מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ אהבה שנתי | תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל עקרב

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל עקרב

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל עקרב תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל עקרב

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 לאהבה - מזל עקרב. לדעת מה צופים הכוכבים ותורת הנומרולוגיה בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

תחזית אסטרולוגית לאהבה – הורוסקופ אהבה מזל עקרב
מעט על מזל עקרב:
 אתם שייכים למזלות המים וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות האדמה: גדי, שור ובתולה. המספר שלכם בנומרולוגיה הוא שמונה, שהולך טוב עם מי שהמספרים שלהם: שתיים, שמונה וארבע. הכוכב שגורם לכם להיות מושכים ומרתקים הוא פלוטו. הקלף שלכם בקלפי טארוט הוא "מלכת הגביעים" המסמל אהבות סוערות ואינטימיות. אבן המזל – לשם. צבע המזל– בורדו. הסמל – עקרב מסתורי.

אתם רומנטיים, עמוקים, חכמים ומסתוריים: מגנטיים ובעלי כוח משיכה: משיגים את שלכם גם אם צריך להפעיל שיטות מתוחכמות: בעלי שליטה עצמית ויכולת עמידה בפני קשיים: אמיצי לב, דבקים במטרותיהם, אינטואיטיביים: מעדיפים לפעול ביחידות ומוכנים לשאת באחריות לכל מעשיכם.

מה צופים הכוכבים בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות בשנה הקרובה
צפוי קשר נפלא עם אדם שבתחילה לא חיבבתם. אתם משננים לעצמכם כי מראה עיניים עלול להטעות. עניין פשוט עלול להסתבך בגלל התפלספותו של טיפוס מעצבן. ככל שהוא חופר יותר כך הדברים הולכים ומתבלגנים. צפויה לכם מתנה רומנטית מפתיעה שלא ציפיתם לה. ייתכן כי הדברים באים כדי לנקות את מצפונו של מישהו. מישהו זקוק לכם אך מנסה לשכנע אתכם כי אתם זקוקים לו. בסיפור הזה יש הרבה קטעים של אגו. אם אתם מתלבטים האם לבצע את המהלך הדרמטי, כדאי לכם להתייעץ בנושא עם מיסטיקנים ברוכי כישרונות. מישהו אינו ממהר להתקשר אליכם למרות שהבטיח לעשות כן. ייתכן כי הוא שבוי בנסיבות שאינן תלויות בו.

בחודשים אפריל-יולי צפויים בילויים שהם מעין חוויה מתקנת לאירוע שהכזיב. בסופו של עניין נראה כי הכול היה לטובה. אתם מגלים סבלנות כלפי אדם שהנחיל לכם לא מעט אכזבות. קחו בחשבון כי אתם מרגילים אותו לנהוג בקלות ראש. נראה כי אתם מוצאים את עצמכם בקטע רומנטי שעתידו לוטה בערפל. כדאי שתנהלו שיחה אם לכאן או לשם. הסובבים אתכם לא ממש מאושרים מנטיותיכם ההרפתקניות. מה שנראה לכם טריוויאלי, נראה להם מוטרף. צפוי שידוך שאיכשהו קשור באחד מחבריכם. נראה כי הוא מצליח לחבר ביניכם לבין אדם שאתם עשויים לחבב.
לקראת תום השנה אתם עלולים להחמיץ קשר איכותי לטובת פרשייה הרפתקנית. כדאי שתעדיפו יציבות על פני ריגוש.
רוצה לשאול את הטארוט מה יהיה באהבה? לחצו לקריאה בטארוט אונליין

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה מזלות, מזל עקרב, מזל עקרב נקבה, מזל עקרב גבר, מזל עקרב במיטה, מזל עקרב תאריכים, מזל עקרב תכונות, מזל עקרב היום, מזל עקרב הורוסקופ, מזל עקרב זכר, בת מזל עקרב, מזל עקרב זוגיות, הורוסקופ יומי מזל עקרב, מזל עקרב יומי, מזל עקרב נקבה במיטה, מזל עקרב אישה, איך לכבוש גבר מזל עקרב, מזל עקרב נקבה תכונות, מזל עקרב אהבה, מזל עקרב תחזית חודשית, מזל עקרב גבר במיטה, מזל עקרב התאמה, מזל עקרב מחר, מזל עקרב לפי הקבלה, מזל עקרב נקבה אהבה, מזל עקרב השבוע, מזל עקרב אופי, מזל עקרב אסטרולוגיה, מזל עקרב גבר באהבה, מזל עקרב ואריה, בן מזל עקרב, מזל עקרב ושור, מזל עקרב גבר אופי, מזל עקרב ודגים, מזל עקרב נקבה לפי הקבלה, מזל טלה ועקרב, מזל עקרב תחזית, מזל עקרב ומאזניים, מזל עקרב ומזל דגים, הורוסקופ שנתי לאהבה, תחזית שנתית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל עקרב

תן ציון למאמר זה

0