הורוסקופ שבועי: 18.11.18-24.11.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות הבוקעות מכוכבכם מרקורי משתלבות עם היבטי הכוכבים ונוס ופלוטו, ומחוללות תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 8.

ראשון עד שלישי: שיחת טלפון מטרידה מגיעה אליכם. הגיע הזמן שתפסיקו להתעסק עם מה שאחרים חושבים עליכם ותחיו בכיף את החיים שלכם. קחו את החופש לבחור את מצב הרוח, את החברה וכמו כן את בן/ת הזוג להיות איתם. יותר מידי אנשים מרגישים שיש להם זכות להביע את דעתם על סגנון החיים שלכם. האנרגיה הקוסמית רומזת על ידידות יותר משהיא רומזת על אהבה וריגושים.

רביעי עד שבת: אתם משתתפים באירוע חברתי גדול שבו אתם פוגשים אנשים בעלי עניין משותף. זרימה חיובית של אנרגיות גורמת להצעות מעניינות להגיע אליכם גם מכיוונים לא צפויים. אתם מגלים יכולת הישרדות ועמידות גבוהה. אתם מתאוששים מעייפות גדולה במהירות, למרות שאתם עובדים קשה מכפי שאתם רגילים בדרך כלל. אנרגיה קוסמית צופה לכם הצלחה בביצוע משימה בלתי אפשרית.

רוח ונפש: בתקשור שהתקיים עבורכם באמצעות מערכת של סמלים מבשרים, עלתה בגורלכם צורה של מחרוזת פנינים: הסמל מייצג מצב אשר לפיו האמת נמצאת במעמקים חבויים, אך עליכם לצלול אל תוך עצמכם על מנת לחשוף אותה.