הורוסקופ שבועי: 27.05.18-02.06.18

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע זוהרת מעל כוכבכם ונוס הבוהק בתוך שפעת האנרגיות של הכוכבים מארס וסטורן, ומחולל תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 4.

ראשון עד שלישי: מצבו ההרמוני של הרקיע שמעליכם, משפיע לטוב על המתרחש איתכם בתחום האישי. זהו פרק זמן מתאים לבילוי עם חברים. קיים סיכוי גבוה למפגש בעל אופי רומנטי עם אדם יוצא דופן, ממש כמו שאתם אוהבים לאחרונה. כדאי להשקיע מעט יותר תשומת לב מהמקובל ולהקשיב לדברים הנאמרים וגם לשים לב למה שקורה בשפת הגוף. יתכן שלא כל הנאמר הוא אמת לאמיתה. עליכם להיות זהירים שלא יפעילו עליכם מניפולציות. הדבר אפשרי ואתם עלולים להיפגע רגשית.

רביעי עד שבת: תחושת בלבול מלווה את פרק הזמן הזה. נראה שהיכולת לשמור על מיקוד וריכוז- אינה גבוהה במיוחד. הורידו פרופיל ואל תתכננו תוכניות שאפתניות מידי. מתאים לכם בילוי שקט ואינטימי. קחו זמן למנוחה ורוגע. הרקיע רומז על תסבוכת או בעיה אשר הפתרון לה יגיע אליכם כאילו בהבזק חשמלי, בהברקת ברק. במקביל, הוא מציע לכם להימנע מדעות קדומות ומהשערות המבוססות על נורמות מקובלות של התנהגות.

טיפ שבועי: בקריאת העתיד באבני-רונים עלתה בגורל אבן ששמה רון מספר 10: האבן מייצגת מצבים לפיהם יש להסתער על היעד, מבלי להמתין לצעדיהם של יריבים ומתחרים. אל תושפעו מאנשים המבקרים את התנהגותכם וטוענים כי אתם "הולכים עם הראש בקיר", הכו על הברזל בעודו חם.