מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל קשת

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 07.09.2014 - 31.08.2014

כוכבים ומזלות: הרקיע שוזר את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב סטורן, וטווה צעיף נומרולוגי המחבר ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 4.

ראשון עד שלישי: אתם עובדים קשה מאוד ומצפים לקבל מחמאות והערכה. הצורך שלכם להתמקד בקריירה ולהצדיק קידום מקצועי ואף העלאה במשכורת, תלוי בהרבה גורמים, כך שכדאי שתיקחו בחשבון שאתם עלולים להתאכזב. לפחות בשלב הקרוב הנראה לעין. מומלץ לגלות עוצמה פנימית ולהתמיד. הרקיע צופה מצב המאפשר שינוי רוחני. הוא מדגיש את הצורך להתבוננות פנימית.

רביעי עד שבת: מצב האנרגיות מותיר רושם טוב אך למרות שאתם משתדלים מאוד, הלחץ בעבודה והתוצאות- נותנים בכם את אותותיהם. אתם לא מרוצים ממהלך העניינים ונוטים לשחרר את הקיטור בבית. לבני המשפחה שלכם נמאס מהביקורת והתוצאה- מתח. קחו לעצמכם פסק זמן. עשו חשבון קר ונוקב עם עצמכם בנוגע לשינויים אפשריים. לא כל מחשבה חייבת לקבל ביטוי מילולי. נסו להתאפק!

רוח ונפש: אתם תפורים על עיסוקים יצירתיים המתמקדים בחומרים טבעיים. הסמל שלכם הוא קשת שחלקו התחתון הוא סוס דוהר. הסמל מייצג את אהבתכם למרחבים, נדודים, הרפתקאות וחופש.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


75817 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image כדי להזין את גופינו ולרדת במשקל יש צורך לשנות הרגלים... איך לעשות את זה נכון
image תורת הנומרולוגיה מגלה כיצד להפוך מעבדים של המציאות ובעלי יכולת לשלוט על המציאות של חיינו ולהשיג את כל מבוקשינו.
image תחזית אסטרולוגית חודשית לכל גלגל המזלות. תחזית אסטרולוגית חודשית הכוללת מגוון תחומי חיים: זוגיות, אהבה, קריירה, כספים, הזדמנויות ועוד.
image טיפים מהפנג שואי לעיצוב הבית, לכלכלה ועסקים ולזוגיות ואהבה.
image מהי המשמעות של מפת לידה אסטרולוגית עבור ילדים וכיצד ניתן לשתמש בה כדי למצות את מלוא הפוטנציאל של ילדינו?  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה