הורוסקופ שבועי: 18.11.18-24.11.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות הבוקעות מכוכבכם אוראנוס משתלבות עם היבטי הכוכבים מארס ומרקורי, ומחוללות תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 5.

ראשון עד שלישי: חיי האהבה מגיעים לשיאים חדשים. אתם מרגישים מקובלים ואהובים ללא תנאי. צפויה תחושה משכרת ומהפנטת שגורמת לכם להזניח (לפחות במידה מסוימת) את החובות שיש לכם כלפי הבית ובני משפחה. נסו לאזן בין הדברים. אי אפשר להמשיך להתעלם מכל העולם למרות שנדמה לכם שאתם מאוהבים. אנרגיה קוסמית מעודדת אתכם להגיע להבנה ולהסכים לפשרה בעניין המטריד את מנוחתכם.

רביעי עד שבת: נראה כי אתם מתעסקים בכל מה שקשור לענייני גוף ונפש. ייתכן כי אינכם חשים במיטבכם ויש לעשות משהו בקטע הזה. הקשיבו לקולות הפנימיים שתובעים מנוחה והזדמנות להחזיר אנרגיות שהתדלדלו. קשה לכם לוותר על כל התוכניות שתכננתם אבל נראה שלא תהיה לכם ברירה. תנו לעצמכם צ'אנס. האנרגיה הקוסמית רומזות על סוד עסיסי אשר ישפיע על מהלך הדברים.

רוח ונפש: במפה אסטרולוגית, ריבוי כוכבים [גרמי השמיים – שמש, ירח, מרקורי, וונוס ומארס]  בגזרת מזל דלי מעניק - מקוריות, ייחודיות, חשיבה מבריקה, יצירתיות, אינטליגנציה וחוסר נכונות לפסוע בתלם.