הורוסקופ שבועי: 24.02.19-02.03.19

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית טווה את האנרגיות הנומרולוגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים פלוטו ונפטון, ומפגישה אתכם עם אנשים ומקומות המחוברים למספרים 8 ו – 7.

ראשון עד שלישי: אתם נדהמים מול השפע שמגיע אליכם מכמה כיוונים. המצב המשתפר מבחינה כלכלית מעלה את המורל. לכו עם הזרם ותגלו שאתם יכולים ליהנות מכל העולמות, בלי להתאמץ כל כך כפי שנהגתם בעבר. פגישה עם אדם אשר בשמו מופיעה האות י', מעלה על הפרק את הצורך העמוק בלימודים. משהו שחשבתם עליו אבל לא העזתם להגשים. זה הזמן לעשות זאת. ההיגיון הוא רק אחד מן הכלים העומדים לרשותכם, אל תשכחו שקיים גם נתיב הלב.

רביעי עד שבת: מישהו חשוב לכם מנסה לבוא לקראתכם ולהתפשר, אבל עם האוכל התיאבון שלכם הולך וגובר ונראה שקשה מאוד לספק אתכם. הניסיונות לגרום לאחרים להתנהג על פי רצונכם נכשלים. אולי כדאי להניח למאבק הכוחות הגלוי ולציין בצורה קלילה יותר את מבוקשכם. עליכם לסמוך על האינטואיציה שלכם ולשפוט אחרים על פי הרגש ולא על פי אמות מידה של טיפוסים מפוקפקים.

רוח ונפש: בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים, עלה בגורלכם המספר 22: הקלף מבשר על תקופה בה אתם זוכים באנרגיה רבה המאפשרת לכם לעסוק בתחומים רבים ומגוונים בעת ובעונה אחת.