מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל קשת

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 25.10.2014 - 19.10.2014

כוכבים ומזלות: הרקיע שוזר את האנרגיות שלכם עם אלו של הכוכבים סטורן ואוראנוס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 22. התוצאה צופנת מסתורין וחושניות.

ראשון עד שלישי: אלה ימים של התלבטויות. אתם מרגישים תחושות של חוסר אונים ולא בטוחים מה לעשות. אין לכם את המותרות להתלונן או לרחם על עצמכם. המצב אינו מאפשר זאת ויש להיכנס לפעולה מיידית. אל תסתכלו אחורה ואל תגיבו לפרובוקציות. שמרו את השנינות והעוקצנות למועד אחר. בינתיים תנו רק אהבה בלי תנאים. בין האנשים שלכאורה משתפים פעולה עימכם, מסתתרים גם אלה שלא ממש מפרגנים לכם.

רביעי עד שבת: למרות שאתם עייפים מאוד מבחינה פיסית, אתם מצליחים לשמור על אופטימיות. התחושה שלכם היא שהמצב בו אתם נמצאים הוא זמני- נכונה. בקרוב תקבלו הצעה מצוינת שלא תוכלו לסרב לה. גם בתחום החברתי צפויות התפתחויות. מפגש מקרי יוביל לדיון ארוך בנוגע לאפשרות של שיתוף פעולה. אם ברצונכם לחשוף את סודותיו של מי שאתם חושדים בו, הניחו לו להאמין שאתם מאמינים לדבריו.

נפש ורוח: בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת-מסרים, עלה בגורלכם קלף המרכבה: הקלף מייצג מצבים אשר על פיהם מצבכם מוגן, יציב ובטוח – אך גורם אחר הוא זה אשר מושך בחוטים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


78413 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image מי לא מכיר את המשפט "דבר איתי אחרי החגים" – הא? המשפט הזה הפך מזמן לנורמה בחברה הישראלית ואין אדם שלא מכיר את המושג, לא משתמש בתירוץ המגונן המנחם והמוכר שמקובל על כולנו – "אחרי החגים"
image אם היו אומרים לכם שתזונה בריאה הייתה ממש משפרת לכם את החיים, הייתם קצת יותר מתאמצים? להלן כמה דרכים בהן התזונה הבריאה תשפר את חייכם בטווח המיידי.
image בשבוע האחרון כל מהדורת חדשות או שיח ציבורי פותח בדיון בהתפרצות מחלת השפעת ותפוסת השיא בבתי חולים. ריטה שטרן מציגה כמה טיפים (לכל השנה) כיצד לשמר את מערכת החיסון חזקה.
image קיימות רבבות של דיאטות לכל מטרה. יש דיאטות להרזיה, דיאטות להשמנה (אל תתפלאו), דיאטות להורדת כולסטרול או סוכר ועוד רבות אחרות. אחד הסוגים של דיאטות היא דיאטה לניקוי הגוף. במאמר זה נעסוק בדיאטת לימונים.
image ביהדות בכלל ובחכמת הנסתר בעיקר מייחסים ערך רב לאותיות לשון הקודש המהוות סמלים רוחניים מוצפנים המגדירים במדויק את הכוחות הפועלים בבריאה המשתלשלים מעולמות עליונים ומתגלמים בעולם הזה.  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה