הורוסקופ שבועי: 14.01.18-20.01.18

כוכבים ומזלות: ניצוצות קוסמיים מבליחים ביניכם ובין הילות הכוכבים פלוטו ויופיטר, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המניעות אתכם בכיוונם של אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 3.

ראשון עד שלישי: אתם נחפזים לצאת בהצהרות שמסבכות אתכם. רק טוב יצא לכם אם תשקלו את אשר אתם עומדים לומר. מילת המפתח לפרק זמן זה היא- וויתור. הרצון שלכם לשלוט ולהביע דעה על כל מה שזז, יכול להאיץ תהליכים של הרס ופגיעה במערכות רגישות, במיוחד בתחום האישי. מומלץ לקחת פסק זמן ולשקול האם המחיר שתשלמו בסופו של דבר-שווה את כל הבלגן שנוצר. שינוי גישה יחולל פלאים אצל בן/בת הזוג.

רביעי עד שבת: אתם נעולים על עניין אחד מרכזי ומרבית תשומת הלב מכוונת לתחום זה. הכוונה לענייני הלב ולמרות שאתם מתמחים בהכחשות, ומנסים לשכנע את כל הסביבה שזה לא נכון- זה בהחלט נכון. אתם טועים ובגדול. חבל על הזמן ומוטב שתמשיכו הלאה. נראה כי הצד השני כלל לא מעוניין ומערכת היחסים שנדמה לכם שרקמתם, הינה ברובה- אשליה. הרקיע רומז על הגשמה עצמית בתחומים המעניקים צורה למופשט, כגון עיצוב ואדריכלות.

טיפ שבועי: בשיטת קבלת מסרים ממישורים עליונים באמצעות אבני רונים קלטיות, עלה בגורלכם רון שמספרו 23: זהו רון המעניק לכם הזדמנות נוספת בתחומים בהם שבעתם אכזבות. זהו רון של הסתלקות הישן והולדת החדש.