הורוסקופ שבועי: 24.02.19-02.03.19

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית טווה את האנרגיות הנומרולוגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים מרס ומרקורי, ומפגישה אתכם עם אנשים ומקומות המחוברים למספרים 9 ו – 5.

ראשון עד שלישי: למי שלא מעורב במערכת יחסים קבועה, יש סיכוי להתחיל בקשר רומנטי חדש. אתם מרגישים טוב עם עצמכם וזה הזמן לפתוח דף חדש. יתכן שיהיו סביבכם אנשים שינסו להשפיע עליכם. נסו להתמקד בהחלטה שלכם ואל תצפו שמישהו מבחוץ יפתור לכם את הבעיות. זה זמן טוב לרכז מאמצים בתחום הקריירה. אם תתבוננו אל האופק תבחינו באור גדול, אל תהיו שבויים בכבלי השגרה והחולין.

רביעי עד שבת: כלל חשוב שמנחה אתכם בחיים עומד עכשיו למבחן. מסרים לא נעימים מגיעים אליכם ממקור לא צפוי וקשה לכם להתמודד עם המצב. חדדו את כישורי התקשורת והגיבו באיפוק ובדיפלומטיות. קחו אחריות על הלך הרוח שלכם ואל תתנו לגורמים שליליים להשפיע לרעה. טיפוס המציג את עצמו כמי שאינו שוגה לעולם, יאשים אתכם במחדליו. נראה שאין לו בעיה לוותר על כסף, ובלבד שכבודו לא ייפגע.

רוח ונפש: בהפלת גורלות שהתקיימה לכבודכם באמצעות קלפים להתפתחות רוחנית, עלה בגורלכם המסר הבא: אנשים המתעלמים מן העולם החומרי המקיף אותם, הם צבועים ומתחסדים. אנשים רוחניים משתמשים בחומריות על-מנת להביא מזור וסיוע לנזקקים.