מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ אהבה שנתי | תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל מאזניים

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל מאזניים

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל מאזניים תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל מאזניים

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 לאהבה - מזל מאזניים. לדעת מה צופים הכוכבים ותורת הנומרולוגיה בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

תחזית אסטרולוגית לאהבה – הורוסקופ אהבה מזל מאזניים
מעט על מזל מאזניים:
 אתם שייכים למזלות האוויר וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות האש: טלה, קשת ואריה. המספר שלכם בנומרולוגיה הוא שש [בשותפות עם מזל שור], שהולך טוב עם מי שהמספרים שלהם: שלוש, שש ותשע. הכוכב שמעניק לכם יופי, אהבה ויצירתיות הוא נוגה [בשותפות עם מזל שור]. הקלף שלכם בקלפי טארוט הוא "מלך החרבות" המסמל הרמוניה, חביבות, קסם אישי ונתינה. אבן המזל – ירקן. צבע המזל– תכלת. הסמל – זוג מאזניים.

אתם נמנעים ממריבות ומשתדלים להביא את הדברים לידי איזון: מקרינים חביבות ואהובים על כל הסובבים אתכם: אתם בעלי חוש טבעי ליופי ולאמנות: טיפוסים של שותפויות: בעלי טאקט רב וכישרון דיפלומטי: ניחנתם בתפיסה מהירה ובאינטליגנציה גבוהה: אתם בני-זוג מושלמים, מסורים ונאמנים.

מה צופים הכוכבים בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות בשנה הקרובה
בחודשים ינואר-אפריל עליכם לשים לב למי שמספר לכם חצאי אמיתות. הוא מקמץ במחמאות כדי שההצלחה לא תעלה לכם לראש. היפטרו מרגשי אשמה שמעכירים את שגרת יומכם, בעיקר אם מדובר באירועים שכלל חטאתם בהם או להם. צירופים נומרולוגיים מפגישים אתכם עם אנשים אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם, מסתכם ב – 8. האנרגיות של כוכב ונוס לוקחות אתכם אל מקומות מסתוריים. צפויים רגעים יפים בחברת אנשים לא שגרתיים. אל תחפזו לפסול היכרות חדשה. מה שנראה כמו אכזבה ממבט ראשון, עשוי להפוך לאהבה במבט שני. נראה כי אתם מוצאים את עצמכם בקשר שמסרב להמריא. אם זה מה שקורה, אל תהססו להציב אולטימאטום.

בחודשים מאי-יולי צפוי קטע רומנטי שהוא בבחינת 'חתול בשק'. מצד שני, אם לא תיקחו סיכונים – איך יצוצו סיכויים ? מגיעה אליכם ידיעה שמותירה אתכם עם רגשות מעורבים. למישהו היו כוונות טובות אך איכשהו הן לא הסתדרו לו. אתם מתחברים עם אדם שאיש לא מבין מה מצאתם בו. אל תיקחו ברצינות רבה מדי את שאנשים אומרים. צפויה שיחה שיש בה יותר מסתם ניצוצות רומנטיים. אם תשחקו נכון בקלפיכם, תיקחו את כל הקופה. צפה ועולה פרשייה שהייתם מעדיפים לשכוח. אם תחליטו לדסקס אותה, ייפתח וויכוח שאין לו סוף. ממתינים לכם מיסטיקנים בעלי שיעור קומה שימחו לייעץ לכם ולכוון אתכם אל הנתיב המועדף.

רוצה לשאול את הטארוט מה יהיה באהבה? לחצו לקריאה בטארוט אונליין

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה מזלות, מזל מאזניים, מזל מאזניים גבר, מזל מאזניים נקבה, מזל מאזניים במיטה, מזל מאזניים תאריכים, מזל מאזניים היום, מזל מאזניים תחזית יומית, מזל מאזניים הורוסקופ, מזל מאזניים באנגלית, מזל מאזניים באהבה, מזל מאזניים אישה, מזל מאזניים זוגיות, מזל מאזניים זכר, מזל מאזניים יומי, מזל מאזניים תכונות, מזל מאזניים גבר התאמה, בת מזל מאזניים, מזל מאזניים השבוע, מזל מאזניים מחר, מזל מאזניים גבר במיטה, מזל מאזניים על פי הקבלה, מזל מאזניים מאפיינים, מזל מאזניים נקבה התאמה, מזל מאזניים תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל מאזניים, מזל מאזניים התאמה, מזל מאזניים התאמה זוגית, מזל מאזניים התאמה לבני מזלות אחרים, מזל מאזניים אופי, מזל מאזניים נקבה במיטה, מזל מאזניים גבר אופי, מזל מאזניים ותאומים, מזל מאזניים וקשת, מזל מאזניים אסטרולוגיה, מזל מאזניים ואריה, הורוסקופ שנתי לאהבה, תחזית שנתית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל מאזניים

תן ציון למאמר זה

0