מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל קשת

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 05.10.2014 - 28.09.2014

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית שוזרת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים פלוטו וסטורן, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המעצימות את קשריכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 4.

ראשון עד שלישי: אתם סופגים אנרגיות נפלאות המגיעות אליכם מגרמי השמיים ומרגישים אסרטיביים במיוחד. כך הופך לו פרק הזמן הזה לעיתוי מוצלח להיפטר מכל מיני נודניקים שצברתם סביבכם לאחרונה. אתם עומדים לגלות תחומי עניין חדשים וטוב שיתפנה לכם קצת זמן חופשי. ככלל, אתם נמצאים על פרשת דרכים ויתכן שתצטרכו לעשות סינון רציני בין החברים הישנים.

רביעי עד שבת: אתם משתתפים בכינוס ומביעים רצון לקחת חלק בסדנא רוחנית, דבר שגורם לכם להיפתח. יש לכם הזדמנות לחוות תחושה אמיתית של קבלה טוטאלית. שחרור מחסימות ישנות יאפשר להתחבר לילד הפנימי. עכשיו כשאתם מרגישים בטוחים במידה רבה יותר, ויודעים שיש לכם הרבה מה להציע, כדאי להשתמש בכלים החדשים שרכשתם לתקשורת נינוחה יותר עם הסביבה. קבלו את עצמכם כפי שאתם. החזות הטבעית הולמת אתכם יותר מכל קישוט מלאכותי.

רוח ונפש: בפתיחת חיזוי העתיד וקבל מסרים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המופיעים במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של יצור ימי: הצדף מבשר על ידיעה טובה הנמצאת בדרך אליכם אך נראה כי אתם אינכם מודעים לה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


77195 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image כללים חשובים לשמירה על גזרה חטובה וגוף בריא.
image נומרולוגיה הינה תורה עתיקת יומין המייחסת לכל מספר בחיינו אנרגיות ומשמעויות נסתרות. בעזרת הנומרולוגיה אנחנו יכולים לדעת מה צופן העתיד שלנו. בואו ללמוד כיצד זה עובד...
image אחד מצמחי המרפא החשוב והיעיל ביותר הוא צמח - הטיליה ה"אירופאית". זהו צמח שמשמש דורות לריפוי דלקת הסמפונות [ברונכיטיס] המלווה שיעול עם ליחה, והוכיח את יעילותו גם בסינוסיטיס, דלקות אוזניים וגרון.
image האם גם לכם קורה שאתם מתרגזים כשכל כמה דקות מופיע מקבץ אינסופי של פרסומות, אבל בה במידה אין כוח לקום מהספה ולעשות משהו מועיל בינתיים? אם כן, הנה כמה רעיונות שכדאי לזכור ולעשות כבר במקבץ הפרסומות הקרוב.
image האורה – סומא היא שילוב של צמחים ופרחים, גבישים ומינרלים, שמנים אתריים ועוצמת האנרגיה של הצבע בחיי היומיום – משמשת ככלי לריפוי ולחיזוק המודעות, השינוי והקבלה העצמית  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה