הורוסקופ שבועי: 22.10.17-28.10.17

כוכבים ומזלות: שזירה בין האנרגיות שלכם לבין הכוכבים סטורן ומרס, מחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 9.

ראשון עד שלישי: אתם חייבים לתת הזדמנות לאנשים אחרים במשפחה לפעול בצורה ובקצב שנראים להם והדבר קשה לכם מאוד. אתם גם מגלים רגשות של קנאה ורכושנות כלפי מישהו מבני המזלות תאומים ועקרב, שאין לכם שום זכות לחוש כך כלפיהם. הרבה תסכול וכעסים מצטברים אצלכם בבטן. תכל'ס, זה פרק זמן שמלווה בתחושות כלל לא קלות ובנימה של בדידות. הרקיע מבשר על הצלחה בכל תחום בו מעורב הממסד.

רביעי עד שבת: אתם מרגישים ירידה מסוימת במורל. נדמה לכם שמה שיגרום לכם לאושר ומה שנחוץ לכם זה 'אישור' מהסובבים אתכם. הקשר הרומנטי מאכזב קמעה. קשה לכם להחליט מה לעשות והמצב המתמשך הזה גורם לכם לעייפות נפשית. הפחד מפגיעה רגשית הוא גורם משמעותי שגורם לתקיעות. יש לכם כמה וכמה תובנות לגבי המצב אבל אתם לא מצליחים לחתוך ולהחליט לכאן או לכאן. צפויים שינויים חיוביים בקרוב. מומלץ לפתח על ביטחון עצמי.

טיפ שבועי: שננו והפנימו את המילים הבאות - גם אם יועציי הם אנשים חכמים, אני מקשיב להם אך פועל על פי ליבי ושכלי. אני מרבה להזכיר לעצמי כי האחריות לחיי מוטלת עלי ולא עליהם.