הורוסקופ שבועי: 15.07.18-21.07.18

כוכבים ומזלות: רוח היקום מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים נפטון ואוראנוס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 22.

ראשון עד שלישי: נראה כי אתם רוצים לצאת ולהשתולל אבל משהו עוצר בעדכם. נסו להשתחרר ולתת לעצמכם את הרשות להגשים את המאווים הכי כמוסים. השתחררו מכוח האינרציה מן הפחדים ומן העכבות. עליכם ללמוד לתקשר ולקשר בין המודע לתת מודע שלכם ואל תפחדו להפגין רגשות רומנטיים. צפויה לכם התאקלמות קלה במקום חדש שהגעתם אליו. נראה כי לחששותיכם לא היה על מה לסמוך.

רביעי עד שבת: בימים אלה תרגישו שסוף סוף העניינים מתחילים לזוז בכיוון הנכון. יש לכם חברים ומכרים שישמחו לעזור לכם במידה ותבקשו. מישהו שהכרתם לאחרונה, עלול לאכזב ולהתגלות כאדם לא אמין במיוחד. תחושת התסכול והכעס תגרום לכם לבחון מחדש את היחסים האלה. אל תופתעו אם שימכם יתגלגל בפיו של אדם שטרם פגשתם. נראה כי יש מי שמזין אותו במידע על אודותיכם.

רוח ונפש: למזל ולברכה ענדו קמע משובץ בקריסטל אמרלד: אבן ידועה ומפורסמת שהייתה נפוצה אצל העמים שאכלסו את אסיה ואת אפריקה. יש מטפלים בקריסטלים הנוהגים לכנותה "השוטרת הגדולה של האהבה", וזאת משום שהיא מגינה על בני הזוג מפני מעידות ובגידות.