הורוסקופ שבועי: 14.01.18-20.01.18

כוכבים ומזלות: ניצוצות קוסמיים מבליחים ביניכם ובין הילות הכוכבים ונוס ואוראנוס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המניעות אתכם בכיוונם של אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 22.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מתאים להתפייסות עם מישהו שלא ממש ברור מדוע רבתם איתו. למרות שאתם עדיין כועסים אתם כבר לא זוכרים למה. הנטייה לחפש את הצדק המוחלט בכל אירוע- מיותרת וגורמת לרגשות תסכול לא רק אצלכם. עיתוי טוב ליציאה לבילוי עם חברים. יש מי שעורך השוואות ביניכם לבין אדם אחר. אם אתם מתרגשים מהקטע, סימן שהוא הצליח במזימתו.

רביעי עד שבת: בעבודה חל שיפור בהרגשה שלכם עקב חילופי אישים. גם אם זה זמני, יש לכם הזדמנות לחלוק רשמים עם מישהו שמגלה את הצדדים האנושיים שלו. עם זאת, עליכם לנצל את ההזדמנות כדי לקדם את עצמכם. זה לא על חשבון אחרים. כך שאין לכם מה לחוש רגשות אשמה. זה ממש מיותר. הרקיע מייצג פרשיות רומנטיות מהסוג המקורי, המהמם והמדהים או קשר עם אדם בעל תכונות דומות.

טיפ שבועי: בשיטת קבלת מסרים ממישורים עליונים באמצעות אבני רונים קלטיות, עלה בגורלכם רון שמספרו 10: הרון קובע כי צפויה לכם הצלחה גדולה אם תסגלו לעצמכם גישה אוהדת יותר כלפי הזולת וצרכיו.