הורוסקופ שבועי: 16.09.18-22.09.18

כוכבים ומזלות: הרקיע יוצר היבטים קוסמיים בין כוכב סטורן שמייצג אתכם לבין השמש וכוכב נפטון. התופעה מובילה אל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 7.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן חלומי להתפתחותו של רומן חדש או להעמקת קשר קיים. מתגברת המודעות לצורך הפנימי שיש לכם בתחום החיים האישיים בכלל, וחיי האהבה בפרט. אתם מרגישים שלעיתים אתם לא מבטאים את עצמכם בצורה מדויקת מה שגורם לקצרים בתקשורת, למרות הכוונות הטובות. מה לעשות? להתנסות! במקביל, הרקיע מציע לכם ליהנות מן הקיים ולא לחקור במופלא ובנסתר מן העין.

רביעי עד שבת: גישה חיובית ותכנון פעולות קונסטרוקטיביות, יקדמו אתכם לכיוון הנכון. הרקיע רומז על צורך להפעיל מרפקים ולהסיר את הכפפות. צפוי קטע שופע אנרגיות טובות. נראה כי אתם זוכים בברכתו של אדם שרק לאחרונה התפייסתם איתו. אתם משקיעים זמן ואנרגיה בתחום שכבש את ליבכם. קחו בחשבון כי יש לכם יותר ממטרה אחת. אם אתם מרגישים כי זיכרונות העבר מעכירים את איכות חייכם, נסו לסגור את אשר נותר פתוח.

התיקון של מזל גדי: התיקון של מזל גדי מבוסס על שבט דן שמזל גדי קשור בו על פי ילקוט שמעוני- ברכת יעקב לדן הייתה - "יהי דן נחש עלי דרך שפיפון עלי אורח". הנחש הינו סמל למאגיה וריפוי. התיקון של מזל גדי צריך להיות מבוסס על רכישת ידע בעולמות רוחניים ופיסיים, על מנת להביא צרי ומרפא לאחיו בני האדם.