הורוסקופ שבועי: 15.07.18-21.07.18

כוכבים ומזלות: רוח היקום מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ומרס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9.

ראשון עד שלישי: חשוב לכם להרגיש שאתם עצמאים בשטח ולא נכנעים לתכתיבים של אף אחד. האמת היא שבניתם לעצמכם בראש סיטואציה שרק לחלקה יש אחיזה במציאות. לעיתים נראה שאתם נוטים להאשים ולחשוד באחרים יותר מהדרוש. במצב כזה לא פלא שיש מתח. תרדו מהעץ הגבוה עליו טיפסתם לפני שתקלעו לעימות רציני. אתם חייבים לפרגן לעצמכם בילוי פורק כעסים ומשקעים, גם אם מישהו יטען שאתם נוהגים בקלות דעת ובילדותיות.

רביעי עד שבת: ביקור של קרובי משפחה, כמו גם נסיעות וטיולים, עומדים על הפרק ואתם עסוקים בסגירת תאריכים מדויקים. קשה לכם לקחת יוזמה, אך בסיומו של התהליך תרגישו מצוין ותקבלו פידבקים חיוביים מהסביבה. אל תהססו יותר מידי, פשוט עשו את מה שאתם חייבים. בתחום הביתי חל שיפור ביחסים וקיימת הזדמנות אמיתית ליישור קו אצל כולם.

רוח ונפש: למזל ולברכה ענדו קמע משובץ בקריסטל ציטרין: ביכולתה של האבן לחבר בין יסוד האוויר שאתם נמנים עימו המעניק לכם ריחוף בצד אינטליגנציה, לבין יסוד האדמה שאתם כה זקוקים לו המסוגל לייצב אתכם על קרקע מוצקה. נוהגים להשתמש בה כמושכת אנרגיות ממוזלות.