מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ אהבה שנתי | תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל קשת

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל קשת

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל קשת תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל קשת

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 לאהבה - מזל קשת. לדעת מה צופים הכוכבים ותורת הנומרולוגיה בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

תחזית אסטרולוגית לאהבה – הורוסקופ אהבה מזל קשת
מעט על מזל קשת:
 אתם שייכים למזלות האש וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות האוויר: דלי, תאומים ומאזניים. המספר שלכם בנומרולוגיה הוא שלוש, שהולך טוב עם מי שהמספרים שלהם: שש, שלוש ותשע. הכוכב שמביא לכם מזל והצלחה - הוא צדק [יופיטר]. הקלף שלכם בקלפי טארוט הוא "נסיך המטות" המסמל אהבות המתרחשות בטיולים ובמקומות רחוקים. אבן המזל – טופז.צבע המזל– סגול. הסמל – קשת רוכב על סוס ויורה חץ.

אתם טיפוסים שופעי חום ושמחת-חיים המעניקים לבני-זוגכם תשומת לב וידידות כנה. אינכם מהססים להמר על החיים ועל בכלל. יצר הנדודים מכתיב את חייכם. ניחנתם במזל רב המחלץ אתכם מכל צרה. אתם רודפי צדק ומגוננים על החלשים והמקופחים. מוכנים לקחת צ'אנס בתחומים שאחרים פוחדים לגשת אליהם.

מה צופים הכוכבים בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות בשנה הקרובה
כוכב האהבה ונוס ביחד עם השפעת כוכב יופיטר רומזים שמישהו מנסה למצוא משמעות סמויה במילים שאמרתם לו. נראה כי תיאלצו לקיים איתו שיחה נוספת. נראה כי אתם קשים מדי עם עצמכם. ייתכן כי התופעה קשורה לאדם שמנסה לטעת בכם רגשי אשמה. על היבטיהם הנפשיים והרוחניים של אותם 'רגשי אשמה', כדאי לכם לדון עם מיסטיקנים מומלצים. נראה כי תצטרכו להשלים עם הרעיון לפיו אדם שאתם רוצים בטובתו מתחבר עם אנשים שאינכם מחבבים. שימו לב למי שמנסה לגשש אצלכם בנוגע לרגשותיכם כלפיו. כך או אחרת אל תניחו לו לעסוק בניחושים.

בחודשים מאי-יולי אדם שרוצה בטובתכם עלול 'להיכנס לכם אל תוך הורידים'. נראה כי הוא לא ממש שופע טאקט ודיפלומטיה. הולך ומתברר כי אין סיבה להיחפז באהבה. יהיה זה מן התבונה להשקיע במה שצפוי להניב פירות בעתיד הרחוק. אנרגיה גשמית מעצבת עתה את צעדיכם. גם נתיב הזוגיות עשוי להיות מושפע משיקולים חומריים וכלכליים. הכוכבים מעודדים פתיחות והסתכלות רחבה. אין סיבה לצמצם אפשרויות כאשר המזל בדרך אליכם.

בסוף השנה יש לקשור קצוות בנוגע לאירוע שאתם מתכננים. פרטים שנראים שוליים עלולים לצבור תאוצה. אל תסמכו על אנשים שזה מקרוב הכרתם. אין כמו המשפחה כדי להעניק לכם תמיכה וביטחון. קשר חדש משרה אווירה אופטימית. במקביל, כדאי לפקוח עין על מי שנהנה לחולל מהומות.
רוצה לשאול את הטארוט מה יהיה באהבה? לחצו לקריאה בטארוט אונליין

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה מזלות, מזל קשת, מזל קשת נקבה, מזל קשת במיטה, מזל קשת באנגלית, מזל קשת זכר, מזל קשת תאריכים, מזל קשת הורוסקופ, מזל קשת תכונות, מזל קשת היום, הורוסקופ יומי מזל קשת, מזל קשת גבר, מזל קשת זוגיות, מזל קשת יומי, מזל קשת תחזית שבועית, מזל קשת באהבה, בת מזל קשת, מזל קשת אופי, מזל קשת אישה, מזל קשת השבוע, איך לכבוש גבר מזל קשת, מזל קשת אסטרולוגיה, מזל קשת לפי הקבלה, מזל קשת נקבה אופי, מזל קשת נקבה במיטה, מזל קשת התאמה לבני מזלות אחרים, מזל קשת תאריך, מזל קשת זכר במיטה, מזל קשת ותאומים, מזל קשת מחר, מזל קשת מאפיינים, מזל קשת התאמה, מזל קשת וסרטן, מזל קשת ואריה, מזל קשת שבועי, מזל קשת ועקרב, מזל קשת ושור, מזל קשת ודלי, מזל קשת ודגים, מזל קשת פרופיל, מזל קשת הורוסקופ חודשי, הורוסקופ שנתי לאהבה, תחזית שנתית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל קשת

תן ציון למאמר זה

0