הורוסקופ שבועי: 14.01.18-20.01.18

כוכבים ומזלות: ניצוצות קוסמיים מבליחים ביניכם ובין הילות השמש וכוכב פלוטו, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המניעות אתכם בכיוונם של אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 8.

ראשון עד שלישי: מילת המפתח לפרק זמן זה היא: אופטימיות. אתם צפויים לקבל הצעה שמבטאת את יחסכם המתחדש כלפי היכולות המקצועיות שלכם. שיחות טלפון מגורמים לא צפויים רק תחזקנה את ההרגשה שאתם בדרך הנכונה. בתחום החברתי חלה התאוששות ואתם נענים להזמנות שיזרמו אליכם. נופלת עליכם הצעה שדורשת מכם החלטה מהירה. הסיכון אכן קיים, אך בצידו גם סיכוי לא קטן.

רביעי עד שבת: היכולת של חשיבה חיובית, מעידה על החוזק הפנימי. אל תוותרו לעצמכם. המשיכו באותו כיוון ותראו איך המכשולים נעלמים אחד אחרי השני. הגשמת הפנטזיות הכי פרועות שלכם תתאפשר עם קצת מאמץ ותכנון זמן נכון. בני זוג לא תמיד יכולים לעמוד בקצב שאתם מכתיבים, אל תחמירו עימם. תנו להם צ'אנס לנשום. הרקיע רומז על צורת חשיבה המתחשבת גם במשאלותיו של האחר, כמו גם על היכולת "להיכנס לנעליו".

טיפ שבועי: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של מקטרת. המסר הוא: יש להתפייס עם יריבים כל עוד אתם נמצאים עימם בסירה אחת.