מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 02.09.2017 - 27.08.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 02.09.2017 - 27.08.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 02.09.2017 - 27.08.2017

הורוסקופ מזל טלה

שיקול: יש מצב לוויכוח עם מישהו שאולי תצטרכו אותו בעתיד הלא רחוק. אז נכון שלא הכול זה רק אינטרסים, אבל בשביל מה לכם לקלקל יחסים?

ביטחון: הגיע הזמן לתגבר את הביטחון העצמי שלכם. יש המון אנשים שמקנאים בכם בזכות ההצלחות שלכם שלא תמיד אתם מודעים להן.

עיתוי: צפוי לכם שבוע עם קטעים מפתיעים ומאוד לא שגרתיים. זה אומר שאם בא לכם על אהבה בסטייל מקורי, יצא לכם הטיימינג הנכון.

רכילות: אל תקשיבו לרכלנים שסתם מפמפמים לכם במוח. בשביל מה לכם להקשיב לשמועות שמתבררות אחר כך כבכלל לא נכונות? 

הורוסקופ מזל שור

ריגושים: הכוכבים הולכים להפתיע אתכם. בדיוק ברגע שהראש שלכם נמצא במקום שבכלל לא קשור לאהבה, נופל עליכם קטע רומנטי מהסרטים.

חידושים: מתחדשת ידידות עם מישהו שהיה לכם איתו קטע מעפאן. ברגע שהדברים מתחילים להסתדר ביניכם, לא כדאי שתזכירו את הבלגאן שהיה.

בלגאנים: הרבה בלגאנים עוברים עכשיו על מישהו שבראש שלכם. בשלב הזה לא תוכלו לעזור לו, אבל ממש בקרוב יש מצב לקטע מהמם ביניכם לבינו.

אטרפים: הכוכבים מביאים לכם המון אטרף בקטעים שבין בנים לבנות. המצחיק הוא שאתם לא רגילים לאטרף הזה, אבל איכשהו זה עושה לכם טוב.הורוסקופ מזל תאומים

עקרונות: אל תסכימו להרוס לעצמכם עקרונות רק בגלל שככה זה בראש של מישהו. אם הוא מתעקש על הקטע הזה, אז שילך לחפש לעצמו חברים חדשים.

חיזור: צפוי לכם חיזור מצד מישהו שממש דלוק עליכם, רק שהוא לא ממש יודע איך להביע את זה. כדאי שתהיו נחמדים אליו ובשום מקרה אל תעשו לו פאדיחות.

רמזים: מישהו מפיל עליכם רמזים שאפשר לפרש אותם בכל מיני כיוונים. אם בראש שלכם להבין למה הוא מתכוון, אז הכי טוב שתדברו איתו.

יצירתי: הכוכבים רומזים שממש בקרוב צפוי לכם קשר עם מישהו רומנטי, יצירתי ובעל נטיות אמנותיות. כזה שנסחף ברגשותיו ולא יודע איך לעצור. הורוסקופ מזל סרטן

מפתיע: צפוי לכם קטע מפתיע עם מישהו שאתם קרועים עליו. זה אומר שיבואו לכם אירועים שלא תמיד תמצאו להם הסבר הגיוני. לא שזה רע אבל כדאי שתדעו.

פרטיות: יש מישהו שנורא רוצה להגיד לכם משהו אבל איכשהו זה לא מסתדר לו. הכי טוב זה שתארגנו לעצמכם איתו מספר דקות בפרטיות.

טיימינג: זה אחלה טיימינג בשביל שתפרגנו לעצמכם מתנה פרטית בצורת בגד שמשולבים בו צבעים של סגול ואדום. הצבעים האלה יביאו לכם יופי של מזל באהבה.

אסרטיביות: נורא בא לכם ללכת על בילוי לא שגרתי. אם זה מה שבראש שלכם, אל תקשיבו לאלה שמנסים להוריד אתכם מהקטע.הורוסקופ מזל אריה

דיבורים: מתגלגל דיבור עם מישהו שיש לכם איתו הרבה נושאים משותפים. אם הוא כזה מדהים, אז למה שלא תיקחו את הקטע הזה בכיוון רומנטי?

מצבים: יש מצב לסיפור מרגש עם מישהו שיש לו ים של מעריצים. מצד שני, ייתכן שהוא פוזל בכיוונים רבים מדי לטעמכם. עושה רושם שתצטרכו להחליט.

מצפון: צפוי קטע מדהים שבהתחלה אתם ממש מתלהבים ממנו, אבל אחר כך הוא מעורר בכם נקיפות מצפון. אם זה מה שקורה, אולי כדאי לרדת מהעניין.

תשומי: אתם משקיעים אנרגיה בניסיונות להבין את הראש של מישהו מדליק, אבל בסוף יתברר שכל מה שהוא רוצה זה רק קצת תשומי.הורוסקופ מזל בתולה

סיבות: אל תמהרו לשנות את דעתכם על מישהו שקצת התאהבתם בו. בטח שאין לכם סיבה לעשות את זה רק בגלל מישהו אחר שהופיע בסביבה.

אנרגיות: צפויים המון בילויים בחברת כאלה שמזרימים אליכם אנרגיות נפלאות. זו אחלה הזדמנות לנפנף מהחיים שלכם את אלה עם האנרגיות השליליות.

מחזרים: מישהו שמחזר אחריכם כבר המון זמן, רומז לכם שהוא מוכן להמשיך לחכות. מצד שני, לא נורא אם תתנו לו רמז של תקווה לעתיד.

רמזים: מישהו שכבר רמז לכם שלא היה מתנגד לקשר איתכם, תופס אומץ ומשגר רמז נוסף. שווה להעיף עין בלי להשתגע מהתלהבות.הורוסקופ מזל מאזניים

מטרפים: משהו טוב קורה לכם בחברת מישהו שהראש שלו מלא ברעיונות מוטרפים. יהיו כאלה שזה לא ימצא חן בעיניהם אבל זו כבר הבעיה שלהם, לא שלכם.

דלוקים: אתם מסתדרים בסבבה עם מישהו שיש לו ים של מעריצים, רק שהוא החליט להתחבר איתכם. הוא דלוק עליכם לא פחות ממה שאתם דלוקים עליו.

ניחושים: יש משהו שאתם רוצים לבקש ממישהו, רק שנורא לא נעים לכם וכל זה. מצד שני, אם לא תבקשו - הוא לא אמור לנחש. לא ככה?

אנרגיות: צפוי לכם אחלה מצב רוח בחברת מישהו שתמיד מביא לכם אנרגיות טובות. זו גם יופי של הזדמנות להשתחרר ממישהו שמביא לכם אנרגיות מבאסות.הורוסקופ מזל עקרב

הפתעות: יבואו לכם קטעים מדהימים עם מישהו מוטרף שתפגשו במקום הכי לא צפוי ובזמן הכי מפתיע. ככה זה כאשר הכוכבים עושים לכם את השבוע.

חברתי: צפוי לכם קטע חברתי שממבט ראשון ייראה לכם על הפנים אבל אחרי שתתנו לו צ'אנס נוסף, אז ישר תראו שהיה שווה לכם.

ידידות: יש מצב לתחרות ביניכם לבין מישהו שבצורה כזו או אחרת הוא חבר שלכם. סבבה, רק אל תתנו לשטויות האלה לקלקל את הידידות ביניכם.

כישרונות: זה הזמן להשקיע בכישרונות היצירתיים שלכם ואם אתם בקטע של מוסיקה, אז יש מצב שאפילו תקימו להקה או משהו בכיוון.הורוסקופ מזל קשת

מקובלות: אתם יוצאים מכל מיני בלגאנים שהיו לכם לפני שבוע, והולכים לכבוש את פסגת הפופולאריות והמקובלות החברתית. אחלה כוכבים.

נס: אם החלטתם להוריד מהראש שלכם מישהו שמתעלק עליכם וסתם מנג'ס, אז כדאי שתעשו את זה בלי לחכות לאיזה נס שיבוא ויציל אתכם.

גדולים: אתם יוצאים גדולים מקטע שהביא לכם את הג'ננה וכל זה. פתאום אתם קולטים שבכלל לא הייתם צריכים לקחת ללב את מי שבכלל לא מגיע לו.

שמיים: כוכב ששמו יופיטר מביא לכם הצלחה רומנטית עם לוּק מהסרטים. ה- לוּק הזה עושה אתכם יפים יותר ומושכים יותר אפילו יותר ממה שאתם רגילים.הורוסקופ מזל גדי

בשורות: צפויות בשורות טובות לגדיים שמתכננים מסיבה או אירוע חברתי. מה שהכי חשוב בסיפור הזה, הוא שתמיד תזכרו להיות הכוכבים של האירוע.

עדינות: יש מצב שאתם הולכים להגיד למישהו את מה שאתם חושבים עליו. אם זה מה שהחלטתם לעשות, כדאי שתעשו את זה ביותר עדינות ממה שהתכוונתם.

יחסים: הכוכבים מראים שהולך להיות לכם אחלה שבוע בכל מה שקשור ליחסים שבין בנים לבנות, בעיקר בקטעים שעד עכשיו לא ממש תפסו כיוון.

צירופים: הנומרולוגיה מביאה לכם הצלחות עם כל אלה שהשם שלהם או תאריך הלידה שלהם, קשור באיזושהי צורה למספר 4 שנחשב למספר יציב ונאמן.


הורוסקופ מזל דלי

חיוכים: התחום הרומנטי מחייך אליכם, אבל תצטרכו לשכנע את הצד השני שזו לא בושה להתחבר לרגשות. נראה שיש לו קצת מעצורים.

ידידים: אחלה קטעים רצים ביניכם לבין ידיד נפש. נראה שלא אכפת לכם לבלות בחברתו, גם אם הדברים באים על חשבון התחום שבינו לבינה.

אינטרסים: יהיו כאלה שירמזו לכם שאתם לא מספיק פתוחים איתם, אבל האמת היא שהם דואגים לאינטרסים הפרטיים שלהם.

יופי: הכוכבים רומזים שממש בקרוב צפוי לכם קשר עם מישהו מקסים, חביב וחברותי. רודף שלום, פייסן וגמיש. בעל חוש טבעי ליופי ולאמנות.


הורוסקופ מזל דגים

רגשות: היכרות חדשה עלולה לגרום לכם לרגשי אשמה. אם בא לכם ללכת על הקטע הזה, כדאי שתשחקו אותה בגלוי ובלי סודות.

ויכוחים: ייתכנו וויכוחים עם טיפוסים מעצבנים. בשביל לצאת בסדר עם כולם, תצטרכו לבזבז זמן ואנרגיה. אם העניין לא עקרוני, כדאי להתפשר.

רומזים: אתם מתייעצים עם ידיד מבני המין השני. קחו בחשבון שהוא עשוי להבין שאתם רומזים לו על משהו מהתחום הרומנטי.

כיוונים: קשר שרק לאחרונה תפס כיוון מוגדר, נראה לכם שונה מכפי שדמיינתם. לא שיש בזה משהו רע, אלא רק מוטרף במקצת.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0