הורוסקופ שבועי: 15.07.18-21.07.18

כוכבים ומזלות: רוח היקום מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים יופיטר וסטורן, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 4.

ראשון עד שלישי: קפצה עליכם נטייה מוזרה להתרחק ממי שרוצה את קרבתכם ולנסות להתקרב למי שלא. הגיע הזמן לעשות סדר בבלגן ולמצוא את המעגל החברתי שמתאים לכם על פי בחירתכם ולא בלית ברירה. יוזמה ובררנות הן מילות המפתח, הפגינו ביטחון עצמי ואל תסמכו על אחרים שיעשו עבורכם את העבודה. צפוי לכם קשר קליל ומשעשע, אך אינכם צריכים להסיק מכם כי אינו יכול להפוך למשמעותי ומחייב.

רביעי עד שבת: העבודה שוחקת אתכם. שעות העבודה הארוכות הן משימה קשה מידי עבורכם ולמרות שאתם זקוקים למשכורת, יש לפנות ישירות לממונים עליכם ולהסביר את הרגשתכם. ייתכן מאוד כי תופתעו לטובה מהתגובה. בתחום הביתי עליכם להבהיר לבני הבית שאינכם עומדים בעומס. מישהו שבשמו מופיעה האות ג' יגלה אמפטיה ויושיט יד לעזרה ממשית. אין כמו צירופי מקרים כדי לעשות לכם את הסוף שבוע. מה שנראה בעיניכם כמקריות, הוא ידו המכוונת של הגורל.

רוח ונפש: למזל ולברכה ענדו קמע משובץ בקריסטל גארנט: אבן לוהטת בגוון אדום ובוער הנוטעת אומץ ועוז בליבם של העונדים אותה. מופלאה במצבים של סערת נפש [שימו לב, עקרבים], כמו גם לריפוי דאגנות יתירה. מסייעת להכניס את הבעיות לכלל פרופורציה, תוך שהיא מדגישה את ההיבט האופטימי.