הורוסקופ שבועי: 14.01.18-20.01.18

כוכבים ומזלות: ניצוצות קוסמיים מבליחים ביניכם ובין הילות הכוכבים ונוס ומארס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המניעות אתכם בכיוונם של אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9.

ראשון עד שלישי: נראה כי אתם פשוט לא מצליחים להתאפס ולבצע את מה שנדרש מכם. אל תהיו ביקורתיים ושיפוטיים כלפי עצמכם ובוודאי לא כלפי אחרים. לקראת יום שלישי המצב מתחיל להשתפר. התרחקו מאנשים אשר מנסים לרפות את ידיכם ולמנוע מכם נקיטת עמדה ברורה. אתם לא ממש מתלהבים מהצעה שאחרים היו נחפזים לקפוץ עליה. פעם נוספת מתברר שאתם לא שוחים עם הזרם.

רביעי עד שבת: שמחת החיים חוזרת אליכם ובגדול. למרות שהביטחון העצמי שלכם שברירי למדי, התוצאות בשטח מדברות בעד עצמן ומגבירות את מפלס האופטימיות. נבחרתם מתוך מספר רב של מועמדים לביצוע פרויקט מעניין במיוחד. צפויה הצלחה. פגישה מוצלחת תניב הכנסה כספית ממקור מפתיע. מומלץ להיפתח לכול האפשרויות. הרקיע מעודד צורת חשיבה יציבה, מאורגנת, יסודית, קפדנית, יעילה ומסודרת.

טיפ שבועי: בשיטת קבלת מסרים ממישורים עליונים באמצעות אבני רונים קלטיות, עלה בגורלכם רון שמספרו 6: זהו רון אדיר לכל דבר ועניין הדורש השקעה גדולה של אנרגיה. זהו רון שעשוי להיות מסומל על-ידי דרקון מכונף.