הורוסקופ שבועי: 25.06.17-01.07.17

כוכבים ומזלות: הרקיע שוזר את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים פלוטו ונפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 7.

ראשון עד שלישי: צפויה תופעה קוסמית המעניקה לכם קלילות ושובבות ילדותית ומהנה. יש לכם אפשרות של ממש לעשות משהו שישפר את מעמדכם בעבודה. גישה ישירה ואמיתית אין לה תחרות. בתחום האישי- יש לכם תחושה שמערכת יחסים טובה הולכת ונהרסת לה בהדרגה ולא עוזר שום דבר. אתם מנסים למנוע חיכוכים וויכוחים אבל זה קורה יותר מידי בזמן האחרון. אולי כדאי לעבור לפסים ידידותיים ולהוריד לחץ, לפחות באופן זמני.

רביעי עד שבת: אתם מרגישים קצת עמוסים עם כל העניינים שהתחייבתם לטפל בהם בבית ומחוצה לו. כדאי לנקוט אמצעי זהירות מוגברים וזאת בגלל חוסר ריכוז שיכול לגרום לאובדן חפצים או תקלות. נוצר קשר ביניכם לבין אדם שתופס חלק נכבד ממחשבותיכם. הניחו לדברים להתגלגל מבלי להתקבע על עמדה אחת מסוימת. הרקיע צופה מצבים אשר לפיהם אתם מובילים את האהבה אל תלם יציב ושפוי, ונמנעים מהרפתקנות שאין עימה תכלית.

מילות הגות למדיטציה: אני זורם עם היש – ומתעלם מן האין! כך עושים המנצחים, ואילו המפסידנים מתעלמים מן היש ומתחשבנים עם האין.