הורוסקופ שבועי: 22.10.17-28.10.17

כוכבים ומזלות: שזירה בין האנרגיות שלכם לבין הכוכבים יופיטר ומרס, מחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 9.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן שרובו ככולו עוסק במערכות יחסים. חברים קרובים יושיטו יד לעזרה בשעת לחץ. בן מזל דלי יפתיע ויתבלט בנכונותו לעזור. הקסם האישי שלכם שובה את ליבם של כל מי שנמצא סביבכם ואין מי שיגיד לכם לא. קיימת הזדמנות להתנסות בחוויה לא שגרתית. לכו על זה בלי להרגיש רגשות אשמה. אתם זקוקים ליציאה מן השגרה בעיקר מבחינה רוחנית ורגשית. הרקיע מבשר על ניצחון המושג לאחר התגברות על יריבים ומתחרים.

רביעי עד שבת: זה הזמן לפתח קשרים בינאישיים חדשים. המון תלוי בכם. אם תתנהלו כמו 'ראש גדול' תצליחו להניע אנשים להתקרב אליכם. ההתפתחות הפנימית הזאת תשפיע על מספר תחומים בחיים כולל תחום הזוגיות והקריירה. אתם עוברים תהליך פנימי של שינוי, מה שידרוש היערכות מחודשת. אל תתכננו יותר מידי רחוק. נסו להתמקד במחשבה שתמיד יהיו לכם אתגרים חדשים להתמודד איתם ואין טעם לנסות לפתור מצבים עתידיים.

טיפ שבועי: שננו והפנימו את המילים הבאות - אני מזכיר לעצמי כי הגינות היא תכונה נעלה, אך אם יש ברצוני להשיג מטרה כלשהי, הרי שיהיה עלי להצטייד גם בתחכום.