הורוסקופ שבועי: 27.05.18-02.06.18

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע זוהרת מעל כוכבכם סטורן הבוהק בתוך שפעת האנרגיות של הכוכבים מארס וונוס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 6.

ראשון עד שלישי: האנרגיות בגזרת מזל גדי עלולות להשרות עליכם אווירה של מבוכה וחוסר וודאות. עכשיו, יותר מתמיד, אתם מרגישים צורך באישורים מהסביבה ושמישהו יגיד לכם שאתם נאהבים ומוערכים. הדבר יכול להתבטא בשיחה עם אדם מקורב לכם. חוסר בתקשורת ישירה עלול להביא לוויכוח. מכיוון שלא לכולם יש את היכולת לקרוא מחשבות, כפי שאתם חושבים לפעמים. הקפידו לבטא את עצמכם בבהירות. כדאי ליזום בילוי משפחתי או זוגי משותף.

רביעי עד שבת: כישורי המנהיגות שלכם באים לידי ביטוי אל ועל פני השטח. אתם מצליחים להניע אנשים לעשות את מה שדרוש לכם, בצורה נעימה אך סמכותית. המשיכו כך. תחושת החיוניות חוזרת אליכם ובגדול. צפויה פריצת דרך והתקדמות לעבר מטרה שאתם נלחמים עליה כבר זמן רב. הרקיע מזהיר מפני רגשנות שעלולה להוליד אשליות שווא. הוא ממליץ להקשיב לרציו ולא לאמוציות.

טיפ שבועי: בקריאת העתיד על-פי שיטת התקשור הרוחני של אושו [Osho], עלה בגורלכם המסר הבא: התבוננו היטב באנשי שררה, אם אתם חדי עין, הרי שמייד תבחינו שהם רחוקים מן האושר – האם יש ברצונכם ללכת בעקבותיהם?