הורוסקופ שבועי: 27.05.18-02.06.18

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע זוהרת מעל כוכבכם יופיטר הבוהק בתוך שפעת האנרגיות של הכוכבים אוראנוס ומרקורי, ומחולל תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 5.

ראשון עד שלישי: מצב האנרגיות בבית העבודה שלכם מותיר רושם טוב, אך למרות שאתם משתדלים מאוד, הלחץ בעבודה והתוצאות- נותנים בכם את אותותיהם. אתם לא מרוצים ממהלך העניינים ונוטים להוציא את הלחץ בבית. לבני המשפחה שלכם ו/או לסובבים אתכם, נמאס מהביקורת והתוצאה- מתח. קחו לעצמכם פסק זמן. עשו חשבון קר ונוקב עם עצמכם בהקשר לשינויים אפשריים. לא כל מחשבה חייבת לקבל ביטוי מילולי. נסו להתאפק!

רביעי עד שבת: זה פרק זמן עמוס ותוסס במיוחד. אתם מתחילים אותו ברגל ימין כאשר כל הדרכים פתוחות לפניכם. האנרגיה שלכם כובשת לבבות ואתם מצליחים להדביק אחרים בהתלהבותכם. אל תחששו מן העובדה שאנשים מסוימים לא ממש מפרגנים לכם. התמקדו באלה שחושבים כמוכם. הרקיע מבשר על מזל והצלחה בתחומים רוחניים. הכוכבים מעודדים פעילות התנדבותית שלא על מנת לקבל פרס. הברכה שתזכו בה תהיה כפל כפליים מהשקעתכם.

טיפ שבועי: בקריאת העתיד על-פי שיטת התקשור הרוחני של אושו [Osho], עלה בגורלכם המסר הבא: התבוננו בילדים קטנים והפנימו את אורחותיהם. מה שאתם זקוקים לו יותר מכל, היא סקרנות המלווה את צעדיהם.