הורוסקופ שבועי: 24.02.19-02.03.19

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית טווה את האנרגיות הנומרולוגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים נפטון ואוראנוס, ומפגישה אתכם עם אנשים ומקומות המחוברים למספרים 7 ו – 22.

ראשון עד שלישי: פרק זמן רומנטי מעניק תחושה של תמיכה ושייכות במסגרת המשפחה. מתעוררת תקווה לעתיד טוב יותר. אל תוותרו על האמונה. חשוב לעודד ולנסות לעצב ביחד, דרך חדשה להתנהלות. אווירת הפיוס משפיעה לטובה על כולם. המשיכו. אתם בכיוון הנכון. הכוחות הקוסמיים פותחים בפניכם שער רחב להתחדשות ולמהפכים, אל תיצמדו אל אשר התיישן והתבלה. שיחה שהייתה אמורה להיות קלילה ושוטפת, הופכת לפתע למפגש בעל אופי רציני.

רביעי עד שבת: אין טעם להיכנס למאבקים מיותרים על רקע מקצועי. אינכם יודעים איך לצאת מהפלונטר? נסו לשאול כמה שיותר שאלות ולו רק כדי לגלות את עמדות היריב שמולו אתם ניצבים. תתפלאו אבל המקורות הנוספים שאתם יכולים להיעזר בכם ישתפו פעולה בגדול. תתגברו על העניין בלי קשיים רבים מידי. הזדמנויות חדשות בתחום הקריירה יגרמו לכם לחשוב ברצינות על הסבה.

רוח ונפש: בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הלוטרה: המסר הוא – אתם חייבים לפרגן לעצמכם בילוי פורק כעסים ומשקעים, וזאת גם אם מישהו יטען שאתם נוהגים בקלות דעת ובילדותיות.