הורוסקופ שבועי: 20.08.17-26.08.17

כוכבים ומזלות: הקוסמוס משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הכוכבים יופיטר ואוראנוס, ושוזר מצבים נומרולוגיים שלוקחים אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 22.

ראשון עד שלישי: סוף סוף את מצליחים לשחרר משהו מעברכם שהטריד אתכם במשך זמן רב. מצב הרוח משתפר ואתם חשים הקלה. אדם אשר בשמו מופיעה האות י' מפתיע לטובה בעניין עסקי. אתגרים חדשים שאיתם אתם מתמודדים בהצלחה מרובה, גורמים לתחושת סיפוק ואופטימיות. הרקיע מביא בכנפיו מזל והצלחה לאלה מכם העוסקים בתחומים שמטרתם להביא מזור ורפואה לזולת.

רביעי עד שבת: החיים זורמים להם די בנחת ואתם מציינים לעצמכם בסיפוק שהכול בסדר. זו הרגשה טובה מאוד ובעקיפין היא משחררת כמות גדולה של אנרגיה שאתם משתמשים בה לפעילות ספורטיבית ולבילוי. אין לכם כל רצון להיות בבית ולו לזמן קצר? סעו לטייל! ללא התנסויות וחוויות, לא היה עולה בידיכם לבוא בדברים עם גורלכם האמיתי. נצלו את היצירתיות שניחנתם בה, כדי לצקת תוכן מקורי בעבודתכם. אל תלכו בנתיב נדוש שכולם פוסעים בו.

רוח ונפש: בפריסת חיזוי עתיד וקבל מסרים באמצעות חפיסת קלפי "טארוט", עלה בגורלכם קלף ששמו הנזיר: המסר הוא – יש ליטול פסק זמן להתבודדות ולמחשבה על אודות נושא שאתם מתלבטים בו.