הורוסקופ שבועי: 22.10.17-28.10.17

כוכבים ומזלות: שזירה בין האנרגיות שלכם לבין הכוכבים ונוס ופלוטו, מחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 8.

ראשון עד שלישי: פרק זמן ידידותי ומעודד. יש לכם אומנם לא מעט התלבטויות אולם הן תיעלמנה עד יום שלישי. זה יקרה בעקבות מידע חיוני שיגיע אליכם. עזרה תתקבל גם במקומות לא צפויים. אי אפשר תמיד ללכת על בטוח. לפעמים מוכרחים גם לקחת סיכונים ולהמר. לפנויים יש מצב להיכרות עם מישהו חדש. אתם נמשכים תמיד לטיפוסים הלא שגרתיים. ים של ריגושים. הרקיע מבשר על דבר מה הגורם לכם לחגוג ולהתהולל.

רביעי עד שבת: אתם ממשיכים את מה שהתחלתם בשבוע שעבר. התחושות הפנימיות שלכם נכונות בעיקרון, למרות שיש לכם נטייה לסבך קצת את המצב על ידי 'תסריטים' דמיוניים. אתם מחפשים בכוח מישהו שיבין אתכם ויוכל גם לתת עצה בכיוון הנכון עבורכם. העניין הוא שכל עצה, ולו הטובה ביותר, היא משהו חיצוני. בעצם עליכם למצוא את הדרך להתחבר לפנימיות שלכם על מנת לפעול. מומלץ לפתח חשיבה עצמאית. אתם צריכים לנקוט יוזמה ולהנהיג את האנשים התולים בכם את תקוותיהם.

טיפ שבועי: שננו והפנימו את המילים הבאות - אני צועד בשביל ומעודד את עצמי להיפטר מרגשי אשמה ומייסורי מצפון. אני נפלא וטוב כפי שאני, מבלי צורך לשנות משהו.