הורוסקופ שבועי: 22.10.17-28.10.17

כוכבים ומזלות: שזירה בין האנרגיות שלכם לבין הכוכבים מרס ופלוטו, מחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 6.

ראשון עד שלישי: במקום לראות את המציאות יש לכם לפעמים נטייה לחיות בסרט. כלומר, לצבוע את מה שמתרחש בצבעים בהירים כדי למצוא הצדקות להחלטות מסוימות שאינכם שלמים איתן. יצירתיות בכלל ופנטזיות בפרט הן דבר חיובי, אבל זמני. יש לכם תחושות של אי נוחות והשאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא מה באמת אתם חושבים ומרגישים. הרקיע מבשר על התחלה חדשה הנובעת ממניעים רגשיים.

רביעי עד שבת: אתם סוגרים את השבוע עם הרבה תוכניות והרגשה של אקשן. זה הכוח שמניע אתכם. פעולה ופעילות שגורמות לכם להרגיש מעורבים ובתהליכים של התקדמות. חשוב ללמוד להסיק מסקנות מטעויות בעבר ולהתוות דרך פעולה מוגדרת מאוד. אחרת, אתם עלולים להתפזר לכול הכיוונים, לעבוד קשה ולא להתקדם. בקיצור, 'פול גז בניוטרל'. נסו להימנע מכך. רבים מכם צריכים לפתח עתה את כישוריהם העוסקים בריפוי ובמזור לצרות הזולת.

טיפ שבועי: שננו והפנימו את המילים הבאות - אדם רוחני אינו מתייאש לעולם ואינו מניח לנסיבות חיצוניות להפריע לו בביצוע משימותיו. הוא יודע כי רק הוא עצמו אחראי לחייו ולגורלו.