הורוסקופ שבועי: 25.03.18-31.03.18

כוכבים ומזלות: נתיב הגורל שלכם משתלב עם האנרגיות של הכוכבים נפטון ויופיטר, ויוצר תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 3.

ראשון עד שלישי: רצוי שתפעלו בצורה ידידותית כלפי בני המשפחה. בזמן האחרון יש מי שצבר די הרבה כעסים נגדכם. יש לכם הזדמנות של ממש לעזור לפתור בעיה שנסחבת הרבה יותר מידי זמן. למרות שמירב האנרגיות שלכם הולכות עכשיו בכיוון הפנימי, אל תזניחו קשרים חיצוניים, במיוחד עם חברים וותיקים. הרקיע צופה מצב אשר לפיו אתם ניצבים בנקודת זמן העשויה להקנות לכם פרסום ותהילה.

רביעי עד שבת: משך כל פרק הזמן החגיגי הזה אתם מנסים להיות "בסדר" כדי לקבל חיזוק ופרגון קטן, אך נראה כי ללא הצלחה. בסך הכול רציתם ליטוף לנשמה וכמה מילים טובות. זה לא קורה משום שאתם משדרים מסרים כפולים. נסו לברר מה רוצים מכם האחרים, במיוחד כאשר מדובר בבני משפחה. כדאי שתתרחקו מאנשים תוקפניים ולא מפרגנים. צפוי לכם אות הרומז על זכייה בלתי צפויה.

משפטי חז"ל: אין חדש תחת השמש, דור בא ודור הולך – והארץ לעולם עומדת. אין דין ואין דיין. ובימים ההם אין מלך בישראל, איש הישר בעיניו יעשה. כל ממזר, מלך.