הורוסקופ שבועי: 25.03.18-31.03.18

כוכבים ומזלות: נתיב הגורל שלכם משתלב עם האנרגיות של הכוכבים נפטון ופלוטו, ויוצר תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 8.

ראשון עד שלישי: חסר לכם מידע קריטי הדרוש לצורך קבלת החלטה עסקית חשובה. העניין דורש בדיקה מעמיקה. שורה של שיקולים מוטעים בעבר, עלולה לגרום לכם להתאכזב. אסור לכם להתפתות ולהיאחז בכול פיתיון נוצץ. הרקיע צופה מצב אשר לפיו תצטרכו לבצע פעולה הדורשת אומץ לב, אך היא זו שעשויה לחלץ אתכם ממבוי סתום או מפרשת דרכים. אל תעשו סוד ממאוויי ליבכם. אם תכריזו בקול על אשר אתם חושקים בו, היקום יעניק לכם את מבוקשכם.

רביעי עד שבת: אם אתם עומדים לבצע רכישה משמעותית, חשבו פעמיים לפני שאתם חותמים. מישהו מלחיץ אתכם לכיוון שלא חשבתם עליו. חשוב שתבהירו את עמדתכם. הפעילו שיקול דעת ואסרטיביות. יש הבדל ברור בין להיות תוקפניים לבין לדרוש את המגיע לכם. מסר חגיגי רומז כי צפויה לכם נסיעה קצרה אך מענגת אל מקום חלומי. תפילה שלחשתם לעצמכם בלב, מתגשמת במציאות. כאשר המזל לצידכם, אל תניחו לעיניים מקנאות לשלוט בו.

משפטי חז"ל: מצא אישה, מצא טוב. מי שרוצה בשלום, כדאי שיכין עצמו למלחמה. המרחם על אכזרים, סופו שיתאכזר לרחמנים. מים שקטים חודרים עמוק.