מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל גדי

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

הורוסקופ שבועי: 05.10.2014 - 28.09.2014

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית שוזרת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים יופיטר ונפטון, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המעצימות את קשריכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 7.

ראשון עד שלישי: הרקיע הפרוש מעליכם מקיים עתה יחסים מאתגרים ומתעמתים עם אנרגיות תוססות. אתם עסוקים עד מעל הראש ואם תעצרו לרגע, המחשבות רק יעשו לכם בלגאן בלב. נראה שזה המצב בימים אלה ואתם נעשים פתאום מודעים לעובדות. מישהו בסביבה הקרובה מנצל את טוב ליבכם וכדאי שתלמדו לשים גבולות, כיוון שזה בא על חשבון אחרים שמתמרמרים ובצדק על ההזנחה.

רביעי עד שבת: הלהיטות שלכם להגשים כל משימה וכל שאיפה ב-'כאן ועכשיו' גורמת לכם ליפול במלכודת שאתם טומנים לעצמכם. עליכם לבחור את העיתוי המתאים וכן להקשיב לאווירה בשטח. הדיאלוג הרומנטי המתקיים ביניכם ובין בני הזוג מלווה בחוסר תקשורת מסוים. יש לקחת אחריות ולא להיות פסיביים. הצלחתכם בוא תבוא אך תצטרכו להצטייד בסבלנות. הדברים הממש טובים באים לאיטם.

רוח ונפש: בתקשור רוחני שהתקיים למענכם על מנת להעביר אליכם מסר משמעותי, עלתה בגורלכם צורה של ציפורים על עץ: המסר מבשר על מצב ורוד ואופטימי, אך קובע כי עליכם לבצע מהלך משמעותי כדי לאחוז סופית בכנפי ההצלחה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

בואו להמשיך לדבר על זה בפורומים של בתפוז


84744 חברים כבר שיתפו דף זה עם חבריהם. גם אתה יכול!.
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שלח לחברים שלך בפייסבוק | הוסף לגוגל שלך | Add to your live windows |

image כללים חשובים לשמירה על גזרה חטובה וגוף בריא.
image נומרולוגיה הינה תורה עתיקת יומין המייחסת לכל מספר בחיינו אנרגיות ומשמעויות נסתרות. בעזרת הנומרולוגיה אנחנו יכולים לדעת מה צופן העתיד שלנו. בואו ללמוד כיצד זה עובד...
image אחד מצמחי המרפא החשוב והיעיל ביותר הוא צמח - הטיליה ה"אירופאית". זהו צמח שמשמש דורות לריפוי דלקת הסמפונות [ברונכיטיס] המלווה שיעול עם ליחה, והוכיח את יעילותו גם בסינוסיטיס, דלקות אוזניים וגרון.
image האם גם לכם קורה שאתם מתרגזים כשכל כמה דקות מופיע מקבץ אינסופי של פרסומות, אבל בה במידה אין כוח לקום מהספה ולעשות משהו מועיל בינתיים? אם כן, הנה כמה רעיונות שכדאי לזכור ולעשות כבר במקבץ הפרסומות הקרוב.
image האורה – סומא היא שילוב של צמחים ופרחים, גבישים ומינרלים, שמנים אתריים ועוצמת האנרגיה של הצבע בחיי היומיום – משמשת ככלי לריפוי ולחיזוק המודעות, השינוי והקבלה העצמית  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה