הורוסקופ שבועי: 27.05.18-02.06.18

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע זוהרת מעל כוכבכם מארס הבוהק בתוך שפעת האנרגיות של הכוכבים ונוס ופלוטו, ומחולל תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 8.

ראשון עד שלישי: האנרגיות הקוסמיות בבית השישי שלכם, בית העבודה, יוצרות מצב לחוץ במקצת. אתם תחוו עומס בעבודה. אולם נקודת האור בכל העניין היא בזה שתגלו אפשרויות חדשות לעשות כסף. אפשרויות עסקיות נמצאות בכל פינה. עליכם רק לגלות ערנות ולהעז. תמיד אפשר למצוא תירוצים למה לא לנסות משהו חדש. הדינאמיקה הזאת אינה תורמת לכם שום דבר, מלבד רגשות תסכול.

רביעי עד שבת: תחושת השייכות והקרבה המשפחתית משתפרת ויחד איתה ההרגשה שאתם בבית. לא קל לכם לשים את האירועים האחרונים מאחוריכם, אבל אתם מחליטים באופן מודע לפתוח דף חדש וכך אתם נוהגים. כמו תמיד, האופטימיות הטבעית שלכם, 'מצילה' אתכם ממצבים שאצל אחרים היו מתפתחים להתקף של דכדוך רציני ולכיוונים לא חיוביים כלל. הרקיע רומז על תהילה וכבוד לכם או למישהו מבני המשפחה.

טיפ שבועי: בקריאת העתיד באבני-רונים עלתה בגורל אבן ששמה רון מספר 5: האבן מייצגת הצלחה, בעיקר עבור אנשים שתחום עיסוקם תובע מהם ניידות רבה. זה הזמן לתכנן טיול ממושך, או לסגור קצוות בכל הנוגע למסע אל מעבר לים. הניחו לנפשכם להפליג אל מחוזות המקוריות וההמצאה.