לטפל באכילה רגשית ובהפרעות אכילה.
image אסטרולוגיה הינה תורת חיזוי עתיקת יומין. אסטרולוגיה עשויה לעזור לכל אחד ואחת לקבל החלטות מושכלות תוך קבלת יעוץ אסטרולוגי, יעוץ אשר מנתח את מפת הכוכבים בזמן הלידה וצופה ני עתיד תוך ניצול היתרונות שהוענקו לנו בזמן הלידה.
image התזונה הסינית מכוונת לכל אדם אינדיבידואלית, כלומר לפי קונסטיטוציות הגוף והיא יכולה לפתור ולהרגיע הרבה מחלות
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה