מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 19.08.2017 - 13.08.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 19.08.2017 - 13.08.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 19.08.2017 - 13.08.2017

הורוסקופ מזל טלה

רמזים: מישהו זורק לכם רמזים שנראים יותר מדי מהממים בשביל שיהיו נכונים או אמיתיים. מצד שני, שווה לכם לנסות – מה כבר יכול לקרות?

מוכשרים: זה הזמן להראות לכולם מה אתם שווים. השבוע ייצא לכם לשמוע המון פעמים את המילים: "וואיי, לא ידענו שאתם כאלה מוכשרים".

פגישות: אל תפחדו לתת צ'אנס למה שנראה כמו 'פגישות עיוורות' (בליינדייט). מצד שני, אל תתביישו להתייעץ על זה עם ההורים שלכם.

חשבונות: לקראת סוף השבוע יוצא לכם להגיד למישהו את כל מה שאתם חושבים עליו, וזה כאילו סוגר לכם חשבון עם משהו שיושב לכם על הלב. 

הורוסקופ מזל שור

הצלחות: מישהו שממש הרוס עליכם עושה הכול בשביל שתצליחו. הוא מוכן, אפילו, להחליק לכם על קטעים שמישהו אחר היה מתעצבן בגללם.

אהבות: יבואו לכם אחלה קטעים עם מחזרים שגם להם נמאס מבלגאנים רומנטיים, וגם הם מחפשים קשר אהבה אמיתי ושווה.

הפתעות: כל מיני טיפוסים שלא היו ממש האחוקים שלכם, יפתיעו אתכם בקטעים חמודים שבכלל לא מתאימים לאופי שלהם. מצד שני, שווה להתפייס.

נדלקים: מישהו שכבר ממבט ראשון אתם נדלקים עליו, מצליח להבין את הראש שלכם הרבה יותר טוב ממה שכולם הבינו עד עכשיו. הורוסקופ מזל תאומים

עזרה: אל תתייחסו לקנאים שאוכלים לעצמם את הלב בגלל ההצלחות שלכם בקטעים שבין בנים לבנות. ת'אמת? הכי טוב בשבילכם זה לעזור להם קצת.

ניסיון: מה שקורה לכם באהבה וכל זה, יצליח לכם יותר אם תקשיבו למה שאומר לכם מישהו שיש לו המון ניסיון. שווה לכם לנסות. לא ככה?

קאמבק: מישהו שפעם כבר היה לכם קטע איתו, מעביר לכם מסר שקצת מפתיע אתכם. יש מצב שהוא מתחרט על איך שזה נגמר ורוצה לקבל צ'אנס נוסף.

זורמים: הנומרולוגיה השבועית שלכם זורמת סבבה עם כל אלה אשר חיבור אותיות השם שלהם או המספרים של תאריך הלידה שלהם, מביאים את המספר 7. הורוסקופ מזל סרטן

קרועים: הרבה בלגאנים מסתדרים לכם. מישהו שממש קרוע עליכם בא אליכם בשביל לדבר על מישהו אחר שלא התייחס אליכם כמו שהייתם רוצים.

צודקים: אל תפחדו לעשות את מה שבראש שלכם, כאשר לגמרי ברור שהצד השני טועה ואתם צודקים. אתם לא צריכים להיות תלויים באף אחד.

מזל: הכוכבים שלכם תופסים ראש עם אנרגיות שלא מהעולם הזה, מה שמביא לכם המון מזל עם כל רעיון מוטרף שקופץ לכם לראש.

מטריף: זה אחלה שאתם נדלקים על מישהו מטריף. מה שכן, שווה לכם לשחק אותה קצת יותר אדישים בשביל שאף אחד לא יחשוב שאתם בכיס שלו.הורוסקופ מזל אריה

בלבול: צפויים קטעים חברתיים מהממים אבל גם טיפה מבלבלים. זה אומר שבהתחלה אתם זורמים עם מישהו מסוים, אבל פתאום קורה משהו שמכניס לתמונה קטע אחר.

מילים: מישהו מתלונן שאתם יותר מדי ביקורתיים כלפיו. גם אם אתם חושבים שזה לא ממש נכון, מה אכפת לכם לזרוק לו איזו מילה טובה?

מהמם: צפוי לכם קטע מטריף עם מישהו מהמם, אבל גם כזה שלא בראש שלו 'להתבגר' וכל זה. תצטרכו להחליט עם עצמכם לאן לקחת את זה.

תובנה: הכי טוב בשבילכם זה לצאת עם איזושהי תובנה שתעזור לכם בעתיד, מה שאומר שכדאי שתעשו את מה שסבבה לכם איתו ובלי לחשוב על מה יגידו עליכם.הורוסקופ מזל בתולה

מצחיקים: מתגלגל קטע מצחיק עם מישהו שמזמין אתכם למסיבה בסטייל גבוה. כשזה קורה לכם, אל תפספסו את הצ'אנס לסגור עניין עם מישהו שווה.

גלגלים: נסיעות וטיולים יביאו לכם שבוע עם המון אהבה. המזל מחכה לכם במקומות שתמיד חלמתם עליהם אבל איכשהו לא יצא לכם להיות שם.

הפתעות: צפויה לכם הפתעה בצורת מסר מוזר ממישהו שהיה לכם קטע איתו. זה סבבה שהוא רוצה לחדש את הקשר, אבל רק אתם תחליטו מה לעשות עם זה.

ביישנות: הגיע הזמן להשתחרר מהביישנות שלכם ולעשות את מה שקופץ לכם לראש. בהתחלה תפילו את כולם מהרגליים אבל אחר כך הם יתרגלו.הורוסקופ מזל מאזניים

זורמים: אין צ'אנס שתסכימו לזרום עם מישהו שלא לגמרי פנוי. אם הוא לא סגור על עצמו, זה אומר שהוא יתנהג ככה גם איתכם.

מוקפצים: צפויות שיחות מוטרפות שמקפיצות לכם את הלב. הכוכבים רומזים על סיפור עם מישהו שלא הייתם סגורים עליו. קצת סבלנות והכול יסתדר.

מחליקים: יש מצב שאתם מוכנים לוותר למישהו שהיו לכם כלפיו המון כעסים. גם אם התכוונתם להתפייס איתו, כדאי שתמשיכו לעקוב אחרי ההתנהגות שלו.

אנרגיות: כוכב שקוראים לו ונוס מביא לכם אחלה אנרגיות. מתחיל להסתדר לכם קטע של בילויים שיטריפו לכם את הלילות. יפה לכם ככה.הורוסקופ מזל עקרב

ספונטאני: דיבור ספונטאני עם מישהו הורס מלמד אתכם הרבה על האופי שלו. יש לו דברים שאתם נקרעים עליהם, ויש גם דברים שלא.

התרגשות: אתם תופסים התרגשות בגלל מישהו שמחפש אהבה שפויה ואמיתית. יש מצב שגם לו נשבר מקטעים סתמיים שלא הולכים לשום מקום.

חברתי: הראש שלכם בתוך קטעים חברתיים, ואתם לא קולטים שיש מישהו שדלוק עליכם. סבבה, אין מה למהר, מה שלא קורה היום – יש מצב שיקרה מחר.

מקובלות: הפופולאריות שלכם משפיעה לטובה גם על חברים שלכם. יש מצב לנסיעה מוטרפת שמסדרת לכם היכרויות חדשות ומדליקות. הורוסקופ מזל קשת

ריגושים: הכוכבים שלכם מזרימים אליכם המון מזל ושפע של ריגושים, מה שמבטיח לכם הצלחה בחיזור רומנטי ללא תכנון מראש.

בילויים: אל תופתעו אם יהיו מי שיריבו על הזכות לבלות בחברתכם. אלה מכם שהיו להם חששות בנוגע למקובלות שלהם, יכולים להירגע.

אטרפים: ממשיך האטרף שליווה אתכם בחודשים האחרונים, וזה אומר שכמעט כל בילוי מסתיים באיזשהו קטע מרגש. כל מה שצריך זה רק להיזהר מקנאים.

כיופים: מיד אחרי שאתם משיגים את מי שצריך, הדברים מתהפכים ואתם הופכים ממחזרים למחוזרים. ההרגשה שלכם כיפית ובשמיים.הורוסקופ מזל גדי

חלום: מצפה לכם תקופה חלומית ותוססת למחיקת אכזבות העבר. אל תיצמדו אל הישן והמוכר, אלא העדיפו את החדש והמוטרף.

הצעות: מכרים חדשים באים עם הצעות מפתיעות שקצת מלחיצות אתכם. התייעצות עם אלה שכבר היו בסיפור הזה, תבהיר לכם אם מדובר במשהו שווה.

טבע: תוכניות ורעיונות הקשורים בחיק הטבע, יביאו לכם כייף והצלחה. חיי אהבה טיפ-טיפה 'כבדים', גורמים לכם לפרוץ ולחפש גיוון ואקשן.

קשיחות: מחזר שמשחק אותה קשוח, מנסה לשכנע אתכם שאתם מתייחסים לאהבה בצורה קצת ילדותית, אבל זה לא מונע ממנו לחזר אחריכם.


הורוסקופ מזל דלי

מתאהבים: זה אחלה שאתם מתאהבים, רק שלפעמים כדאי להאט קצת את הקצב, אתם יודעים, רק בשביל לא להיות שקופים כל כך בעיני אלה שאתם נמשכים אליהם.

התייעצויות: לאחר המון התייעצויות אתם מוכנים לסלוח למישהו שבעבר שיחק עם הרגשות שלכם. אז נכון שבכללי הוא טיפוס חיובי, אבל כדאי שתחזיקו אותו קצר.

נפנופים: מבטים מסגירים גורמים לכם לקלוט שגם אלה שתפוסים, לא ממש פוסלים אפשרות לקשר אתכם, אבל לכם כדאי לנפנף אותם.

ספונטאניות: הסגנון הספונטאני שלכם מצליח לנער גם טיפוסים שהחיים קצת כבדים עליהם. הימים היותר מוצלחים מבחינה רומנטית הם שלישי וחמישי.


הורוסקופ מזל דגים

ביחידות: הרגעים בהם אתם נשארים ביחידות עם מי שאתם מאוהבים בו, מלמדים אתכם עליו הרבה יותר ממה שלמדתם משך ימים ושבועות.

זקוקים: צפויים לכם מחזרים שגם הם, כמוכם, זקוקים עכשיו לאהבה כמו אוויר לנשימה. לא מתוכנן לכם אף לא רגע אחד של מנוחה.

מעריצים: אלה שכבשתם את ליבם, מעריצים אתכם, אבל אתם כל כך עסוקים בחוויות החברתיות שלכם, עד שאתם לא ממש קולטים עד כמה הם דלוקים עליכם.

היכרויות: אתם עוזרים לשילובם של חברים ותיקים בפעילויותיהם של החבר'ה המקובלים. סבבה לכם גם עם היכרויות חדשות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0