מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל גדי

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 27.07.2014 - 20.07.2014

כוכבים ומזלות: הערפילית הקוסמית מטילה את חסותה על כוכבכם סטורן ועל האנרגיות הזורמות אליו מן השמש וכוכב ונוס. התופעה משליכה על יחסיכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 6.

ראשון עד שלישי: עליכם להיות קצת יותר בררניים מבחינה חברתית. הצעות לבילוי? רק אם זה באמת בראש שלכם. אתם מוצאים את עצמכם מנסים לפייס יותר מידי אנשים בפרק זמן קצר. למרות הרבה רצון טוב שאתם מגלים, כשזה מגיע לצד השני, לא כול כך ממהרים להתפשר איתכם. תסיקו מסקנות! זה הזמן לשלוף מן המגירה את היצירות שעמלתם עליהן ולהוציא אותן אל האור. אל תקלו ראש בכישרונותיכם.

רביעי עד שבת: הגיע הזמן שתלמדו להקשיב יותר לאינטואיציות הפנימיות שלכם. אתם חייבים זאת לעצמכם. חלק גדול מהתוכניות שעשיתם לא מתבצע. אתם מרגישים שאינכם נאמנים לעצמכם ואת ה-'חשבון' על כך, אתם משלמים במצב רוח ירוד. נראה כי תוזמנו לאירוע חברתי סמוך למקום מגוריכם. השיקול צריך להיות מה באמת בא לכם לעשות. הזוגיות היא עניין חשוב, אך יש לה מגבלות שצריך להתפשר עימן.

רוח ונפש: בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של צמח התלתן: המסר הוא – היקום צופן לכם מזל וברכה, אך כדי ליהנות מהם תצטרכו לנקוט ביוזמה כלשהי.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


81185 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image הכאב מוגדר כתחושת אי- נוחות סנסורית ורגשית הנגרמת כתוצאה מדחפים עצביים המשדרים למוח על פגיעה ברקמות הגוף. הכאב הינו נושא מרכזי ברפואה משום שקיומו פוגע במידה ניכרת באיכות החיים
image IBS - Irritable Bowel Syndrome מכה ושמה תסמונת המעי הרגיז ...
image סוכרת הינה מחלה מטבולית המתאפיינת בריכוז גבוה של גלוקוז (סוכר) בדם מצב הקרוי היפרגליקמיה. משמעותו בלטינית של המונח סכרת הוא שתן מתוק, שמאפיין את מחלת הסכרת.
image ילדים בעלי חסך ביצירת מוטיבציה לומדים להימנע ממטלות למידה ומפתחים, אנטי" לכל השקעה בלימודים. הם רואים כישלון בכל פינה ומרגישים חסרי אונים. יצירת מוטיבציה אצל ילדים
image כל כך פשוט להושיט יד ולקחת אשכול ענבים עסיסי ולהתענג מהמתיקות המתפצפצת בתוך הפה – תענוג של קיץ ישראלי וזר, לא יבין זאת.. מה הפלא שהתיירים מתאהבים בישראל שלנו?  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה