מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל קשת

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 28.09.2014 - 21.09.2014

כוכבים ומזלות: גרמי השמיים רוקמים הילה קוסמית המחברת ביניכם לבין השמש וכוכב ונוס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 6.

ראשון עד שלישי: מתעוררת אפשרות לקידום בעבודה. ההזדמנות רצינית למדי ואם לא תקפצו על המציאה, יהיה מישהו אחר שיעשה זאת. יתכן מאוד שתצטרכו לכופף כמה עקרונות פה ושם כדי להשיג את מבוקשכם. אל תפחדו ממחויבות אך בדקו בזהירות את מה שמציעים לכם. אם התנאים הוגנים-תנו את הסכמתכם בלי לחשוש יותר מידי. יהיה זה מן החוכמה למחוק מריבות שאיש אינו זוכר כיצד התחילו.

רביעי עד שבת: לעיתים יש לכם נטייה לסבך דברים הרבה מעבר לדרוש. קחו את פרק הזמן החגיגי הזה ב-'איזי' ותאפשרו לעצמכם לנוח ולבלות. הימים רביעי וחמישי צופנים עבורכם חוויות רבות. חישבו בצורה חיובית וזה מה שיקרה! אופטימיות הינה מילת המפתח עבורכם משום שפעמים רבות אתם רואים את התמונה בגוונים של 'שחור לבן'. חברים חדשים יעזרו לכם לשנות את מצב הרוח ממתוח לזורם ומשוחרר.

רוח ונפש: בפתיחת חיזוי עתיד שהתקיימה לכבודכם באמצעות אבני רונים [חלוקי נחל מעוטרים בסמלים קלטיים], התקבל עבורכם מסר הרומז על תסכול בשל ביקורת עצמית רבה מדי וקובע כי עליכם לנהוג בסלחנות כלפי עצמכם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


76598 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image אסטרולוגיה סינית, להבדיל מהאסטרולוגיה המערבית עוזרת בתהליכי התפתחות רוחנית ומעניקה כלים להבנת היכולות והחוזקות שבנו. כל מה שרצית לדעת על אסטרולוגיה סינית.
image מוח אחד היא שיטה העוסקת בשחרור מתח רגשי תוך כדי שינוי דפוסי התנהגות. השיטה אפקטיבית לשחרר מתח רגשי, אלרגיות, קשיי למידה, פוביות וחרדות, התמכרויות, שיפור מערכות יחסים משפחתיות, זוגיות במשבר, השגת יעדים ועוד.
image מספר ההתפתחות בנומרולוגיה מאפשר לנו להבין את הדרך להתפתחות פיזית רגשית ורוחנית. חשוב להשתמש בצורה יעילה בחלקים החיוביים של המספר, בחלקים העוצמתיים שמובילים אל האופק.
image פרידה כואבת, אובדן, כשלונות ועוד... כל אחד ואחת מאיתנו חווה במהלך חייו ארועים אשר משאירים איזוהי טראומה ותחושת אובדן שליטה. כיצד ניתן לטפל בטראומות ופוסט טראומה.
image מפה אסטרולוגית הינה כלי עוצמתי שפירושו על ידי אסטרולוג מעניק לנו תשובות במגוון נושאים, מאיר את דרכינו ועוזר לנו לקבל החלטות שיובילו אותנו למיצוי מלוא הפוטנציאל שנולדנו עימו.  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה