הורוסקופ שבועי: 22.07.18-28.07.18

כוכבים ומזלות: הרקיע משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הירח וכוכב סטורן, ומעורר תנודות נומרולוגיות הלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 4.

ראשון עד שלישי: הנטייה שלכם לבדוק ולברר מה אתם מקבלים לפני שאתם מסכימים להתגמש ולהעניק מעצמכם לזולת, עלולה להרוס קשר בהתהוותו. עם כל הקסם האישי והכושר המניפולטיבי אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב של "אל חזור". יש מי שמצפה מכם למילה טובה לאחר תקופה של ניתוק. מוטב מאוחר מאשר לעולם לא, אתם יודעים. שימרו על ערנות בתחום האינטימי ותנו לאופטימיות ולאינטואיציה להוביל אתכם בקצב המתאים.

רביעי עד שבת: נראה כי אתם מתעצלים לטפל בעצמכם ולעניין הזה יש תוצאות ומחירים. מה שיכול לשפר את המורל בטווח המידי, הוא לקחת את העניינים יותר ברצינות ולהקדיש זמן נטו לעצמכם. פעילויות מומלצות לפרק זמן זה: להירשם למכון כושר או לגשת לדיאטנית. חסל סדר תירוצים! אם תתעקשו על המגיע לכם, תזכו בכל הקופה. אתם לא חייבים להאמין למי שמונה בפניכם את הצלחותיו אחת לאחת. בקרוב יתברר כי הדברים אינם כה נפלאים.

אבני מזל: למזל ולברכה ענדו קמע משובץ בקריסטל טורמאלין: אבן מופלאה העשויה לחבר אתכם עם תעצומות נפש שלא ידעתם על קיומם. יש מטפלים בקריסטלים הנוהגים לכנותה "האבן הפסיכולוגית", וזאת משום שהיא טובה במיוחד למצבים של חרדה או אפילו פוביות למיניהן.