הורוסקופ שבועי: 22.10.17-28.10.17

כוכבים ומזלות: שזירה בין האנרגיות שלכם לבין הכוכבים ונוס ומרקורי, מחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 5.

ראשון עד שלישי: יש לכם המון התלבטויות הקשורות לתחום הקריירה. מעשים וצעדים שאתם עושים גורמים לאנשים מסביבכם להתנגדות. למרות החששות אתם מצליחים להגשים מטרה שסימנתם. ספקנים שפקפקו ביכולותיכם ייאלצו להודות כי טעו. אדם שייחס לכם תמימות יתירה קולט כי פעלתם בתחכום. מכאן ואילך הוא יכבד את דעתכם יותר מכפי שנהג בעבר. צפויות בשורות טובות לצעירים במשפחה.

רביעי עד שבת: אכזבה מסוימת בעבודה גורמת לכם לחשוב ולשקול מחדש את כל הנושא. אתם צריכים ללמוד להפריד בין פרטים ואירועים בודדים לבין התמונה כולה. אין לכם ברירה. ברור לכם שאתם חייבים לקחת על עצמכם התחייבות של ממש. מובן מאליו שלא הכול יתנהל כול הזמן בדיוק בהתאם לציפיות שלכם, במיוחד שהן לא ממש ריאליסטיות. לא לקחת את זה בכבודות רבה מידי, זה לא אישי. הגיע הזמן להסיר את הכפפות ולהשיב ליריביכם מנה אחת אפיים.

טיפ שבועי: שננו והפנימו את המילים הבאות - אני יודע כי דרכי תעלה ותפרח ככל שאצליח להדגיש את הייחודיות ואת המקוריות שלי, גם הסובבים אותי נוקטים גישה שמרנית.