הורוסקופ שבועי: 20.08.17-26.08.17

כוכבים ומזלות: הקוסמוס משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הכוכבים פלוטו ונפטון, ושוזר מצבים נומרולוגיים שלוקחים אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 7.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן עמוס ותוסס במיוחד. אתם מתחילים את השבוע ברגל ימין כאשר כל הדרכים פתוחות בפניכם. האנרגיה שלכם פשוט כובשת לבבות ואתם מצליחים להדביק אחרים בהתלהבות שלכם. אל תחששו מן העובדה שאנשים מסוימים לא ממש מפרגנים לכם. התמקדו באלה שחושבים כמוכם. הרקיע מבשר על מזל והצלחה בתחומים רוחניים.

רביעי עד שבת: בעיקרון זה פרק זמן טוב. עיקר הזמן שלכם מוקדש לתחום הרומנטי שחלות בו התפתחויות חיוביות ומואצות. אתם עסוקים בעבודה ומתפקדים נהדר. יש מי שתופס טרמפ עליכם וינסה בכל דרך אפשרית לנצלכם. כדאי שתלמדו מהר לומר לא. אנשים סביבכם רגילים לטוב לב, נדיבות ופזרנות שלכם. הגיע הזמן לשים גבולות. אתם זונחים את המסכות שליוו אתכם עד כה, ולכן גם עומדים להציג את פניכם האמיתיות. אנשים יאהבו את זה.

רוח ונפש: כ- 'תאומים' אמיתיים עליכם להתחבר עם האני האמיתי שלכם ולנצל את תכונותיכם הטבעיות שהן תקשורתיות, ניידות, יכולת הבעה, חן וקסם אישי - בדרך הזו אתם מושכים אליכם אנרגיות עם מזל.