הורוסקופ שבועי: 15.07.18-21.07.18

כוכבים ומזלות: רוח היקום מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של השמש וכוכב סטורן, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 4.

ראשון עד שלישי: נראה כי אתם סובלים מהתקף של 'משפחתולוגיה'. הסיפורים חוזרים על עצמם ואין לכם יותר מידי סבלנות להקשיב. אל תרגישו רגשי אשמה. נראה שהקדשתם יותר מידי זמן לבית ולסידורים שמהם נהנו בעיקר אנשים אחרים. קחו זמן לעצמכם. צאו לבלות עם או בלי בן/ת הזוג והעיקר שתרגישו שאתם עושים משהו חיובי למען עצמכם. ידיעות המגיעות ממרחקים, עשויות לבשר על מקור חדש להכנסה כספית.

רביעי עד שבת: צפוי אירוע באווירה נוסטלגית. מזל וברכה ממתינים לכם אצל אנשים ומקומות שצפים מתוך ההיסטוריה שלכם. צפויות התנסויות מרגשות להרפתקנים שביניכם, ואילו למחפשי היציבות מומלץ להימנע מכל סוג של הימור. אתם עלולים להרגיש מטורטרים על ידי אדם שלא ממש יודע מה הוא רוצה, אך לא כדאי שתתגרו בו. על-מנת שקולכם יישמע במקומות הרצויים תצטרכו לדבר עם האנשים הנכונים, מה שאומר כי יש להימנע ממתווכים.

רוח ונפש: למזל ולברכה ענדו קמע משובץ בקריסטל אוונטורין: אבן מופלאה המסייעת לגברים להתחבר עם הפן הנשי שלהם, כמו גם לנשים להתחבר עם הצד הגברי שבאופיין. האבן מסייעת לעונד אותה לחדור אל צפונות נפשותיהם של הסובבים אותו. האוונטורין מחזקת את הביטחון העצמי וממילא מרימה את רף הציפיות אשר יש לו לאדם כלפי עצמו.