הורוסקופ שבועי: 27.05.18-02.06.18

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע זוהרת מעל הירח שליטכם הבוהק בתוך שפעת האנרגיות של השמש וכוכב נפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 7.

ראשון עד שלישי: האנרגיות הירחית [אנרגיות המגיעות מן הירח] בגזרת מזל סרטן, גורמות לתסיסה פנימית ולמעין תזזיות באווירה שמלווה אתכם. זה מן חוסר שקט שמלווה אתכם החל מיום ראשון הופך לקראת יום שלישי לדחף בלתי נשלט. יש לכם חשק עז לשבור את המסגרת, להשתחרר ולהיעלם מן המקום בו אתם נמצאים. הפתרון: נסיעות וטיולים. סוף השבוע באופק הרחוק, אך למרות שקשה לכם לקחת יוזמה, כדאי להרים טלפון ולקבוע תוכנית מוגדרת עם חברים.

רביעי עד שבת: אדם בעל השפעה מציע עזרה בפתרון בעיה שאיתה אתם מנסים להתמודד ללא הצלחה. אל תתפתו לחשוב שמישהו אחר יעשה בשבילכם את העבודה השחורה. תבחנו מה קורה מאחורי הקלעים ואל תתנו יותר מידי קרדיט לאנשים שאינכם מכירים מספיק. אתם עלולים למצוא את עצמכם בקטע מביך שיהיה קשה לצאת ממנו. הרקיע רומז על מצב אשר לפיו יוטל עליכם לנקוט יוזמה ולהנהיג את הסובבים אתכם.

טיפ שבועי: בקריאת העתיד על-פי שיטת התקשור הרוחני של אושו [Osho], עלה בגורלכם המסר הבא: הרוח [האנרגיה הקוסמית] היא פראית, אם תנסו להציב לה גבולות – אל תופתעו אם היא תלעג לכם.