הורוסקופ שבועי: 20.01.19-26.01.19

כוכבים ומזלות: האנרגיות הנרקמות בין כוכבכם מרקורי לבין הכוכבים אוראנוס ונפטון, מחוללות תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 7.

ראשון עד שלישי: יש לכם הזדמנות להידוק קשרים ישנים. הציפיות שלכם מתמלאות בכל מה שנוגע לתחום החברתי והאישי. בסך הכל- באמת פרק זמן מוצלח. אתם מרגישים אהובים ומתפנקים בתוך המציאות החדשה שנוצרה. שיפור תנאי המגורים שלכם הוא נושא נוסף שמעסיק אתכם בימים אלה. יש מי שמסייע להגשים את מה שנראה עד לאחרונה בפנטזיה. יש לעשות שימוש בכוחות ריפוי שלא מהעולם הזה. האם שקלתם לרכוש ידע באפיקי רפואה וריפוי?

רביעי עד שבת: זה פרק זמן של תסכול ותחושת שחיקה. אתם משקיעים המון ועושים הרבה מאוד, אבל ייתכן כי חלק מהפרויקטים לא יעלה יפה. אז מה? הרפו מהרצון לשליטה מוחלטת בכול מה שקורה סביב. ממילא זאת משימה בלתי אפשרית שסיכוייה להתגשם- מועטים. טיפ: מותר לעגל פינות. העיקר שאתם שומרים על יושר אישי מבחינה מקצועית. הפנימו מסר האומר כי אל לכם לחשוש מפני האהבה רק משום שהיא מכילה בתוכה את זרע הפרידה. כל יש אנרגטי מכיל בתוכו את רגע הסיום שלו.

טיפ וקריסטל: בשיטת תקשור העושה שימוש בדמיון מודרך, עלה בגורלכם סמל של אבני חן: המסר הוא – זה הזמן לפרגן לעצמכם את אשר מעולם לא פרגנתם. לכו עם עצמכם עד הסוף. על מנת לזרז את האנרגיות הטובות, כדאי להסתייע באבן מזל ששמה מלכית אותה יש לענוד על צווארכם או לשאתה בתיקכם.