מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל מאזניים

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 31.08.2014 - 24.08.2014

כוכבים ומזלות: המערכת הפלנטארית מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים סטורן ונפטון, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 7.

ראשון עד שלישי: אין טעם להיכנס למאבקי מיותרים במיוחד על רקע מקצועי. אינכם יודעים איך לצאת מהפלונטר? נסו לשאול כמה שיותר שאלות ולו רק כדי לגלות את עמדות היריב שמולו אתם ניצבים. תתפלאו אבל המקורות הנוספים שאתם יכולים להיעזר בכם ישתפו פעולה ובגדול. תתגברו על העניין בלי קשיים רבים מידי. צפויה לכם הצלחה כבירה הודות לפעולה נועזת, אמיצה, הרפתקנית ולא ממש מחושבת.

רביעי עד שבת: נראה כי עניינים כספיים מעסיקים אתכם. הסובבים לא משתפים פעולה ויתכן שתאלצו להפעיל מאמץ שכנוע רציני כדי לסחוף איתכם את כל מי שהינו בעל עניין. מתח פנימי עלול לגרום לעימות לפרוץ אולם לטובת העניין עדיף ליישר את ההדורים כבר בהתחלה ולפעול ביחד למען האינטרסים המשותפים. נדיבות-לב היא תכונה נעלה, אך הקלפים מציעים לכם לפנות אל תוכנית כלשהי לחיסכון. שימו משהו בצד, אתם יודעים, ליום המחר.

רוח ונפש: בשיטת תקשור העושה שימוש בדמיון מודרך, עלה בגורלכם סמל של מדורה: המסר הוא – יש להכניס קצת יותר להט במערכת היחסים שבינו לבינה. אל תניחו לשגרה לשלוט בכם. מים עומדים עלולים להפוך מעופשים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


89452 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image כולנו יודעים שלנצח אותנו אי אפשר... אנחנו עם מיוחד. אבל בכל זאת... מה אפשר לעשות כדי להפחית את המתח, החרדות ולהצליח להתגבר על המועקות והדאגות.
image התינוק סובל מגזים? אל תתיאשו, כי יש מ ה ל ע ש ו ת ! ! !
image האם אסטרולוגיה יכולה לחזות את העתיד? על פי המאמינים הרבים התשובה היא: כן. כיצד ניתן לצפות ולחזות את העתיד על פי הכוכבים.
image פרחי באך יכולים לעזור לנו כהורים, לתפקד נכון וטוב יותר. בואו נלמד איך ניתן להיעזר בתמציות פרחי באך ונהיה הורים טובים יותר.
image לכולנו רצון משותף, עור חלק ונטול כתמים. אך לא כולם מתברכים בזו הברכה, יש כאלה שסובלים מהיפר פיגמנטציה. אמנם הבעיה בעיקרה קוסמטית ולא רפואית אך היא מטרידה ומתסכלת ובל נזלזל בה.
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה