הורוסקופ שבועי: 14.01.18-20.01.18

כוכבים ומזלות: ניצוצות קוסמיים מבליחים ביניכם ובין הילות הכוכבים נפטון וסטורן, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המניעות אתכם בכיוונם של אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 4.

ראשון עד שלישי: אתם עוברים פרק זמן מתיש בעקבות שיחה מעצבנת עם טיפוס כפייתי. אותו אדם מנסה להעמיד את הדברים באור שמתאים לנקודת ההשקפה שלו. ייעוץ מקצועי יכול לעזור במקרים שההשפעה עליכם מטרידה ומעיקה. צפוי שינוי במערכת הרגשית. התוצאות תלויות במידה רבה במאמץ שתהיו מוכנים להשקיע. יש מי שמצפה מכם כי תדריכו אותו בדרכו. הדברים יעלו ויצליחו בידיכם ככל שתרבו לגלות צניעות וענווה.

רביעי עד שבת: אל תפחדו לגלות רגשות- אף אחד לא ינצל את המצב לרעתכם. החששות שלכם יתבדו. תגלו שאדם ממנו התרחקתם בזמן האחרון, שוחר את טובתכם. גם צפוי שתקבלו סכום כסף שכבר לא האמנתם שיחזור אליכם. עליכם לבצע מספר שינויים משמעותיים בסביבת העבודה. הביצוע יהיה קשה אך בעזרת קצת יצירתיות- אפשרי. הרקיע רומז על הגשמה עצמית בחברת אנשים מהליגה הלאומית, כמו גם על יוקרה ומותרות.

טיפ שבועי: בפריסת קלפים קבליים מסוג KABBALISTISCHES TAROT עלה בגורלכם קלף כתר ביסוד האש: הקלף צופה התחלה חדשה הדורשת השקעה רבה של אנרגיה והכול לטובה.