הורוסקופ שבועי: 25.03.18-31.03.18

כוכבים ומזלות: נתיב הגורל שלכם משתלב עם האנרגיות של הכוכבים מרס וונוס, ויוצר תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 6.

ראשון עד שלישי: אתם עומדים עתה במצב של התמודדות. זהו 'מבחן המציאות'. שיחה לא מתוכננת, עם הממונה עליכם, תיתן לכם סוף סוף את ההזדמנות להתבטא- דבר שחיכיתם לו זמן רב, אך גם חששתם מפניו. המפגש ידרוש את הצגת העניינים באופן ענייני ואסרטיבי. אין צורך לנסות להרשים או לגלות תוקפנות, האמינו בעצמכם ובעקרונות שלכם- זה הכול. הרקיע צופה מצב אשר לפיו אתם עומדים להתבשר על דבר מה טוב, ייתכן שהדברים קשורים במדינות שמעבר לים.

רביעי עד שבת: הודות לאווירה החגיגית נראה כי סוף סוף יש לכם קצת נחת ותחושת סיפוק. עם קצת מאמץ אפשר לסחוט מכם הודאה נדירה שאתם מאושרים. אתם מצליחים יותר ויותר להיצמד להווה. התוצאה ברורה מאליה: הזוגיות- בפריחה. בעבודה- המצב סביר אבל משעמם לכם. אתם שוקלים ברצינות אפשרות של שינוי אבל לא ממש יודעים מאיפה להתחיל. צפוי לכם אות המתריע ומזהיר מפני אדם ערמומי.

משפטי חז"ל: חושך מגרשים עם נר ולא עם מקלות. לא תחסום שור בדישו. ויקוו לעשות ענבים, וייעשה באושים. אין חכם כבעל ניסיון. עני חשוב כמת.