מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל גדי

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 07.09.2014 - 31.08.2014

כוכבים ומזלות: הרקיע שוזר את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של השמש וכוכב יופיטר, וטווה צעיף נומרולוגי המחבר ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 3.

ראשון עד שלישי: קשה לכם מאוד לקבל תכתיבים מאנשים שאיתם אתם עובדים. יחד עם זאת, מישהו צריך לתת את הטון ופעמים רבות, אתם מעדיפים 'לקחת עמדה' של 'ראש קטן' כדי לא לשאת באחריות לתוצאות שנראות לכם לא בטוחות. כידוע לכם, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אל תתאמצו יותר מידי להיות מה שאתם לא. הרקיע רומז כי דרושים שינויים. רק התחדשות ומהפך עשויים להוביל להצלחה.

רביעי עד שבת:
תיתכן אווירה של מבוכה וחוסר וודאות. עכשיו, יותר מתמיד, אתם מרגישים צורך באישורים מן הסביבה ושמישהו יגיד לכם שאתם נאהבים ומוערכים. הדבר עשוי להתבטא בשיחה עם מישהו שאכפת לכם ממנו. חוסר בתקשורת ישירה עלול להביא לוויכוח. מכיוון שלא לכולם יש את הכושר לקרוא מחשבות, כפי שאתם חושבי לפעמים, הקפידו לבטא את עצמכם בבהירות. כדאי ליזום בילוי משפחתי או זוגי משותף.

רוח ונפש: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו הכוהנת הגדולה: המסר הוא – אם החלטתם להמר על התחדשות בתחום העסקי או הרומנטי, כדאי שתשמרו בסוד את תוכניותיכם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


83112 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image כולנו יודעים שלנצח אותנו אי אפשר... אנחנו עם מיוחד. אבל בכל זאת... מה אפשר לעשות כדי להפחית את המתח, החרדות ולהצליח להתגבר על המועקות והדאגות.
image התינוק סובל מגזים? אל תתיאשו, כי יש מ ה ל ע ש ו ת ! ! !
image האם אסטרולוגיה יכולה לחזות את העתיד? על פי המאמינים הרבים התשובה היא: כן. כיצד ניתן לצפות ולחזות את העתיד על פי הכוכבים.
image פרחי באך יכולים לעזור לנו כהורים, לתפקד נכון וטוב יותר. בואו נלמד איך ניתן להיעזר בתמציות פרחי באך ונהיה הורים טובים יותר.
image לכולנו רצון משותף, עור חלק ונטול כתמים. אך לא כולם מתברכים בזו הברכה, יש כאלה שסובלים מהיפר פיגמנטציה. אמנם הבעיה בעיקרה קוסמטית ולא רפואית אך היא מטרידה ומתסכלת ובל נזלזל בה.  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה