הורוסקופ שבועי: 27.05.18-02.06.18

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע זוהרת מעל כוכבכם נפטון הבוהק בתוך שפעת האנרגיות של הכוכבים אוראנוס ומרקורי, ומחולל תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 5.

ראשון עד שלישי: אנרגיות סוערות ולוהטות עומדות לעזוב את גזרת מזל דגים. פרק הזמן הנעים העובר עליכם, תואם את הרגשתכם הפנימית החיובית. התחום הרומנטי מתפתח בקצב איטי. אל תדחקו ואל תלחיצו משום שהצד השני זקוק לזמן כדי להיפתח אליכם. מידע חשוב שיגיע אליכם יכול להשפיע בכיוון של רכישה גדולה שדורשת התחייבות כספית רצינית. הטיפים לפרק זמן זה- שיקלו הוצאת כספים בקור רוח ושימרו על זרימת האנרגיה החיובית.

רביעי עד שבת: צפויה הקלה משמעותית בלחצים אשר חוויתם לאחרונה. היכולת שלכם להשליט הרמוניה ושלווה, בעיקר בתחום הביתי, עולה. חוויות מעניינות צפויות לכם אם רק תאפשרו לעצמכם לזרום עם מה קורה ולא תעצרו. יחסים שעלו על שרטון בתקופה האחרונה מקבלים תפנית לטובה, אך גם כאן תידרשו לגלות גמישות ורצון להתחשבות רבה באחרים. זהו עיתוי נפלא עבור אלה מכם העוסקים בהוראה או ברפואה חלופית. במקביל, הרקיע רומז על חשיבותם של שורשים משפחתיים.

טיפ שבועי: בקריאת העתיד באבני-רונים עלתה בגורל אבן ששמה רון מספר 21: האבן מייצגת מצבים לפיהם טיפוסים מסויימים ינסו לעכב את מרוצכם אל הפסגה, אך לכם מומלץ להציג בפניהם את הפן הלוחם שלכם. אל תהססו להפשיל שרוולים ולהפעיל מרפקים: הגיע הזמן להעמיד במקומם את אלה המתגרים בכם.