הורוסקופ שבועי: 14.01.18-20.01.18

כוכבים ומזלות: ניצוצות קוסמיים מבליחים ביניכם ובין הילות הכוכבים מארס ומרקורי, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המניעות אתכם בכיוונם של אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 5.

ראשון עד שלישי: החשדנות והפחדים העמוקים ביותר שלכם גורמים לכם לדאגות מיותרות. כדאי לשים לב עד כמה משקעי העבר גורמים לכם להתנהגות לא פרופורציונית כלפי אנשים והתרחשויות בהווה ולנסות לנטרל את השפעתם השלילית. בעבודה יש כיוונים חיוביים כולל אפשרות לקידום, זאת בתנאי שתדעו לנצל את הרגע המתאים. הכוכבים מעודדים תנועה וגלגלים ומזמינים אתכם לצאת לטיול או מסע. שינוי מקום עשוי להוביל גם אל שינוי במזל.

רביעי עד שבת: אתם מתחברים לצדדים הרוחניים באישיותכם. אולי יהיה מי שלא ירצה לקבל את השינויים שמתרחשים בשטח. עליכם להסביר רק לאנשים הקרובים אליכם מה קורה. להפגין יכולת אסרטיביות אין פירושו של דבר לריב עם כולם או להתנצל על כל צעד ושעל. מומלץ להגיד בנחת את מה שיש לכם. הרקיע רומז על הגשמה עצמית בסגנון הרפתקני ועצמאי שלא ממש עושה חשבון לאחרים.

טיפ שבועי: בפריסת קלפים קבליים מסוג KABBALISTISCHES TAROT עלה בגורלכם קלף אוראנוס מקרין למארס: הקלף צופה מצב עתיר מזל אך קובע כי מישהו אחר מנהל את מהלך העניינים.