מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ אהבה שנתי | תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל שור

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל שור

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל שור תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל שור

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 לאהבה - מזל שור. לדעת מה צופים הכוכבים ותורת הנומרולוגיה בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

תחזית אסטרולוגית לאהבה – הורוסקופ אהבה מזל שור
מעט על מזל שור:
 אתם שייכים למזלות האדמה וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות המים: סרטן, עקרב ודגים. המספר שלכם בנומרולוגיה הוא שש [ בשותפות עם מזל מאזניים], שהולך טוב עם מי שהמספרים שלהם: שלוש, שש ותשע. הכוכב שמביא לכם אהבה הוא נוגה [בשותפות עם מזל מאזניים]. הקלף שלכם בקלפי טארוט הוא "מלכת המטבעות" המסמל אהבות שקטות ויציבות. אבן המזל – ספיר. צבע המזל– וורוד. הסמל – ראש של שור.

אתם מתמודדים עם קשיים מבלי לאבד את הסבלנות: לא חשופים למצבי רוח הפכפכים, מגשימים את תוכניותיכם: נוהגים על-פי צווי החברה: אוהבים קביעות ומתעבים שינויים: מסוגלים להתמודד עם קשיים אבל מעדיפים להתרחק מהרפתקאות: מגשימים את עצמכם כאן ועכשיו ולא מפנטזים פנטזיות.

מה צופים הכוכבים בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות בשנה הקרובה
ייתכן כי מוסכמות חברתיות חוצצות ביניכם לבין אדם שאתם רוצים בחברתו. לכל דבר יש מחיר, אתם יודעים. צפויים בילויים במקומות אקזוטיים. אנרגיות טובות זורמות אל כל אשר מדיף ניחוח של חופש ומרחבים. תופעה שמימית נדירה מכניסה ריגושים רבים אל חייכם: הסיפור הזה ישמח את חובבי האדרנלין שביניכם, אך עלול לעצבן את מחפשיי השקט והשלווה. הפנויים שביניכם עשויים לחוות תקופה עתירה בחיזורים, וזאת גם אם שפע ההזדמנויות עלול לבלבל. על מנת להרחיב את קשת ההזדמנויות הניצבת בפניכם כדאי לכם לנהל שיחה בנושא עם יועץ רוחני מיסטי. מישהו שלא פגשתם זמן רב שב אל חייכם: גם אם יש לכם עימו חשבון לא סגור, כדי שתדחו את ההתדיינות לפעם אחרת.

בחודשים מאי-יולי עלולה להופיע נטייה להסתגר ולהתבודד: עשו כל שביכולתכם כדי לשהות במחיצת אנשים שמשמחים אתכם. התבודדות היא הדבר האחרון שאתם יכולים להרשות לעצמכם עכשיו. בתחום שבינו לבינה כדאי לכם לתת צ'אנס גם לפגישות שלא ממש בא לכם עליהן: הדברים צפויים להתגלגל בכיוונים ממוזלים. הדברים מתחילים לזוז עם אדם שהיו לכם עימו אין ספור המראות ונפילות: עכשיו צריך לעבור מדיבורים למעשים. מישהו שנפרד מכם מעניק הרהור נוסף לגורמים שהביאו לפרידה: מצד שני, משחקים של אגו עלולים למנוע ממנו להרים טלפון.

בחודש נובמבר: היכרות חדשה וסוערת עלולה לאיים על קשר בעל פוטנציאל איכותי: אל תניחו להרפתקה אקראית לקלקל לכם את מה שהושג בעמל רב.

רוצה לשאול את הטארוט מה יהיה באהבה? לחצו לקריאה בטארוט אונליין

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, מזל שור, אסטרולוגיה מזלות, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל שור ומזל סרטן, מזל שור היום, מזל שור נקבה, מזל שור גבר, מזל שור תאריכים, מזל שור במיטה, מזל שור זכר, מזל שור תחזית יומית, מזל שור מחר, מזל שור אישה, מזל שור אסטרולוגיה, מזל שור מאפיינים, בת מזל שור, מזל שור תכונות, מזל שור אופי, מזל שור נקבה במיטה, מזל שור השבוע, מזל שור הורוסקופ יומי, מזל שור זכר התאמה, מזל שור באהבה, מזל שור גבר באהבה, הורוסקופ יומי למזל שור, בת מזל שור במיטה, מזל שור התאמה, מזל שור ועקרב, מזל שור גבר במיטה, מזל שור זכר במיטה, מזל שור שבועי, מזל שור יומי, בן מזל שור, מזל שור הורוסקופ שבועי, מזל שור לפי הקבלה, איך לכבוש גבר מזל שור, מזל שור זוגיות, מזל שור וסרטן, מזל שור ומאזניים, מזל שור ותאומים, מזל שור התאמה לבני מזלות אחרים, מזל שור אהבה, מזל שור וקשת, מזל שור תחזית חודשית, מזל שור במיטה נקבה, מזל שור נקבה לפי הקבלה, מזל שור נקבה התאמה זוגית, הורוסקופ שנתי, תחזית שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, תחזית שנתית מזל שור, הורוסקופ שנתי לאהבה, תחזית שנתית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל שור

תן ציון למאמר זה

0