הורוסקופ שבועי: 14.01.18-20.01.18

כוכבים ומזלות: ניצוצות קוסמיים מבליחים ביניכם ובין הילות הכוכבים ונוס ומארס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המניעות אתכם בכיוונם של אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן רגוע המעורר אצלכם, משום מה, געגועים ורגשות מלנכוליה. זיכרונות מן העבר מציפים אתכם ואתם עלולים למצוא את עצמכם מעלעלים באלבומים ישנים. קחו פסק זמן ותנו כבוד לאירועים הרחוקים ההם. יחד עם זאת, אל תתנו לעצמכם לשקוע! נסו להשתחרר מגלי הרגשנות שמציפים אתכם, התמקדו ב- כאן ועכשיו. אתם בראש טוב עם אדם שהשהייה בחברתו מרגיעה אתכם. ראו בזה אות וסימן לכיוון בו עליכם להשקיע.

רביעי עד שבת: חשבון נפש שערכתם עם עצמכם, מניב פירות. אתם מתחברים לכוחות הפנימיים והתוצאות בשטח מגיעות תוך פרקי זמן קצרים. האנרגיה החיובית שלכם מדביקה את כל הסביבה ויש הרבה אנשים שמחפשים את קרבתכם. היו קצת יותר בררניים גם בתחום החברתי וגם בתחום הקריירה. הרקיע רומז על צורת חשיבה בסגנון תקשורתי, כמו גם מעודד כישרון של כתיבה יוצרת.

טיפ שבועי: בפריסת קלפים קבליים מסוג KABBALISTISCHES TAROT עלה בגורלכם קלף כוכב שבתאי במזל דגים: הקלף מעודד פרשיות אהבה אשר יש עימן תכלית כלשהי, ומתריע מפני הרפתקנות לשמה.