הורוסקופ שבועי: 18.11.18-24.11.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות הבוקעות מן הירח משתלבות עם היבטי השמש וכוכב מארס, ומחוללות תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 9.

ראשון עד שלישי: דחף להרפתקה מדרבן אתכם ליזום פעילות לא שגרתית, מה שמתקבל בשמחה על ידי חברים. צאו ליום כיף שיעזור לכם להתנתק מהשגרה שכל כך מפריעה לכם. הקדישו יותר זמן לעצמכם ופשוט תשכחו מכל השאר. התחמקו בכל מחיר מעימותים- הכל יכול לחכות למחר. לכו עם הרגשת החופש שלכם! האנרגיה הקוסמית יוצרת הרגשה של שלווה וסיפוק ומבטיחה פתרון אופטימי לבעיות המטרידות אתכם.

רביעי עד שבת: שיחה ארוכה עם אדם כפייתי, מגלה הרבה מאוד מידע, שלילי בחלקו, הקשור לאדם שלישי, המקורב אליכם במיוחד. אתם לא בדיוק יודעים מה כדאי לעשות בנידון והאם להעביר את האינפורמציה לטובת כל הגורמים הנוגעים בדבר. הכי טוב שתשאירו את המצב כמות שהוא ולא תנסו לעשות 'סדר' למען אנשים אחרים. אנרגיות קוסמיות חוזות מצב אופטימי, אבל עדיין צריך "לסגור" משהו כדי להצליח.

רוח ונפש: בשיטת תקשור העושה שימוש בדמיון מודרך, עלה בגורלכם סמל של נווד בדרכים: המסר הוא – האמת נמצאת בהישג יד אך מוסכמות חברתיות מונעות מכם מלגעת בה. במקביל, זכיתם בקלף ששת הלבבות המבשר על מפגשים עם דמויות מן העבר שהתגעגעתם אליהן.