הורוסקופ שבועי: 20.08.17-26.08.17

כוכבים ומזלות: הקוסמוס משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הכוכבים ונוס וסטורן, ושוזר מצבים נומרולוגיים שלוקחים אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 4.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מוצלח מבחינה כלכלית. יש לכם הזדמנות לעשות עסקה טובה. אתם אפילו לא צריכים להתאמץ יותר מידי. זה פשוט יקרה כמעט מאליו. בתחום האישי-קשר חדש יחסית מתפתח ומקבל משמעות רומנטית. כלל לא בטוח שזה מתאים לכם ויתכן כי תמצאו את עצמכם מופתעים למדי. קחו את הזמן לחשוב מה אתם רוצים לעשות במצב החדש שנוצר. הרקיע רומז על הצורך להתקדם בנתיב המיסטי, גם אם השעה דוחקת לגבי עניינים חומריים.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן שמתחיל לא משהו אבל מתפתח והופך להיות לפרק זמן מצוין. אירוע שולי בעבודה גורם לכם למצב רוח שפוף, אולם כושר ההישרדות שלכם עוזר לכם להתגבר על העניין תוך מספר שעות. פגישה עסקית בשעות הצהריים של יום חמישי, מתפתחת לכיוון בלתי צפוי ופותחת בפניכם אפשרויות רבות. קחו יוזמה. אתם בדרך הנכונה. אתם מתנסים בשמחה ובצער, אך שני אלה הם בני חלוף: אם תזדהו איתם, תהפכו עבדים לגופכם.

רוח ונפש: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: יש אנשים שלעולם לא ישתנו. אל תשלו את עצמכם כי יש בכוחן של נסיבות חיצוניות לגרום להם להפוך את עורם.