מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 05.08.2017 - 30.07.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 05.08.2017 - 30.07.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 05.08.2017 - 30.07.2017

הורוסקופ מזל טלה

גדולים: אתם יוצאים גדולים מקטע שנראה בהתחלה מה זה מוטרף והזוי. תיכף אחרי זה יבואו לכם כאלה שמקנאים בכם אבל אתם לא צריכים להתייחס אליהם.

רעיון: קופץ לכם לראש רעיון מפתיע שעוזר לכם להתקבל למקום או לקבוצה שנורא בא לכם להיות שם. יש מצב להיכרות חדשה.

מוטרף: צפוי לכם קשר מוטרף עם מישהו שהראש שלו לא כמו של כולם. מצד שני ודווקא בגלל זה, כדאי לכם להשקיע יותר בחברים הישנים שלכם.

רכילות: אם יש מישהו שמרכל עליכם שאתם מנסים להיות מיוחדים, אז הכי טוב בשבילכם זה להתעלם ממנו בגלל שזה דווקא מביא לכם אחלה רייטינג.

הורוסקופ מזל שור

קטעים: כוכב שקוראים לו ונוס מביא לכם המון קטעים רומנטיים לוהטים. רק מה? שכדאי לכם לתפוס יוזמה בגלל שגם שפע עלול לבלבל.

הצלחה: יש מישהו שרוצה להתחבר להצלחה שלכם בשביל שיוכל להגיד שהוא זה שעזר לכם. בהתחלה זה קצת מבאס אבל אחר כך זה סתם מצחיק אתכם.

מבסוטים: השבוע אתם מוותרים למישהו על משהו שנורא חשוב בשבילו, כדי שגם הוא יוותר על משהו שנורא חשוב בשבילכם. ככה כולם יוצאים מבסוטים.

חוויה: צפויה לכם חוויה מדהימה שרק אתם ועוד מישהו יודעים עליה. כדאי שתשננו לעצמכם שסוד הוא רק בשניים שזה אומר שאסור לספר למישהו שלישי.הורוסקופ מזל תאומים

הזדמנות: נופלת לכם הזדמנות להשתחרר ממישהו שרק מוכר לכם סיפורים והבטחות. אם כבר אכלתם ממנו שקרים, אז למה אתם מחכים?

מחזרים: אתם נחשבים לבני זוג מדהימים ואתם זקוקים למחזרים שיודעים להעריך את הצ'ופר ש-'נפל' עליהם. אל תתפשר על מישהו שלא ראוי לכם.

הצעה: אתם מקבלים הצעה שנורא בא לכם ללכת עליה, רק שמשהו בפנים אומר לכם לעצור. סבבה, אל תעשו כלום עד שתהיו סגורים על הקטע.

אנרגיות: בשביל למשוך אליכם אנרגיות של אהבה כדאי שתעשו לעצמכם קמע עם אבן- מזל סגולה שקוראים לה אמטיסט. אל תחכו למחר, עוד היום.הורוסקופ מזל סרטן

לוק: רומן שמתחיל להתגלגל עושה לכם הרבה טוב, בעיקר למה שנראה כמו ה – לוק שלכם. הופעה קצת זרוקה יכולה אפילו לשדרג עוד יותר.

חלומות: אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שתבחרו במישהו שמגשים לכם חלומות. מה שלא יהיהף אל תבחרו במישהו שכולם מבסוטים ממנו, חוץ מכם.

מזלות: הכוכבים מביאים לכם אחלה אנרגיות מהמזלות גדי ובתולה. זה גם מסדר לכם התאמות נומרולוגיות עם מי שמספר המזל שלו 4 או 5.

טיימינג: השבוע אתם מתחברים עם אנשים לא שגרתיים. בימים שני ושלישי צפויים גישושים בקטע שיתחיל לצבור הצלחה בימים חמישי ושישי.הורוסקופ מזל אריה

שיקולים: אל תסכימו לשנות את ההתנהגות שלכם, רק בגלל שככה זה בראש של מישהו. אם הוא ממשיך לחפור לכם, אז שילך לחפש לעצמו חברים חדשים.

רמזים: צפוי לכם רמז מצד מישהו שממש הרוס עליכם, רק שהוא לא ממש יודע איך להוציא את זה החוצה. כדאי לתת לו צ'אנס ובטח לא לעשות לו פאדיחות.

קופידון: הכוכבים עושים בשבילכם אחלה עבודה בקטעים שבין בנים לבנות, אבל גם אתם צריכים לעשות משהו. אל תשבו ותחכו שקופידון יחזר במקומכם.

טבעי: משהו שקצת הדאיג אתכם בזמן האחרון, מתברר כמו משהו רגיל וטבעי. תגידו, לא חבל על האנרגיה שבזבזתם בדאגות לחינם? הורוסקופ מזל בתולה

חלומות: אתם מתכננים קטע חלומי עם מישהו שיש לכם איתו המון דברים משותפים. לא ממש הנפש התאומה שלכם אבל די קרוב.

משקיעים: הכוכבים מעודדים אתכם להשקיע בקשרים שלכם רק עם אלה שמוכנים להשקיע בקשר איתכם. צפויים לכם קטעים מהממים עם ילידי מזל סרטן.

קליקים: צפוי לכם קליק עם מישהו שכבר המון זמן מקווה שתתחילו להתייחס אליו, אבל איכשהו לא קלטתם אותו. צפוי לכם איתו בילוי קורע ומדהים.

רכילויות: מישהו מספר לכם רכילות על מישהו אחר שפעם היה לכם משהו איתו. ככל שאתם לומדים יותר על הקטע הזה, ככה אתם יותר מבסוטים שהוא הסתיים.הורוסקופ מזל מאזניים

מתוחכמים: זה ממש חכם מצידכם שאתם לא רודפים אחרי מישהו שיש לו ים של מחזרים. אם תמשיכו עם הקטע שלכם, בסוף הוא עוד ירוץ אחריכם.

עקרונות: יש מצב שמישהו מנסה לשנות לכם את העקרונות שלכם. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, אל תהססו לומר לו את מה שאתם חושבים עליו.

נסיכים: צפוי לכם קטע מרגש עם מישהו שממבט ראשון לא נראה כמו נסיך שבטעם שלכם, אבל אם תתנו לו זמן - הוא יכול להפתיע אתכם.

אסרטיביות: ממש חשוב לכם שיאהבו אתכם בזכות זה שגם אתם יודעים לאהוב, וזה אומר שאתם לא צריכים להרשות לאף אחד לאכזב אתכם. הורוסקופ מזל עקרב

מתנות: אתם מקבלים משהו מטריף ממישהו שלא מזמן הכרתם. כאילו לא ממש מתנה שעולה כסף, אבל בהחלט משהו שעושה לכם סבבה בלב.

סודות: כשאתם במצב רוח לא משהו, אתם מרגישים צורך לעשות טלפון למישהו שמבין את הראש שלכם. יש מצב שיש לכם איתו ים של סודות משותפים.

רגשות: קטע מהסרטים מפגיש אתכם עם מישהו שתופס אתכם לא מוכנים. רק לפני אתם אומרים משהו שמסגיר רגשות, כדאי שתבררו מה הוא מרגיש כלפיכם.

חיוכים: אתם יוצאים בחיוך גדול מקטע חברתי שהיה עלול להסתבך ולבאס. זה הכול בזכות זה שיש לכם שיטות מקוריות להקסים אנשים. לא ככה?הורוסקופ מזל קשת

אקשן: קטע שכאילו בא לכם משומקום, מביא איתו את מה שנראה כמו אהבה ממבט ראשון. אם זה מה שעושה לכם טוב, אל תקשיבו למי שזה לא מוצא חן בעיניו.

תמיכה: אתם מצליחים לפתור בעיה חברתית שכבר הרבה זמן מציקה לחברים שלכם. בהזדמנות זו כדאי שתעזרו למישהו שלא הכי מקובל בחברה.

טיולים: כוכב מהסרטים מביא לכם קטעים שלא העזתם לחלום עליהם. אם היה לכם בראש לשלב בין אהבה לבין טיול, זה הזמן ללכת על זה.

שיעור: אתם מצליחים להוציא את עצמכם מבלגאן שסיבך לכם את החיים. אל תצטערו על מה שקרה, בגלל שזה נתן לכם שיעור טוב שיעזור לכם בעתיד.הורוסקופ מזל גדי

הסברים: מישהו שהיה לכם איתו קטע מבאס, מספר לכם איך בדיוק זה קרה. אחרי שאתם שומעים מה יש לו להגיד, אתם הרבה יותר רגועים.

חידושים: אתם נדלקים על משהו חדש שמכניס המון אקשן לחיים שלכם. גם אם הקטע הזה לא בראש של החברים שלכם, זה לא אומר שאתם צריכים לוותר עליו.

מתנות: עכשיו זה הזמן הכי מתאים בשביל לתכנן לעצמכם מתנה שווה. אם יש מישהו שרוצה לתת לכם את המתנה הזו, אתם לא צריכים לשחק אותה ביישנים.

בהפוך: לא כל מי שיורד עליכם אז ישר אתם צריכים לחשוב שיש לו משהו נגדכם. יש מצב שהוא דווקא מאוהב בכם וזה הכול בהפוך על הפוך.


הורוסקופ מזל דלי

סוער: יבוא לכם חיזור מצד מישהו שכלפי חוץ הוא ביישן, אבל בפנים הוא סוער. שווה לכם לתת לו צ'אנס גם אם לא כולם מאושרים מהקטע.

הצעה: מישהו שאתם מחבבים גורם לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם חושפים את רגשותיכם כלפיו. כדאי שתציעו לו הצעה שהוא לא יוכל לסרב לה.

הפתעה: מישהו עם ביטחון עצמי בשמיים, חושב שאתם דלוקים עליו. הכי כדאי לכם זה להפתיע אותו עם רעיון שחבר נאמן נתן לכם.

מזל: אם בראש שלכם למשוך אליכם אנרגיות של מזל, כדאי שתשלבו גוונים של ירוק ולבן בלבוש שלכם, ותזרמו עם אנשים ומקומות הקשורים במספר 2. 


הורוסקופ מזל דגים

סיפורים: אל תסכימו לקשר רומנטי עם מישהו שמספר לכם שהוא מחפש את עצמו וכל זה. מגיע לכם משהו הרבה יותר שווה.

צבעים: אם בראש שלכם למשוך אליכם אנרגיות של מזל, כדאי שתשלבו גוונים של אפור בהיר בלבוש שלכם, ותזרמו עם אנשים ומקומות הקשורים במספר 8.

ספונטאניות: פתאום נופל עליכם קטע ספונטאני שמביא לכם אהבה מהסרטים. אחרי זה אתם שואלים את עצמכם איך לא זרמתם עם זה קודם.

פאדיחות: מישהו שיש לו מכם אחלה זיכרונות, מחפש דרך סודית בשביל לחדש את הקשר בלי לעשות לעצמו יותר מדי פאדיחות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0