הורוסקופ שבועי: 16.09.18-22.09.18

כוכבים ומזלות: הרקיע יוצר היבטים קוסמיים בין כוכב מרקורי שמייצג אתכם לבין הכוכבים נפטון וונוס. התופעה מובילה אל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 6.

ראשון עד שלישי: חופש וניידות הן מילות המפתח המאפיינות אתכם אך יחד עם זאת יש לכם צורך, בימים אלה, באלמנטים של יציבות וגם במידה לא מבוטלת של ודאות. בשטח נוצרים מצבים בהם אתם נתקלים שוב ושוב באנשים שמעוררים בכם חשדות כבדים בנוגע למידע שהם מספקים לכם. אבל כיוון שקשה מאוד להוכיח את הדברים, הערפול מעורר אצלכם רגשות תסכול חזקים. במקביל, הרקיע מייצג הצלחה והישגים הבאים לאחר תקופה של מאמצי סרק.

רביעי עד שבת: פעילות חריגה מהרגיל תתרום לכם להרגיש טוב במיוחד. אתם זקוקים להמון מרחב וזמן איכות עם עצמכם. חשוב להקפיד לא לקפח את בני המשפחה ואת בני הזוג שמרגישים לעיתים קרובות, ובמיוחד בימים כמו אלה- מבודדים ומתוסכלים. לפנויים זה לא המועד עם הסיכוי הכי גבוה להיכרות חדשה. עם זאת, תמיד שווה לנסות. במקביל, הרקיע רומז על אירועים מהנים הקשורים במוסיקה ובכלי נגינה.

התיקון של מזל תאומים: התיקון של מזל תאומים מבוסס על שבט זבולון שמזל תאומים קשור בו על פי ילקוט שמעוני- אנשי שבט זבולון עסקו במסחר ימי ותפקידם היה לפרנס את אחיהם אנשי שבט יששכר אשר עסקו בתורה ובערכים מופשטים. התיקון של מזל תאומים צריך להיות קשור בהשלמת פערי השכלה ופילוס דרך בעולם הרוח, הידע והדעת.