הורוסקופ שבועי: 15.07.18-21.07.18

כוכבים ומזלות: רוח היקום מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים פלוטו ומרס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 9.

ראשון עד שלישי: התחום הפיננסי מעסיק אתכם גם בימים אלה. באות והולכות מחשבות ועוד מחשבות. נסו להשתחרר ולעסוק בעניינים אחרים. תקשורת בין אישית חשובה לכם מאוד וכדאי שתקדישו זמן ותובילו את המיקוד למקום הזה. שינויים בבית עשויים לשפר את מצב הרוח, במיוחד כשמדובר על שילוב של חפצים מעוררי השראה ואווירה. אל תחפזו לדלג על שלבים בתחום שאתם מתמחים בו. רק השקעה אינטנסיבית, תוביל אל תוצאות מיוחלות.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן עמוס בו אתם מרגישים היטב את הלחץ המופעל עליכם מכל הכיוונים. אחד מבני הבית יאלץ להתגייס לעזרתכם ולשחרר אתכם מביצוע חלק מן המטלות השונות. אם לא תדעו לשים גבולות ברורים, תשחקו את עצמכם וחבל. שיחה טובה והצעה של פתרונות מקוריים יורידו מכם המון לחץ. חבר קרוב ינסה לגרור אתכם לשיחות ארוכות מידי לטעמכם.

רוח ונפש: למזל ולברכה ענדו קמע משובץ בקריסטל פלורייט: אבן מטריפה ביופייה הכובשת מייד את עיני המתבונן. אם שאלתם את עצמכם מהו המחצב אשר שימש לגילוף החרפושיות המפורסמות, הרי התשובה לפניכם. האבן מקימה חיץ בין העונד אותה, לבין האנרגיה השלילית הצפונה במשברי העבר אשר הותירו צלקת בנפשו.