הורוסקופ שבועי: 20.01.19-26.01.19

כוכבים ומזלות: האנרגיות הנרקמות בין השמש לבין הכוכבים מארס ופלוטו, מחוללות תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 8.

ראשון עד שלישי: היחסים החברתיים שלכם בסימן עליה. אתם מצליחים לעגל פינות ולא להתייחס בכבדות מיותרת למה שקורה מסביב. פרק זמן טוב עובר עליכם ואתם מצליחים להתגבר על המועקה שחשתם לאחרונה. התנהלות המאופיינת באפיונים של מנהיגות ותעוזה גורמת לממונים עליכם לעצב דעה מעודכנת ושונה עליכם ממה שהיה בעבר. הפנימו מסר האומר כי המציאות כבר נמצאת, אינך חייבים לצאת להשיגה: אם תתנערו ותיפטרו מחלומותיכם, תוכלו לעוף עד קצווי שמיים.

רביעי עד שבת: אין לכם יותר מידי סבלנות לאנשים אחרים. ההתנהלות שלכם ספונטאנית ומשתנה לעיתים קרובות, מה שגורם לבלבול אצל מי שקרוב אליכם. בא לכם להשתולל וטוב שהסוף שבוע מגיע ומאפשר לכם להגשים רצונות אלה. אל תאבדו את הראש. חשוב לוודא שמיד כאשר תתבקשו לחזור לשגרה ולעבודה, יהיה לכם זמן להתאושש ולהתאזן. צפויות בשורות טובות מבני משפחה העובדים בשרות הביטחון. צפוי מזל לחיילים ולשוטרים שביניכם.

טיפ וקריסטל: בשיטת תקשור העושה שימוש בדמיון מודרך, עלה בגורלכם סמל של סנונית: המסר הוא – רמז קטן שתקבלו יסייע לכם לפתור תעלומה גדולה. על מנת לזרז את האנרגיות הטובות, כדאי להסתייע באבן מזל ששמה בוטצוואנה אותה יש לענוד על צווארכם או לשאתה בתיקכם.