הורוסקופ שבועי: 27.05.18-02.06.18

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע זוהרת מעל השמש שליטתכם הבוהקת בתוך שפעת האנרגיות של הירח וכוכב אוראנוס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 22.

ראשון עד שלישי: ייתכן כי בתחום החברתי תרגישו בדידות, למרות שבדרך כלל יש לכם חברים רבים, וזאת בשל מצבו של הבית השלישי שלכם, בית החברים והחברה. תחושת התסכול שתתעורר בכם, תגרום לכם לבחון מחדש את היחסים שיש לכם את הסביבה. שיחה והתייעצות עם מישהו קרוב שבשמו מופיעה האות ר', עשויה לשפוך אור על מה שקורה. צפויה לכם פגישה מעניינת עם אדם יוצא דופן.

רביעי עד שבת: המאמצים שלכם פונים לכיוון ספציפי בו אתם עלולים להתאכזב. אל תסמכו על כיוון אחד אלא פצלו את ההשקעה שלכם לכמה כיוונים, על מנת להפחית את הסיכונים. הברקה מחשבתית מקורית, תביא לרווח כספי ניכר. שימו לב לאדם במזל מאזניים שיגיע אליכם מרחוק יציע הצעה עסקית מעניינת שכדאי לשקול ברצינות. הרקיע צופה רווחים כספיים הודות להארה כלשהי או הברקה של רגע.

טיפ שבועי: בקריאת העתיד באבני-רונים עלתה בגורל אבן ששמה רון מספר 1: האבן מייצגת את המזל הטוב, בעיקר בענייני רכוש ונכסים. המספר 1 טוב ונפלא לאנשי הבמה שביניכם, כמו גם לאלה השואפים לפתח את כישוריהם הדרמטיים. עיתוי מושלם למי ששואפים להמריא אל פסגת השאפתנות הקרייריסטית.