הורוסקופ שבועי: 25.03.18-31.03.18

כוכבים ומזלות: נתיב הגורל שלכם משתלב עם האנרגיות של הכוכבים מרקורי וונוס, ויוצר תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 6.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן טוב וחגיגי. מצב הרוח מעולה. הרומנטיקה שולטת ולמען האמת, מה שהכי בא לכם לעשות זה להתרווח במקום מבודד, רצוי בחיק הטבע ולנוח עם בן/ת הזוג. הרגשות בשיאם ואתם מפיקים את המקסימום מהמצב. השאיפה לשלמות אולי לא מושגת, אבל אתם בהחלט מגיעים הכי קרוב שאפשר. החיים יפים! הרקיע מזהיר מפני מצב אשר לפיו אתם עלולים לפרוק את זעמכם על האדם הלא נכון.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן איטי שמתנהל בעצלתיים בגלל עייפות נפשית. יש לכם רשימה ארוכה כאורך הגלות של מטלות לחג שהצבתם לעצמכם וזה פשוט יותר מידי. הייתם רוצים שמישהו יבוא וישחרר אתכם מהתחייבויותיכם, אבל זה לא קורה. לכן אתם כועסים על כל מי שקרוב אליכם. תוקפנות חיצונית שמגיעה אליכם כבומרנג היא תוצאה של ההתנהגות שלכם. צפוי לכם אות שבשורתו היא הצעה עסקית או הצעה רומנטית או שתיהן גם יחד.

משפטי חז"ל: השקרן גרוע מן הגנב, שהגנב גונב את כספך – ואילו השקרן גונב את דעתך. האנוכי סבור כי מה שיש לו, לא די בו – ואילו הנדיב סבור כי מה שיש לו, לא מגיע לו.