הורוסקופ שבועי: 16.09.18-22.09.18

כוכבים ומזלות: הרקיע יוצר היבטים קוסמיים בין כוכב אוראנוס שמייצג אתכם לבין הכוכבים פלוטו ומארס. התופעה מובילה אל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 9.

ראשון עד שלישי: אל תיקחו כל דבר ברצינות רבה כל כך. נדמה לכם שלאף אחד אין בעיות כמו שיש לכם. את הקונפליקטים שאתם חווים יש לחלק לפי סדר הדחיפות ולטפל בהם אחד אחד. למרות האווירה בבית כדאי להתאזר בסבלנות ולחכות לשעת כושר. זה מתקרב! שווה לחכות! הרקיע מבשר על תקופה בה אתם קוטפים את פירות עמלכם. אנרגיות טובות זורמות אליכם מכיוון ילידי מזלות האדמה: גדי, שור ובתולה.

רביעי עד שבת:
אתם עובדים קשה מאוד ובכך מנסים אולי להתחמק ממחשבות טורדניות. יש מי שמתעניינים בכם אבל אתם לא ממש מקבלים את העניין ברוח טובה. נסו לשלוט בחוש הביקורת. לא כל מפגש חברתי אמור להביא על מגש של כסף את בן/ת הזוג הקבועים שאיתם תצעדו אל תוך השקיעה. קחו את התחום הרומנטי כפרויקט ארוך טווח. במקביל, הרקיע רומז על הצלחה בעולם התקשורת.

התיקון של מזל דלי: התיקון של מזל דלי מבוסס על שבט אשר שמזל דלי קשור בו על פי ילקוט שמעוני- שבט אשר מזוהה עם חודש שבט ועם סמל עץ הזית, כמו גם עם ט"ו בשבט [חג הצומח] אשר חל בתקופה זו. התיקון של מזל דלי מבוסס על יכולתו להתחבר עם יסוד האדמה כדי לחשוף סודות של ריפוי הצפונים בצמחי מרפא.