הורוסקופ שבועי: 16.09.18-22.09.18

כוכבים ומזלות: הרקיע יוצר היבטים קוסמיים בין כוכב ונוס שמייצג אתכם לבין הכוכבים מרקורי ויופיטר. התופעה מובילה אל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 3.

ראשון עד שלישי: בא לכם ליישר קו עם כמה וכמה אנשים שנדמה לכם שלא היו הוגנים כלפיכם. יחד עם זה, זה לא בלתי אפשרי שאתם טועים ורואים רק את צדו האחד של המטבע. כדאי להכניס קצת יותר בהירות למצב ולהתחבר בצורה מדויקת יותר למציאות. משמעת עצמית, התפכחות מאשליות ויעוץ מקצועי. את כל השאר תשאירו לכוכבים. במקביל, הרקיע רומז על הצלחה הבאה אליכם כתוצאה מהבסת יריבים ומתחרים.

רביעי עד שבת: התחום הרומנטי בסימן פריחה. לפנויים יש המון סימנים המעידים על התחדשות ופתיחת 'דלתות הזדמנויות' לקשרים מעניינים ומבטיחים. צאו לבלות, לאחר החג, במסגרות בהן יש לכם סיכוי לפגוש אנשים דומים לכם הפנויים לקשר. למי שנמצא בזוגיות קבועה- נצלו את הערבים להשקעה בבן/ת הזוג מתוך כוונה להעשיר את הרפרטואר ההדדי מכל הבחינות האפשריות. במקביל, הרקיע מבשר על קידום במעלה שלבי הפירמידה.

התיקון של מזל שור: התיקון של מזל שור מבוסס על שבט יששכר שמזל שור קשור בו על פי ילקוט שמעוני- אנשי שבט יששכר נחשבו לבקיאים וחכמים ושלטו ב"סוד העיבור", אשר בימים קדומים נחשב לסוד כמוס הידוע לאנשים מעטים בלבד היודעים לחשב את מועדה של "שנה מעוברת", כלומר כזו שנוסף לה חודש אחד כדי לשמור על תיאום בין הלוח ובין השנה האסטרונומית. רק מתי מעט ידעו בעת הקדומה כיצד לחשב זאת. התיקון של מזל שור צריך להיות בידע שהוא אוגר למען הכלל מתוך מניעים לא אנוכיים, ולא למען עצמו מתוך מניעים אנוכיים.