הורוסקופ שבועי: 15.07.18-21.07.18

כוכבים ומזלות: רוח היקום מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב יופיטר, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 3.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן שמתאים לחשבון קר ומחושב הקשור לתחום העבודה ועסקים. תקבלו הצעות לשינויים אפשריים. כדאי לבדוק מי עומד מאחורי האפשרויות המוצעות לכם והאם יש להם מניעים נסתרים השונים מאוד ממה שנאמר פרונטאלית. תיתכן פגישה עם אדם אשר יגיע מחו"ל ויציע לכם לעשות איתו עסקים. בחנו את הנושא בקפדנות. הישמרו מאדם שאין תוכו כברו. האינטואיציה עלול להתל בכם, בעיקר אם מדובר במראה עיניים בלבד.

רביעי עד שבת: מה שהכי בא לכם זה להסתובב בשטח, לפגוש ולדבר עם אנשים, בלי שום התחייבויות ובלי להסתבך או להתחייב. סוף השבוע כמעט מגיע לקיצו עד ש'נופל לכם האסימון' ואתם יוצאים לדרך. נצלו את שעות הפנאי המעטות שעומדות לרשותכם. אל תעשו שום דבר שלא ממש מלהיב אתכם. תתעוררו! זה גם הזמן להתמקד בבית ובמשפחה, בעיקר יש להשקיע בכל אשר קשור בילדים.

רוח ונפש: למזל ולברכה ענדו קמע משובץ בקריסטל אוניקס: אבן שחורה ומדהימה שפשוט קוראת לכם לענוד אותה וזאת משום שגם היא, כמוכם הגדיים, נמנית עם יסוד האדמה. אין כמוה כדי לחזק בנפשכם את תכונותיכם המולדות, שהן: יציבות, עקביות, שאפתנות, רצינות ונטילת אחריות. זו האבן האולטימטיבית לכל מי אשר נושא את עיניו אל כורסת המנכ"ל.