הורוסקופ שבועי: 24.02.19-02.03.19

כוכבים ומזלות: הספיראלה הקוסמית טווה את האנרגיות הנומרולוגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב מרס, ומפגישה אתכם עם אנשים ומקומות המחוברים למספרים 2 ו – 9.

ראשון עד שלישי: חברים טובים מפתיעים אתכם. אתם שופכים את הלב ומצפים לסימפטיה, אך יש מי שמעדיף לתפוס מרחק. אין לכם מה להיעלב. תבדקו האם אתם הייתם זמינים עבורם במצב דומה. ההכרה שלכם בגורמים הפנימיים המניעים אתכם, עלולה ליצור אצלם מבוכה ואפילו בלבול מסוים. קבלו את העובדות כפי שהן, לטוב ולרע. לעיתים יש להפקיד את המושכות בידיו של אדם אחר, מבלי לראות בזה פחיתות כבוד.

רביעי עד שבת: קחו בחשבון שאתם עלולים לשם מחיר על החלטות שגויות שעשיתם. אם משהו חשוב לכם מאוד, היו מוכנים לוותר על משהו אחר במקומו. כידוע לכם אי אפשר לאוכל את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, וזה בדיוק מה שאתם מנסים לעשות. הפעילו את היצירתיות ואל תתייחסו לכול אירוע ברצינות תהומית כול כך. נסו למצוא את הצד המצחיק. במקביל- חפשו דרכים לצמצם ולמזעור נזקים.

רוח ונפש: בפתיחת חיזוי עתיד שהתקיימה לכבודכם באמצעות אבני מזל קלטיות, התקבל עבורכם המסר הבא על-פי אבן שמספרה 4: ייתכן שאתם משקיפים על המציאות מבעד לעדשות הזויות מדי. לפני שאתם מטפחים אשליות, כדאי שתתייעצו עם זה ששתל אותן במוחכם.