הורוסקופ שבועי: 25.03.18-31.03.18

כוכבים ומזלות: נתיב הגורל שלכם משתלב עם האנרגיות של השמש וכוכב מרס, ויוצר תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 9.

ראשון עד שלישי: צורת ההתנהלות שלכם עם עצמכם ועם הסביבה, אינה חלקה ולא מאפשרת זרימה של אנרגיה חיובית. אולי זה חוסר ההחלטיות שלכם שמקשה על שיתוף פעולה. מצד שני, יש לכם כמה סיבות טובות לכעוס על כמה אנשים שמפיצים עליכם שמועות ורכילות מרושעת, לכן, התרחקו ממי שלא מפרגן. הרקיע צופה מצב אשר לפיו אתם טובים, יפים וראויים הרבה מעבר לאשר אתם מפרגנים לעצמכם. שיחה עם מכר מעניקה לכם קצה חוט לבעיה שאתם מתחבטים בה. איך לא חשבתם על זה קודם?

רביעי עד שבת: בעקבות ההכנות לחג אתם מתרוצצים יותר מידי אבל לא במקומות הנכונים. נסו להתכוונן ואז צפו לשינוי חיובי בכיוון הרומנטי. התסכולים והמכשולים מהווים הזדמנות להתפתחות אישית. בדקו אפשרויות שונות מהמקובל לפעולה במקום להרגיש קורבן לנסיבות. קחו יוזמה. היכונו לחג מהנה במיוחד. צפוי לכם אות המייצג את הפסוק "מעז ייצא מתוק". הרקיע צופה מצב אשר לפיו צפויה לכם שמחה במשפחה או בשורה מרנינה הקשורה בילדים.

משפטי חז"ל: מטבעו של נוכל שבתחילה הוא נותן לך לטעום חינם, ואחר כך אתה משלם לו בריבית דריבית - כך גם מנהגו של יצר הרע. החוכמה מגיעה כאשר כבר אין בה תועלת.