הורוסקופ שבועי: 25.03.18-31.03.18

כוכבים ומזלות: נתיב הגורל שלכם משתלב עם האנרגיות של הירח וכוכב יופיטר, ויוצר תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 3.

ראשון עד שלישי: תשכחו את כל ההסברים והתירוצים שאתם ממציאים לעצמכם. תתחילו לזוז ולפעול. עליכם להתכונן לפגישה חשובה שתתקיים השבוע ותשפיע עליכם במידה רבה. תרגלו את כישורי התקשורת שלכם. זה לא הזמן לצניעות. להיפך. ככל שתדגישו את הנקודות הטובות שלכם, יש לכם יותר סיכוי להצליח. אל תשכחו! בתחום החברתי, העיקרון חוזר על עצמו. הרקיע צופה מצב אשר לפיו תצטרכו לנקוט בהתנהגות מחוספסת במקצת ומכל מקום, לוותר לפרק זמן כלשהו על כללי הדיפלומטיה.

רביעי עד שבת: מזמן לא היה לכם פרק זמן כל כך מוצלח, ייתכן כי הודות לאווירת החג. אתם מרגישים נפלא ומסתובבים עם חיוך מאוזן לאוזן והעולם - מחייך בחזרה. המזל מאיר לכם פנים. צפויה יציאה לבילוי משפחתי. התחום החברתי משתפר בגלל האנרגיה החיובית והכריזמה שאתם משדרים החוצה. צפויה לכם פגישה נפלאה, גם אם יתברר כי בעקבותיה תצטרכו לבצע שינוי בתוכניות.

משפטי חז"ל: חוכמה האמיתית מותר לחפש גם בדברי כופרים. החכמים בכל תקופה ותקופה אמרו, בדרך כלל, את אותם הדברים. אל תלמד על המוות, לפני שלמדת על החיים.