הורוסקופ שבועי: 20.01.19-26.01.19

כוכבים ומזלות: האנרגיות הנרקמות בין כוכבכם יופיטר לבין הכוכבים מארס וסטורן, מחוללות תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 4.

ראשון עד שלישי: חיי החברה שלכם עומדים בראש סולם העדיפויות. המעמד החברתי שלכם עולה. כדאי שתבדקו לעומק מי נמנה על רשימת החברים הקרובים שלכם ומהן הסיבות לקשר. נראה שבתכל'ס, אתם לא מוכנים להשקיע יותר מידי במערכות יחסים אינטימיות. יתכן שהצורך בתלות יוצא כלפי חוץ ומהווה 'עקב אכילס' שמטרפד כרגע את השאיפה לזוגיות קבועה. אדם המקנא לכם עלול לעמוד בדרככם. מצד שני, היו זהירים בכבודו. צפויות בשורות מרנינות לצעירים במשפחה.

רביעי עד שבת: הפגנת כוחות של הסובבים אתכם, ותחושה של קשיחות שלא במקומה, גורמות לכם לחוש עוגמת נפש משמעותית. יש לכם נטייה להיפגע מהר מידי ולהקצין את הדברים לכיוון של 'שברו את הכלים ולא משחקים'. חבל על הזמן שלכם ושל הנוגעים בדבר. באמת שלא צריך לעשות דרמה מכול דבר. אפשר לדבר וללבן את הנושאים השנויים במחלקות בלי להיכנס למשברים 'כלל עולמיים'. הפנימו מסר האומר כי אם אתם מודעים לעובדה שהאגו שלכם עלול להיות המלכודת הגדולה מכולן, הרי שאתם כבר עתה במצב מודעות גבוה.

טיפ וקריסטל: בשיטת תקשור העושה שימוש בדמיון מודרך, עלה בגורלכם סמל של איילה: המסר הוא – באהבה, אין לחשוש מתגובותיו של הצד השני. אם אתם חוששים מפניו, הרי כדאי לשקול מחדש את העניין. על מנת לזרז את האנרגיות הטובות, כדאי להסתייע באבן מזל ששמה רודנייט אותה יש לענוד על צווארכם או לשאתה בתיקכם.