הורוסקופ שבועי: 27.05.18-02.06.18

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע זוהרת מעל כוכבכם ונוס הבוהק בתוך שפעת האנרגיות של הכוכבים מארס וסטורן, ומחולל תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 4.

ראשון עד שלישי: האנרגיות הטובות המתחילות לזרום אל הבית הרביעי שלכם, בית המשפחה, מביאות בשורות טובות לכל אשר קשור ומושפע מנושא זה. תהיה לכם הזדמנות להיות במרכז העניינים בתחום העבודה. ההצלחה מאירה לכם פנים ואתם קוטפים פירות. בתחום האישי- אתם חושבים שאתם מאוהבים אך השאלה היא האם גם הצד השני חושב ומרגיש כמוכם. העניין שווה בדיקה מעמיקה ושיחה ישירה. עדיף להתעמת עם העובדות מאשר להצטער. וחוץ מזה, האם לא נמאס לכם מ'הנדנדה' הרגשית ומהרגשת ה"דה ז'וו"?

רביעי עד שבת: עולים בכם מעין חששות בעקבות אירוע מסוים בעבודה שגורם לכם להרגיש שאתם פועלים כנגד כל הסיכויים. חשוב שתתמידו גם אם התוצאה לא נראית בשלב זה בעלת סיכוי גבוה להצלחה. נסו להתחבר אל העולם הפנימי שלכם באמצעות מדיטציה או תקשור. מסרים מהתת מודע יעזרו לכם להחליט מה הכי כדאי לעשות. הרקיע רומז על אירוע או סדרת התרחשויות, אשר יש בכוחם להקנות לכם ביטחון כלכלי ושלווה פנימית.

טיפ שבועי: בקריאת העתיד על-פי שיטת התקשור הרוחני של אושו [Osho], עלה בגורלכם המסר הבא: אל תעריצו את עקרונותיכם. הערצת עקרונותיכם פירושה שאתם מעדיפים את ה"אגו" שלכם על פני האמת.