הורוסקופ שבועי: 27.05.18-02.06.18

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע זוהרת מעל כוכבכם פלוטו הבוהק בתוך שפעת האנרגיות של הכוכבים יופיטר וסטורן, ומחולל תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 4.

ראשון עד שלישי: הבית החמישי שלכם, בית הפנאי והבילויים, חוגג וצוהל באנרגיות ברוכות ונפלאות. למרות שאתם מתחילים את השבוע ברגל שמאל, לקראת יום שני צפויה התפתחות חיובית. מפגש מקרי יוביל לשיחה מעניינת ולאפשרות של שיתוף פעולה. אתם תפגשו אדם מעניין שבשמו מופיעה האות ש'. אותו אדם, הינו בעל כוונות טובות אך לא בטוח שהקצב שלכם- תואם. בדקו את העניין עוד לפני שאתם מתחייבים.

רביעי עד שבת: אתם מוצאים את עצמכם מעורבים יותר מידי בבעיות של אנשים אחרים וכן, גם של בני משפחה שכלל לא ביקשו. יש מי שמנצל את טוב ליבכם כדי להשפיע עליכם לקחת חלק בתפקידים שאינם רצויים לכם. הכישרון המניפולטיבי של אנשים מסוימים עלול להכניס אתכם לצרות עם אנשים אחרים שמהם הראשונים מנסים להוציא טובות הנאה שאינן קשורות אליכם כלל. הרקיע מבשר על פרשיה רומנטית המושפעת ממוטיבים מקוריים, חריגים
ומאוד לא שגרתיים.

טיפ שבועי: בקריאת העתיד על-פי שיטת התקשור הרוחני של אושו [Osho], עלה בגורלכם המסר הבא: לפעמים, כדאי לשחק את השוטה. כך אתם מסירים מעליכם את חשדותיהם של הסובבים אתכם. בעצם, מה איכפת לכם?