הורוסקופ שבועי: 25.06.17-01.07.17

כוכבים ומזלות: הרקיע שוזר את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים אוראנוס ונפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 7.

ראשון עד שלישי: הרקיע שמעליכם מושפע עתה מאנרגיה ברקית, מהפנטת ומחשמלת במיוחד. אתם מגלים אסרטיביות במערכת היחסים המורכבת בה אתם נמצאים, וזה רק יכול לתרום למי שנמצא בצד השני ולא ממש בטוח ברצונות ובגבולות שלכם. אתם משתמשים בחוש ההומור המצוין שלכם כדי לחפות על מבוכה. אווירת הקלילות שאתם מצליחים להשרות סביבכם, מקלה מאוד על המצב. צפויה תחרות מול אדם רב יכולות. היו בטוחים כי הוא חושש מפניכם יותר מכפי שאתם חוששים מפניו.

רביעי עד שבת: קשיי תקשורת גורמים לכם לתהות עד כמה תוכלו למתוח את הסבלנות שלכם. אנשים קרובים גורמים לכם מבוכה ואתם צריכים להתאמץ מאוד לצאת מהעניין בשלום. חשוב מאוד שתשמרו על איפוק ותנסו להישאר רגועים. אין טעם לקלקל את כל סוף השבוע בגלל אי הבנות, כעסים ולחצים. הרקיע צופה מצבים כבדים קמעה, ועל כן הוא רומז על הצורך לצקת קצת יותר ספונטאניות אל מסלול חייכם.

מילות הגות למדיטציה: אני מתפלל לבורא עולם ומכוון את מחשבותיי אל המילים אשר בתפילה: תפילה ללא התכוונות, הינה כגוף ללא נשמה.