מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל קשת

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 02.11.2014 - 26.10.2014

כוכבים ומזלות: תנודות נומרולוגיות יוצרות סנכרון ביניכם לבין האנרגיות של הכוכבים אוראנוס ומארס, ומשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 9.

ראשון עד שלישי: גלו ערנות כלפי הסובבים אתכם. ייתכן שהם עומדים לעשות צעד דרסטי שאתם לא מודעים לו. זרימה של אנרגיה חיובית תאפשר לכולם להגיע להסכמה. הארה והשראה צפויות לתחום יצירתי שאתם מצטיינים בו. אלה מכם הנוטים לחשיבה מיסטית, יחושו כעת שבעתיים את הדחף אל הנסתר והלא נודע. מפציעות הזדמנויות לממש תוכניות אשר בכל סיטואציה אחרת נראות תקועות ואבודות.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן פורה שבמהלכו תפגשו הרבה מאוד אנשים שיכולים להשפיע לטובה על מצבכם. יעלו על הפרק מספר רעיונות. כל שצריך הוא רק לבחור מה לעשות ולברר את כל המידע הרלוונטי. כרגע נורא משעמם לכם אך אין מה לחפש אשמים ולהעביר ביקורת עצמית או חיצונית. למרות שלא קל להכניס שינויים לתבנית המתוכננת של החיים שלכם, זה אפשרי. אתם צריכים להציב גבולות גם לאנשים המנסים לעורר את רחמיכם.

רוח ונפש: בפריסת ניבוי שהתקיימה עבורכם בחפיסת קלפי טארוט עממית עלה בגורל קלף אוספות התבואה: הקלף רומז על השקעה שבוצעה בעבר ואילו עתה היא נותנת את פירותיה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


78678 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image מי לא מכיר את המשפט "דבר איתי אחרי החגים" – הא? המשפט הזה הפך מזמן לנורמה בחברה הישראלית ואין אדם שלא מכיר את המושג, לא משתמש בתירוץ המגונן המנחם והמוכר שמקובל על כולנו – "אחרי החגים"
image אם היו אומרים לכם שתזונה בריאה הייתה ממש משפרת לכם את החיים, הייתם קצת יותר מתאמצים? להלן כמה דרכים בהן התזונה הבריאה תשפר את חייכם בטווח המיידי.
image בשבוע האחרון כל מהדורת חדשות או שיח ציבורי פותח בדיון בהתפרצות מחלת השפעת ותפוסת השיא בבתי חולים. ריטה שטרן מציגה כמה טיפים (לכל השנה) כיצד לשמר את מערכת החיסון חזקה.
image קיימות רבבות של דיאטות לכל מטרה. יש דיאטות להרזיה, דיאטות להשמנה (אל תתפלאו), דיאטות להורדת כולסטרול או סוכר ועוד רבות אחרות. אחד הסוגים של דיאטות היא דיאטה לניקוי הגוף. במאמר זה נעסוק בדיאטת לימונים.
image ביהדות בכלל ובחכמת הנסתר בעיקר מייחסים ערך רב לאותיות לשון הקודש המהוות סמלים רוחניים מוצפנים המגדירים במדויק את הכוחות הפועלים בבריאה המשתלשלים מעולמות עליונים ומתגלמים בעולם הזה.  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה