הורוסקופ שבועי: 25.06.17-01.07.17

כוכבים ומזלות: הרקיע שוזר את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של השמש וכוכב ונוס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 6.

ראשון עד שלישי: צפויה אנרגיה אמוציונאלית. בעבודה אתם נכנסים לקטע של עימות עם מישהו ש - 'מחכה לכם בפינה' מזה זמן רב. אל דאגה. אתם תצאו מחוזקים מכול העניין, במידה ותשמרו על איפוק ועקביות. נראה כי אתם מתגעגעים אל אדם שמבין את הראש שלכם. אם מישהו נוסף מעורב בעניין, כדאי שתרדו מזה. בשעות הערב והלילה תבלו היטב בחיק המשפחה ותגלו יכולת מפתיעה לתמרן ולגשר בין דעות וגישות שונות ומנוגדות לחלוטין.

רביעי עד שבת: אתם מצליחים לאסוף את עצמכם ולהתארגן לפעילות חשובה שמחכה לכם כבר זמן רב. סידור שולחן העבודה היא משימה ראשונה במעלה. אתם עסוקים בחיפוש ניירת. יוזמה שאתם נוקטים מעלה אפשרות חדשה בתחום החברתי. הרקיע צופה מצבים של שותפויות מכל מין וסוג, והוא נפלא בעיקר עבור אהבה טהורה שאין עימה תנאים והתניות. נטרול כעסים מיטיב עם היחסים שבינו לבינה.

מילות הגות למדיטציה: אני זורם עם המדיטציה אל עולם התהומות. המנטרה קורעת את הצעיף אשר הסתיר ממני את האור הגדול. אני מתאחד עם הצליל של המנטרה.