הורוסקופ שבועי: 18.11.18-24.11.18

ככוכבים ומזלות: אנרגיות הבוקעות מכוכבכם נפטון משתלבות עם היבטי הכוכבים סטורן ויופיטר, ומחוללות תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 3.

ראשון עד שלישי: מה שמאפיין פרק זמן זה הוא 'שיעור בצניעות'. משום מה נדמה לכם לעיתים שאתם כל יכולים ובדרך יתכן ואתם פוגעים במי ש'מפריע' לכם להגיע בדרך הקצרה ביותר למטרה אליה אתם שואפים. אל תשכחו שבסופו של דבר, הדבר שהכי קשה לכם הוא הבדידות. הקפידו לא לאבד בדרך את החברים הטובים שעמדו לצידכם בשעות קשות- היו שם גם בשבילם. אנרגיה קוסמית מצביעה על פרויקט חדש שעשוי לדרוש מאמץ רב או השקעה גדולה של אנרגיה.

רביעי עד שבת: האינטואיציה, הראיה החדה וכושר הניתוח שלכם מאפשרים לראות דברים שבן משפחה מסרב לקלוט. עימות מילולי עלול להתפתח על רקע זה. מישהו במשפחה מתכנן נסיעה רחוקה, אתם צריכים להרפות ולתת לאנשים אחרים לחיות את חייהם לפי הקריטריונים שלהם. גם חשוב שתורידו ציפיות ולא תשדרו בין המילים ביקורת שרק פוגעת. אנרגיה קוסמית מדגישה הגיון ושכל ישר, שיש להשתמש בהם לצורך פתרון הבעיות.

רוח ונפש: בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת קלפים המבוססת על הקריאה בכירולוגיה וכירומנטיה, עלה בגורלכם קלף האהבה: הקלף מבשר על קשר רומנטי הממשמש ובא גם אם אתם ספקנים לגביו.