מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל מאזניים

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 20.04.2014 - 13.04.2014

כוכבים ומזלות: המחול הקוסמי סוחף את כוכבכם ונוס אל תוך מערבולת של תנודות נומרולוגיות עם הכוכבים יופיטר ומארס, המשגרים אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 9.

ראשון עד שלישי: הדעות שלכם קצת קיצוניות לטעמם של מרבית האנשים שאיתם אתם באים במגע. יתכן ויתפתחו ויכוחים ועימותים בנושא כספי. הציפיות שלכם לא מעשיות. גם אם נראה לכם שאתם הכי מקופחים, תודו, שלצד השני יש זכות לא פחות לגיטימית מכם, להרגיש מתוסכל. אל תתנו תשובות מוחלטות לשאלות מסובכות. קחו זמן וגלו איפוק עד שתירגעו. הארה פתאומית תבליח מתוך האפלה ותעניק לכם מסר ממוזל ומבורך.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן חגיגי אשר בו אתם חייבים להתחבר לאינטואיציה הפנימית. מגיעות אליכם פיסות מידע מבלבלות מכיוונים שונים ואתם לא יודעים למי להאמין וכיצד לנהוג. הרגישות הגבוהה שלכם תכוון אתכם למקום הנכון מבחינה אישית ומקצועית כאחד. צפויה הצלחה במקומות חדשים. תקבלו הצעה מצוינת שלא תרצו לסרב לה. המזל הקוטבי המשלים אתכם בתכונותיו הוא טלה, הנחשב למזל סוער ואימפולסיבי.

רוח ונפש: בפתיחת ניבוי העתיד שנערכה עבורכם בחפיסת קלפים קבלית עלה בגורלכם קלף האות "עין": הקלף מנסה לרמוז לכם על הצורך במעט יותר גשמיות וקצת פחות הסתגרות והתבודדות. נראה כי הגיע הזמן לפרוץ את החומות ולצאת מן הקונכייה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


82459 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | הוסף למקושרים שלך | Add to your live windows | Add to your del.icio.us | Digg this story

image מדוע נהוג לפתוח את הדלת ולצפות לאליהו הנביא בליל הסדר? מהי המשמעות הרוחנית שעומדת מאחורי "ניקיונות הפסח"? ולמה הבן הקטן שר את השיר מה נשתנה? שאלות ותשובות נפוצות לרגל החג.
image בכל שנה אנחנו עושים נקיון יסודי לבית ולכל הסובב אותנו לפני חג הפסח... אבל פעמים רבות אנחנו לא זוכרים כי צריכים לנקות גם את הנפש – שלנו! זהו מאמר המתאים לתקופת האביב אבל כל אחד ואחת מאיתנו יכולים לעשות נקיון לנפש – בכל זמן!
image האביב ועמו מגוון צבעי הפרחים, מסמלים צמיחה ויופי. יופיים של הצבעים באביב מאפשרים לשחרר, זוהי הזמנה לחדול להיצמד לדברים בין אם זו דעה, חפץ, אירוע, עמדה מסוימת או השתוקקות לדבר שברגע זה, אינו ניתן להשיגו
image כיצד אפשר לצאת מעבדות לחרות ולחופש אישי?
image המשמעות שמאחורי סיפור ההגדה של פסח התמסמסה אצל רובנו, וקיבלה מעין גרסה מקוצרת: "רצו להשמיד אותנו, ניצחנו אותם, ויאללה לאוכל!". ספר הזוהר חושף בפנינו את הרובד הקבלי של אותו סיפור היסטורי.
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה