הורוסקופ שבועי: 20.08.17-26.08.17

כוכבים ומזלות: הקוסמוס משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של ונוס ומרקורי, ושוזר מצבים נומרולוגיים שלוקחים אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 5.

ראשון עד שלישי: צפויה הקלה משמעותית בלחצים אשר חוויתם לאחרונה. עולה היכולת שלכם להשליט הרמוניה ושלווה, בעיקר בתחום הביתי. חוויות מעניינות צפויות לכם אם רק תאפשרו לעצמכם לזרום עם מה קורה ולא תעצרו. יחסים שעלו על שרטון בתקופה האחרונה, מקבלים תפנית לטובה, אך גם כאן תידרשו לגלות גמישות ורצון להתחשבות רבה באחרים.

רביעי עד שבת: אתם מרגישים בשיא היכולת וזה גורם לכם לתקשר עם כל מי שנמצאים בסביבה בקלילות ובאלגנטיות ולקבל מהם כל מה שבא לכם. כשאתם מפעילים את הקסם האישי שלכם, קשה לעמוד בפניכם. כדאי רק לקחת בחשבון שהצטברות של 'מניפולציות' קטנות מסוג כזה, עלולה לגרום להצטברות של טינה אצל האחר. קחו עובדה זאת בחשבון. נפשכם אינה ניצן יותר, עכשיו היא נפתחת ומרעיפה את האור השמימי שספגה.

רוח ונפש: בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של חתול-בר: המסר הוא – אם אתם דואגים לעתיד אהוביכם, אל תרעיפו עליהם פינוקים מרדימים, הניחו להם להתייצב עצמאיים על רגליהם.