הורוסקופ שבועי: 22.10.17-28.10.17

כוכבים ומזלות: שזירה בין האנרגיות שלכם לבין הכוכבים יופיטר ואוראנוס, מחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 22.

ראשון עד שלישי: מפגש לא מתוכנן יעורר התרגשות ויעלה שאלות נוקבות. אתם עלולים 'לאבד את הצפון'. כדאי לשמור את הדברים בפרופורציה וכן לברר עם הצד השני מה המניעים והמטרות כדי לתאם ציפיות ולמנוע אכזבות. הימנעו מהפעלת לחץ. לא כולם יכולים לעמוד בקצב שלכם. הרקיע מבשר על הצלחה הנובעת מהסתערות על מכשולים. ידע הוא כוח וכדאי שתעשו בו שימוש נבון, בעיקר אם יש ביכולתכם לתרגם אותו למונחים כלכליים.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן פורה שבמהלכו תפגשו הרבה מאוד אנשים שיכולים להשפיע על מצבכם. יעלו מספר רעיונות על הפרק. אתם רק צריכים לבחור מה לעשות ולברר את כל המידע הרלוונטי. כרגע נורא משעמם לכם. אין מה לחפש אשמים ולהעביר ביקורת עצמית או חיצונית. למרות שלא בא לכם להכניס שינויים לתבנית המתוכננת כול כך של החיים שלכם, זה אפשרי. אתם צריכים להציב גבולות גם לאנשים המנסים לעורר את רחמיכם.

טיפ שבועי: שננו והפנימו את המילים הבאות - איש הרוח משלב בין כוחות הדרום לבין כוחות הצפון. רגליים חזקות הינן הכרחיות בביצועה של כל משימה, אך עדיין הכוח השכלי חשוב יותר.