הורוסקופ שבועי: 21.10.18-27.10.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות קוסמיות מחברות עתה בין כוכבכם מרקורי לבין הכוכבים ונוס ומארס, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המקשרות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9.

ראשון עד שלישי: התחזקות כוחותיכם הפנימיים משפיעה עליכם לטובה. כל זאת עקב שינוי מסוים בדפוסי המחשבה שהופכים אתכם לעיתים לקורבן. על מנת שתוכלו להמשיך בהתמודדות הקשה, יש לחזק את קו המחשבה החדש על ידי התנהגות מעשית תואמת. זה פרק זמן שמתאים בו לבלות בבית בשלווה ולסדר את המחשבות. צפויה פגישה שעשויה לחלץ אתכם ממבוי סתום. נראה כי הדברים קשורים לעימות שאיש כבר לא זוכר על מה פרץ.

רביעי עד שבת: היכולת של חשיבה חיובית, מעידה על החוזק הפנימי. אל תוותרו לעצמכם. המשיכו באותו כיוון ותראו איך המכשולים נעלמים אחד אחרי השני. הגשמת הפנטזיות הכי פרועות שלכם תתאפשר עם קצת מאמץ ותכנון זמן נכון. בני זוג לא תמיד יכולים לעמוד בקצב שאתם מכתיבים, אל תחמירו עימם. תנו להם צ'אנס לנשום. הרקיע מעודד צורת חשיבה המתחשבת גם במשאלותיו של האחר, כמו גם על היכולת "להיכנס לנעליו".

רוח ונפש: להיות אדם נאור, אין פירושו להיות תמים וחסר תעוזה. גם הנאור יודע כיצד להיפרע מאויביו, אך לעולם אינו עושה כן מתוך יצר של נקמה.