מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל גדי

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 25.10.2014 - 19.10.2014

כוכבים ומזלות: הרקיע שוזר את האנרגיות שלכם עם אלו של הכוכבים אוראנוס ונפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 7. התוצאה מיטיבה עם ביתיות ומשפחתיות.

ראשון עד שלישי: לאן נעלמה האסרטיביות שלכם? זה שאנשים לא מתייחסים אליכם כפי שאתם רוצים, זה לא אומר כלום ובוודאי שאין זאת סיבה לירידה במצב הרוח. כשמגיעות אליכם הצעות לבילויים תהיו קצת יותר סלקטיביים ותסכימו רק אם זה מתאים לכם באמת. אם לא- עדיף להישאר בבית ולהקשיב למוסיקה או לצפות בסרט טוב. זה הזמן לברר מי הם ידידי האמת שלכם, ומי סתם דאגו לאינטרסים שלהם.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן מתאים לחשבון קר ומחושב הקשור לתחום העבודה והעסקים. אתם תקבלו הצעות לשינויים אפשריים. כדאי לבדוק מי עומד מאחורי האפשרויות המוצעות לכם והאם יש להם מניעים נסתרים השונים מאוד ממה שנאמר. תיתכן פגישה עם אדם אשר יגיע מחו"ל ויציע לכם לעשות איתו עסקים, בדקו את הנושא בקפידה.

נפש ורוח: בקריאת מסרים שהתקיימה עבורכם בשיטה העושה שימוש במטוטלת ובאבנים מזרחיות עלתה בגורלכם דמות של סנאי: המסר הוא – הדירו רגליכם מפרשיית אהבים מאכזבת.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


86136 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image מי לא מכיר את המשפט "דבר איתי אחרי החגים" – הא? המשפט הזה הפך מזמן לנורמה בחברה הישראלית ואין אדם שלא מכיר את המושג, לא משתמש בתירוץ המגונן המנחם והמוכר שמקובל על כולנו – "אחרי החגים"
image אם היו אומרים לכם שתזונה בריאה הייתה ממש משפרת לכם את החיים, הייתם קצת יותר מתאמצים? להלן כמה דרכים בהן התזונה הבריאה תשפר את חייכם בטווח המיידי.
image בשבוע האחרון כל מהדורת חדשות או שיח ציבורי פותח בדיון בהתפרצות מחלת השפעת ותפוסת השיא בבתי חולים. ריטה שטרן מציגה כמה טיפים (לכל השנה) כיצד לשמר את מערכת החיסון חזקה.
image קיימות רבבות של דיאטות לכל מטרה. יש דיאטות להרזיה, דיאטות להשמנה (אל תתפלאו), דיאטות להורדת כולסטרול או סוכר ועוד רבות אחרות. אחד הסוגים של דיאטות היא דיאטה לניקוי הגוף. במאמר זה נעסוק בדיאטת לימונים.
image ביהדות בכלל ובחכמת הנסתר בעיקר מייחסים ערך רב לאותיות לשון הקודש המהוות סמלים רוחניים מוצפנים המגדירים במדויק את הכוחות הפועלים בבריאה המשתלשלים מעולמות עליונים ומתגלמים בעולם הזה.  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה