הורוסקופ שבועי: 27.05.18-02.06.18

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע זוהרת מעל כוכבכם אוראנוס הבוהק בתוך שפעת האנרגיות של הכוכבים מארס ונפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 9.

ראשון עד שלישי: כוכב אוראנוס שליטכם נלחץ ברקיע על ידי אנרגיות המגיעות אליו מכוכבים מאתגרים, והתופעה מוזרמת לעברכם. צפוי פרק זמן עמוס הכולל הכנות לאירוע חברתי. אתם יכולים לבחור בין ביצוע המטלות השונות המוטלות עליכם, לבין יציאה לבילוי עם חברים. עם קצת תושייה ויצירתיות, תוכלו לשלב בין השניים. אחרי שתתחילו להרגיש לחץ, צאו מהבית. הימנעו משיחות טלפוניות ארוכות שגורמות לכם לבזבז זמן יקר.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן מוצלח מבחינה כלכלית. יש לכם הזדמנות לעשות עסקה טובה. אתם אפילו לא צריכים להתאמץ יותר מידי. זה פשוט יקרה כמעט מאליו. בתחום האישי נראה כי קשר חדש מתפתח ומקבל משמעות רומנטית. כלל לא בטוח שזה מתאים לכם ויתכן כי תמצאו את עצמכם מופתעים למדי. קחו את הזמן לחשוב מה אתם רוצים לעשות במצב החדש שנוצר. הרקיע רומז על הצורך להתקדם בנתיב הרוחני, גם אם השעה דוחקת לגבי עניינים חומריים.

טיפ שבועי: בקריאת העתיד באבני-רונים עלתה בגורל אבן ששמה רון מספר 16: האבן מייצגת מצבים לפיהם יהיה עליכם לנצל את כישרונותיכם היצירתיים, מבלי לחקות את כישרונותיהם של אחרים או להתקנא בהם. סיסמת היום היא "אם אתם תאהבו את עצמכם, גם האחרים יאהבו אתכם". אתם מקבלים מן היקום את אשר אתם משדרים לו.