הורוסקופ שבועי: 18.11.18-24.11.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות הבוקעות מכוכבכם מארס משתלבות עם היבטי הירח וכוכב אוראנוס, ומחוללות תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 22.

ראשון עד שלישי: ברור לכם שאתם רוצים להגיע להישגים במספר תחומים אבל אתם לא בטוחים כיצד לעשות זאת. המצב גורם לכם למצב רוח ירוד. יש לכם לא מעט אפשרויות לבחור מהן, אבל עליכם להקדיש עוד זמן למחשבה בעניין רציני זה. סוף השבוע יהווה הזדמנות פז לחשוב ולקבל החלטות אופרטיביות ומותר להתפשר. אנרגיה קוסמית מצביעה על גישה ביקורתית מדי, או שאיפה לשלמות המעכבות את ההצלחה.

רביעי עד שבת: המודעות שלכם עולה והתובנות מרגיעות אתכם. אתם נהנים מאנרגיות חדשות ומרעננות. אל תקשיבו למי שמנסה לעורר בכם רגשי אשמה לא מוצדקים. כדי להעביר את המסרים שלכם לאחרים, אתם צריכים להתאמץ להיות ממוקדים ולומר דברים ברורים. אם זה הולך 'קשה', מוטב לדחות את השיחה למועד אחר. האנרגיה הקוסמית מבשרת על מזל בלתי צפוי, או אירועים מדהימים.

רוח ונפש: בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפים מיסטית עתיקה, עלה בגורלכם קלף הספינקס הגלגל והקוף: הקלף מתריע מפני היצמדות יתירה אל עקרונות שמרניים ובעצם, הוא קורא לכם לגלות פתיחות כלפי שינויים והתחדשויות בחייכם.