הורוסקופ שבועי: 16.09.18-22.09.18

כוכבים ומזלות: הרקיע יוצר היבטים קוסמיים בין כוכב נפטון שמייצג אתכם לבין הכוכבים סטורן ומרקורי. התופעה מובילה אל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 5.

ראשון עד שלישי: בימים אלה אתם מצליחים להירגע קצת מהמתח בו הייתם שרויים לאחרונה. המועקה מתעופפת לה החוצה דרך החלונות הפתוחים ואתם מסוגלים לנשום מלוא הריאות אוויר צח ולהאמין שדברים אכן עומדים להשתנות בכיוון החיובי. המחיר שאתם משלמים על טעויות העבר גבוה מספיק גם בלי שתענישו את עצמכם. קנו ספר בדיחות וקראו עד הסוף. במקביל, הרקיע רומז על פרשיות שהשתיקה יפה להן.

רביעי עד שבת: זה זמן מתאים לשינויים בבית. נצלו את האנרגיה התזזיתית לתמורות חיוביות כמו עיצוב החדרים, סידור מחדש ואפילו צביעה. צפויות לכם הפתעות, במיוחד לכל הנוגע לתגובות מסביב. חברים מהעבר הרחוק יצרו קשר ובמידה ו"תרימו את הכפפה" תהיה לכם הזדמנות להעלות זיכרונות ולהתמכר לנוסטלגיה. הרקיע מייצג התפתחות רוחנית. צפוי פיתוי גדול בנוגע לשינוי מסלול בתחום המקצועי. בעיקר כדאי ללכת עליו אם יש לו קשר לחו"ל.

התיקון של מזל דגים: התיקון של מזל דגים מבוסס על שבט נפתלי שמזל דגים קשור בו על פי ילקוט שמעוני- סמלו של שבט נפתלי הינו איילה שלוחה והוא מייצג [על-פי הרמב"ן] את רוח השבט האצה להפיץ ברבים את תורת השם. התיקון של מזל דגים צריך להיות מבוסס על יכולתו להפיץ ברבים אנרגיות רוחניות.