מאמר: מה המשמעות של חלום חוזר?
מדורי תוכן
מה המשמעות של חלום חוזר? | רוחניות | פירוש חלומות | ראשי

מה המשמעות של חלום חוזר?

יש לכם חלום שחוזר על עצמו? מה המשמעות של חלום חוזר וכיצד ניתן להבין מסרים שאנו מקבלים בחלום.
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
מה המשמעות של חלום חוזר? מה המשמעות של חלום חוזר?
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

חלום מאפשר לנו לשחרר מטען עודף של אנרגיות מיותרות על מנת לשוב לאיזון וקבלת מסרים מהתת מודע לנו.

מהו חלום שחוזר על עצמו
חלום חוזר הוא חלום הרבה יותר משמעותי מחלום שחולמים אותו פעם אחת. הוא מעיד על מסר מתת ההכרה להכרה, שמאד חשוב לפענח. זה יכול להיות חלום הכנה לאירוע מסוים, או חלום שמזכיר לנו משהו שלקחנו על עצמנו לעשות/ללמוד ושכחנו, אזהרה ממשהו שניתן להימנע ממנו וכד'.

חלום הינו מצב תודעה אחר, מציאות אחרת, מעבר לחמשת החושים, המאפשר הן לגוף הפיסי והן לנשמה התחדשות והעברת מסרים. לגוף הפיסי הוא מאפשר, בשלב הראשון של ההרדמות, להשתחרר מכל האנרגיות שדבקו בו לאורך היום למשל, בשל כעסים, אי שביעות רצון, התרגזויות, התרגשויות וכדומה. החלימה מאפשרת לשחרר את האנרגיות האלו ולהחזיר את הגוף לאיזון, על כן כל כך חשוב לישון.

תפקיד החלומות בין היתר לשלות מתת ועל המודע, אופציות (בהן בחרנו טרום הלידה), למודעות ההכרתית שלנו. בזיכרון התת מודע קיימת תכנית לחיים בכדור הארץ כפי שבחרנו טרום לידתנו אליו. קיים מידע רב לגבי צמתים בחיים, אירועים, מפגשים ופרידות מאנשים ומדברים. למוח האנושי קושי אדיר להתמודד עם מידע שכזה בפרט אם הוא נוגע לדברים כואבים. לכן, החלום הרבה פעמים אינו ברור, עטוף, מלא בסמלים וקשה לפענחו היות וכאמור, ההכרה המודעת שלנו מתקשה להכילו. ברגע שאנו מפתחים מודעות והמוח מסוגל להתמודד עם יותר דברים, נקבל מידע יותר חד משמעי וברור, אך על כך בכתבה אחרת.

חלום חוזר מיועד אם כך, לכוון, להדריך, להאיר מתת ההכרה מידע שיסייע ויקל עלינו. על כן אני ממליצה מעומק ליבי להקשיב ולקחת ברצינות חלומות בכלל וחלומות חוזרים בפרט.

ישנן הרבה מאד דוגמאות לחלומות חוזרים אתן שלוש מהן:
1. אדם חלם שוב ושוב על תאונת אוטובוס שאמורה הייתה להתרחש בחודש מסוים בקו בו היה נוהג לנסוע. בעקבות זאת הוא החליט לא לנסוע בקו זה באותו חודש. התאונה התרחשה... ובלעדיו...
2. מסר שחלמה אישה את הוריה שנפטרו, שמסרו לה בחלום שתשים לב למנייה של הקו-אופ עוד הרבה לפני שיצאו הפרסומים לכך בעיתון. הם אמרו לה שזה שווה הרבה כסף וביקשו שתלך לפדות אותו. כך עשתה והיה מדובר בסכום כסף נכבד ביותר.
3. מסר שהגיע ברציפות אינטנסיבית לאישה צעירה שאביה עומד למות בקרוב. היא הייתה קשורה לאביה בעבותות חזקות והזדעזעה עמוקות מהחלומות החוזרים. כעבור ארבעה חודשים אביה נפטר באופן פתאומי והיא הודתה שהיא לא הייתה יודעת מה לעשות וכיצד להתמודד עם השוק הנורא, ללא ההכנה המוקדמת. החלומות אפשרו לה להכיל את רוע הגזירה איכשהו.

פירוש / פענוח חלומות
קיימות גישות שונות ורבות לפיענוח חלומות, של פסיכולוגים מוכרים כפרויד, יונג ועוד, של אנשי רוח ורבים אחרים. אך למרות כל זאת ברצוני להדגיש שרק ואך ורק, האדם עצמו הוא היחיד שיכול לדעת מה הפירוש עבורו; של סמל, צבע, אמירה, אירוע, בעל חיים וכד' שעלו בחלומו. האינדיקציה לפתרון החלום, זו ההרגשה של החולם עם התעוררותו ותוך כדי החלום. הרבה פעמים האדם אינו מודע לפירוש בהכרה המודעת, אך יודע אותו בהרגשה שאינה בהכרח ולא תמיד מתורגמת למודע, ומי שמפענח חלום אמור לעזור לאדם לפרש את החלום על פי ההרגשה של החולם ולא על פי מה שחושב המפענח, מלומד, מכובד, מנוסה ככל שיהיה. רק אם וכאשר אין לאדם שום השגה לגבי מה שהופיע בחלומו, נוכל לבדוק אצל מי שנראה לנו אמין בפירוש חלומותיו.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על דורית יעקובי

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285531
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעמוד זה נצפה ושותף 814 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image למלח יש חשיבות בגוף אך כשהכמות גדלה מעבר לנידרש מתהפכת הקערה והוא המזיק העיקרי. ובכל זאת, לא ניתן לומר רק דברים רעים עליו מפני שבאפשרותנו לייעל אותו לתועלתנו
image כולם רוצים מזל טוב שיעניק להם שפע, בטחון וחיים מאושרים. אך מהו באמת מזל והאם הוא ניתן לשינוי לטובה? בואו לקבל תשובה כיצד לשנות את המזל שלכם
image יוגה היא איחוד, איחוד בין הגוף לנפש, איחוד בנינו לבין הסביבה ואיחוד של תנועה ונשימה.
image המלפפון מכיל אנזים בשם ארפסין המשתתף ביצור האינסולין בלבלב. היות שבקליפת המלפפון נמצא אנזים שעוזר לעיכול התאית ומרבית הויטמינים, עדיף לאכול אותו על קליפתו.
image תומכת לידה-דולה, אינה המצאה חדשה. מימים ימימה, ליוו, נשים מיומנות את היולדת, באהל, בשדה או בבית.
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן