הורוסקופ שבועי: 16.09.18-22.09.18

כוכבים ומזלות: הרקיע יוצר היבטים קוסמיים בין הירח שמייצג אתכם לבין הכוכבים מארס ויופיטר. התופעה מובילה אל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 3.

ראשון עד שלישי: אתם באמת משתדלים ומשקיעים מאמצים בכיוון של עשיית כסף. המצב הכלכלי דורש שיפור עדיין ודווקא עכשיו משהו גורם לכם להרגיש לחץ. אתם חשים שספקות כבדים מתגנבים אל הלב ומאבדים לפתע את הביטחון באנרגיות הגבוהות שיש לכם בדרך כלל. פגישה בשעת לילה מאוחרת, עם בן מזל אריה, תניב מהלך מפתיע. במקביל, הרקיע מייצג הצלחה חומרית ומדגיש את היבטיו הגשמיים של הניצחון.

רביעי עד שבת: מי שנמצאים בקשר קבוע- נראה כי נכנסתם לשאננות. כדאי להתעורר ולהיזכר ששום דבר לא מובן מאליו. בן/בת הזוג מצפים מכם לקצת יותר יוזמה, מאשר להיאנח מתוך רחמים עצמיים ולהירדם על הספה מול הטלוויזיה. קחו אחריות. התחילו בצעדים קטנים כמו הצעה לבילוי משותף עם חברים או טיול. במקביל, הרקיע רומז על קשר עם אדם שאינו פנוי.

התיקון של מזל סרטן: התיקון של מזל סרטן מבוסס על שבט ראובן שמזל סרטן קשור בו על פי ילקוט שמעוני- שבט ראובן מקושר לחודש תמוז בו החל החורבן, והוא מתאים לחוטא אשר סולק מן הבכורה אך עלה בידו לעשות תשובה. התיקון של מזל סרטן נעוץ ביכולתו להתמודד עם משקעים רגשיים, ולכפר על משוגות העבר.