מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ אהבה שנתי | תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל בתולה

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל בתולה

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל בתולה תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל בתולה

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 לאהבה - מזל בתולה. לדעת מה צופים הכוכבים ותורת הנומרולוגיה בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

תחזית אסטרולוגית לאהבה – הורוסקופ אהבה מזל בתולה
מעט על מזל בתולה:
 אתם שייכים למזלות האדמה וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות המים: סרטן, עקרב ודגים. המספר שלכם בנומרולוגיה הוא חמש [בשותפות עם מזל תאומים] [ויש כאלה האומרים: ארבע], שהולך טוב עם מי שהמספרים שלהם: אחת, חמש ושבע. הכוכב שמעניק לכם אינטליגנציה וחוש הומור הוא כוכב חמה [בשותפות עם מזל תאומים]. הקלף שלכם בקלפי טארוט הוא "נסיך המטבעות" המסמל פרשיות רומנטיות שפויות וממושכות. אבן המזל – שוהם. צבע המזל– כחול. הסמל – נערה אוחזת זר [אלומה] של דגנים.

אתם מאורגנים, מסודרים, נבונים, דייקנים וחרוצים: בעלי ביקורת ושליטה עצמית: טהורים בגופכם ובנפשכם. חייבים לוודא ולברר גם את הפרט הקטן ביותר עוד לפני שאתם פועלים: ניחנתם בסבלנות, שקט נפשי והיגיון בריא: אתם נוהגים באיפוק ויוצרים את הקשר הרומנטי רק לאחר שנוצר הקשר הרוחני.

מה צופים הכוכבים בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות בשנה הקרובה
הכוכבים ונוס ויופיטר רומזים שבשנה הקרובה כדאי לכם לוותר על משחקי כבוד ביחסים שבינו לבינה. הדברים ילכו וישתפרו ככל שתשכילו להגמיש עמדות. קופידון מעודד אתכם לגלות פתיחות. מישהו חושש לחזר אחריכם כל עוד אינו בטוח בנוגע לתגובתכם.  צפוי ניצוץ של הבנה עם אדם שחתול שחור עבר ביניכם לבינו. לא ממש אהבה, אבל גם זה משהו. קחו בחשבון כי מיסטיקנים הם אנשים רוחניים שצברו ניסיון חיים רב בתחומים אשר אתם מתלבטים בהם. אל תהססו להתייעץ עימם. אתם תופסים ראש טוב עם אדם הנחשב לטיפוס נוקשה. ייתכן כי הצלחתם במקום בו אחרים כשלו. לא מעט אנשים טועים כאשר הם מנסים לקלוע לטעמכם. רק מי שמכיר אתכם יצליח לשדך לכם. מגיעה הצעה רומנטית מאדם שאתם מחבבים. לא נעים לכם לסרב, אבל הייתם מעדיפים לרדת מהקטע.

בחודשים מאי-יולי מישהו שגיליתם חביבות כלפיו, מתחיל לשגע אתכם. משום מה נדמה לו כי ביקשתם את עצותיו. מתפרקים מחסומים שעיכבו אתכם. מישהו חושד כי יש בכוונתכם להתחרות בו. תוכלו להניח את דעתו אם תנהלו עימו שיחה גלויה. אל תחפשו סיבות למשהו שלא בא לכם לעשות. גם לכם מותר לפעול על פי החשק, לא רק לצד השני. אירוע אקראי מזכיר לכם פרשייה שהסתיימה. גם אם אתם נתקפים געגועים, אל תראו בזה סימן שמחייב את חידוש הקשר.

רוצה לשאול את הטארוט מה יהיה באהבה? לחצו לקריאה בטארוט אונליין

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל בתולה, תחזית שבועית, הורוסקופ, מזל בתולה גבר, מזל בתולה נקבה, מזל בתולה במיטה, מזל בתולה תאריכים, מזל בתולה היום, מזל בתולה תחזית יומית, מזל בתולה הורוסקופ, מזל בתולה באנגלית, מזל בתולה אישה, מזל בתולה זוגיות, מזל בתולה זכר, מזל בתולה יומי, מזל בתולה תכונות, מזל בתולה גבר התאמה, מזל בתולה השבוע, מזל בתולה גבר במיטה, מזל בתולה על פי הקבלה, מזל בתולה נקבה התאמה, מזל בתולה תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל בתולה, מזל בתולה התאמה, מזל בתולה התאמה זוגית, מזל בתולה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל בתולה אופי, מזל בתולה גבר אופי, מזל בתולה נקבה במיטה, הורוסקופ שנתי, תחזית שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, תחזית שנתית מזל בתולה, הורוסקופ שנתי לאהבה, תחזית שנתית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל בתולה

תן ציון למאמר זה

0