מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל גדי

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 28.09.2014 - 21.09.2014

כוכבים ומזלות: גרמי השמיים רוקמים הילה קוסמית המחברת ביניכם לבין השמש וכוכב מרקורי, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 5.

ראשון עד שלישי: אלה ימי מבחן עבור הביטחון העצמי שלכם. אנשים שלא מפרגנים אומרים לכם שהסיכוי שלכם לממש את הרעיונות הגרנדיוזיים שלכם קלוש אבל למרות זאת, ההמלצה היא לא לוותר. 'פחד הקהל' שלכם נעלם ואיננו ואתם זורחים כמו 'כוכב' במפגש חברתי. חשוב לשקול בצורה מעמיקה עם מי אתם מדברים ומה אתם מנסים להשיג. חילופי רעיונות עם האדם המתאים הם הצעד הנכון.

רביעי עד שבת: הנטייה שלכם לפנטזיות לא מקלה עליכם את החיים. משהו באווירת החג רומז כי הגיע הזמן להתחבר למציאות כפי שהיא. הזוגיות שלכם לא ממש מספקת ואתם מרגישים מתוסכלים, אבל אם תפנימו את העובדה ש-'זה מה שיש' יהיה לכם קל יותר ותוכלו ליהנות מחצי הכוס המלאה. בתחום החברתי צפוי שינוי לטובה, אך אתם מטרידים את עצמכם בבעיות שאינן קיימות במציאות. כדאי שתתמקדו בשפע הפרוש לנגד עיניכם.

רוח ונפש: בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה יהלום גדול: המסר הוא – גישה פרפקציוניסטית עשויה להועיל למעסיקיכם, אך עלולה להעכיר את איכות חייכם. אם כבר, אל תמכרו את עצמכם בזול.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


84105 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image אסטרולוגיה סינית, להבדיל מהאסטרולוגיה המערבית עוזרת בתהליכי התפתחות רוחנית ומעניקה כלים להבנת היכולות והחוזקות שבנו. כל מה שרצית לדעת על אסטרולוגיה סינית.
image מוח אחד היא שיטה העוסקת בשחרור מתח רגשי תוך כדי שינוי דפוסי התנהגות. השיטה אפקטיבית לשחרר מתח רגשי, אלרגיות, קשיי למידה, פוביות וחרדות, התמכרויות, שיפור מערכות יחסים משפחתיות, זוגיות במשבר, השגת יעדים ועוד.
image מספר ההתפתחות בנומרולוגיה מאפשר לנו להבין את הדרך להתפתחות פיזית רגשית ורוחנית. חשוב להשתמש בצורה יעילה בחלקים החיוביים של המספר, בחלקים העוצמתיים שמובילים אל האופק.
image פרידה כואבת, אובדן, כשלונות ועוד... כל אחד ואחת מאיתנו חווה במהלך חייו ארועים אשר משאירים איזוהי טראומה ותחושת אובדן שליטה. כיצד ניתן לטפל בטראומות ופוסט טראומה.
image מפה אסטרולוגית הינה כלי עוצמתי שפירושו על ידי אסטרולוג מעניק לנו תשובות במגוון נושאים, מאיר את דרכינו ועוזר לנו לקבל החלטות שיובילו אותנו למיצוי מלוא הפוטנציאל שנולדנו עימו.  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה