הורוסקופ שבועי: 24.02.19-02.03.19

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית טווה את האנרגיות הנומרולוגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים אוראנוס ופלוטו, ומפגישה אתכם עם אנשים ומקומות המחוברים למספרים 22 ו – 8.

ראשון עד שלישי: אתם מרגישים צורך להתאווררות דחופה. שילוב של 'ביזנס ופלז'ר' ייתן לכם את ההזדמנות הנאותה. נסיעה ארוכה תאפשר לכם לעשות עסקים וליהנות מהכרות עם אנשים חדשים. אפשרויות חדשות שנפתחות לפניכם דורשות בדיקה מעמיקה. אתם חווים תחושת חיוניות כפי שלא הרגשתם הרבה זמן. אל תהיו מקובעים על מקום אחד מסוים, האושר הוא בנדודים. אל תהיו לחוצים, קחו את העניינים בידיים אך חשוב שתהיו רגועים ותוכלו לחשוב בהגיון.

רביעי עד שבת: אתם מוזמנים להשתתף באירוע מאתגר בו אתם פוגשים אנשים מעניינים בעלי עיסוק משותף. מבחינת התכנים אתם מרגישים שהגעתם הביתה. על מנת להיטיב ולהשתלב בחברה המתאימה לכם, אתם צריכים לבטא את היכולות הווירטואוזיות שלכם בתחום התקשורת. יש לכם המון מה להציע וחשוב שתתייחסו לכישלונות כאל חלק בלתי נפרד ונחוץ במעבר לסגנון חיים פתוח ומוצלח יותר.

רוח ונפש: בקריאת חיזוי העתיד וייעוץ שבוצעה למענכם במשקע של עלים וצמחים, עלתה צללית של כוורת דבורים: הצללית מסמלת תקופה של שפע ופריון. בשורתה טובה במיוחד למחפשי העבודה שביניכם.