הורוסקופ שבועי: 22.07.18-28.07.18

כוכבים ומזלות: הרקיע משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הכוכבים פלוטו ואוראנוס, ומעורר תנודות נומרולוגיות הלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 22.

ראשון עד שלישי: אתם זוכים במחמאות רבות ונראה שהפרגון מעניק לכם תחושה נפלאה של שייכות וביטחון, כמו גם סלחנות כלפי אלה סביבכם שבאים כלפיכם בדרישות. זה פרק זמן נפלא מבחינה חברתית, וזו הזדמנות של ממש לצאת מהשגרה וליהנות מחוויות משעשעות. הרשו לעצמכם לדחות כמה מטלות למועד אחר. אתם נחשפים לתחום שעשוי לשדרג את שעות הפנאי שלכם. רצוי שתפעלו על פי נטיות ליבכם ולא על פי יועציי חינם.

רביעי עד שבת: שידוך מפתיע עשוי להתברר כהצלחה גדולה. במקביל, כדאי שתבהירו לעצמכם מה בדיוק אתם מחפשים. מתעורר צורך לקבל חיזוקים ממישהו מנוסה מכם אליו אתם קשורים אליו בענייני עבודה. למרות שיש לכם בטחון עצמי בעיסוק שלכם, יש לכם צורך לשמוע מילה טובה. אתם לומדים שאין טעם לכעוס ולשמור דברים בבטן. מישהו שחשבתם שרימה אתכם מבחינה כספית יוצר קשר ומחזיר את החוב. אתם זוכים בחסותו של אדם רם מעלה.

אבני מזל: למזל ולברכה ענדו קמע משובץ בקריסטל טופז: אבן המוצאת חיבור מהיר בין תכונותיה המופלאות, לבין יסוד האש שאתם נמנים עימו. יש בכוחה להדריך אתכם במחוזותיה האפלוליים והמסתוריים ביותר של הנפש. חלומית עבור כל מי ששואף לרכוש ידע בתורת הנסתר.