מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל קשת

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 03.08.2014 - 27.07.2014

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות של כוכבכם יופיטר יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ומרקורי, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 5.

ראשון עד שלישי: בין אירוע לאירוע מומלץ שתמצאו קצת זמן גם לעצמכם. 'לא נעים' לכם לסרב לבקשות של אחרים וכך אתם מוצאים את עצמכם - פעמים רבות- מתוסכלים וממורמרים בלי סיבה הנראית לעיני אנשים אחרים בסביבתכם הקרובה. נצלו את הימים האלה לעשות פעילות סוליסטית, כגון חתירה בסירה, ביקור בחדר כושר או קריאת ספר טוב. הארה פתאומית תביא לכם את התשובה שחיפשתם.

רביעי עד שבת: מישהו מבקש מכם טובה ואתם מסכימים. אחר כך אתם מתחרטים על הרצון הטוב שגיליתם ומנסים לגייס אדם שלישי להתיר את ה'-פלונטר'. זה בדיוק סוג התסבוכות שאתם נוטים להיכנס אליהן. במקום לקחת אחריות, אתם מנסים לצאת מהבוץ על ידי סיבוך העניינים. בפעם הבאה תחשבו פעמיים לפני שאתם מבטיחים עזרה לאחרים. הרקיע מעודד אתכם ליטול סיכונים באהבה, אך לא בקריירה או בכסף.

רוח ונפש: להסרת עין-הרע ולביטול אנרגיות שליליות, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק ל"ה בתהילים המתחיל במילים: "ריבה השם את יריבי – לחם את לחמי".

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


74212 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image למה זה קורה ומה אפשר לעשות כדי לתקן?
image סקרנים לגבי שאלה ספציפית שעולה במחשבתכם?... בעוד שמפת הלידה באסטרולוגיה יכולה לנבא תהליכים עתידיים וצמתים בחיים, מפת השאלה עשויה לספק לכם תשובה עניינית על שאלה מסוימת עפ"י השעה והמקום בו נשאלה.
image קנדידה היא סוג של פטריית שמר השוכנת במערכת העיכול שלנו מיום היוולדנו ואנו חיים עמה בשלום עד אשר מסיבה כלשהי מופר האיזון בין החיידקים "הטובים" לבין "הרעים" אשר מצויים במעיים.
image מזונות מומלצים בתקופות מתח וחרדה ולא רק.
image אם לא נולדת אופטימי, אם במשפחה שלך לא היו אופטימים, אם מציאות חייך לא תמיד מעוררת אופטימיות, אפשר וכדאי לעשות אימון אישי לאופטימיות.  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה