מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ אהבה שנתי | תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל אריה

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל אריה

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל אריה תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל אריה

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 לאהבה - מזל אריה. לדעת מה צופים הכוכבים ותורת הנומרולוגיה בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

תחזית אסטרולוגית לאהבה – הורוסקופ אהבה מזל אריה
מעט על מזל אריה: אתם שייכים למזלות האש וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות האוויר: דלי, תאומים ומאזניים. המספר שלכם בנומרולוגיה הוא אחת, שהולך טוב עם מי שהמספרים שלהם: חמש, אחת ושבע. הכוכב שלכם הוא השמש המעניקה לכם עוצמה ויכולת מנהיגות. הקלף שלכם בקלפי טארוט הוא "מלכת המטות" המסמל פרשיות רומנטיות במקומות מדהימים ומפוארים. אבן המזל – אודם. צבע המזל– זהב. הסמל – ראש של אריה מלך היער.

אתם מרשימים ובולטים על רקע סביבתכם: מקרינים ביטחון עצמי: דרמטיים ובעלי כשרון משחק גם בחיי היומיום: אינכם מתחשבים במוסכמות: נחפזים להפגין את נדיבותכם כאשר אתם אוהבים מישהו: הפגנתיים ומוודאים היטב שכולם שמו לב לנוכחותכם: לא ייתפסו אתכם מתבכיינים או מקטרים.

מה צופים הכוכבים בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות בשנה הקרובה 
כוכב ונוס מראה שאתם מייחסים חשיבות רבה מדי לאדם שלא ראוי לכם. יש דברים שכדאי לכם להתבונן בהם ללא כחל וסרק. הימנעו מהתחשבנויות הנובעות מפוליטיקה משפחתית. זה מסוג הקטעים שעושים עליהם 'וי' וממשיכים הלאה. אדם שאתם מחבבים פותח בפניכם את סגור ליבו. כל שאתם יכולים לעשות בשלב זה הוא לגלות אמפטיה. אל תבזבזו אנרגיה על דאגה שמנותקת מן המציאות. נראה כי אתם נוטים להדאיג את עצמכם לשווא. על מנת לישון בלילה בראש שקט כדאי לכם לבדוק דבר או שניים תחת עינו הפקוחה והמנוסה של יועץ מיסטי.

בחודשים מאי-יולי מתעוררים בכם געגועים אל אדם שלא פגשתם זה עידן ועידנים. מופיעה אנרגיה שתאפשר את חידוש הקשר. גם אם אתם כועסים זה לא הזמן לטפל במשקעים שהדחקתם. נראה כי הצד השני לא ממש בשל לזה. חוויה שהותירה בכם טעם של עוד מדרבנת אתכם לשחזר התנסות מסעירה. מכאן ואילך הכול מותנה בנכונותכם ליזום. הכוכבים משרים עליכם מצב רוח פילוסופי משהו. אל תתרגשו מאדם שיטען כי אתם נוטים לחפור ולהיכנס לסרטים. אתם מתלבטים בנוגע לקטע רומנטי שלא בראש שלכם. הפעם כדאי שתתאימו את הדברים לראש של הסובבים אתכם. יש מי שמותח ביקורת על אדם שאתם מחבבים. קחו בחשבון כי בסיפור הזה אתם לא ממש אובייקטיביים.  אל תחפזו לתת אמון באנשים אשר זה מקרוב הכרתם. כדאי שתפיקו לקחים מהיכרויות דומות בעבר.

 רוצה לשאול את הטארוט מה יהיה באהבה? לחצו לקריאה בטארוט אונליין

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל אריה, הורוסקופ, מזל אריה נקבה, מזל אריה גבר, מזל אריה היום, מזל אריה תאריכים, מזל אריה יומי, מזל אריה במיטה, מזל אריה הורוסקופ, מזל אריה אישה, מזל אריה זכר, מזל אריה תחזית יומית, מזל אריה נקבה במיטה, מזל אריה תכונות, בת מזל אריה, מזל אריה השבוע, מזל אריה התאמה, מזל אריה שבועי, מזל אריה מחר, מזל אריה חודש, מזל אריה להיום, מזל אריה גבר במיטה, מזל אריה באהבה, מזל אריה אסטרולוגיה, מזל אריה לפי הקבלה, מזל אריה נקבה התאמה, מזל אריה נקבה לפי הקבלה, מזל אריה מאפיינים, מזל אריה זוגיות, מזל אריה ומאזניים, מזל דלי ומזל אריה, מזל אריה תאריך, מזל אריה אהבה, מזל אריה זכר במיטה, מזל אריה הורוסקופ שבועי, מזל אריה במיטה זכר, מזל אריה במיטה נקבה, הורוסקופ שנתי, תחזית שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, תחזית שנתית מזל אריה, הורוסקופ שנתי לאהבה, תחזית שנתית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל אריה

תן ציון למאמר זה

0