הורוסקופ שבועי: 22.07.18-28.07.18

כוכבים ומזלות: הרקיע משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הירח וכוכב סטורן, ומעורר תנודות נומרולוגיות הלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 4.

ראשון עד שלישי: אתם מרגישים הקלה רבה בבעיה רגשית שמעסיקה אתכם בזמן האחרון. ברור לכם שהצד הרגשי מפעיל אתכם ושוחק את העצבים. השקיעו מאמץ בטיפוח ופינוק עצמי. הכל נראה פתוח, פחות מסובך וקליל יותר. זה זמן טוב לתכנן תוכניות לעתיד. בתחום החברתי אתם זוכים בהצלחה. לא כל מי שמטיף לכם מוסר הוא צדיק גדול. יש אנשים שאין להם חיים משלהם ולכן הם מתמקדים בחיי אחרים.

רביעי עד שבת: בימים אלה אתם זקוקים להרבה תשומת לב. מי שנמצאים בקשר: תעזבו את מאבקי הכוח והשליטה ותראו קצת רגשות. תתפלאו לגלות שבן/ת הזוג כמהים לגילוי חיבה בדיוק כמוכם. זמן מצוין לאינטימיות. לפנויים, אתם מוזמנים לצאת לבלות, לרקוד או לשמוע הרצאה. בכל מקרה, אין מה להישאר לבד בבית ולרחם על עצמכם. יש מי שינסה לגרור אתכם אל תוך וויכוח שאין לכם עניין בו. כדאי שתימנו בלב עד עשר עוד לפני הדיבור.

אבני מזל: למזל ולברכה ענדו קמע משובץ בקריסטל אובסידיאן: מקורה של האבן הוא בהתפרצויות לבה של הרי געש. הקדמונים נהגו לרתום אותה לשירותם בכל תחומי החיים, החל מכלי מלחמה, עבור דרך חפצי-חן אטרקטיביים ועד לחלק בלתי נפרד מטקסים מיסטיים שנועדו לצרכי ריפוי של גוף ונפש.