מאמר: הורוסקופ שבועי מזל גדי
מדורי תוכן

הורוסקופ שבועי מזל גדי

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

הורוסקופ שבועי: 30.07.2016 - 24.07.2016

כוכבים ומזלות:
הרקיע משלב ביניכם לבין האנרגיות של הכוכבים מרקורי ופלוטו, ויוצר תנודות נומרולוגיות המשדכות אתכם לאנשים ולמקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 8.

ראשון עד שלישי: דווקא כאשר אתם מניחים לדברים לזרום מעצמם מגיעות התוצאות הכי טובות. אנרגיה ממוזלת שורה על הפנויים והפנויות שביניכם. הכוכבים מיטיבים עם אלה מכם שבדידותם נמאסה עליהם. יש לכם כמה עניינים לא סגורים ואתם מנסים לטפל בנושא אחד רגיש במיוחד הקשור לבני משפחה. הגיע הזמן להגיע לפתרון תכליתי ולהפסיק לקטר ולדבר על זה. חלק מהבעיות יצטרך לחכות לשבוע הבא.

רביעי עד שבת: בימים אלה אתם מתענגים על שפע של דמיון והשראה. זה פרק זמן של יצירתיות. יתכן כי תתאכזבו מעט מהבטחות וציפיות שלא מתמלאות אולם הדבר אינו משבש את שגרת חייכם. אתם מגלים גמישות רבה ומוצאים דרכים אחרות למימוש. אל תהססו לגלות את רגשותיכם בפני מחזריכם. עדיף להתמודד עם האמת מאשר לשקוע בפנטזיות. גם בתחום האישי אתם יכולים למצוא דרכים חדשות לממש את הצורך שלכם בזוגיות טובה.

רוח ונפש: אם נולדתם בשלישון הראשון של מזל גדי, אתם מושפעים מן האנרגיות של כוכב סטורן שתכונותיו הן: יסודיות, סדר, הגיון ומשמעת. אם נולדתם בשלישון השני של מזל גדי, אתם מושפעים [בנוסף] ממזל שור ומכוכב ונוס. אם נולדתם בשלישון האחרון של מזל גדי, אתם מושפעים [בנוסף] ממזל בתולה ומכוכב מרקורי.

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

עמוד זה נצפה ושותף 102177 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image צמחי מרפא ושמנים ארומתיים המצויים בבית מהווים ערכת עזרה מיידית לכל מצב, החל מעייפות שאחר יום עבודה, או דיכאון וחוסר מוטיבציה לאחר אכזבות, במצבים של טראומות, התקררות, מחלות מעיים ודרכי נשימה.
image שיטת ipec פותחה ע"י ד"ר אורי קניג ומתבססת על שיטת NEAT לטיפול באלרגיה.
image מחלת קרוהן (באנגלית: Crohn's disease) שייכת לקבוצת מחלות הנקראות מחלות מעי דלקתיות ואשר כוללות בין היתר גם את מחלת קוליטיס כיבית.
image אחד האתגרים האנושיים הגדולים ביותר, מאז ומתמיד, היה השתוקקות האדם לדעת מה צופן לו עתידו ומה מזמן לו גורלו בעולם הזה. כך מתעורר לו הרצון לפתוח צוהר דרכו ניתן יהיה להשקיף אל העתיד וכך לנתב, להיערך ולשנות את מסלול החיים.
image ישנם גורמים גנטים המשפיעים על נשירת השיער הן אצל גברים והן אצל נשים.
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
  • email שליחת דף זה לחבר
  • print גרסה להדפסה