הורוסקופ שבועי: 18.11.18-24.11.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות הבוקעות מכוכבכם סטורן משתלבות עם היבטי הכוכבים נפטון ויופיטר, ומחוללות תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 3.

ראשון עד שלישי: תוכניות לבילוי משותף עם חברים עולות על שרטון. נסו סתם ליהנות ממה שיש, במקום להצטער על מה שאין. אנשים מעניינים יגיעו אליכם בלי להתאמץ יותר מידי. אל תזניחו את הבית והמשפחה למרות שאולי יש לכם משהו יותר מעניין לעשות. חפשו את הדרך לאזן בין צרכים של אחרים ובין מה שבא לכם לעשות בשביל הכיף שלכם. אנרגיה קוסמית מייצגת רצון טוב, בריאות טובה ואושר.

רביעי עד שבת: סוף השבוע מביא איתו משב רוח של רעננות. מבחינה חברתית אתם מוזמנים למספר מקומות אבל לא כל כך מצליחים להתחבר לאנשים שנמצאים שם. חברים וותיקים מאכזבים ובגדול. נראה שאתם צריכים לעבוד על שינוי משמעותי ומהותי במעגל החברתי הקרוב ביותר. אנרגיה קוסמית רומזות על משהו טכסי או רשמי, אשר ישפיע על מהלך העניינים.

רוח ונפש: בפתיחת חיזוי העתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המופיעים במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של יצור ימי: הצדף מבשר על ידיעה טובה הנמצאת בדרך אליכם אך נראה כי אתם אינכם מודעים לה.