מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 22.07.2017 - 16.07.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 22.07.2017 - 16.07.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 22.07.2017 - 16.07.2017

הורוסקופ מזל טלה

פוזות: מישהו בפוזה של 'אין עליו' עלול לבלבל אתכם. אל תתייחסו ל-איך שהוא נראה או איך שהוא מדבר אלא אך ורק לקטעים שהוא עושה.

צחוקים: אתם דופקים צחוקים עם מישהו שפתאום תופס עליכם אהבה. אם תחליטו שהוא בא לכם בטוב אז אין סיבה שלא תקבעו איתו פגישה בפרטיות.

רמזים: אל תתייאשו ממישהו שאתם שולחים לו רמזים וכאלה, אבל הוא לא ממש מגיב. יכול להיות שהוא מושפע ממישהו אחר שעלול לעשות לו פדיחות.

שידוכים: לפנויים שביניכם כדאי ללכת על שידוכים. צפויות חוויות שתצטרכו לשמור בסוד בגלל שלא תוכלו לדבר עליהן עם כל העולם ואחותו.

הורוסקופ מזל שור

שיקולים: אין לכם מה להילחץ ממישהו שכאילו מחזר אחריכם, רק שאתם לא סגורים עליו. אם זה מה שקורה לכם איתו אז אתם לא חייבים לו כלום.

קליקים: צפוי לכם קליק רומנטי עם מישהו שקצת נדלקתם עליו, אבל לפני הכול כדאי לכם לוודא שאתם והוא באותו הראש. לפעמים יש הפתעות, אתם יודעים.

יסודיות: זה ממש בסדר מצידכם שאתם לא ממהרים עם הקטעים הרומנטיים ורוצים להשתכנע שהכול סגור כמו שאתם אוהבים, גם אם מישהו יגיד שאתם ביקורתיים.

נשמה: יבוא לכם מישהו שמוכן לתת בשבילכם את הלב והנשמה. היחסים ביניכם לבינו יהיו סוף הדרך כל עוד לא תגרמו למישהו לקנא. הורוסקופ מזל תאומים

מזלות: אתם שייכים ליסוד האוויר יחד עם ילידי המזלות מאזניים ודלי. זה אומר שבקטע של ראש טוב הם יהיו הראשונים שיבינו את הראש שלכם.

חברות: צפויה לכם אחלה חברות עם מישהו שפעם הייתם איתו בבלגאן רגשי וכל זה. יש מצב שאתם והוא אפילו תצאו לבלות ביחד.

נסיעות: טיול או נסיעה ארוכה מביאים לכם פגישה עם קטע מקסים ורומנטי. מצד שני, השתדלו לא לגרום לאף אחד לקנא בכם.

מחשבות: מישהו שיש לו מחשבות בכיוון שלכם, עושה קולות של אדישות ליד החברים שלו, אבל מחכה להזדמנות להישאר איתכם ביחידות.הורוסקופ מזל סרטן

קבוצות: צפויה לכם אחלה הפתעה שקשורה למקום או למסגרת שאתם חולמים להצטרף אליהם. יכול להיות שזו קבוצה חדשה שתתחילו לבלות בה.

סגורים: גישושים רומנטיים ידליקו עליכם מבטים ויכולים לעורר רכילויות וכאלה. אם אתם סגורים על עצמכם, זה לא צריך להזיז לכם.

געגועים: מישהו שכבר המון זמן לא ראה אתכם תופס עליכם געגועים מוטרפים. הכוכבים מראים שגם אתם לא ממש אדישים כלפיו.

יחצנות: בשביל לעשות לעצמכם טוב בנשמה כדאי שתצאו למסע של יחסי ציבור שיפרסם אתכם. אל תשכחו שהמזל מגיע כאשר הבן אדם מפרגן לעצמו.הורוסקופ מזל אריה

גילויים: אתם מגלים שזה לא הזמן הכי טוב ללכת על קטע רומנטי מוטרף, גם אם זה מה שהיה לכם בראש. הסיפור הזה עלול להסתיים בבלגאן.

דמיון: מישהו שממש דלוק עליכם, נותן לכם משהו שיש בתוכו גם מסר מפתיע. כדי לפענח את מה שהוא התכוון, תצטרכו להשתמש בדמיון שלכם.

התרגשות: צפויה לכם פגישה מדהימה עם המון מסרים ורמזים. רגשות רומנטיים מתחילים לזרום החוצה ואתם ממש מתרגשים.

חלומות: זה הזמן שלכם להגשים חלומות שכבר התייאשתם שהם יתגשמו. מישהו שהסתחרר מכם, חוזר אליכם עם הצעה רומנטית. הורוסקופ מזל בתולה

כיוון: סיפור אהבה שבהתחלה לא ממש הצליח לכם, תופס כיוון בסבבה. עכשיו אתם לומדים שאף פעם אסור להתייאש ותמיד צריך להיות אופטימיים.

התעלמות: הכי טוב לכם זה להתעלם ממישהו שכל מה שיש לו בראש זה רק שטויות. אם הוא ייראה שאתם לא שמים עליו, זה ימאס לו והוא יפסיק.

קליקים: צפוי לכם קטע מדליק בחברת מישהו שיש לו מקום רומנטי בלב שלכם. אם אתם חושבים שהוא אדיש כלפיכם, כדאי שתדעו שהוא לא.

אחריות: אנשים טוחנים לכם במוח, אבל אתם עושים את מה שהלב שלכם מרגיש. תמיד יהיו כאלה שיגידו לכם מה לעשות, בלי לקחת אחריות על התוצאה.הורוסקופ מזל מאזניים

מתגלגלים: מישהו בראש טוב עוזר לכם לצאת מקטעים שרק סיבכו לכם את החיים. איכשהו, הסיפור הזה הולך להתגלגל אל אהבה שתזרום לאט אבל בטוח.

נודדים: מישהו שהיו לכם איתו אחלה בילויים, צריך לנדוד השבוע אל מקום אחר. אז נכון שהוא יהיה רחוק, אבל הלב שלו יהיה איתכם.

מעריצים: אתם נדלקים על מישהו שכולם מעריצים אותו, רק שאתם לא בטוחים שהוא בראש אחד איתכם. אם לא תשאלו, איך תדעו?

ירח: צפוי לכם קטע מהסרטים עם מישהו שמוכן לקטוף את הירח בשבילכם. לא כדאי שתעשו השוואות בינו לבין מישהו אחר שהיה לכם קטע איתו.הורוסקופ מזל עקרב

קולות: מישהו שקשה לכם לא לשים לב אליו, מתחיל לעשות קולות של מסוקרן לגביכם. יש מצב שמישהו למעלה שמע את התפילות שלכם ובא לעזור.

שיקולים: הנחמדות שלכם גורמת גם לאנשים קשוחים להידלק עליכם. לא יזיק לכם לחייך גם לאלה שלא מחבבים אתכם. תמיד טוב להיות נחמדים. נכון או לא?

מתפייסים: מישהו שהוויכוחים איתו גלשו לפסים אישיים, רוצה לסיים את הקטע הזה. כדאי לכם להסכים, גם אם זו לא ממש סיבה למסיבה.

רכילויות: את החוויות מהתחום שבין בנים לבנות כדאי שתשמרו לעצמכם. אלה שמקנאים בכם עלולים להמציא רכילויות גם מסיפורים תמימים, אתם יודעים.הורוסקופ מזל קשת

אומץ: אתם לוקחים קשה מדי את השטויות שמישהו מקשקש לכם במוח. במקום לתת לו להשתלט עליכם, הגיע הזמן שתשימו אותו במקום הנכון.

חו"ל: משהו שזורם אליכם מחו"ל מביא לכם הצלחה בתחום הרומנטי. גם אנשים ממזל קשת (כמוכם) יביאו לכם מזל יותר ממה שחשבתם.

צ'אנסים: הגיע הזמן שגם אלה מביניכם שהעדיפו להתבודד עם עצמם, יעשו משהו בקטע של חיזורים וחברויות. הכוכבים מביאים לכם אחלה הזדמנויות.

ספונטאניות: מישהו זורק לכם רמזים רומנטיים בסטייל של כאילו אדישות. שימו לב להצעה מדהימה שבאה לכם כאילו בשליפה ובספונטאניות.הורוסקופ מזל גדי

כוכבים: צפויים לכם קטעים מפתיעים על אלה שנולדו במזלות דלי, מאזניים ותאומים. הנומרולוגיה תביא לכם מזל עם מי שמספר המזל שלו הוא 5.

זמן: אתם לא ממש סגורים על מישהו שנראה טוב וכל זה, אבל משהו בדיבור שלו לא לגמרי מדליק אתכם. סבבה, תנו לזה זמן.

צדדים: אתם תופסים נסיעה עם מישהו שבכלל לא היה בתוכניות שלכם. אתם מופתעים לגלות בו צדדים יפים שלא הכרתם עד עכשיו.

קריסטלים: אבן מזל שקוראים לה רוזקווארץ תביא לכם מזל בקטעים שבינו לבינה. צפויה שיחה ארוכה עם מישהו ששווה את המאמץ.


הורוסקופ מזל דלי

מילים: כדאי שתדעו שהמון אנשים לוקחים ברצינות את כל מה שאתם אומרים להם, ואפילו מחפשים את עצמם בתוך המילים שלכם.

משיכה: צפוי לכם דיבור משמעותי עם מישהו שהראש שלו בכלל לא כמו הראש שלכם, אבל איכשהו צפויה משיכה רומנטית ביניכם לבינו.

אקשן: שימו עין על המזלות סרטן, שור ומאזניים. הנומרולוגיה מבשלת לכם קטעים מוטרפים עם אנשים או מקומות שקשורים למספר 8.

צחוקים: סיפור שהתחיל עם צחוקים ודאחקות, זורם אל חברות יפה. מצד שני, אל תתנו לאף אחד להלחיץ אתכם בפרשייה הזו.


הורוסקופ מזל דגים

תוכניות: מישהו שאתם מכירים מתחיל לגלגל תוכנית שקשורה לטיול או לנסיעה מדהימה אל מקום רחוק. כמו שזה נראה אתם הולכים לכייף איתו.

הופעה: יכול להיות שאתם אדישים כלפי מישהו רק בגלל שההופעה שלו קצת מוטרפת. אם תיקחו איתו דיבור אז ישר תראו שהוא שווה ואיכותי.

בילויים: אורחים שקופצים לביקור יוצאים איתכם לבילוי אל מקום שלא הכרתם. המספר 9 יביא לכם מזל במפגשים שיש להם פוטנציאל רומנטי עבורכם.

תקשורת: צפוי שבוע בסבבה בשביל אלה מביניכם שהולכים בכיוון של תקשורת, כמו גם בשביל כל מי שאוהבים נסיעות, טיולים, מסעות והמון ניידות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0