הורוסקופ שבועי: 14.01.18-20.01.18

כוכבים ומזלות: ניצוצות קוסמיים מבליחים ביניכם ובין הילות הכוכבים אוראנוס ומארס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המניעות אתכם בכיוונם של אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 9.

ראשון עד שלישי: צפויות התרחשויות מוזרות ויוצאות דופן, כולל שיחת טלפון ממישהו ממנו לא שמעתם זמן רב שיספר לכם חדשות מפתיעות. נסו לקבל את כל מה שקורה בשלווה והימנעו משיפוטיות יתר. פרק זמן טוב מבחינה פיסית- גופנית. אתם מרגישים ונראים מצוין. זוכים במחמאות ותחושת הביטחון העצמי עולה. המזל איתכם ככל שתרבו לגלות פתיחות. אל תחפזו לדחות הצעה שאינה עולה בקנה אחד עם דעה קדומה כלשהי.

רביעי עד שבת: היקום מזמן עבורכם ים של ריגושים. צפויה לכם תשורה אשר ערכה הרגשי עולה עשרת מונים על שוויה הכספי. מערכת יחסים רומנטית עומדת למבחן. אתם עושים כל הזמן שיקולים של כדאיות ומתעסקים יותר מידי בצד החומרי של החיים. לא שצריך להתעלם, אבל הצד השני מרגיש לחוץ ורמת התפקוד- יורדת. הנמיכו את הציפיות או לפחות אל תדברו כל הזמן על מה שלא בסדר.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שלושה גביעים: המסר הוא – זו תקופה הוללת וצוהלת בה אין לתת את הדעת על נושאים חמורי סבר, אלא רק על קלילותם של החיים ויופיים.