הורוסקופ שבועי: 22.10.17-28.10.17

כוכבים ומזלות: שזירה בין האנרגיות שלכם לבין הכוכבים סטורן וונוס, מחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 6.

רביעי עד שבת: צפויה תפנית בגישה ובדרך בה אתם רואים דברים. התפיסה וההתנהגות משתנות בעקבות מפגש בו אתם משתחררים מהרגשה שאין מי שממש מבין אתכם. יש מקומות ואנשים שגורמים לכם להרגיש 'בבית'. מותר וכדאי לכם להיות בררניים יותר בנוגע למסגרת החברתית שלכם. יחד עם זאת, מציאת האנשים המתאימים מבחינה רוחנית ורגשית אינו פותר אתכם מעבודה אישית על מודעות ועוצמה פנימית. תאמינו בעצמכם, הארה והשראה צפויות לתחום יצירתי שאתם מצטיינים בו.

ראשון עד שלישי: נראה כי לקחתם על עצמכם משימה ועכשיו אתם אמורים לפעול וליישם. כל הכבוד. זה פרק זמן מרתק עבור יצורים אוהבי חופש ונטולי מסגרות שכמותכם! צפוי שיפור משמעותי במצב הרוח אך תיתכן אכזבה ממישהו קרוב שלא מספר לכם את כל האמת ומסתבך בצרה. הפעילו את האינטואיציה ותנו עצה רק אם תתבקשו. הרקיע מבשר על הצלחה הקשורה בילדים או בזיכרונות העבר.

טיפ שבועי: שננו והפנימו את המילים הבאות - אני משנן שוב ושוב כי חיי חברה פעילים, אינם צריכים לפגוע בצורך להתבודדות עם עצמי ולהסתכלות פנימית. אני חייב זאת לאל שבתוכי.