הורוסקופ שבועי: 22.10.17-28.10.17

כוכבים ומזלות: שזירה בין האנרגיות שלכם לבין הכוכבים נפטון ואוראנוס, מחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 22.

רביעי עד שבת: אתם רומנטיים, יצירתיים ונדיבים מאוד. שלוש תכונות אלה גורמות לכם להסתבך בכל מיני מצבים ממש לא מתוכננים ולא נעימים במיוחד. לפתע אתם מוצאים את עצמכם בסיטואציה מביכה למדי הקשורה לתחום העבודה. ייתכן כי הבטחתם יותר מידי ועכשיו אתם לא יודעים איך לצאת מהעניין. אתם יכולים להפוך את הקערה על פיה באמצעות שיחה כנה מלב אל לב. מומלץ לא להמציא תירוצים. גילוי לב כלפי הסובבים אתכם, יוביל אל הצלחה וכבוד. אין תועלת בהסתרת דברים ובערפולם.

ראשון עד שלישי: גלו ערנות כלפי המתרחש עם בני הזוג. יתכן שהם עומדים לעשות צעד דרסטי שאתם לא מודעים לו וכדאי שתתכוננו! במקביל נראה כי אין מקום לדאגה, שהרי זרימה של אנרגיה חיובית תאפשר לשניכם להגיע להסכמה. מומלץ לצאת לבילויים עם חברים. אל תתמכרו לאשליות. הצד המעשי באישיותכם בא לידי ביטוי במעשים של אומץ רב. הרקיע מבשר על כבוד ותהילה, הכרה והערכה כמו גם מעמד חברתי איתן.

טיפ שבועי: שננו והפנימו את המילים הבאות - גם בנסיבות המבטיחות התקדמות, עלולים לצוץ מכשולים. כאשר מופיעים המכשולים בצורת אנשים עוינים, תמיד כדאי לנהוג בהם בנדיבות וברוחב לב.