מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ אהבה שנתי | תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל דגים

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל דגים

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל דגים תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה - מזל דגים

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 לאהבה - מזל דגים. לדעת מה צופים הכוכבים ותורת הנומרולוגיה בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910

תחזית אסטרולוגית לאהבה – הורוסקופ אהבה מזל דגים
מעט על מזל דגים:
 אתם שייכים למזלות המים וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות האדמה: שור, גדי ובתולה. המספר שלכם בנומרולוגיה הוא שבע [ויש האומרים: אחת עשרה], שהולך טוב עם מי שהמספרים שלהם: עשרים ושתיים, אחת עשרה או שבע. הכוכב שמעניק לכם אנרגיה רומנטית, כמו גם כישרונות יצירתיים - הוא נפטון. הקלף שלכם בקלפי טארוט הוא "נסיך הגביעים" המייצגאהבה טהורה, כנה, אמיתית ותמימה. אבן המזל– אקוומארין. צבע המזל– ירוק. הסמל – זוג דגים.

אתם יצירתיים, אמנותיים, ביישנים ומופנמים: טוב ליבכם הוא משהו שאפשר לעשות עליו אופרת סבון: מה שהכי מעניין אתכם זו האהבה: כשאתם מאוהבים אתם אוהבים עם כל הנשמה ועם כל החושים, ולפעמים אתם כל-כך נסחפים באהבתכם עד שנדמה שתיכף אתם עלולים לטבוע.

מה צופים הכוכבים בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות בשנה הקרובה
בגלל יחסים עכורים בין ונוס ואוראנוס אתם מפרגנים לעצמכם הנאה שמשום מה מובילה אל רגשי אשמה. נראה כי אתם חוששים לעשות למען עצמכם. מישהו נותן לכם קצה חוט למשהו שאתם חושקים בו. מכאן ואילך הכדור במגרש שלכם, לא בשלו. אתם נזכרים באדם שהיו לכם עימו יחסים יוצאי דופן. הזמן שחלף לא ממש השכיח את האירועים. טוב תעשו אם תלבנו בחברת מיסטיקן רוחני את סיבותיה ושורשיה והתפתחותה הצפויה של אובססיה נוסטלגית. גישושים רומנטיים מותירים אתכם עם יותר שאלות מתשובות. מצד שני, אין לכם סיבה למהר.

בחודשים יוני-ספטמבר קשר עתיק יומין עלול להיתקע בגלל משחקי כבוד. רק טוב ייצא לכם אם תשכילו לעגל פינות. אל תקשיבו למי שרומז כי אתם קובעים רף גבוה מדי בבחירת בן זוג. הדברים נוגעים כמובן לפנויים שביניכם. צפויה לכם נסיעה אל מקום שמעורר בכם זיכרונות רדומים. ייתכן כי תתקשו לחלוק את רגשותיכם עם אחרים. אדם שמודע למעלותיכם רומז על רצונו בשותפות כלשהי. אל תשכחו כי גם זוגיות היא סוג של שותפות.

לקראת סוף השנה נראה כי אתם עומדים להתעייף מפרשייה שנגררת זמן רב. השאלה היא עד כמה אתם עצמכם תרמתם לעניין. אל תדאיגו את עצמכם בגלל קשרים שנטשו את נתיבכם. אם תנתחו אותם תגלו כי ממילא הם לא תרמו לכם.
רוצה לשאול את הטארוט מה יהיה באהבה? לחצו לקריאה בטארוט אונליין

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, מזל דגים, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים אסטרולוגיה, מזל דגים תכונות, מזל דגים יומי, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל דגים השבוע, מזל דגים זוגיות, מזל דגים שבועי, מזל דגים מחר, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים אישה, מזל דגים נקבה אופי, מזל דגים באהבה, מזל דגים אופי, מזל דגים לפי הקבלה, מזל דגים ואריה, מזל דגים זכר במיטה, מזל דגים התאמה, מזל דגים של היום, מזל דגים בקבלה, מזל דגים ועקרב, בן מזל דגים, מזל דגים זכר התאמה, מזל דגים ניתוח אופי, מזל דגים אהבה, מזל דגים מאפיינים, הורוסקופ שנתי לאהבה, תחזית שנתית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0