הורוסקופ שבועי: 14.01.18-20.01.18

כוכבים ומזלות: ניצוצות קוסמיים מבליחים ביניכם ובין הילות הירח וכוכב סטורן, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המניעות אתכם בכיוונם של אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 4.

ראשון עד שלישי: התחזקות כוחותיכם הפנימיים עקב שינוי מסוים בדפוסי המחשבה שהופכים אתכם לעיתים לקורבן, משפיעה עליכם לטובה. על מנת שתוכלו להמשיך בהתמודדות הקשה, יש לחזק את קו המחשבה החדש על ידי התנהגות מעשית תואמת. צפויה לכם פעילות שאינכם מורגלים בה. אם אתם נתקלים בקשיים, הניחו את הדברים לבעלי ניסיון. אנרגיה יציבה והרמונית מובילה אל קשרים טובים עם ילידי יסוד האוויר שהם תאומים, דלי ומאזניים.

רביעי עד שבת: מגיע לכם לבלות במקום שעושה לכם נעים על הלב, כמו למשל בטבע. אדם שאתם מגלים בו עניין, מתברר כדמות לא אמינה במיוחד ועליכם לשמור על עצמכם מפני אנשים מניפולטיביים ובעלי אנרגיות שליליות שמרבים לרכל על אחרים. יחד עם זה, אתם מוצאים את עצמכם בקשר שעשוי להאיר את חייכם. הרבה מאוד תלוי בנכונותכם לזרום איתו.

טיפ שבועי: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של ארנבת. המסר הוא: צפוי שפע ופריון לאלה מכם המצפים להרחבת המשפחה.