הורוסקופ שבועי: 25.03.18-31.03.18

כוכבים ומזלות: נתיב הגורל שלכם משתלב עם האנרגיות של הכוכבים אוראנוס ויופיטר, ויוצר תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 3.

ראשון עד שלישי: הקושי שלכם טמון באבחון של בעיה. על פניו הכול בסדר אבל... יש רגעים שנדמה לכם שאתם יורדים מהפסים ושום דבר לא מסתדר איך שאתם רוצים. יש לכם רגשות מעורבים כלפי אדם שהיה לכם איתו קשר רגשי חזק. אותו אדם מנסה לצאת לכם מהחיים, אך אתם מעבירים לו מסרים סותרים. התבלבלתם, נכון? בעצם, אתם גורמים לכל התסבוכת ו.... חבל. הרקיע צופה מצב אשר לפיו הגיע הזמן לסגור חשבונות עם מישהו מן העבר, אך לא בדרך של נקמה אלא עם הרבה שכל.

רביעי עד שבת: קשה לכם להחליט מה אתם רוצים ולכן אתם בורחים לעולם של דמיון. המצב בתחום הרומנטי לא ממש משביע רצון. אתם חושדים שמשהו לא בסדר אבל אין לכם הוכחות ממשיות. מתפתח בכם צורך דחוף לבדוק מה באמת קורה כדי להסיר ספקות. אל תדחו את העניין. הרקיע מזרים אנרגיה שובבה גם אל הקשוחים וחמורי הסבר שביניכם. למרות הכול נראה כי הודות לחג שבפתח זהו עיתוי נפלא לאהוב ולהיות נאהבים.

משפטי חז"ל: מים גנובים ימתקו. הגונב מגנב, פטור. כבוד של גנבים. לא היד גנבה, החבל גנב. כל אחד ושק הצרות שלו. צרת רבים, חצי נחמה. צרת רבים, נחמת טיפשים.