אלטרנטיבלי - הורוסקופ יומי, רוחניות, רפואה משלימה, מיסטיקה ותחזית אסטרולוגית יומית מזלות - טיפול במצבי לחץ אצל נוער מתבגר

טיפול במצבי לחץ אצל נוער מתבגר

טיפול במצבי לחץ אצל נוער מתבגר טיפול במצבי לחץ אצל נוער מתבגר
מתח ולחץ מתמשך מלווים את הנוער בגיל ההתבגרות, ההורמונים 'המשתוללים', בעיות של דימוי עצמי, פחד מבחינות, עמידה בציפיות ההורים, כעס ובעיות עוריות חיצוניות גורמים לחוסר איזון פיזי ונפשי.

מתח ולחץ מתמשך מלווים את הנוער בגיל ההתבגרות, ההורמונים 'המשתוללים', בעיות של דימוי עצמי, פחד מבחינות, עמידה בציפיות ההורים, כעס ובעיות עוריות חיצוניות גורמים לחוסר איזון פיזי ונפשי.
ברפואה משלימה יש היבטים רבים על מתח, סטרס, מחשבות טורדניות וטיפול נפשי-פיזי תומך.

אסקור בקצרה כמה משיטות הטיפול הנהוגות ברפואה משלימה והשלכתן על הדור המתבגר:

פרחי באך
מטפלים באיזון הנפש ועקב כך גם תורמים לטיפול בתופעות פיזיות שהנפש היא ה'זרז' להופעתן. התורה נוסדה באנגליה של שנות ה-30 ע"י ד"ר באך ומיושמת מאז.
ישנן 38 תמציות פרחים המופקות בצורה הומאופתית והתרכובת המוכרת ביותר היא של 5 תמציות הנקראת 'רסקיו רמדי'- 'תרופת ההצלה'.
מטפלים המתמחים בשיטה יטפלו גם בפחד מפני העתיד והבלתי נודע, במחשבות טורדניות, בדימוי העצמי, בכעס ובחוסר השקט.

רפלקסולוגיה
תורה שפותחה במערב לאור תורות מזרחיות עתיקות יומין ומאמינה שאנחנו משתקפים בכפות הרגלים והידים וע"י עיסוי כף הרגל ולחיצה במקומות המתאימים, דבר נעים כשלעצמו ,יגיב הגוף באיזון ורוגע.

שיאצו
תורה יפנית הגורסת לחיצות על הגוף לאורך ולרוחב קווי זרימת האנרגיות, הגורמות לזרימה תקינה של אנרגיות בגוף ללא חסימות הגורמות לתקיעות. לחיצות אלה יגרמו לירידת המתח.

עיסוי בשמנים ארומטיים- ארומתרפיה
כולנו 'חולי- מגע' ובמשך השנים אנשים הפסיקו לגעת אחד בשני והדבר תוקן 'בגדול' בשנים האחרונות. הצורך במגע התעורר בכולנו. העיסוי בשמן חם ובתוספת של שמנים אתרים יצור ראקציה נפלאה של ריח ומגע לרוגע הנשמר זמן רב.

טיפול בעור
בגלל עודף פעילות הורמונלית עולה גם פעילותן של בלוטות הסבום התת עוריות והדבר גורם לפצעים מוגלתיים שמזדהמים ומשאירים צלקות.
הטיפול בשמנים ארומטיים טבעיים המזוהים על ידי העור מהווה פתרון אידיאלי לדבר.
הדבר נעשה ע"י ניקוי העור במים שנמהלים בהם שמנים אתרים ובמריחת קרם פנים העשוי מחומרים טבעיים שהוכנסה בו תערובת של שמנים אתרים העובדים על איזון השומן המופרש מהבלוטות, טיהור העור וריפוי הצלקות הטריות.

שילוב של טיפול בעור עם אחת מהשיטות שהוזכרו יביא להצלחת הטיפול ולנוער מאוזן ורגוע.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801
עמוד זה נצפה ושותף 4725 פעמים
אהבתם? שתפו עם חברים