הורוסקופ שבועי: 14.01.18-20.01.18

כוכבים ומזלות: ניצוצות קוסמיים מבליחים ביניכם ובין הילות הכוכבים מרקורי ונפטון, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המניעות אתכם בכיוונם של אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 7.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן טוב שעובר עליכם מתוך תחושה של שיתוף פעולה בעבודה וגם במשפחה. זרימה חיובית של אנרגיה מכיוונם של הכוכבים השולטים על מזלכם תביא אתכם למקומות של שביעות רצון וסיפוק. לפנויים שביניכם יש סיכוי גבוה לפגוש אנשים מעניינים בעלי פוטנציאל לכיוון הרומנטי. מומלץ להירשם למסגרת לימודית כל שהיא שתספק לכם גירוי אינטלקטואלי שחסר לכם מאוד. היכרות חדשה מתבררת כמעיקה מדי לטעמכם. מה שאתם רואים ממבט ראשון, יישאר כזה גם בעתיד.

רביעי עד שבת: לא להיגרר לציפיות – זה המפתח לאושר שלכם בימים אלה. אתם מחפשים את עצמכם מחדש ועליכם להפגין המון סבלנות. התגוננו מפני אנשים שחושבים שעל ידי כוחניות יצליחו להכניע אתכם. זה מאבק כוח שאינו רלוונטי ואינו מתאים לכם כלל ובמיוחד לא -בשבוע זה. הבחירה הנכונה תגיע ממקום פנימי עמוק.

טיפ שבועי: בפריסת קלפים קבליים מסוג KABBALISTISCHES TAROT עלה בגורלכם קלף כוכב צדק במזל גדי: הקלף מבשר טובות לשאפתניים שביניכם, כמו גם לאלה העוסקים בכלכלה ומנהל עסקים.