הורוסקופ שבועי: 20.08.17-26.08.17

כוכבים ומזלות: הקוסמוס משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של השמש וכוכב יופיטר, ושוזר מצבים נומרולוגיים שלוקחים אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 3.

ראשון עד שלישי: המאמצים שלכם פונים לכיוון ספציפי בו אתם עלולים להתאכזב. אל תסמכו על כיוון אחד אלא פצלו את ההשקעה שלכם בכמה כיוונים על מנת להפחית את הסיכונים. הברקה מחשבתית מקורית, תביא לרווח כספי ניכר. אדם שיגיע אליכם מרחוק יציע הצעה עסקית מעניינת שכדאי לשקול ברצינות. הרקיע צופה רווחים כספיים הודות להארה כלשהי או הברקה של רגע. נראה כי אתם ממשיכים לחפור בפרשיה שהתנתקתם ממנה. יש דברים שכדאי לנטוש ולשכוח.

רביעי עד שבת: אם תיקחו את העניינים לידיים, יש לכם הזדמנות של ממש לקשר רומנטי חווייתי ומעניין. היכרות חדשה טומנת בחובה גרעין של פריחה זוגית. עליכם להתנהל בסבלנות ומתוך כבוד הדדי. אל תתעקשו לשלוט ולקבוע כל צעד ושעל. חדשות טובות צפויות גם בתחום הקריירה. יהיה עליכם להפוך לאובייקטיבים לחלוטין, גם אם מדובר ביריביכם. אתם משנים את יחסכם כלפי אדם שמעל באמונכם. הוא יצטרך לעמול קשה על מנת לתקן את שנשבר.

רוח ונפש: בפריסת ניבוי וחיזוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף ששמו הקיסרית. הקלף מייצג מצב אשר לפיו צפוי לכם שפע, מזל, בריאות, הצלחה ופריון.