הורוסקופ שבועי: 16.09.18-22.09.18

כוכבים ומזלות: הרקיע יוצר היבטים קוסמיים בין כוכב פלוטו שמייצג אתכם לבין השמש וכוכב אוראנוס. התופעה מובילה אל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 22.

ראשון עד שלישי: אתם מלאי מרץ ונראה ששום דבר ואף אחד לא יכולים לעמוד בפניכם. האנרגיות שאתם משקיעים בתחום החברתי משתלמות בהחלט, ואתם מגלים עד כמה זה נעים להיות מחוזרים. זרימת האנרגיה החיובית מבטיחה פריחה בחיי האהבה. למי שלא נמצא בקשר קבוע- זה הזמן לתפוס ריגוש. עשו זאת לבד ואל תספרו לאף אחד את מה שקורה. כדאי לשמור על דיסקרטיות. במקביל, הרקיע מדגיש היבטים של אושר גדול ושל סיפוק שאין למעלה ממנו. איזהו עשיר? – השמח בחלקו.

רביעי עד שבת: לפעמים אתם נהנים לשקוע בשלולית של רחמים עצמיים, ללא כל סיבה נראית לעין. כדאי שתזכרו מי הבוס של רגשותיכם ומחשבותיכם. רצוי לערוך רשימה על כל הדברים הטובים שיש לכם בחיים ולהודות על קיומם. צפויים ערבים שקטים. יש לכם הזדמנות להקדיש זמן לבן/ת הזוג שכמהים לקצת תשומת לב מכם. במקביל, הרקיע מעודד גישה ספונטאנית אל תחום הזוגיות. צץ רעיון מבריק שעשוי להיטיב עם מסלול הקריירה שלכם. כדאי
שתפעלו להגשמתו.

התיקון של מזל עקרב: התיקון של מזל עקרב מבוסס על שבט מנשה שמזל עקרב קשור בו על פי ילקוט שמעוני- מנשה היה הבכור לאביו יוסף ונכד לסבו יעקב, אשר העדיף על פניו את אחיו הצעיר אפרים ונתן לו את ברכתו. התיקון של מזל עקרב צריך להיות בהתגברו על משקעים של כבוד, מתוך כוונה לשמירה על ערכי אהבת אחים ומשפחה.