הורוסקופ שבועי: 24.02.19-02.03.19

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית טווה את האנרגיות הנומרולוגיות שלכם יחד עם אלו של השמש וכוכב ונוס, ומפגישה אתכם עם אנשים ומקומות המחוברים למספרים 1 ו – 6.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן של נסיעות וסידורים. הפוקוס הוא על התדמית החיצונית ואתם מקדישים זמן, מרץ ומשאבים בכיוון זה. אתם מתלבטים ומשתפים מישהו קרוב בהרהורים אינטימיים. לא בטוח שתקבלו את התשובה שאתם מצפים לה. הנושא הכספי מטריד אתכם אף הוא. חשבו פעמיים לפני התחייבות כספית לטווח ארוך. על אף הפיתויים הנקרים בדרככם, מומלץ לכם לבחור בנתיב גלוי, הוגן, מעשי ותכליתי.

רביעי עד שבת: הרומנטיקה מככבת עכשיו אצל מי שנמצא בקשר חדש. גם אצל זוגות וותיקים ניתן לחוש את הפרגון והאהדה שניתנים בשפע ללא תנאים מוקדמים. תאמינו למה שאתם מרגישים ואל תגיבו בחשדנות למחוות שבן/ת הזוג מעניקים לכם. זוהי שעת רצון ורצוי ליהנות ממנה עד תום. שדרגו את הקשר שלכם עם הבוס. פעילות משותפת עשויה להועיל יותר מכול 'שיחה רצינית'.

רוח ונפש: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם עלה בגורלכם המסר הבא: אם יש לכם אמונה כלשהי, אך החיים אינם תואמים לה – נראה שאתם מנסים לדחוס את החיים אל תוך אמונותיכם. אם אכן זה כך, היפטרו מאותה אמונה.