הורוסקופ שבועי: 20.08.17-26.08.17

כוכבים ומזלות: הקוסמוס משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הכוכבים מרקורי וסטורן, ושוזר מצבים נומרולוגיים שלוקחים אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 4.

ראשון עד שלישי: תחושת בלבול מלווה אתכם. לא ממש הצלחתם להתאושש ולחדש את הכוחות ונראה שהיכולת לשמור על מיקוד וריכוז- אינה גבוהה במיוחד. הורידו פרופיל ואל תתכננו תוכניות שאפתניות מידי. מתאים לכם בילוי שקט ואינטימי. קחו זמן למנוחה ורוגע. הרקיע רומז על תסבוכת או בעיה אשר הפתרון לה יגיע אליכם כאילו בהבזק חשמלי, בהברקת ברק. במקביל, הוא מציע לכם להימנע מדעות קדומות ומהשערות המבוססות על נורמות מקובלות של התנהגות.

רביעי עד שבת: יש לכם הרגשה שצריך להספיק המון ולשנות דברים. אתם מתקדמים באופן מסודר ושיטתי ומבססים בחייכם סדר חדש מתוך התוהו אשר שרר בהם קודם לכן. יש מי שמצביע על טעות שאתם עומדים לבצע. גם אם אתם בשוונג עדיין כדאי לכם לעצור ולבדוק. צפויה פגישה שמעוררת בכם שדים רדומים. מצד שני, כלל לא ברור כי כדאי לכם לחמוק מפניה.

רוח ונפש: בפריסת ניבוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות משקע של גרגרי קפה, עלתה בגורלכם צורה של פנס-רוח: הצורה מייצגת מצב אשר לפיו יש ביכולתכם להגיש עזרה לאלה הזקוקים לכם. נראה שאתם עושים כן ממניעים הומאניים.