מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל גדי

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 20.04.2014 - 13.04.2014

כוכבים ומזלות:
המחול הקוסמי סוחף את כוכבכם סטורן אל תוך מערבולת של תנודות נומרולוגיות עם הכוכבים אוראנוס ויופיטר, המשגרים אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 6.

ראשון עד שלישי: קשיים לא צפויים עולים על סדר היום החגיגי. בן משפחה זקוק לתשומת ליבכם בגלל בעיה שתתברר כמינורית. אל תדאגו שלא לצורך אך מצד שני, אל תדחו את העניין גם אם הוא לא נראה לכם רציני. אנשים בעלי יכולות יצירתיות מתאימים לכם כרגע יותר מאחרים. נצלו מצבים חדשים לטובתכם האישית וכדי לקבל החלטות. ידיעה מרנינה תושמע באוזניכם כבר בימים הקרובים.

רביעי עד שבת: חוסר היכולת שלכם להתרכז ולהקשיב לאחרים בתשומת הלב הראויה, גורם לכם להיקלע למצבים מביכים. שמרו על איפוק ולא תיגררו לויכוחים שמהם לא תוכלו לצאת בקלות. התבטאות בוטה כלפי מישהו בסביבתכם עלולה לגרום לאי נעימות. בבית- יש להשקיע יותר זמן בבני המשפחה. המזל האסטרולוגי הקוטבי אשר משלים אתכם בתכונותיו הוא סרטן, הנחשב למזל ביתי ומשפחתי.

רוח ונפש: בפריסת ניבוי וחיזוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות אבני-מזל נומרולוגיות, עלה בגורלכם המספר 10: מספר זה מדגיש את חשיבותם של ערכים כגון – מנהיגות, כריזמה, דרמטיות, ייצוגיות, כוחנות, שלטון ושררה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


76974 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | הוסף למקושרים שלך | Add to your live windows | Add to your del.icio.us | Digg this story

image מדוע נהוג לפתוח את הדלת ולצפות לאליהו הנביא בליל הסדר? מהי המשמעות הרוחנית שעומדת מאחורי "ניקיונות הפסח"? ולמה הבן הקטן שר את השיר מה נשתנה? שאלות ותשובות נפוצות לרגל החג.
image בכל שנה אנחנו עושים נקיון יסודי לבית ולכל הסובב אותנו לפני חג הפסח... אבל פעמים רבות אנחנו לא זוכרים כי צריכים לנקות גם את הנפש – שלנו! זהו מאמר המתאים לתקופת האביב אבל כל אחד ואחת מאיתנו יכולים לעשות נקיון לנפש – בכל זמן!
image האביב ועמו מגוון צבעי הפרחים, מסמלים צמיחה ויופי. יופיים של הצבעים באביב מאפשרים לשחרר, זוהי הזמנה לחדול להיצמד לדברים בין אם זו דעה, חפץ, אירוע, עמדה מסוימת או השתוקקות לדבר שברגע זה, אינו ניתן להשיגו
image כיצד אפשר לצאת מעבדות לחרות ולחופש אישי?
image המשמעות שמאחורי סיפור ההגדה של פסח התמסמסה אצל רובנו, וקיבלה מעין גרסה מקוצרת: "רצו להשמיד אותנו, ניצחנו אותם, ויאללה לאוכל!". ספר הזוהר חושף בפנינו את הרובד הקבלי של אותו סיפור היסטורי.  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה