מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל גדי

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 03.08.2014 - 27.07.2014

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית מערבלת את האנרגיות של כוכבכם סטורן יחד עם אלו של הכוכבים אוראנוס ומרקורי, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 5.

ראשון עד שלישי: במידה ותצליחו לפתח את הרגישות והמודעות שלכם, תוכלו לשפר מאוד את מצבכם האישי. יש מספר עקרונות בסיסיים שאתם מפספסים וזה בהחלט מכשיל אתכם בקטעים רבים בחיים. אתם משקיעים תשומת לב רבה מידי בנושאים משניים ולא מבדילים בין עיקר לטפל. תהיו נועזים ותסתכלו לפחדים הכי גדולים ישר בעיניים. קשה אך אפשרי ובהחלט כדאי. סודות ותעלומות יביאו לכם הנאה וסיפוק.

רביעי עד שבת: כדאי להרהר בהרחבת המשפחה ומכל מקום, בתחום זה צפויה אנרגיה חמימה ומפנקת. יציאה לבילוי משותף עם חברים לא עולה בקנה אחד עם הציפיות. הדרישות שמציבים לכם נראות לכם לא מוצדקות ואתם מתמרמרים על חוסר האיזון ביחסים. לא בא לכם להיכנס למצב של עימות ובירורים מעיקים אולם התחמקות בתירוצים, רק תחמיר את המצב. דברו ישירות על הרגשתכם. לפנויים- אל תאיצו תהליכים ואל תמהרו להציב אולטימאטום לבני המין השני.

רוח ונפש: להסרת עין-הרע ולביטול אנרגיות שליליות, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק ס"ח בתהילים המתחיל במילים: "יקום השם יפוצו אויביו – וינוסו משנאיו מפניו".

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


81426 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image למה זה קורה ומה אפשר לעשות כדי לתקן?
image סקרנים לגבי שאלה ספציפית שעולה במחשבתכם?... בעוד שמפת הלידה באסטרולוגיה יכולה לנבא תהליכים עתידיים וצמתים בחיים, מפת השאלה עשויה לספק לכם תשובה עניינית על שאלה מסוימת עפ"י השעה והמקום בו נשאלה.
image קנדידה היא סוג של פטריית שמר השוכנת במערכת העיכול שלנו מיום היוולדנו ואנו חיים עמה בשלום עד אשר מסיבה כלשהי מופר האיזון בין החיידקים "הטובים" לבין "הרעים" אשר מצויים במעיים.
image מזונות מומלצים בתקופות מתח וחרדה ולא רק.
image אם לא נולדת אופטימי, אם במשפחה שלך לא היו אופטימים, אם מציאות חייך לא תמיד מעוררת אופטימיות, אפשר וכדאי לעשות אימון אישי לאופטימיות.  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה