מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 10.06.2017 - 04.06.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 10.06.2017 - 04.06.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 10.06.2017 - 04.06.2017

הורוסקופ מזל טלה

התבגרות: מישהו שפעם די הסתנוורתם ממנו, כבר לא כל כך מצליח להממם אתכם. זה אומר שכדאי לכם לחשוב מחדש על כל הסיפור הזה.

וויתורים: יש מצב שתצטרכו לוותר על הצעה לבילוי מתוך שתיים אפשריות. הכי טוב שתבחרו בהצעה שגם החברים שלכם דלוקים עליה.

בטוחים: בלגאנים בביטחון העצמי שלכם עלולים לגרום לכם לפספס קטע של חיזור מדהים. אף אחד לא יכול עליכם כשאתם בטוחים בעצמכם.

צמודים: מישהו מוכן לוותר בשבילכם על משהו שממש חשוב בשבילו, העיקר שתתנו לו לתפוס איתכם ראש. סבבה, למה לא. שווה לכם להסכים.

הורוסקופ מזל שור

נשמה: צפויה לכם התחלה של קטע רומנטי שאתם מתייחסים אליו עם המון נשמה וכל זה, רק שכדאי לכם לבדוק שזה גם מה שקורה לצד השני.

כיוון: קטע חברתי שהלכתם איתו מתחיל לתפוס כיוון שווה. מישהו שלא ממש האמנתם בכוונות הטובות שלו, מתגלה כבן אדם שאפשר לסמוך עליו.

מזלות: התשובה לשאלות שאתם שואלים את עצמכם, נמצאת בידיים של מזלות המים (דגים, סרטן ועקרב). בעיקר אצל העקרבים. שלא תגידו שלא ידעתם.

מבטים: אתם מרגישים שמישהו עושה לכם עיניים, גם אם אין לכם הוכחה מוחצת. הכי טוב זה לתפוס איתו דיבור בפרטיות ולברר את העניין.הורוסקופ מזל תאומים

אהבה: אם בא לכם לדבר על חיי האהבה שלכם, כדאי שתעשו את זה עם מישהו שאתם סומכים עליו. רק ככה תהיו בטוחים שהוא לא ירוץ להפיץ.

אטרף: משהו מטריף שעשיתם מביא לכם פופולאריות בקטע החברתי. מילים נכונות שאמרתם במקום הנכון, מושכות אליכם מחזר שווה.

הקפצה: צפוי לכם דיבור עם מישהו שהקפיץ לכם את הלב. בשביל שהקטע הזה לא יתחרבש לכם, כדאי שתתכננו מראש את מה שאתם רוצים להגיד.

מחשבות: אתם עלולים להתבאס בגלל צחוקים ודאחקות של מישהו, אבל אם תחשבו על זה ככה טוב-טוב, אז ישר תראו שזה בגלל שהוא שרוף עליכם.הורוסקופ מזל סרטן

קטעים: הכוכבים מסדרים לכם אחלה קטעים בין בנים לבנות, רק שאתם לא צריכים להתרגש אם יהיו גם קצת ויכוחים. ככה זה באהבה, שתדעו.

מעריצים: מישהו שאתם לא ממש קרועים עליו, מנסה לחפש אצלכם איזו מילה טובה. אז נכון שאתם לא משתגעים עליו, אבל אין סיבה לפספס מעריץ.

מזל: השבוע יבוא לכם מזל ענק שאיכשהו קשור לקטעים של נסיעות וכאלה. אם תשחקו אותה כמו גדולים, אז יש מצב גם למשהו רומנטי.

גדולים: אתם יוצאים גדולים מקטע חברתי שאחרים לא ממש הסתדרו איתו. יש מצב שהסיפור הזה יביא לכם מקובלות שתוביל אל מנהיגות חברתית.הורוסקופ מזל אריה

הופעה: משהו ששיניתם ב – לוק שלכם, הולך להפתיע את מישהו שלא ראה אתכם מלאן זמן. אל תתפלאו אם הוא יחקה אתכם ואפילו לא יתבייש בזה.

מכרים: צפויים לכם אחלה קטעים עם מכרים שביניכם לבינם יש מרחק גיאוגרפי גדול. יהיו מי שלא יאהבו את זה, אבל זו כבר בעיה שלהם. בכל מקרה התייעצו עם ההורים.

קסם: מישהו ממש מקסים פותח לכם דלת אל תחום מדהים שעד היום לא ממש רציתם להתחבר איתו. יש מצב שהקטע הזה יעזור לכם לשבור את השגרה.

דעות: יחד עם חבר אתם נכנסים אל תחום שעד לא מזמן התפדחתם לדבר עליו. פתאום מתברר לכם שסתם היו לכם דעות קדומות על העניין הזה.הורוסקופ מזל בתולה

צעדים: החיים שלכם נעשים יפים יותר ברגע שאתם מתגברים על הביישנות שלכם ותופסים יוזמה בקטעים הרומנטיים. תהיו הראשונים לעשות את הצעד הראשון.

סודי: אתם בטוחים שאתם יודעים על משהו שהוא נורא סודי, רק שפתאום אתם קולטים שיש עוד הרבה כמוכם שגם הם יודעים על זה. לא נעים אבל לא נורא.

חברים: מצטרפים אליכם חברים חדשים בזכות משהו שהם שמעו עליכם מחברים קודמים. הימים שני וחמישי הם אחלה בשביל התחלה רומנטית חדשה.

אקסים: צפויים לכם קטעים מוזרים עם מישהו שסימנתם כ – 'אקס'. יכול להיות שהוא רוצה לחזור ויכול להיות שגם אתם לא ממש מתנגדים.הורוסקופ מזל מאזניים

הנחות: אם אתם מוצאים את עצמכם בתחרות רומנטית מול מישהו שגם הוא רוצה להשיג את מי ששמתם עליו עין, אז אל תעשו לו הנחות. הבנתם את זה?

אינטימי: אם אתם מאזניים אמיתיים אז יש מצב שאתם הולכים לוותר על הצעה לבילוי במקום נוצץ ומעדיפים מקום הרבה יותר שקט ואינטימי. ככה זה יפה לכם.

מקומות: היחסים שבין בנים לבנות זורמים אל מקומות שלא צריך להכניס לשם יותר מדי עיניים ואוזניים. גם לא את מי שכאילו אין לו אינטרסים בקטע הזה.

סולו: השבוע כדאי שתקדישו קצת זמן גם לעצמכם וליכולות היצירתיות שלכם. אם אין לכם אפשרות לעשות את זה עם חברים אז תעשו את זה סולו.הורוסקופ מזל עקרב

הזדמנות: השבוע (בעיקר בשלישי וחמישי) נופלת עליכם הזדמנות לתפוס דיבור עם מישהו שאתם דלוקים עליו. רק תזכרו שאלת האהבה לא מסתדרת עם ביישנים.

אנרגיה: בא לכם שבוע עם אנרגיה רומנטית זורמת ושווה. חבר מספר לכם על מישהו שדלוק עליכם ופתאום אתם תופסים את עצמכם מתלבטים בין שני מחזרים.

חפירות: יכול להיות שאתם קצת מעוצבנים על מישהו שאתם גם נורא מחבבים. אם בראש שלכם לתת צ'אנס ליחסים האלה, אז אל תחפרו עכשיו במה שהיה.

הבטחה: אתם נזכרים בהבטחה שמישהו הבטיח לכם ועדיין לא קיים. אם לא נעים לכם להזכיר לו אז תבקשו ממישהו אחר שיעשה את זה במקומכם.הורוסקופ מזל קשת

היכרויות: נסיעה אל מקום רחוק משאירה אתכם עם פה פעור. מהקטע הזה אתם מרוויחים היכרויות חדשות שעושות לכם את זה.

אופי: אתם מוציאים מהחיים שלכם מישהו עם אופי מסובך ומורכב. יש מצב שקלטתם שהוא רק מפריע לכם בכל מה שאתם עושים.

כוונות: נורא בא לכם לדעת מה הכוונות של מישהו שנדלקתם עליו. מישהו שיגיע ממקום רחוק יכול לעזור לכם בקטע הזה.

גבהים: אקשן רומנטי תופס גובה וגורם לכם להרגיש סבבה עם עצמכם. פתאום יש לכם המון ביטחון עצמי בקטעים שפעם התפדחתם בגללם.הורוסקופ מזל גדי

מפתיעים: מישהו שלא פגש אתכם המון זמן, מופתע מן ה-לוק החדש והמדהים שלכם. צפויה לכם פגישה משעשעת עם ים של מחמאות.

נסערים: מגיע אליכם מסר רומנטי שמשאיר אתכם נסערים ונרגשים. סבבה, אבל כדאי שתשחקו אותה 'קול' בשביל להדליק את הצד השני.

חוויות: ביום שלישי תיפול עליכם חוויה קורעת בסטייל מוטרף. כל מי שריכל עליכם מאחורי הגב, אין לו מה לחפש אצלכם בקטע הזה.

מסבירים: מסתיים סיפור אישי שלא תפס את הכיוון הנכון. יש מצב שתצטרכו להסביר מה גרם לכם לנפנף אותו. לא נורא, אז תסבירו.


הורוסקופ מזל דלי

איכותיים: אתם שווים ואיכותיים בדיוק כמו שאתם ואתם לא צריכים להשתנות בשביל אף אחד. אם יש מישהו שרוצה שינויים, שיעשה אותם על עצמו.

סולחים: אתם מוכנים לסלוח למישהו שלא ממש מגיע לו שתסלחו לו. יש אנשים שמבינים את הראש שלכם ומוכנים לקרב ביניכם לבינו.

הצלחות: אנשים שחזרו ממקומות רחוקים מביאים לכם מזל והצלחה. יש להם משהו מדהים להציע לכם. קחו צ'אנס. מה כבר יכול לקרות?

מדהימים: הקטעים של אהבה הולכים להיות מדהימים. זה אומר שיש דברים שיעשו לכם טוב, גם אם כל מיני קנאים ינסו לשים לכם רגל.


הורוסקופ מזל דגים

מסרים: יש מצב שאתם קצת מבולבלים בגלל מישהו שמעביר אליכם מסרים סותרים. אם תסתכלו מה קורה איתו, תוכלו לראות שהוא די דלוק עליכם.

שווים: אתם לא צריכים להתרגש מכל מיני קנאים שרוצים לתפוס את המקום שלכם. אחרי שתראו להם מה אתם שווים, תוכלו להחליט איך בא לכם להמשיך איתם.

מנפנפים: אתם מנפנפים מישהו שבא אליכם בפוזה של חיזורים וכאלה. זה אומר שעמוק בפנים אתם לא ממש קונים את הסיפורים שלו.

מחדשים: הימים ראשון וחמישי הם אחלה בשביל לחדש קשר רומנטי שהסתבך לכם בעבר. הצד השני משתוקק לזה לא פחות מכם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0