הורוסקופ שבועי: 22.10.17-28.10.17

כוכבים ומזלות: שזירה בין האנרגיות שלכם לבין השמש וכוכב מרקורי, מחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 5.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן שמלווה בהמון בעיות בתקשורת. כל הרצון הטוב לא עוזר. הקסם האישי ממש לא פועל עתה ואולי זאת בעצם הזדמנות להרגיש מה קורה לכם בפנים, כשאתם צריכים לעבוד קשה מאוד בלי אפשרות לעגל פינות. האווירה בעבודה מתוחה. לעומת זאת, בבית המצב חביב ביותר. תתנחמו בעובדה זאת. טוב שיש מקום אחד לפחות בו אפשר לנוח ולמלא את המצברים. הרקיע מבשר על הצורך ליטול פסק זמן לשיקול מחדש בנושא משמעותי.

רביעי עד שבת: אתם עם מצב רוח טוב במיוחד ומוצפים שמחה פנימית. תיתכן נסיעה ארוכה וביקור במקום מעניין. האנרגיה המוגברת גורמת לכם להתנדב ולהיחלץ לעזרה במקומות לא צפויים, מה שגורם לכם לסיפוק רב ואמונה מחודשת בכוחות ובעוצמות הפנימיות. קצב העניינים המהיר מתאים לכם מאוד ואתם מגלים כושר עמידה מצוין בלחצים. כ-'עקרבים' קיבלתם ברכה קדושה אשר הולידה שותפות פורייה ומפרה בין הכוח הזכרי לבין הכוח הנקבי.

טיפ שבועי: שננו והפנימו את המילים הבאות - איש הרוח דומה לאבק דרכים. אדם רוחני מסייע לאלה הזקוקים לעזרתו. בצניעותו הוא מסתלק ונעלם מייד עם תום העבודה מבלי לצפות לגמול כלשהו.