הורוסקופ שבועי: 18.11.18-24.11.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות הבוקעות מכוכבכם ונוס משתלבות עם היבטי הכוכבים מרקורי ופלוטו, ומחוללות תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 8.

ראשון עד שלישי: יש אנשים שלא מתביישים לנצל את המסירות והנאמנות שלכם לצרכים אגואיסטיים. אל תהססו לומר להם את האמת בפנים, אך מצאו דרך 'רכה' יחסית לעשות זאת, במידה והדבר אפשרי. זאת כל החוכמה! עכשיו יותר מתמיד הינכם מצהירים שאתם מחפשים הגינות בכל מקום חשוב שתזכרו שזה כולל גם אתכם, גם אם למהלכים שלכם - תוצאות שאינן משביעות רצון. אנרגיה קוסמית רומזת לכך שדרושה החלטיות רבה יותר כדי לזכות בהצלחה.

רביעי עד שבת: אתם מארחים אנשים שלא ממש בא לכם לבלות בחברתם. אין לכם סבלנות או עניין מיוחד לשמוע שוב ושוב את אותם הדברים. נדמה לכם שעדיף לשתוק ולבצע מחויבויות מטעמי נימוס מאשר לסרב. אתם טועים ובגדול. מותר לכם לומר לא לאנשים שאינם מתאימים לכם ועדיף שכאשר אתם כבר מבצעים משהו תעשו זאת מכול הלב או בכלל לא. אנרגיות קוסמיות רומזות על הצורך לקחת פסק-זמן כדי לשקול מחדש את המתרחש בתחום הרגשי.

רוח ונפש: בקריאה לניבוי העתיד העושה שימוש במטוטלת אשר סביבה פזורים מסרים רוחניים, עלה בגורלכם המסר הבא: זו תקופה חשובה בחייכם ואתם עומדים להיכנס אל נתיב אשר יתקיים זמן רב בחייכם. דווקא משום כך כדאי שתגלו זהירות בהחלטותיכם.