הורוסקופ שבועי: 15.07.18-21.07.18

כוכבים ומזלות: רוח היקום מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים מרס ומרקורי, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 5.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן טוב מבחינת ההרגשה הפנימית. אתם יודעים מה מתאים לכם ויכולים לעיתים לצפות את המתרחש, הרבה לפני אחרים. נצלו את הכישרון האינטואיטיבי הזה לצרכים אישיים. אל תחלקו 'מתנות' חינם למי שלא מחזיר לכם באותו מטבע. התמימות והנדיבות שלכם מתפרשות על ידי אחרים כנאיביות שלא במקומה. זמן רב מדי הנחתם לכישרונותיכם להישאר בתרדמה, הגיע הזמן להתחבר עם האמת הפנימית שלכם.

רביעי עד שבת: צפויות הכרויות חדשות ויש גם אפשרות לקשר רומנטי. אתם נראים טוב ומצב הרוח בהתאם. נצלו את הזמן מיד אחרי העבודה ליציאה לבילויים. האנרגיה הגבוהה ושמחת החיים המציפות אתכם בימים אלה, עלולות לגרום לכם לבזבוז כספים לא מבוקר. שמרו לא להגזים ובמיוחד לא להתחייב לטווח רחוק להוצאות גדולות במיוחד. הישמרו מפני אדם אשר פיו וליבו אינם שווים. מכל מקום, כדאי שתידחו את הצעותיו שממילא אינכם סגורים עליהן.

רוח ונפש: למזל ולברכה ענדו קמע משובץ בקריסטל רוז קווארץ: האבן תשרת אתכם כמאזנת בין ארבעת היסודות הפועלים בנפשכם. מצד אחד יסודות האש והאוויר המעניקים לכם אנרגיה ותבונה, ומן העבר השני יסודות המים והאדמה המעניקים לכם רגשות ומעשיות.