הורוסקופ שבועי: 25.06.17-01.07.17

כוכבים ומזלות: הרקיע שוזר את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים סטורן ויופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 3.

ראשון עד שלישי: אנרגיות ברוכות ממשיכות לזרום ביניכם לבין כוכבים בעלי אופי קליל וידידותי. זהו פרק זמן מתאים להוציא עבודות או לבצע קניות שדחיתם זה זמן רב. הנסיבות מושכות אתכם לפעילות חיצונית וטוב תעשו אם תתמסרו לתחושות הפנימיות הללו. חיי הרגש שלכם זקוקים לרענון והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לעשות דברים בלי תכנון מוקדם. נא להיות ספונטאניים.

רביעי עד שבת: למרות שיש לכם משימות שהבטחתם לעצמכם להשלים במהלך סוף השבוע, אתם מתפתים לצאת לבלות. החריגה הקטנה הזאת מעוררת אצלכם רגשי אשמה בגלל סדר היום הקפדני שאתם רגילים בו, אולם ממלאת אתכם באנרגיות חיוביות. להיות בטבע זה אחד הדברים הכי טובים שאתם יכולים לעשות למען עצמכם. הרקיע צופה מצבים אשר לפיהם כדאי לכם לוותר על הצעה פיננסית שאינה מתגמלת אתכם, ולהמתין לזו המכירה בכישוריכם המקצועיים.

מסר רוחני: אל תבטחו בגורו הקורא לכם ללכת אחריו בעיניים עצומות. שימו את מבטחם במדריך הפוסע אחריכם ותומך בכם רק כאשר אתם מועדים.