הורוסקופ שבועי: 25.06.17-01.07.17

כוכבים ומזלות: הרקיע שוזר את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים מרקורי ופלוטו, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 8.

ראשון עד שלישי: אתם סופגים עתה אנרגיות מגזרת שמיים השייכת ליסוד האדמה הנחשב לתכליתי ומעשי. אתם מצליחים לחדש כוחות נפשיים ולהרים פרויקט חשוב. יש מי שלא מבין מה בדיוק אתם מנסים לעשות ויתכן כי תשמעו לא מעט דברי ביקורת, שמוטב להתעלם מהם. הכיוון שלכם ברור לכם לחלוטין וגם ככה יש לכם רגשי אשמה, כך שללא ספק אינכם זקוקים לתוספות שליליות.

רביעי עד שבת: קשה לכם לשבת במקום אחד ואתם מסתובבים כל העת. טוב שאתם משופעים בחברים שמוכנים לארח אתכם בכיף, כך שכתובות לא ממש חסר לכם. בני הזוג מרגישים קצת מוזנחים וחשוב שתתנו את דעתכם על כך. מצד שני, לא כדאי לוותר על הצרכים האישיים שלכם. טיפ: למצוא פשרה מתקבלת על הדעת של שני הצדדים. הרקיע צופה מצבים אשר לפיהם אתם מעניקים ייעוץ נבון לאחרים, אך אתם עצמכם פונים עורף לעצותיכם שלכם.

מסר רוחני: גם אם אינכם מודעים לכך, נראה כי עסקיכם מושפעים מן המתרחש איתכם בתחום שבינו לבינה: השקיעו בתחום זה, והכול יבוא על מקומו בשלום.