מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ אהבה שנתי | תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל טלה

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל טלה

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל טלה תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל טלה

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל טלה. לדעת מה צופים הכוכבים ותורת הנומרולוגיה בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

תחזית אסטרולוגית לאהבה – הורוסקופ אהבה מזל טלה
מעט על מזל טלה: אתם שייכים למזלות האש וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות האוויר: דלי, תאומים ומאזניים. המספר שלכם בנומרולוגיה הוא תשע, שהולך טוב עם מי שהמספרים שלהם: שש, תשע או שלוש. הכוכב שמביא לכם המון אנרגיה הוא מאדים. הקלף שלכם בקלפי טארוט הוא מלך השרביטים המסמל קטעים רומנטיים חמים ולוהטים. אבן המזל – יהלום. צבע המזל – אדום. הסמל – ראש של איל.

אתם נחשבים לטובי לב ונדיבים: אמיצים, מסתערים קדימה, לא עוקפים מכשולים: יוזמים, קופצים בראש: מתקשים לדחות סיפוקים. טיפוסים של רוצים ועושים, סלחנים: לא נוטרים טינה, לא נוקמים: ממהרים לכעוס אבל ממהרים גם להירגע: גלויים, בעלי סגנון ישיר, אומרים את מה שאתם חושבים מבלי לעשות חשבון לאיש.

מה צופים הכוכבים בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות בשנה הקרובה
בשנה הקרובה נראה כי אתם הוגים בקשר אשר רב בו הנסתר על הגלוי. ייתכן כי הסיפור הזה לא ממש שווה לכם. הנומרולוגיה השנתית שלכם מעודדת אתכם לרקום קשרים עם אנשים אשר צירוף אותיות שמם מעניק את המספר 6. הישמרו מפני אנשים שלשונם החלקלקה באה להסוות את נוכלותם. לא כולם מלאכים צחורי כנפיים, אתם יודעים.

צפוי קטע רומנטי הפכפך משהו. אתם נחלצים מבלגאן משפחתי שכמעט גלש אל פסים אישיים ואינטימיים. נראה כי פשרה היא תוצאה ראויה. היפטרו מתחושת אי הנעימות כאשר יש מי שמציע לכם את עזרתו. עכשיו אתם נעזרים בו ובעתיד הוא ייעזר בכם.

בחודשים מאי-יולי צפויה לכם נסיעה מסתורית רוויה באנרגיה רומנטית אך גם הזויה במקצת. מכל מקום, הימנעו מהתחייבות כלשהי. יהיה זה נבון מצידכם ללבן את העניין בסיוע מיסטיקן או מדריך רוחני. מתפוגג עימות רומנטי שטרד מנוחתכם. קחו בחשבון כי יהיה מי שינסה להצית מחדש את הלהבה. מישהו עשוי לרמוז כי הוא הקריב דבר מה לטובתכם. גם אם לא ביקשתם ממנו לנהוג כך, עדיין יש לכם בעיה. נראה כי אנשים שנשאו חן בעיניכם בתחילת התקופה מאבדים מקסמם בתום התקופה. בשלהי השנה נראה כי יסוד האדמה יעניק לכם הזדמנות לייצב את חייכם. השאלה היא עד כמה בא לכם לוותר על הרפתקאות.

רוצה לשאול את הטארוט מה יהיה באהבה? לחצו לקריאה בטארוט אונליין 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל טלה ועקרב, מזל טלה גבר, מזל טלה נקבה, מזל טלה אישה, מזל טלה היום, מזל טלה תאריכים, מזל טלה הורוסקופ, מזל טלה באנגלית, מזל טלה במיטה, מזל טלה זכר, מזל טלה יומי, מזל טלה השבוע, איך לכבוש את מזל טלה, מזל טלה אהבה, מזל טלה נקבה במיטה, מזל טלה תכונות, בת מזל טלה, מזל טלה בזוגיות, מזל טלה זוגיות, מזל טלה שבועי, מזל טלה אסטרולוגיה, מזל טלה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל טלה אופי, מזל טלה לפי הקבלה, מזל טלה מאפיינים, מזל טלה ותאומים, מזל טלה הורוסקופ שבועי, מזל טלה מחר, מזל טלה גבר במיטה, מזל טלה במיטה נקבה, מזל טלה גבר התאמה, מזל טלה גבר אופי, איך לכבוש גבר מזל טלה, מזל טלה פרופיל, מזל טלה וקשת, מזל טלה גבר באהבה, מזל טלה ואריה, מזל טלה אישה במיטה, מזל טלה אסטרולוגיה יומית, בת מזל טלה במיטה, בן מזל טלה, מזל טלה אישה התאמה, מזל טלה התאמה זוגית, מזל טלה עם תאומים, הורוסקופ שנתי, תחזית שנתית, תחזית שנתית מזל טלה, תחזית אסטרולוגית שנתית, הורוסקופ שנתי לאהבה, תחזית שנתית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל טלה

תן ציון למאמר זה

0