הורוסקופ שבועי: 20.08.17-26.08.17

כוכבים ומזלות: הקוסמוס משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הירח וכוכב אוראנוס, ושוזר מצבים נומרולוגיים שלוקחים אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 22.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן של ערפול וחוסר בהירות. אתם לא מתפקדים בשיא היכולת. ייתכן כי העניין קשור לבעיה שמלווה אתכם ודורשת טיפול. הביטחון עצמי שלכם בנסיגה ויש צורך להשיב לעצמכם במהירות את ההרגשה הטובה שמלווה אתכם בדרך כלל. האווירה שנוצרה סביבכם לא בדיוק מעודדת אתכם, אבל יש בה גם בונוסים שכרגע אינם נראים בעין.

רביעי עד שבת: העקשנות והאגו שלכם משחקים תפקיד בפרק הזמן הדרמטי הזה. מוטב להיזהר! ההתבטאות התוקפנית שלכם עלולה להביא אתכם למצב בו תמצאו את עצמכם בבלגאן. קשה לכם לשלוט על עצמכם. אתם טעונים מאוד והתפרצות לא יכולה לשרת שום מטרה. יש מתח גם בתחום הביתי. רצוי לשתף מישהו קרוב במה שעובר עליכם. הקול הפנימי המלווה אתכם, הופך לחשוב בהרבה מכל השבחים המגיעים אליכם מן החוץ.

רוח ונפש: בתקשור שהתקיים עבורכם באמצעות מערכת של סמלים מבשרים, עלתה בגורלכם צורה של עדת ברבורים: הסמל מייצג מצב אשר לפיו אתם טובים, יפים וראויים הרבה מעבר לאשר אתם מפרגנים לעצמכם.