הורוסקופ שבועי: 24.02.19-02.03.19

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית טווה את האנרגיות הנומרולוגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים יופיטר ופלוטו, ומפגישה אתכם עם אנשים ומקומות המחוברים למספרים 3 ו – 8.

ראשון עד שלישי: אתם מוצאים את עצמכם בתוך מסגרות נוקשות בלי יכולת רבה מידי לתמרן. קשה לכם להסכים למצב זה, שהרי אתם תמיד מצליחים להסתדר ולתמרן בין הפינות. עדיף להתנתק מכל מה שאינו ממש חיוני והכרחי ולהתמקד בבעיה אחת עד לפתרונה. כיוון שיש מתח גם בתחום הביתי, בין בני המשפחה, רצוי שתתנו לנושא זה דרגת חשיבות גבוהה. הכוחות הקוסמיים מוכנים לסייע לכם, אך אל תטילו עליהם את המלאכה כולה, כלומר עזרו להם לעזור לכם.

רביעי עד שבת: תפיסת המציאות שלכם בפרק הזמן הזה קצת מוגזמת, או אם תרצו- מעוותת, ואתם נוטים להיעלב ולהיפגע מכול דבר קורה סביבכם. רגישות יתר משרה עליכם אווירה של עצבות ובלבול והעולם נראה כמו מקום מסוכן ואלים. חפשו בתוך עצמכם מקורות כוח להתגבר על ההרגשה. הרי בתוך תוככם אתם יודעים שלא כך הוא הדבר. כדאי לגייס את מרב הסבלנות כדי לעמוד באתגרים.

רוח ונפש: בפריסת קלפי טארוט נומרולוגיים שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת מסרים, עלה בגורלכם קלף שמספרו 93: הקלף מעודד אתכם ליצור קשר עם אדם הקשור בזיכרונות העבר שלכם, גם אם אתם חוששים ממשחקי כבוד.