הורוסקופ שבועי: 18.11.18-24.11.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות הבוקעות מכוכבכם ונוס משתלבות עם היבטי הכוכבים מרקורי ופלוטו, ומחוללות תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 8.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן אשר בו תהיה לכם הזדמנות לנוח. התאוששות מהירה צפויה לאחר עייפות מתמשכת. אתם מחפשים תשומת לב וחמימות, אך קשיים וקצרים בתחום התקשורתי עלולים לגרום למתח עם אנשים קרובים. אל תכנסו לעצבים. אפשר ליישב כל מחלוקת בצורה תרבותית, בלי לחולל 'מלחמות עולם' במידה ותדעו לנסח נכון את הדברים. צפויה אנרגיה קוסמית המייצגת בילויים ואושר, הנאה והצלחה.

רביעי עד שבת: נראה כי רגישות רבה מתעוררת בגלל נושאים כספיים שאיכשהו קשורים לילדים ומשפחה. יש מי שמנסה להוציא מכם סכומי כסף גדולים למטרות 'מוצדקות' מבחינה מסוימת. אינכם חייבים להיכנע לתכתיבים חיצוניים אלה. יתרה מזאת, אם לא תלמדו לשים גבולות, לא יהיה לעניין המניפולציה הרגשית- סוף. אנרגיה קוסמית צופה לכם התחדשות אדירה ושינוי מדהים לטובה.

רוח ונפש: בפתיחת חיזוי עתיד שהתקיימה לכבודכם באמצעות אבני רונים [חלוקי נחל מעוטרים בסמלים קלטיים], התקבל עבורכם המסר הבא על-פי רון שמספרו 8: הרון רומז על תסכול בשל ביקורת עצמית רבה מדי וקובע כי עליכם לנהוג בסלחנות כלפי עצמכם.