הורוסקופ שבועי: 14.01.18-20.01.18

כוכבים ומזלות: ניצוצות קוסמיים מבליחים ביניכם ובין הילות הכוכבים ונוס ומרקורי, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המניעות אתכם בכיוונם של אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 5.

ראשון עד שלישי: אתם מרגישים שלמרות שהמצב טוב- משהו חסר לכם. היכולת המנטאלית שלכם תעזור לכם לפענח את החידה. עליכם לפעול בהקדם האפשרי בכיוון של פעילות בתחום הרוחני שתיתן לפנימיות שלכם ביטוי. הזדמנות לפתוח תחומי עניין חדשים מגיעה אליכם כבר עתה. קחו יוזמה והתנסו בחוויה חדשה. גישה סלחנית וחיובית מצידכם בתוך הקשר זוגי- תניב פירות.

רביעי עד שבת: אתם יכולים וצריכים לקחת אחריות על מה שקורה בחיים שלכם. יש יותר מידי מצבים שאתם נותנים לאחרים לסדר עבורכם. המציאות היא פרי של עבודה קשה והשקעה שאתם ממילא עושים אבל לא עד הסוף. הגיע הזמן להיות קצת יותר החלטיים ולהפגין בגרות ובשלות. בעקבות השינוי תגיע הצלחה מרשימה. הרקיע רומז על רגשנות, ספונטאניות ילדותית ואימפולסיביות. ייתכנו מצבי רוח סוערים וגועשים.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו עשרה גביעים: המסר הוא – אושר גדול עומד ליפול אל חיקכם. אל תפשפשו בטיבן של המתנות המוענקות לכם.