מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 03.06.2017 - 28.05.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 03.06.2017 - 28.05.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 03.06.2017 - 28.05.2017

הורוסקופ מזל טלה

עזרה: אתם מצליחים לעזור לחברים שלכם בקטעים של שידוכים וכאלה. ברגע שאתם רואים שהדברים מתחילים לזרום, תוציאו את עצמכם מהסיפור.

הצלחה: צפויה הצלחה לאלה מביניכם שרואים את העתיד שלהם בקטעים של משחק או מחול. גם יכולות מוסיקליות עשויות לתפוס גובה.

בזבוזים: יש אנשים שיגידו שהכסף שלכם מתבזבז על שטויות, אבל אתם יודעים שהוא הולך על דברים שעושים לכם טוב. כל אחד והטעם שלו. לא ככה?

קנאה: מישהו טוחן לכם את המוח בהמון עצות וכאלה, אבל הוא היה מה-זה שמח לתפוס את המקום שלכם. לא נורא, תתחילו להתרגל שאנשים מקנאים בכם.

הורוסקופ מזל שור

אורות: ההתנהגות המוטרפת שלכם מדליקה אורות במוח של מישהו שלא שם לב אליכם עד עכשיו. אתם נותנים לו אחלה סיבות לשנות את הגישה שלו.

פופולאריות: מחזר חדש מופיע משומקום ומקפיץ את מדד הפופולאריות שלכם. תביאו אותו בחשבון רק אם הלב שלכם אומר את זה, ולא הלב של מישהו אחר.

ספונטאניות: נופלת עליכם ספונטאניות שאתם לא רגילים לה. להפתעתכם, מצליחים לכם קטעים שבכלל לא תכננתם. חומר למחשבה בנוגע לעתיד.

עידוד: אדם חכם מעודד אתכם לזרום עם הרגשות שלכם, אבל לעשות את זה בעיניים פקוחות. זה אומר שאתם לא חייבים להיסחף אם זה לא בראש שלכם.הורוסקופ מזל תאומים

קניות: אווירה של שופינג מכניסה אתכם למצב רוח טיפה מוטרף. אם תצטרפו למסע קניות של חבר מתוחכם, תוכלו לקנות דברים במחירים מצחיקים.

השפעות: טרנד חדש משתלט לכם על המחשבות. השאלה היא עד כמה אתם באמת דלוקים עליו, לעומת עד כמה אתם מושפעים ממישהו אחר. תחשבו על זה.

תחביבים: משהו שתופס אתכם בצורה של תחביב, יכול להפוך למקצוע שלכם בעתיד. זה נכון, בעיקר אם יש בו קטעים יצירתיים.

פרידות: תיתכן פרידה ממישהו שעושה הרבה רוח, אבל חוץ מזה אין בו כלום. באמת שאין לכם על מה להצטער, אתם לא ממש מפסידים משהו.הורוסקופ מזל סרטן

אנרגיות: אל תבזבזו אנרגיות על מישהו שמשחק אותה אדיש או קשה להשגה. מותר לכם לחשוב שזו פוזה בשביל לעשות רושם על אחרים.

ירח: בילוי מפתיע מפגיש אתכם עם מישהו שאתם מכירים אבל עד עכשיו לא היה ביניכם משהו. הירח מביא לכם אנרגיות של אהבה.

קשרים: אם חשוב לכם להיות מקובלים חברתית, אל תשרפו קשרים. יש מצב שבעתיד הלא רחוק, דווקא הקשרים האלה יביאו לכם מזל והצלחה.

נפש: מזל ענק צפוי לכם בחברת אנשים שסגנון החשיבה שלהם מביא לכם ריגושים. פתאום תרגישו כאילו מצאתם את הנפש התאומה שלכם.הורוסקופ מזל אריה

מעודדים: צפוי לכם דיבור ארוך עם מישהו שהחיים הרומנטיים שלו על הפנים. זה אומר שאתם מרגישים צורך לעודד אותו. לא ככה?

יחסים: ההופעה החיצונית שלכם משודרגת בזכות האנרגיות המטריפות של השמש. כדאי לכם לזרום עם הקטע הזה בשביל היחסים שבין בנים לבנות.

הפתעות: אתם מגלים למישהו סוד שקשור לאיזושהי חולשה שקשה לכם להתמודד איתה. להפתעתכם, הוא דווקא מבסוט מהקטע. סבבה. למה לא?

מחבבים: מישהו שפעם היה לכם קטע איתו שולח לכם מסר עם מישהו שאתם מחבבים. תנו לזמן לעשות את שלו ואל תמהרו ליצור קשר.הורוסקופ מזל בתולה

רגשות: מישהו שהיה לכם רגש כלפיו, תופס מצב רוח קודר ומחליט לרדת מהקטעים המשותפים. אל תגידו לו כלום ונסו להבין מה בדיוק עובר עליו.

נקרעים: מישהו שווה רוצה להסביר לכם מה בדיוק גרם לו להידלק עליכם, אבל אתם מבסוטים עם מה שיש גם בלי ההסברים שלו.

מעדיפים: צפוי לכם קטע מהסרטים עם מישהו שאתם מעדיפים אותו על פני מחזרים אחרים. סבבה, אבל בסוף תצטרכו להסביר משהו למישהו אחר.

סודות: שיחה סודית עם מישהו מדליק מבני המין השני, גורמת לטיפוס שתלטן לעשות לכם פרצופים. בעצם, מה אכפת לכם? הורוסקופ מזל מאזניים

תוכניות: משהו שקשור לבילוי שתכננתם עלול לחרבש לכם את התוכניות, אבל מהר מאוד תגלו שבסך הכול רק הרווחתם מהבלגאן הזה.

שדרוגים: מישהו עוזר לכם לשדרג את כל מה שתלוי לכם על הקולבים. אתם נורא מאושרים מהקטע הזה אבל לא מוכנים לוותר בעניין המותגים.

רומנטי: קטע רומנטי שיתחיל בקטן כזה, יתגלגל ויהפוך למשהו גדול. עם קצת סבלנות תוכלו לקחת אותו לכיוון שאתם רוצים בו.

מבשלים: לקראת סוף השבוע מתבשלת לכם מערכת יחסים של הבנה הדדית שלא זקוקה למילים. מצד שני, לא חובה לקיים פסטיבל של רגשות מדי שעה.הורוסקופ מזל עקרב

קולות: מישהו שעשה קולות של חיזורים וכל זה עלול להשתפן ברגע האחרון. זה הכול בגלל שהוא פוחד מפני מה יגידו עליו.

טיימינג: בימים שלישי ושישי צפויים לכם קטעים של חיזורים שזורמים אל פרשייה רומנטית. אם היו לכם כוונות להציע חברות, זה הטיימינג שלכם ללכת על זה.

מכבדים: מישהו שאתם מכבדים מצליח להדליק אתכם על קטע ספורטיבי. זה טוב מהרבה סיבות, קודם כל זה יחסוך לכם את הבאסה שבדיאטה.

מקובלים: לא כל כך בא לכם להכניס את עצמכם אל תוך בלגאנים של אחרים, אבל זה המחיר שתצטרכו לשלם בזכות היותכם מקובלים ופופולאריים. הורוסקופ מזל קשת

רושם: מישהו שנורא רצה להרשים אתכם - רק שלא ממש הסתדר לו - מתחיל להתעלק עליכם קצת יותר מדי. איך שזה נראה, אתם מנפנפים אותו.

שידוכים: צפוי לכם שבוע מלא שידוכים והמון פגישות על רקע רומנטי. מצד שני, אל תמהרו להסכים למה שנראה כמו בליינד-דייט הזוי.

קליטה: יש מישהו שקולט את הראש שלכם ואוהב את מה שהוא קולט. עכשיו תבינו שמשהו שחשבתם שהוא לא בסדר אצלכם, דווקא נורא מוצא חן בעיניו.

דלוקים: מישהו שאתם דלוקים עליו, מציע לכם הצעה מטריפה שתעשה לכם טוב בשעות הפנויות שלכם, ואיכשהו גם תתגלגל לקטעים מרגשים של הכרויות חדשות.הורוסקופ מזל גדי

וויכוחים: בלגאן גדול עם המון וויכוחים, מוליד קטע מדהים עם מישהו שרק עכשיו אתם מתחילים לשים לב שהוא קיים. צפויים אחלה סיפורים בהמשך.

מספרים: אנרגיות של נומרולוגיה מביאות לכם הרבה קטעים עם אנשים ועם מקומות, שאיכשהו קשורים למספר 7. מזל גדול מחכה לכם בקטעים רוחניים וכאלה.

נוכחות: מישהו שכבר הספקתם להתרגש מהנוכחות שלו, עושה לכם עיניים. זה לא שאתם מדמיינים אלא ממש ככה. לא כדאי שתפספסו את הצ'אנס.

רמזים: אל תפחדו לרמוז למישהו שאם הוא לא יתחיל להשקיע בקשר שביניכם, אז כדאי שיתחיל לחפש לעצמו חברים חדשים ותחשבו על זה.


הורוסקופ מזל דלי

התלבטות: אתם מתלבטים בין מה שנראה כמו שתי הצעות של שני מחזרים. הלב שלכם יודע בדיוק במי מהם שווה לכם לבחור, אז אל תחכו. לא ככה?

חוויה: מישהו חוזר מאיזושהי חוויה ומספר לכם עליה סיפורים מהסרטים. גם אם אתם לא ממש מאמינים לו, יש מצב שאתם הולכים איתו בפעם הבאה.

החלטה: כדאי שתדעו שמיד כשתחליטו לשים סוף לפרשייה שלא הולכת לשום מקום, אז ישר תבוא לכם פרשייה חדשה עם הרבה יותר מזל ואהבה.

צ'אנס: אתם מצליחים להדהים מישהו שווה בהתנהגות המאוד לא צפויה שלכם. עכשיו הוא ממש מבולבל, וזה גם הצ'אנס לכם לסגור איתו קטע.


הורוסקופ מזל דגים

הפתעה: אתם מפתיעים את עצמכם בקטע שבכלל לא היה בתוכניות שלכם. פעם נוספת מתברר לכם שהסטייל הספונטאני שלכם מביא לכם אחלה קטעים.

קופידון: מה שנראה לכם כמו סתם צירוף מקרים, הוא היד המכוונת של קופידון. כמו תמיד אתם נותנים צ'אנס למה שאנשים אחרים היו מתעלמים ממנו.

פוזות: מישהו בפוזה של דואג לשלומכם, טוחן לכם את המוח עם סתם רכילויות מעצבנות. הכי טוב שתגידו לו שילך לחפש לעצמו חיים משלו.

חברים: הכרויות חדשות נופלות עליכם, וזה לגמרי סבבה. רק כדאי שתשימו לב לחברים הישנים שלכם, בשביל שלא יחטפו עליכם קנאה וכאלה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0