הורוסקופ שבועי: 14.01.18-20.01.18

כוכבים ומזלות: ניצוצות קוסמיים מבליחים ביניכם ובין הילות הכוכבים מארס ומרקורי, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המניעות אתכם בכיוונם של אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 5.

ראשון עד שלישי: אתם מרגישים שאתם כמהים לאהבה ואכן, זהו פרק זמן מתאים לרומנטיקה. זה הזמן לרגש את בן/בת הזוג בהפתעה. פנויים? הפעילו יוזמה והזמינו מישהו שנראה לכם מתאים לבילוי. במקרה של תגובה שלילית, אל תכנסו ללחץ. נסו בעוד מקום. מומלץ להתאזר בסבלנות ולתת לאנרגיה החיובית לזרום בקצב טבעי. זה אומר כי גם השמרנים שביניכם ירגישו כמיהה אל נתיב הרפתקני.

רביעי עד שבת: אתם מתרחקים מחברים ישנים. כבר אין לכם סבלנות לשמוע את הסיפורים שחוזרים על עצמם וגם סדר העדיפות שלכם משתנה. למרות הנטייה לשמש אוזן קשבת לחצי עולם, הגיע הזמן שתדאגו קצת יותר לעצמכם. מצד שני, יש כמה אנשים ראויים בסביבה, אז תעשו את הניפוי שלכם באופן זהיר ואיטי. הרקיע רומז על צורך פנימי בחום ובאהבה, הן כמעניקים – והן כמקבלים.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו חמישה מטות: המסר הוא – החיים אינם פיקניק והם צופנים רכלנים ומתחרים. מצד שני, זו אינה סיבה לנטוש את שדה המערכה.