הורוסקופ שבועי: 24.02.19-02.03.19

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית טווה את האנרגיות הנומרולוגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ומרקורי, ומפגישה אתכם עם אנשים ומקומות המחוברים למספרים 6 ו – 5.

ראשון עד שלישי: מצב הרוח ירוד במקצת. בעיקר במה שקשור לתחום הקריירה. תיתכן נפילה בהרגשה הטובה שחוויתם לאחרונה. אתם נוטים להתמקד יותר מידי בזיכרונות וזה גורם לירידה באנרגיות. שיחה עם חבר קרוב עשויה להביא להקלה, במיוחד אם יעזרו לכם להתכוונן לכיוון העתיד לא לנבור בנבכי העבר. הפעילו את עוצמתכם במקום בו היא עשויה להניב פירות, ולא במקום בו היא עלולה לחולל ריב.

רביעי עד שבת: עליכם להפעיל מקסימום הקשבה וריכוז למה שאומר לכם בן/ת הזוג. מצב הרוח לא משהו ואולי אין לכם יותר מידי סבלנות, אבל עליכם לגלות ערנות. עלולה להתפתח מריבה שתצא מכלל שליטה. אל תאשימו את עצמכם. הסתכלו על שני הצדדים של המטבע. אל תבקרו ואל תפסלו שום דבר על הסף. אולי אתם פשוט זקוקים לפסק זמן.

רוח ונפש: בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף אריה ההרים: המסר הוא – אם רצונכם להכניע את מתחריכם ואת המקנאים בכם, עליכם לפעול במהירות ובנחישות. פעולה זריזה ומהירה תתברר כטובה יותר מזו השקולה והמחושבת.