הורוסקופ שבועי: 22.10.17-28.10.17

כוכבים ומזלות: שזירה בין האנרגיות שלכם לבין הכוכבים סטורן ומרס, מחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 9.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן שמושפע מאנרגיות של הרמוניה ויציבות. הכול זורם בכיף. גם בעבודה 'הולך' לכם יופי וגם באישי. אתם מרגישים המון בטחון עצמי ומרשים לעצמכם לומר בקול רם את מה שאתם בדרך כלל מסתירים בלב. האווירה בבית טובה מאוד. יש לכם רצון לאהוב ולהיות נאהבים. לכו על זה ובגדול. הרקיע מבשר על הצלחה גדולה בתחום משמעותי הודות לעוצמתכם האישית.

רביעי עד שבת: אתם מתלבטים ומתחבטים בנוגע לנסיעה. הנושא עולה ומרחף בחלל ומפריע מאוד מבחינה נפשית. הדאגנות שהתעוררה בכם- ממש מיותרת. עם קצת מאמץ תוכלו להפוך את האירוע 'המפחיד' עבורכם לחוויה של התעצמות והתחזקות. מצד אחד, יש לכם ציפיות מוגזמות ומצד שני אתם מעבירים מסרים כפולים ומבלבלים. קחו פסק זמן ורק אז תחליטו. זכרו כי המצביא הולך בראש חייליו, כך גם אתם הולכים בראש ומהווים דוגמה להולכים אחריכם.

טיפ שבועי: שננו והפנימו את המילים הבאות - האור והרוח פונים לפנים וקדימה. הגשמה של מטרות גדולות נעשית תוך כדי התקדמות ונחרצות. במצב של נסיגה, ניתן להגשים 'עניינים פעוטים' בלבד.