הורוסקופ שבועי: 25.06.17-01.07.17

כוכבים ומזלות: הרקיע שוזר את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים יופיטר ופלוטו, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 8.

ראשון עד שלישי: אנרגיה מאתגרת במיוחד מציפה את גזרת מזל בתולה, ולכן לא פלא שצפויה תחושה של חוסר מנוחה. אתם עסוקים בנסיעות, מה שמתאים למצב הרוח הסוער שלכם. בגלל התוקפנות שנמצאת ברקע, עליכם להיזהר יותר מתמיד שלא לפגוע באחרים או לחלופין ברושם שאתם עושים על עמיתים לעבודה ובשמכם הטוב. גם אם לא ממש מתחשק לכם עכשיו להתעסק עם דיפלומטיה- זאת הדרך היחידה לעבור את הקטעים האלה.

רביעי עד שבת: השקט והשלווה שאתם חווים הם בדיוק מה שאתם זקוקים לו בימים אלה. לוח עבודה עמוס ביותר הותיר אתכם מותשים, ואת פרק הזמן הזה אתם מקדישים להתאוששות חיונית. בן הזוג משתף פעולה, כך שמתאפשר לכם לעבור את הימים האלה בלי יותר מידי מטלות מעיקות. ביקור של בן משפחה גורם לכם נחת רוח. הרקיע צופה מצבים של התחלות חדשות בכל תחומי החיים, והוא טוב ונפלא לכל אשר נובע מחיי הרגש.

מסר רוחני: אנשים המתעלמים מן העולם החומרי המקיף אותם, הם צבועים ומתחסדים.  אנשים רוחניים משתמשים בחומריות על-מנת להביא מזור וסיוע לנזקקים.