הורוסקופ שבועי: 27.05.18-02.06.18

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע זוהרת מעל כוכבכם מרקורי הבוהק בתוך שפעת האנרגיות של הכוכבים יופיטר וונוס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 6.

ראשון עד שלישי: בפרק זמן זה אתם מעדיפים להיות בבית ולעשות... כלום. נו טוב, לא פלא, ככה זה כאשר אנרגיות תוססות מבקרות בגזרה שלכם. מצד שני, החובות המוטלים עליכם לא נעלמים לשום מקום. כדאי שתבדקו את לוח הזמנים שלכם ותקפידו על תכנון נבון של הזמן. חבר קרוב יוכל להושיט עזרה במידה ואתם מרגישים שהעומס עליכם גדול מידי. רק תבקשו! אף אחד לא יכול להציל אתכם מעצמכם, רק אתם.

רביעי עד שבת: סוף סוף את מצליחים לשחרר משהו מעברכם שהטריד אתכם במשך זמן רב. מצב הרוח משתפר ואתם חשים הקלה. אדם אשר בשמו מופיעה האות י' מפתיע לטובה בעניין עסקי. אתגרים חדשים שאיתם אתם מתמודדים בהצלחה מרובה גורמים לתחושת סיפוק ואופטימיות. הרקיע מביא בכנפיו מזל והצלחה לאלה מכם העוסקים בתחומים שמטרתם להביא מזור ורפואה לזולת.

טיפ שבועי: בקריאת העתיד באבני-רונים עלתה בגורל אבן ששמה רון מספר 15: האבן מייצגת מצבים לפיהם מומלץ להתנגד לכוחות מפתים והרפתקניים, ויש לפסוע בנתיב הרציני והאחראי. זהו יום בו יש לבקש את עצתם של אנשים חכמים ובעלי ניסיון: יש לתת כבוד לקשישים במשפחה.