הורוסקופ שבועי: 20.08.17-26.08.17

כוכבים ומזלות: הקוסמוס משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של מרקורי ויופיטר, ושוזר מצבים נומרולוגיים שלוקחים אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 3.

ראשון עד שלישי: תחושת השייכות והקרבה המשפחתית משתפרת ויחד איתה ההרגשה בבית. לא קל לכם לשים את האירועים האחרונים מאחור, אבל אתם מחליטים באופן מודע לפתוח דף חדש וכך אתם נוהגים. כמו תמיד, האופטימיות הטבעית שלכם 'מצילה' אתכם במצבים שאצל אחרים היו מתפתחים להתקף של דכדוך רציני ולכיוונים לא חיוביים כלל. הרקיע רומז על תהילה וכבוד לכם או למישהו מבני המשפחה.

רביעי עד שבת: אתם מגלים נוקשות ועקשנות, מה שגורם לאנשים להתקפל ולסגת אחורנית. אל תתפלאו אחר כך שאתם חשים מבודדים ומוזנחים. כשאתם עוקצים, במילים או במעשים, זה לא בדיוק מעודד את הצד השני לנסות להתקרב אליכם ובוודאי לא לאהוב אתכם. יחס גורר יחס. זוכרים? אז נסו להירגע. מילה טובה או מתנה סמלית יעזרו לטיהור האווירה. במקביל, אל תפתחו רגשי אשם כלפי האהובים עליכם, שאם לא כן לא תוכלו לסלוח לעצמכם.

רוח ונפש: בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה (הארקנה הגדולה), הופיע בגורלכם קלף ששמו המיזוג: המסר הוא – הכוחות הקוסמיים מציעים לכם לסמוך על מקורותיכם הטבעיים, ולא ללכת שבי אחר נוצותיהם של זרים.