הורוסקופ שבועי: 16.09.18-22.09.18

כוכבים ומזלות: הרקיע יוצר היבטים קוסמיים בין כוכב ונוס שמייצג אתכם לבין הכוכבים מרקורי ויופיטר. התופעה מובילה אל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 3.

ראשון עד שלישי: שוב ושוב אתם נופלים לתוך מצבים שאינכם יודעים איך להיחלץ מהם. אתם כועסים ומסתובבים כל הזמן כמו אריה משחר לציד. אתם מעורבים בבלגנים מפה ועד להודעה חדשה. הנחת היסוד שלכם צריכה להיות שיש להניח לאנשים סביבכם להבין רעיונות ולבצע משימות בקצב שלהם. לא ללחוץ בכוח, כדאי להירגע! במקביל, הרקיע רומז על הצורך לעשות יותר למען עצמכם ולמען פריקת עודפי האנרגיה הפיסית שלכם.

רביעי עד שבת: בימים אלה תהיה לכם הזדמנות להירגע מ'הסרטים' אליהם אתם מכניסים את עצמכם. אתם זקוקים לשקט מצד אחד, ולהרבה אקשן וריגושי מצד שני. דווקא עכשיו יש לכם הזדמנות ליהנות משני העולמות. עליכם רק לתכנן היטב את לוח הזמנים שלכם כדי שתוכלו להספיק הכול. הימנעו מוויכוחים עם בן/ת הזוג על רקע התוכניות לסוף שבוע. במקביל, הרקיע רומז על הצלחה באירוע הדורש הופעה מרשימה וייצוגיות.

התיקון של מזל מאזניים: התיקון של מזל מאזניים מבוסס על שבט אפרים שמזל מאזניים קשור בו על פי ילקוט שמעוני- למרות שאפרים היה בנו הצעיר של יוסף, הרי שסבו יעקב העדיף אותו על פני הבן הבכור מנשה והעניק לו את ברכתו. התיקון של מזל מאזניים מבוסס על יכולתו לחלוק עם אחרים את השפע אשר ניתן לו.