מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל קשת

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 03.08.2014 - 27.07.2014

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות של כוכבכם יופיטר יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ומרקורי, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 5.

ראשון עד שלישי: בין אירוע לאירוע מומלץ שתמצאו קצת זמן גם לעצמכם. 'לא נעים' לכם לסרב לבקשות של אחרים וכך אתם מוצאים את עצמכם - פעמים רבות- מתוסכלים וממורמרים בלי סיבה הנראית לעיני אנשים אחרים בסביבתכם הקרובה. נצלו את הימים האלה לעשות פעילות סוליסטית, כגון חתירה בסירה, ביקור בחדר כושר או קריאת ספר טוב. הארה פתאומית תביא לכם את התשובה שחיפשתם.

רביעי עד שבת: מישהו מבקש מכם טובה ואתם מסכימים. אחר כך אתם מתחרטים על הרצון הטוב שגיליתם ומנסים לגייס אדם שלישי להתיר את ה'-פלונטר'. זה בדיוק סוג התסבוכות שאתם נוטים להיכנס אליהן. במקום לקחת אחריות, אתם מנסים לצאת מהבוץ על ידי סיבוך העניינים. בפעם הבאה תחשבו פעמיים לפני שאתם מבטיחים עזרה לאחרים. הרקיע מעודד אתכם ליטול סיכונים באהבה, אך לא בקריירה או בכסף.

רוח ונפש: להסרת עין-הרע ולביטול אנרגיות שליליות, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק ל"ה בתהילים המתחיל במילים: "ריבה השם את יריבי – לחם את לחמי".

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


74028 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image הכאב מוגדר כתחושת אי- נוחות סנסורית ורגשית הנגרמת כתוצאה מדחפים עצביים המשדרים למוח על פגיעה ברקמות הגוף. הכאב הינו נושא מרכזי ברפואה משום שקיומו פוגע במידה ניכרת באיכות החיים
image IBS - Irritable Bowel Syndrome מכה ושמה תסמונת המעי הרגיז ...
image סוכרת הינה מחלה מטבולית המתאפיינת בריכוז גבוה של גלוקוז (סוכר) בדם מצב הקרוי היפרגליקמיה. משמעותו בלטינית של המונח סכרת הוא שתן מתוק, שמאפיין את מחלת הסכרת.
image ילדים בעלי חסך ביצירת מוטיבציה לומדים להימנע ממטלות למידה ומפתחים, אנטי" לכל השקעה בלימודים. הם רואים כישלון בכל פינה ומרגישים חסרי אונים. יצירת מוטיבציה אצל ילדים
image כל כך פשוט להושיט יד ולקחת אשכול ענבים עסיסי ולהתענג מהמתיקות המתפצפצת בתוך הפה – תענוג של קיץ ישראלי וזר, לא יבין זאת.. מה הפלא שהתיירים מתאהבים בישראל שלנו?  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה