הורוסקופ שבועי: 27.05.18-02.06.18

כוכבים ומזלות: כיפת הרקיע זוהרת מעל כוכבכם מרקורי הבוהק בתוך שפעת האנרגיות של הכוכבים יופיטר וונוס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 6.

ראשון עד שלישי: פרק זמן זה יוקדש לתחום החברתי - בו צפויות לכם הכרויות חדשות. מצב הרוח שלכם –מרומם. אתם מרגישים טוב וכל מי שנמצא איתכם בקשר מרגיש את זה ורוצה להיות איתכם ובחברתכם כמה שיותר. נצלו את המומנטום ליציאה לבילוי. למי שלא נמצא בקשר, יש סיכוי גבוה במיוחד להכיר מישהי (מישהו) ולפתח רומן. שימו לב כי אינכם נסחפים לקטע שאינו מחייב, משום שאתם עלולים להיפגע רגשית מכך.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן של ערפול וחוסר בהירות. אתם לא מתפקדים בשיא היכולת. יתכן כי העניין קשור לבעיה רגשית שמלווה אתכם ודורשת טיפול. הביטחון עצמי שלכם, בנסיגה אף הוא ויש צורך להשיב לעצמכם במהירות את ההרגשה הטובה שמלווה אתכם בדרך כלל. האווירה שנוצרה סביבכם לא בדיוק מעודדת אתכם, אבל עד סוף השבוע תחלוף העננה השחורה. הרקיע רומז על אירועים בעלי גוון חברתי, כמו גם על הצלחה במסחר ובשיווק.

טיפ שבועי: בקריאת העתיד באבני-רונים עלתה בגורל אבן ששמה רון מספר 12: האבן מייצגת מצבים לפיהם יש לפעול בשותפות עם מהלכו הטבעי של הגורל, מבלי להפריע לזרימה החופשית. יש להתמקד בעינוגים בתוך המסגרת, מבלי להתפתות להצעות אשר אין בהן ממש. צפויות הפתעות בעת עיון ודפדוף בתצלומים ישנים.