הורוסקופ שבועי: 20.08.17-26.08.17

כוכבים ומזלות: הקוסמוס משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הכוכבים מרס ונפטון, ושוזר מצבים נומרולוגיים שלוקחים אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 7.

ראשון עד שלישי: אתם מוצאים את עצמכם מעורבים יותר מידי בבעיות של אנשים אחרים. יש מי שמנצל את טוב ליבכם להשפיע עליכם לקחת חלק בתפקידים שאינם רצויים. הכישרון המניפולטיבי של אנשים מסוימים עלול להכניס אתכם לצרות עם בני משפחה שמהם, בעצם, הם מנסים להוציא טובות הנאה שאינן קשורות אליכם כלל. הרקיע מבשר על פרשיה רומנטית המושפעת ממוטיבים מקוריים, חריגים ומאוד לא שגרתיים.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן נחמד וחיובי. בשורה טובה שתתקבל בטלפון תיתן את הטון לפחות בחלקו הראשון של רביעי. אתם מצליחים להגיע להישגים טובים בעבודה. פגישה עם חברים וותיקים עולה על הפרק וגורמת לכם התלהבות. אתם חשים צורך לחזור לפעילות ספורטיבית. זה הזמן להירשם למכון כושר ולמתוח את העצמות. עצמיותכם האמיתית וישותכם השמימית, אינן מכירות בהבלי העולם הזה.

רוח ונפש: בפריסת קלפים צועניים שהתקיימה לכבודכם, עלה בגורלכם קלף ששמו מלכת התלתנים: הקלף מייצג מצבים יוקרתיים ואפופי זוהר, כמו גם קשרים חדשים עם אנשי שררה או עם אלה המושכים בחוטים.