מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל גדי

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 07.09.2014 - 31.08.2014

כוכבים ומזלות: הרקיע שוזר את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של השמש וכוכב יופיטר, וטווה צעיף נומרולוגי המחבר ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 3.

ראשון עד שלישי: קשה לכם מאוד לקבל תכתיבים מאנשים שאיתם אתם עובדים. יחד עם זאת, מישהו צריך לתת את הטון ופעמים רבות, אתם מעדיפים 'לקחת עמדה' של 'ראש קטן' כדי לא לשאת באחריות לתוצאות שנראות לכם לא בטוחות. כידוע לכם, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אל תתאמצו יותר מידי להיות מה שאתם לא. הרקיע רומז כי דרושים שינויים. רק התחדשות ומהפך עשויים להוביל להצלחה.

רביעי עד שבת:
תיתכן אווירה של מבוכה וחוסר וודאות. עכשיו, יותר מתמיד, אתם מרגישים צורך באישורים מן הסביבה ושמישהו יגיד לכם שאתם נאהבים ומוערכים. הדבר עשוי להתבטא בשיחה עם מישהו שאכפת לכם ממנו. חוסר בתקשורת ישירה עלול להביא לוויכוח. מכיוון שלא לכולם יש את הכושר לקרוא מחשבות, כפי שאתם חושבי לפעמים, הקפידו לבטא את עצמכם בבהירות. כדאי ליזום בילוי משפחתי או זוגי משותף.

רוח ונפש: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו הכוהנת הגדולה: המסר הוא – אם החלטתם להמר על התחדשות בתחום העסקי או הרומנטי, כדאי שתשמרו בסוד את תוכניותיכם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


83238 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image כדי להזין את גופינו ולרדת במשקל יש צורך לשנות הרגלים... איך לעשות את זה נכון
image תורת הנומרולוגיה מגלה כיצד להפוך מעבדים של המציאות ובעלי יכולת לשלוט על המציאות של חיינו ולהשיג את כל מבוקשינו.
image תחזית אסטרולוגית חודשית לכל גלגל המזלות. תחזית אסטרולוגית חודשית הכוללת מגוון תחומי חיים: זוגיות, אהבה, קריירה, כספים, הזדמנויות ועוד.
image טיפים מהפנג שואי לעיצוב הבית, לכלכלה ועסקים ולזוגיות ואהבה.
image מהי המשמעות של מפת לידה אסטרולוגית עבור ילדים וכיצד ניתן לשתמש בה כדי למצות את מלוא הפוטנציאל של ילדינו?  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה