הורוסקופ שבועי: 16.09.18-22.09.18

כוכבים ומזלות: הרקיע יוצר היבטים קוסמיים בין כוכב מארס שמייצג אתכם לבין הירח וכוכב יופיטר. התופעה מובילה אל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 3.

ראשון עד שלישי: יוזמה חדשה שקשורה לחיים האישיים עולה על הפרק. יש לכם כלים וכוחות פנימיים להתמודד עם מה שהחיים מזמנים לכם. אל תטרפדו אתגרים חדשים שמציעים לכם בעבודה רק כי אתם חוששים שלא תעמדו במבחן המציאות. יש סיכוי גבוה שעד סוף השבוע תגיע אליכם ידיעה משמחת ממישהו שלא הראה 'סימני חיים' מזמן. במקביל, הרקיע מבשר על תקופה עליזה ונטולת דאגות, אך אין לבנות על מסגרת כלשהי.

רביעי עד שבת: בני המשפחה זקוקים לתשומת לב. כדאי לנצל את שעות בין הערביים לארוחה משותפת ולשיחה בעניינים שמעיקים על אחד מכם, על הנשמה. תגובה מפויסת ורכה מצידכם, תיתן את הטון לכל סוף השבוע. במידת האפשר, נצלו את האווירה המשופרת לבלוי משפחתי יצירתי ושונה מהרגיל. ההשקעה משתלמת! אתם מתחרטים על מילים שפלטתם בשעת כעס. להפתעתכם, הצד השני דווקא נדלק על הקטע. במקביל, הרקיע מזהיר מפני קשיים בדרך.

התיקון של מזל טלה: התיקון של מזל טלה מבוסס על שבט יהודה שמזל טלה קשור בו על פי ילקוט שמעוני- יהודה היה ראש שבט אשר גילה גדלות נפש כלפי תמר כלתו, וזאת כאשר היה לאל ידו להרגה כדי שכלימתו לא תתגלה ברבים. התיקון של מזל טלה צריך להיות מבוסס על יכולתו להתעלות מעל לחשבונות אישיים ולראות לנגד עיניו את טובת זולתו.