מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 27.05.2017 - 21.05.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 27.05.2017 - 21.05.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 27.05.2017 - 21.05.2017

הורוסקופ מזל טלה

חיבורים: אתם מצליחים לחבר בין אנשים שאין ביניהם מכנה משותף ואולי, אפילו, מתקוטטים ביניהם. החברים שלכם מהצד הזה ומהצד ההוא, מה-זה יהיו מבסוטים.

יכולות: אל תשימו לב לאנשים שמזלזלים בכישרונות שלכם [בעיקר בכישרונות היצירתיים]. תיכף אחרי שתוכיחו לכולם מה אתם שווים, הם יחזרו בשביל להתחנף.

הצלחות: אל תזרקו בכיוון של אלה שמקנאים בכם וגם קצת מרכלים. ככה זה, תמיד מרכלים על אלה שהולך להם ולא על הלוזרים.

תפילות: ברגע שנפתח לכם קטע שהתפללתם בשבילו, אל תשאירו דברים לא סגורים. הכי טוב שתחליפו מילים עם מי שקשור לסיפור הזה.

הורוסקופ מזל שור

הפתעות: בא לכם סיפור רומנטי בקטע שהוא די הפתעה בשבילכם. אם האינטואיציה שלכם לא ממש הרוסה עליו, אז כדאי שישר תרדו ממנו.

כוונות: הדבר האחרון שאתם צריכים השבוע הוא מישהו שטוחן לכם את המוח. אז נכון שיש לו המון כוונות טובות וכל זה, רק כדאי שתשימו אותו בצד.

רמזים: מישהו רומז לכם שהוא לא היה מתנגד לצאת איתכם לאיזשהו בילוי. סבבה, רק תוודאו שהוא גם יודע לתת אהבה ולא רק לקשקש עליה.

צירופים: השבוע מסתדר לכם מזל עם אנשים ומקומות שיש להם קשר עם המספרים 7 ו – 14. זה יכול להיות קשור במספרים של בתים ודירות, כמו גם בתאריך לידה של מישהו.הורוסקופ מזל תאומים

לבבות: בא לכם אחלה שבוע בשביל לתפוס ראש טוב עם אנשים שקצת רבתם איתם. עזבו אתכם ממשחקי כבוד, לכו על אהבה שבלב.

איקס: אל תנסו לשכנע את אף אחד בקטעים של אהבה וכאלה. אם הקטע הרומנטי לא ממש מסתדר לכם איתו, כדאי שתעשו עליו איקס ותמשיכו הלאה.

מסקנות: יש מישהו שתמיד מצליח להצחיק אתכם, גם כשאתם מבואסים. אם זה מה שקורה לכם איתו, כדאי שתתחילו להסיק מסקנות.

קשרים: קצת נשבר לכם ממישהו שיש לו מלא סיפורים לכל הפדיחות שהוא עושה. רק טוב יצא לכם אם תבחנו מחדש את הקשרים ביניכם.הורוסקופ מזל סרטן

טיימינג: הימים ה - ממש טובים השבוע הם שלישי ורביעי. אם בראש שלכם לזרום איתם הכי טוב, כדאי שתגשימו לעצמכם משאלה שהולכת איתכם כבר המון זמן.

נומרולוגיה: מתגלגלים קטעים רומנטיים עם אלה שחיבור האותיות של השם שלהם או חיבור המספרים של תאריך הלידה, מסתכמים במספרים 3 או 6.

התלבטות: יש מצב לקטע של התלבטות בין מישהו שממש רוצה קשר איתכם, לבין מישהו שעושה קולות שהוא לא שם בכיוון. לכו על הראשון.

התעניינות: מישהו קופץ לבקר אתכם בכאילו התעניינות בשלומכם, אבל משאיר אצלכם מסר שאפשר לפרש אותו גם בכיוון רומנטי. סבבה, תפרשו.הורוסקופ מזל אריה

פופולארי: מישהו שווה ופופולארי בוחר להיות איתכם ולא עם מישהו שהתחרה בכם. זה אומר שגם בעתיד אתם לא צריכים לפחוד מהשוואות ומתחרויות.

שיקולים: אנשים שפעם הייתם קרועים עליהם כבר לא מצליחים להשפיע עליכם. אז נכון שאתם ממשיכים להיות נחמדים וכל זה, אבל עושים את מה שבראש שלכם.

ויתורים: הלב שלכם אומר לכם שאתם צריכים לעשות משהו בשביל מישהו שהחיים שלו לא משהו. אולי, אפילו, לוותר לו קצת - העיקר שיהיה מבסוט.

נפנופים: כדאי לכם להתנער מקשר עם מישהו שההצלחות הרומנטיות שלו עלו לו לראש. יכול להיות שבעתיד הוא יתבגר, אבל עד אז אין על מה לדבר.הורוסקופ מזל בתולה

קולות: כבר בתחילת השבוע יבואו לכם קטעים רומנטיים עם מישהו שעשה קולות של קשה להשגה. יש מצב שהצלחתם לצבוט לו את הלב.

מחשבות: צפויים לכם קטעים עם מחזרים שלא דופקים חשבון למה שאנשים אומרים עליהם. מצד שני, אולי כדאי לכם לחשוב על זה שוב.

חיזורים: אנרגיות של חיזור לוהט מעודדות אתכם להתמקד ב- 'לוק' שלכם ובהופעה החיצונית, רק שבקטע הזה כדאי לכם להיות הגיוניים ולא להתפרע.

אווירה: אתם נדלקים על מקום שיש לו אנרגיה מסתורית שעושה לכם את זה. ככל שהאווירה תהיה יותר מסתורית, ככה אתם יותר מבסוטים ממנה.הורוסקופ מזל מאזניים

כיוונים: בא לכם רעיון מדהים בקטע רומנטי שלא ידעתם לאיזה כיוון לקחת אותו. אז נכון שלא כולם יהיו מאושרים מזה אבל זו הבעיה שלהם, לא שלכם.

מסתורי: צפוי לכם מזל שמגיע ממקום מסתורי. הנומרולוגיה מעודדת אתכם להעביר מסרים של אהבה בימים ראשון, שלישי וחמישי.

חברתי: דווקא קטעים שפחדתם להתפדח בגללם מביאים לכם הצלחה במקובלות החברתית שלכם. אתם רואים? תמיד יש הפתעות. לא ככה?

זיכרונות: מישהו חוזר אליכם בשביל לקיים לכם משהו שהבטיח. צפוי לכם בילוי משותף איתו בקטע של זיכרונות מן העבר. סבבה, למה לא?הורוסקופ מזל עקרב

אופי: מישהו מהמם רומז לכם שהצלחתם להדליק אותו בזכות האופי שלכם ולא רק בזכות ה – לוק המטריף שלכם. קחו את זה בתור אחלה מחמאה.

רעיונות: קטע שהתחיל לפני איזה שבועיים, מביא אל תוך החיים שלכם מישהו עם הרעיונות הכי משוגעים שיש. יש מצב שזה בדיוק מה שמדליק אתכם.

חוויות: מישהו שעברה עליו חוויה מהממת, מנסה לשכנע אתכם לזרום עם הראש שלו. סבבה, רק אל תשברו בשבילו את העקרונות שלכם.

כישרונות: זה אחלה שבא לכם להשקיע בכישרונות היצירתיים שלכם. צפויה לכם הצלחה בקטע הזה ובכלל זה טוב שאתם לא מבזבזים אותם כאילו. הורוסקופ מזל קשת

מחבבים: מישהו שאתם מחבבים מספר לכם על קטע שקצת מבאס אותו. אם בראש שלכם לעזור לו, כדאי שתגידו לו את מה שאתם באמת חושבים.

מבסוטים: רק שתדעו שהמון אנשים מבסוטים מהראש המוטרף שלכם, גם אם לא תמיד הם אומרים לכם את זה. הגיע הזמן שתקלטו שיש בכם משהו מאוד ייחודי.

רכילויות: צפוי לכם ויכוח בקטע של 'מי-אמר-למי-ולמה'. רק שתדעו שכל מי שמרכל עליכם, אוכל לעצמו את הלב בגלל שהולך לכם.

אנרגיות: בשביל למשוך אליכם אנרגיות רומנטיות, כדאי לכם להכניס גוונים סגולים בבגדים שלכם ולענוד תכשיט שמשובצת בו אבן סגולה שקוראים לה אמטיסט. הורוסקופ מזל גדי

מסוחררים: יש מצב שאתם מסוחררים ממישהו חדש, מדליק ושווה. אז נכון שיהיו גם כאלה שיאכלו לעצמם את הלב, רק שאתם צריכים לעשות את מה שבא לכם.

מרגישים: שום דבר לא צריך לגרום לכם להתפדח בגלל מה שהלב שלכם מרגיש. אם אתם שלמים עם עצמכם, אל תדפקו חשבון לאף אחד.

שותפים: צפוי לכם קטע מטריף ומפתיע עם מישהו שמגלה לכם סוד הורס. בסוף יבואו לכם איתו המון קטעים משותפים בכיוון של בילויים וכאלה.

צ'אנסים: לפני שאתם לוקחים צ'אנס על משהו שאולי תתחרטו עליו, כדאי שתעשו דיבור עם ההורים שלכם או עם מישהו שאתם מרגישים איתו בנוח. 


הורוסקופ מזל דלי

פיות: אנרגיה של פיות מביאה לכם מצב רוח מה זה רומנטי. אל תתרגשו מקנאים שיגידו שבזמן האחרון אתם הזויים. הם לא ממש יודעים מה באמת קורה איתכם.

זיכרונות: צפוי לכם קטע מהסרטים עם מישהו שנעלם לכם בזמן האחרון. יש מצב שהזיכרונות שהשארתם אצלו גרמו לו להיקרע מגעגועים אליכם.

הזויים: מישהו מדליק עוזר לכם לצאת מקטע הזוי שהיה עלול להסתיים בפדיחה. עכשיו הכול תלוי בכם וב- איך שבראש שלכם להמשיך את הסיפור הזה.

חיזורים: אם אתם בקטע של חיזור לוהט, אין לכם מה להתבאס בגלל מישהו שמתחרה בכם. אתם יכולים להירגע בגלל שהוא חושש מכם יותר ממה שאתם חוששים ממנו.


הורוסקופ מזל דגים

בילויים: יש מצב לבילוי מוטרף עם מישהו שפעם חיזר אחריכם, רק שלא ממש התייחסתם אליו. זה לא חייב להיות סיפור אהבה, גם יחסים של סחבקים שווים משהו.

זורמים: אתם זורמים עם מישהו שתמיד מוכן ושמח לפרגן לכם. אם אתם מתכננים נסיעה מוטרפת, אל תשכחו להציע לו להצטרף אליכם.

בלגאן: אתם לא ממש סגורים על עצמכם בנוגע למישהו שעובר עליו בלגאן רגשי. אתם לא חייבים לקטוף בשבילו את הירח, רק לתת לו לשפוך את הלב.

הפתעות: מישהו שחשדתם שהוא לא מספר לכם את כל האמת, מוכיח לכם שכל מה שהוא אמר זה ממש נכון. עכשיו אתם מה-זה מופתעים. לא ככה?

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0