הורוסקופ שבועי: 20.08.17-26.08.17

כוכבים ומזלות: הקוסמוס משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הירח וכוכב מרס, ושוזר מצבים נומרולוגיים שלוקחים אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 9.

ראשון עד שלישי: אדם בעל השפעה מציע עזרה בפתרון בעיה שאיתה אתם מנסים להתמודד ללא הצלחה. אל תתפתו לחשוב שמישהו אחר יעשה בשבילכם את העבודה השחורה. תבחנו מה קורה מאחורי הקלעים ואל תתנו יותר מידי קרדיט לאנשים שאינכם מכירים מספיק. אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב מביך שיהיה קשה לצאת ממנו. הרקיע רומז על מצב אשר לפיו יוטל עליכם לנקוט יוזמה ולהנהיג את הסובבים אתכם.

רביעי עד שבת: אתם מרגישים במיטבכם. מתאים לכם לצאת לבילויים. מי שפנוי לקשר, יכול למצוא עכשיו אהבה חדשה. למי שנמצא בקשר קבוע, צפוי פרק זמן של רומנטיקה. גם האינטימיות מספקת במיוחד. אל תבזבזו את העיתוי המיוחד זה. הישארו ערים עד מאוחר בלילות ותנסו למצות כל 'טיפת דבש'. הסתירות והניגודים שאתם מבחינים בהם אצל אחרים, הם השתקפות של בבואתכם החיצונית.

רוח ונפש: עקרב: בסדרה המרכזית של קלפי הטארוט אתם מיוצגים על-ידי קלף ששמו הקוצר. הקלף מייצג מצבים תפנית דרמטית, מהפך והתחדשות כבירה. זהו קלף של רענון עוצמתי ושחרור מכבלי העבר.