מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל מאזניים


הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

הורוסקופ שבועי: 06.12.2015 - 29.11.2015

כוכבים ומזלות: המטווייה הקוסמית טווה את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב מרקורי, ואורגת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 5.

ראשון עד שלישי: למרות שאתם יודעים שאוהבים אתכם, מקננת בכם תחושה של שגרה שקצת מקלקלת לכם את מפלס הרומנטיקה. אל תצפו לגלים אינסופיים של ריגושים. לפנויים שביניכם כדאי לצאת לבלות אך אל תצפו לפרפרים בבטן אשר נובעים מהתאהבות מיידית. הגיע הזמן להתבגר ולקבל את ההבנה שמערכת יחסים אמיתית לא בונים בלילה אחד. האינטואיציה נותנת לכם פתרון נכון, אבל צריך להתגבר על גישה שגרתית.

רביעי עד שבת: אתם עובדים על שיקום קשרים שקרסו. אתם מנסים ויוצאים מהסיטואציה- מחוזקים. זכרו שאת רוב הקשיים תוכלו לפתור בעזרת תקשורת נבונה ונכונה. יש מי שנותן לכם עצות חכמות, כדאי שתלמדו להקשיב מתוך סינון וליישם את מה שמתאים לכם- בלבד! הרבה יותר קל לכם ליהנות מן האירועים משום שעתה אתם שלמים עם עצמכם. אתם נוכחים לדעת שאולי להחליט זה לא קל אבל זה בהחלט עדיף מאשר לדשדש באפלה בלי לדעת מה באמת קורה.

טיפ מהכוכבים: יכולתכם להתבונן במטבע משני צידיה מעניקה לכם תדמית של מתווכים ומפשרים. אתם עשויים לעשות חיל בתחומים העוסקים בייעוץ והכוונה. חשבתם על גישור?

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז

עמוד זה נצפה ושותף 106812 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image תחזית אסטרולוגית חודשית מבוססת על מפת כוכבים עדכנית למגוון תחומי החיים: אהבה, זוגיות, פרנסה, קריירה ועוד...
image ילדים הסובלים מליקויי למידה, לוקים פעמים רבות בדימוי גוף פגום. הליקוי מפריע לילד לזהות את עצמו בראי ובתמונות, להכיר את איברי גופו ותפקידם וחוסר תחושה של הקבלת אברי הגוף הזוגיים.
image בישול בריא כולל מספר היבטים: רכבי המזון, שיטות הבישול וכלי בישול. במאמר זה אתרכז בבחירת כלי בישול
image לא מזמן שאל אותי אחד המטופלים שלי, איש יקר ומרשים שנהג לעשות מאמצים רבים לשמור על תפיסה עצמית אינטלקטואלית, אם יש חומר המסוגל לשבור את הקליפה החיצונית ולסייע בהתחברות פנימה. עניתי לו שקיים חומר כזה, והוא מלוח בטבעו.
image כאבי ברכיים הן בין התלונות האורטופדיות הנפוצות ביותר. מחקרים שונים מצביעים על כך שמעל ל - 50% מבני ה - 50 פלוס סובלים מהתופעה
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה