מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל קשת

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

הורוסקופ שבועי: 24.05.2015 - 17.05.2015

כוכבים ומזלות: הרקיע מערבל את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב נפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 7.

ראשון עד שלישי:
אתם מרגישים שהשגרה חונקת ומייגעת. בא לכם לעשות שינוי קיצוני. לפני שאתם פועלים באימפולסיביות, למשל, מזמינים חופשה במלון מפואר, כדאי להתייעץ עם בני הזוג. בכל מקרה, המצב הכלכלי שלכם עדיין בתהליכים של שיקום. אז אל תשתוללו יותר מידי. יש לכם יכולת לתמרן בין אנשים ומצבים. השתמשו בכישרונות שלכם. אתם נמצאים בגלגל המזלות במיקום קוטבי למזל תאומים. זו הסיבה לכך שאתם צריכים לקיים הפריה הדדית עם ילידי מזל זה. הדברים שאתם צריכים ללמוד מהם קשורים בגישה קלילה ותקשורתית גם כלפי מי שאינכם מחבבים. בקיצור, יחסי ציבור.

רביעי עד שבת: אתם מתוסכלים מכיוון שנדמה לכם שהבדידות הזוהרת שלכם נעוצה בעובדה שאף אחד לא מבין לליבכם. אפשר לומר שאתם מיואשים אפילו מאנשים קרובים אליכם במיוחד, שמשום מה נאטמים כלפיכם דווקא ברגעים הכי קשים. הרקיע רומז על הישגים לאלה מכם העוסקים בתורת הנסתר. זה הזמן הנכון להשתלב בערוצים המעניקים חשיבות ליכולת ביטוי וכושר שכנוע.

רוח ונפש: בתקשור שהתקיים עבורכם באמצעות מערכת של סמלים מבשרים, עלתה בגורלכם צורה של תיבת מכתבים: הסמל מייצג מצב אשר לפיו אתם עומדים להתבשר על דבר מה טוב, ייתכן שהדברים קשורים במדינות שמעבר לים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז

עמוד זה נצפה ושותף 88528 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image נומרולוגיה היא דרך לאבחון וייעוץ לפי תאריך לידה ושם. אז מהי נומרולוגיה על פי תאריך לידה וכיצד היא יכולה לעזור לנו בחיים?
image תסמונת המעי הרגיז (IBS) היא תסמונת נפוצה למדי בעידן המודרני ומוגדרת כתפקוד לקוי של מערכת העיכול והפרעה בתנועתיות המעי שסיבתה איננה ידועה. כל מה שצריך לדעת על תסמונת המעי הרגיז.
image אם החלטת שהבריאות ואיכות החיים שלך חשובות במקום רק לחשוב – בוא/י גם לעשות אימון הוליסטי לבריאות ואיכות חיים.
image ככתוב בספר הזוהר, ובטרם גילה ניוטון את כוח המשיכה לא היה כל הסבר מדעי לכך שהעולם הוא כדורי ומאוכלס בשני צידיו והנה בזוהר הקדוש אשר נכתב לפני אלפי שנים, מצוטט הרב מנונא סבא אומר בדיוק את הדברים הללו.
image "בלב ליבו של הקושי שוכנת ההזדמנות" אמר אלברט איינשטיין. והשאלות הנשאלות הן איך: איך מתוך הקושי והמצוקה נוכל לזהות את ההזדמנות? לראות אותה? ולנצל אותה?
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה