מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל קשת

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 20.04.2014 - 13.04.2014

כוכבים ומזלות: המחול הקוסמי סוחף את כוכבכם יופיטר אל תוך מערבולת של תנודות נומרולוגיות עם הכוכבים נפטון ומארס, המשגרים אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 9.

ראשון עד שלישי: דווקא לקראת החג אתם מתייחסים לעולם כמו לשדה קרב. יש לכם צורך לשלוט ולהכתיב ולהוכיח לכולם שהדרך שלכם היא הנכונה. לא פלא שאתם חשים מותשים. נסו טקטיקה אחרת, לשם שינוי, ותופתעו מהתוצאות. השתדלו לפתוח דף חדש כלפי אנשים שכבר מכירים אתכם. אם תצהירו על הכוונות שלכם- תתקבלו במלוא הפרגון. אדם עתיר ניסיון עומד להדריך אתכם בדרך הנכונה.

רביעי עד שבת: מילת המפתח לימי החג האלה היא יוזמה. הקצב האיטי לא ממש מתאים לכם ואתם חשים קוצר רוח ואפילו תחושת כישלון. הכישרונות הטבעיים שלכם באים לידי ביטוי, אך לא במידה מספקת כדי להרשים את הסובבים. נחוצה התארגנות מחודשת לאחר חשבון נפש נוקב. המזל האסטרולוגי הקוטבי אשר משלים אתכם בתכונותיו הוא תאומים, הנחשב למזל קליל ותקשורתי.

רוח ונפש: בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף העלמה הנוהגת בכפיר ובשחל אריות: הקלף מבשר על הפסוק "מעז ייצא מתוק". עניינים שכשלו והכזיבו, מובילים אל סוף חלומי ומתוק.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


69854 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | הוסף למקושרים שלך | Add to your live windows | Add to your del.icio.us | Digg this story

image מדוע נהוג לפתוח את הדלת ולצפות לאליהו הנביא בליל הסדר? מהי המשמעות הרוחנית שעומדת מאחורי "ניקיונות הפסח"? ולמה הבן הקטן שר את השיר מה נשתנה? שאלות ותשובות נפוצות לרגל החג.
image בכל שנה אנחנו עושים נקיון יסודי לבית ולכל הסובב אותנו לפני חג הפסח... אבל פעמים רבות אנחנו לא זוכרים כי צריכים לנקות גם את הנפש – שלנו! זהו מאמר המתאים לתקופת האביב אבל כל אחד ואחת מאיתנו יכולים לעשות נקיון לנפש – בכל זמן!
image האביב ועמו מגוון צבעי הפרחים, מסמלים צמיחה ויופי. יופיים של הצבעים באביב מאפשרים לשחרר, זוהי הזמנה לחדול להיצמד לדברים בין אם זו דעה, חפץ, אירוע, עמדה מסוימת או השתוקקות לדבר שברגע זה, אינו ניתן להשיגו
image כיצד אפשר לצאת מעבדות לחרות ולחופש אישי?
image המשמעות שמאחורי סיפור ההגדה של פסח התמסמסה אצל רובנו, וקיבלה מעין גרסה מקוצרת: "רצו להשמיד אותנו, ניצחנו אותם, ויאללה לאוכל!". ספר הזוהר חושף בפנינו את הרובד הקבלי של אותו סיפור היסטורי.  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה