הורוסקופ שבועי: 15.07.18-21.07.18

כוכבים ומזלות: רוח היקום מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ומרקורי, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 5.

ראשון עד שלישי: מצבכם מוגן ויציב אך המושכות אחוזות בידי אדם אחר. תצטרכו להחליט עד כמה אתם מוכנים להתקפל. זורמות אליכם אנרגיות של שעשועים וקלות ראש. צפויות לכם התנסויות באווירה צוהלת ונטולת עכבות. הצעה הרפתקנית מחוללת מצב שייחלתם לו. אז נכון שאפשר למצוא בה פגמים, אך בימים אלה כדאי לכם להתעלות. מתפתחת מערכת יחסים עם מי שהאנרגיות שלו מיטיבות איתכם. עם קצת יוזמה תוכלו לתמרן את הקטע הזה אל נתיב רומנטי.

רביעי עד שבת: תופעות קוסמיות מאתגרות גורמות לכם לבזבז יותר מידי זמן על ויכוחים, במקום ליהנות מסוף השבוע. לקראת חציו השני של ה- 'סוף שבוע' ישתפר המצב ותוכלו להפנות לא מעט משאבים לקצת רומנטיקה שנמצאת ממש בהישג יד. מחמאות ופרגונים יגיעו מכל עבר וכל מה שנותר לכם לעשות זה להתרווח בכורסא וליהנות. אתם נמצאים בתקופה נפלאה לכל ענייני השותפויות, וגם נישואין כלולים.

רוח ונפש: למזל ולברכה ענדו קמע משובץ בקריסטל ג'ספר אדום: הג'ספר תעזור לכם לחצות מכשולים מבלי להינזק. היא תלווה אתכם במסעותיכם אל הלא-נודע. מפורסמת בתכונותיה המופלאות בכל הנוגע לאומץ ולתעוזה. צבעה האדום הולם את אופייכם הלוהט.