מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 24.06.2017 - 18.06.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 24.06.2017 - 18.06.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 24.06.2017 - 18.06.2017

הורוסקופ מזל טלה

בוחנים: יש מצב שאתם בוחנים את הגבולות שלכם ומתחילים לתפוס כיוון מסעיר. יחד עם זה, עדיין דרוש משהו מהמם בשביל לזרז את הקטע.

בטוחים: אם בא לכם לחשוף רגשות, כדאי שתעשו את זה בפרטיות ובארבע עיניים. רק ככה תהיו בטוחים שמי שלא צריך- לא מקשיב.

לזרום: צפוי לכם שבוע עם אנרגיות מאוד לא שגרתיות. אל תפחדו לזרום עם אנשים שכבר הוכיחו לכם את נאמנותם, רק שעד עכשיו הם לא ממש התאימו לראש שלכם.

בלגאן: עלול להתעורר בלגאן קטן שאיכשהו מחובר עם משהו שרציתם לקנות. יכול להיות שאתם צריכים לבדוק את העניין הזה עם מישהו נוסף. 

הורוסקופ מזל שור

סיפורים: מישהו מביא לכם סיפור מדהים על מישהו אחר שאתם מכירים. יש מצב שהקטע הזה יזרום אל התחלה של פרשייה רגשית.

התגברות: מישהו שכבר המון זמן אתם מעוצבנים בגללו, מפסיק להשפיע עליכם. פתאום אתם קולטים משהו שעוזר לכם להתגבר על הנוכחות שלו.

הפתעות: אל תתנו לחיזור רומנטי לבלבל אתכם רק בגלל שהוא תפס אתכם לא מוכנים. כל הריגוש בסיפור הזה הוא ההפתעה. לא ככה?

מבסוטים: קטע מהסרטים לוקח אתכם אל חברות בראש מוטרף. אתם לא צריכים להתרגש אם לא כולם מאושרים מזה, העיקר שאתם מבסוטים.הורוסקופ מזל תאומים

מזלות: אירוע החברתי מביא מזל והצלחה לקטע רומנטי שבא לכם עליו. הסיפור הזה יצליח לכם עוד יותר אם מדובר במישהו מהמזלות אריה, טלה או קשת.

השתדלות: כדאי שממש תשתדלו לא להכניס את עצמכם לקטעים הרומנטיים של מישהו שאתם מכירים, גם אם אתם רואים שהוא עושה לעצמו בלגאן.

רגשות: שיחה עם מישהו מטריף, מביאה לכם מצב רוח שונה ממה שאתם רגילים. פתאום אתם מתחברים עם רגשות מוזרים. לא ככה?

טיימינג: הימים ראשון וחמישי הם אחלה טיימינג בשביל להתחיל עם קטע רומנטי שמסתובב לכם בראש. הכוכבים איתכם, אבל ביישנותכם עלולה לעכב את העניינים.הורוסקופ מזל סרטן

חוויות: כבר בתחילת השבוע אתם נפתחים לחוויות מסעירות שיכולות להכניס אתכם אל תוך שבילים של אהבה חדשה. סבבה, יפה לכם ככה.

נומרולוגיה: המספר שלכם בנומרולוגיה הוא 2 והוא מביא לכם קטעים עם אנשים, עם מקומות וגם עם ימים בחודש שהמספרים שלהם הם – 2, 11 ו – 20.

ספונטאניות: נסיעה אל מקום מטריף מחברת אתכם עם מישהו שחשבתם עליו. ההצלחה שלכם עם הסיפור הזה תלויה ביכולת שלכם להפגין ספונטאניות.

רמזים: הימים חמישי ושישי מכניסים אקשן אל תוך חייכם הרומנטיים. אל תהססו לרמוז למי שצריך שאם הוא ימשיך עם השטויות שלו, הוא עלול לפספס אתכם.הורוסקופ מזל אריה

זרימה: אתם זורמים עם קטע שגורם לאחרים להגיד עליכם שאתם מטריפים ומאוד לא צפויים. יש מצב שרק ככה אתם מרגישים טוב עם עצמכם.

משמעות: הולך לכם בטירוף עם מישהו שמחפש משמעות לחיים שלו. צפוי לכם בילוי מסעיר שלא מעט אנשים לא מבינים מה בדיוק מצאתם בו.

ריגוש: מישהו מביא לכם משהו שנמאס לו ממנו, אבל אתכם זה זורק אל ריגוש גדול ופתאום מתברר שהראש שלכם שונה מן הראש של אחרים.

הצעה: מי שעוזר לכם בקטע רומנטי הוא מישהו שאתם חולקים איתו חוויות שלא מהעולם הזה. צפויה לכם הצעה שלא תוכלו לסרב לה.הורוסקופ מזל בתולה

הופעה: ההשקעה ב-לוק שלכם נראית קצת מוגזמת לאנשים מסוימים, אבל יש גם הרבה שממש מבסוטים מזה. כך או כך, זה מכניס קצת אקשן לחיים שלכם.

חברים: אתם מחליטים לתת צ'אנס לקטע רומנטי שלא הצליח לכם בעבר. אל תתעלמו ממה שהחברים שלכם חושבים, בגלל שהם רוצים לטובתכם.

כישרון: אחלה קשר צפוי לכם עם מישהו שיש לו כישרונות יצירתיים, וזה גם אחלה שבוע בשביל התעסקות עם דברים שקשורים למוסיקה ולריקוד.

אדישות: לא כדאי לכם להשקיע במישהו שלא מחזיר לכם אהבה. גם אם האדישות שלו מדליקה אתכם זה עדיין לא אומר שהוא שווה את זה.הורוסקופ מזל מאזניים

צחוקים: הכי טוב לכם עם מישהו שתמיד מצחיק אתכם. זה צריך לתת לכם חומר למחשבה בגלל שאולי זה זורם בכיוון רומנטי. תחשבו על זה.

שידוכים: אם נורא בא לכם לשדך למישהו מהחברים שלכם, כדאי שתחשבו על הטעם שלו ולא על הטעם שלכם. מה שבראש שלו, זה לא מה שבראש שלכם.

פרשיות: הצעה מוטרפת מאפשרת לכם לזרום עם פרשייה שעדיף לכם שלא כולם ידעו ממנה. הסיפור הזה מתקשר למישהו שיש לו המון מעריצים.

רמזים: מישהו זורק לכם רמזים שמוכיחים שהוא מאוהב בכם יותר ממה שהוא רוצה להראות. מצד שני אולי באמת כדאי שתגרמו לו לחשוף רגשות.הורוסקופ מזל עקרב

חלומות: מסתדר לכם קטע עם מישהו שתמיד בא לכם בחלומות, רק שעד עכשיו לא ממש הצלחתם לסגור עניין. אל תקשיבו למה שרכלנים אומרים.

דלוקים: זה אחלה טיימינג לקחת את הצ'אנס שלכם. מסיבה מהממת היא אחלה 'תירוץ' בשביל לתפוס דיבור עם מישהו שאתם דלוקים עליו.

שיקולים: מישהו שפעם רציתם אותו, נזכר באיחור לחזר אחריכם. עכשיו יש לו בעיה וגם אם אין לו, לא כדאי שתתנו לו להרגיש טוב מדי עם עצמו.

דיבורים: צפויים לכם דיבורים מדהימים עם מישהו שיכול לקרוא את המחשבות שלכם. תבוא לכם הפתעה איתו בצורת בילוי שלא היה מתוכנן. הורוסקופ מזל קשת

חשיפה: מישהו חושף בפניכם את הלב שלו ופתאום אתם קולטים שכבר המון זמן הוא דלוק עליכם, רק שלא היה לו נעים לדבר על זה.

רייטינג: רעיון מהסרטים מביא לכם רייטינג חברתי ועוזר לכם להיכנס אל תוך קבוצה או מסגרת שתמיד חלמתם עליהן. יפה לכם.

חשבונות: קטע חברתי מקורי מסדר לכם היכרות מהממת. אז נכון שלא כולם יהיו מבסוטים מהסיפור הזה, אבל אתם לא צריכים לעשות להם חשבון.

אהבות: טרנד חדש מפגיש אתכם עם מישהו מדהים. אם תעשו את כל מה שהלב שלכם אומר לכם לעשות, צפויה לכם אהבה שלא מהעולם הזה.הורוסקופ מזל גדי

מזל: מישהו שיש לו עליכם מחשבות טובות זורק לכם הצעה שקשה לסרב לה. איך שזה נראה אז היא (ההצעה) תביא לכם הרבה מזל.

עצות: מישהו שלא נעים לכם ממנו, מתפדח בקטע שבין בנים לבנות. אם אתם רוצים לצאת מזה בסבבה, לא כדאי שתתנו לו עצות.

החלטות: קטע רומנטי מקפיץ לכם את המצב-רוח גם אם הוא קליל כזה ולא מחייב. אתם מודיעים למי שצריך שלא בראש שלכם לשנות לו את החיים.

שיקולים: מישהו שאתם מכירים משחק אותה כאילו שהעולם קטן עליו וכל זה. סבבה, למה לא? רק כדאי שאתם לא תשתתפו במשחק שלו.


הורוסקופ מזל דלי

אנרגיות: המזל השבועי שלכם קשור במספר 22 ובגווני לבוש ירוקים ואדומים. אבן המזל (קריסטל) שתביא לכם אחלה אנרגיות השבוע היא אגת.

קליקים: צפוי לכם קליק מדליק עם מישהו שתמיד חשבתם עליו דברים טובים. אולי זו לא אהבה מהסרטים, אבל תקשיבו – זה אחלה קטע.

רגשות: אנרגיות של אהבה זורמות אליכם ממישהו שקשה לו להודות על מה שהוא מרגיש כלפיכם, אבל הכוכבים דוחפים אותו לספר לכם את האמת.

מדהימים: הלב שלכם עושה פליק-פלאק בגלל מישהו מה-זה מדהים. אם אתם רוצים שהדברים יתגלגלו לטובתכם, אל תחשפו בפניו את רגשותיכם.


הורוסקופ מזל דגים

משתחררים: אתם משתחררים מדאגה שהטריפה לכם ת'מוח. פתאום אתם קולטים שזה בכלל לא נכון כל מה שאכל לכם את הלב. ממש-ממש לא.

דלוקים: אל תקשיבו לכל מיני שטויות ורכילויות על מישהו שאתם דלוקים עליו. כל אלה שמקנאים בו רוצים לעשות לכם שטיפת מוח.

אטרף: אתם קולטים שזה לא הטיימינג הנכון בשביל ללכת על רומן מוטרף, ושכדאי לכם לנפנף מחזר שאף פעם אי אפשר לדעת מה קורה בראש שלו.

בשורות: אל תתרגשו בגלל מסר לוהט ששלחתם או קיבלתם. בשורה שהתפללתם לקבל אותה, מגיעה אליכם בדרך הכי טבעית.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0