הורוסקופ שבועי: 22.10.17-28.10.17

כוכבים ומזלות: שזירה בין האנרגיות שלכם לבין הירח וכוכב אוראנוס, מחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 22.

ראשון עד שלישי: הכול קורה בקצב מסחרר ואתם, ששליטה מאוד חשובה לכם, לא עומדים בקצב ומאבדים את תחושת היציבות. כדאי שתשימו לב ותיזהרו מפני איבוד חפצים ומסמכים חשובים. אדם שלא ממש חיבבתם מתברר כמי שעשוי לסייע לכם. עכשיו תצטרכו להחליט לאן אתם לוקחים את הקשר איתו. אנרגיה של השראה ודמיון מעניקה גוון הזוי במקצת לרעיונותיכם. מצד שני זו עשויה להיות ברכה ליוצרים שביניכם.

רביעי עד שבת: מישהו אשר בשמו מופיעה האות אלף עלול לגלות צד לא סימפטי באישיותו. לא יהיה לכם קל להתמודד עם הגילוי הזה אבל בסופו של דבר, זאת תהיה הזדמנות להיפתח ולדבר גלויות על משהו שרתח מתחת לפני השטח והפריע מאוד לזרימה התקינה של מערכת היחסים. אל תהססו לשאול שאלות נוקבות ולומר בדיוק את מה שאתם מרגישים. לא לשכוח להשתמש בכמות נדיבה של טאקט, מה שלא סותר גילוי לב. אדם בעל שאר רוח מנחה אתכם בדרככם אך אינו מתערב במעשיכם.

טיפ שבועי: שננו והפנימו את המילים הבאות - הספורטאי יודע כי המשקולות מחזקות את שריריו. אדם רוחני אינו מתלונן כאשר שורר מצב של התנגדות, אלא אף משתמש בו על מנת לחזק את עצמאותו.