מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל מאזניים

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

הורוסקופ שבועי: 30.11.2014 - 23.11.2014

כוכבים ומזלות: כיפת השמיים מערבלת את האנרגיות שלכם עם אלו של הכוכבים אוראנוס וסטורן, ומחוללת מקצבים נומרולוגיים המניעים אתכם אל אנשים ומקומות המחוברים למספרים 22 ו – 4.

ראשון עד שלישי: בימים אלה אתם זקוקים לפינוק ומנוחה, אך תצטרכו להתאזר בסבלנות ולחכות לסוף השבוע. עייפות מצטברת נותנת את אותותיה. יש מי שמאשים אתכם בחוסר אכפתיות אולם הדבר אינו נכון כלל. אם נוצר נתק כלשהו, יש ליזום פגישה באווירה ידידותית וחסרת רשמיות. הרשמיות רק תגביר את העוינות. אתם סובלים מקושי להתרכז ולהתמקד בגלל מועקה פנימית שאינה קשורה בהכרח לגורמים מבחוץ.

רביעי עד שבת: צפויה לכם אנרגיה מוטרפת במקצת ומהממת. ייתכנו עימותים עם אנשים שמקנאים בכם. לחץ ועומס בעבודה גורמים לכם לסחרור. אתם מרגישים חלשים ויתכן שתאלצו לקחת פסק זמן מעבודה וממטלות אחרות. חוסר בהירות בתחום הזוגיות לא מוסיף להרגשה הטובה. אל תאשימו את עצמכם. זה מן פרק זמן שדורש מנוחה רבה ומילוי מצברים. אל תדאגו יותר מידי לעתיד. הדברים יסתדרו הרבה יותר טוב מכפי שאתם חושבים.

רוח ונפש: בפתיחת ניבוי העתיד שנערכה עבורכם בחפיסת קלפים קבלית, עלה בגורלכם קלף המייצג את חלקו הרוחני של יסוד האוויר: המסר הוא - ההרגלים שלכם מעכבים אתכם ועכשיו ברור לכם, יותר מתמיד, שתאלצו להתנתק מאזור הנוחות שלכם כדי להתקדם הלאה. הסירו את המכשול האחרון שעומד בדרככם. צפויה לכם הצלחה רבה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


94585 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image כל אישה בהריון יודעת שהתזונה שלה חשובה מאוד בתקופת ההריון אך עליה להתחיל להתכונן להריון מספר חודשים קודם לכן. מהן ההכנות התזונתיות והנפשיות שכל אישה צריכה לעשות לפני כניסה להריון, ובמהלך ההריון.
image זימון אהבה לחיינו הינה משימה לא פשוטה. לעיתים אנו בעצמנו חוסמים את דרכינו ולעיתים אנו בררניים עד כדי מצב שעלול להגיע לתסכול עמוק וחוסר אונים. האם יש דרך להתגבר על המכשולים שאנו מציבים לעצמינו?
image קיימים צמחי מרפא העוזרים לטפל ולחסן נגד תחלואת חורף, אחד מהם הוא צמח הסמבוק
image פעמים רבות בחיינו, מקור פחדים וחששות שעוטפים אותנו הם רק במחשבות ואנו מעצימים אותם. קיראו את הסיפור ותוכלו ללמוד כיצד להתגבר על פחדים שמקיפים אותנו יום-יום... שעה-שעה.
image תטא הילינג ® היא טכניקה פשוטה ועוצמתית. אשר מלמדת להקשיב ולהבין מה תת המודע "מרגיש בשבילי" - מה בולם אותי מלהגיע לאן שאני רוצה ומאפשרת לי לכוון את עצמי למקום בו אני רוצה להיות, למקום בו ארגיש מאושר ובטוח בעצמי.
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה