מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 23.09.2017 - 17.09.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 23.09.2017 - 17.09.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 23.09.2017 - 17.09.2017

הורוסקופ מזל טלה

מוסיקה: דברים ממש טובים צפויים לאלה מביניכם שבראש שלהם להשתלב בקטעים של מוסיקה או מחול. אל תשחקו אותה ביישנים ופשוט תתחברו עם עצמכם.

הזוי: מישהו זורק לכם רעיון שיכול להשיג בשבילכם את מי שאתם דלוקים עליו. אז נכון שזה נראה קצת הזוי אבל מה אכפת לכם?

מחמאות: אתם מקבלים הרבה מחמאות בזכות משהו מדהים שעשיתם והדלקתם את כולם. הקטע הזה גם יפנה אליכם את ה- תשומי של מישהו שבא לכם עליו.

שינויים: אתם בראש טוב עם מישהו שבהתחלה לא ממש נקרעתם עליו, אבל משהו שהוא עשה לטובתכם גרם לכם לשנות לטובה את דעתכם עליו.

הורוסקופ מזל שור

סודיות: אל תשחקו אותה בסודיות אם בראש שלכם להיכנס אל תוך רומן חדש. יש דברים שכולם צריכים לדעת עליהם בשביל שיפסיקו לשאול שאלות.

שפוכים: יש לכם מצב לקטעים שפוכים עם אנשים שאתם ממש מחבבים. במקום להתרגש וכל זה, הכי טוב בשבילכם זה להציע הצעה שכולם סגורים עליה.

מחזרים: לכוכב שלכם קוראים ונוס והוא מביא לכם קטעים עם מחזרים קצת מוטרפים. בסיפור הזה תצטרכו לשכנע את מי שלא השתכנעו.

מקובלות: אתם תופסים דיבור עם מישהו שיכול להביא לכם מקובלות וגם פופולאריות חברתית. כדאי שתסמכו על האינטואיציות שלכם. הורוסקופ מזל תאומים

סידורים: נורא חשוב שתעשו את כל הסידורים שלכם עוד לפני שאתם סוגרים על בילוי מהמם. זה טוב בשבילכם וטוב גם בשביל לוודא ששום דבר לא מתחרבש.

עניינים: אל תעשו עניין בגלל משהו שרציתם לשמור בסוד אבל איכשהו הוא טפטף החוצה. יש מצב שזה אפילו עשה לכם משהו טוב על הדרך.

מסתוריות: אנרגיה מסתורית רומזת לכם שאם יש משהו שאתם רוצים, ואם תחשבו על זה ממש חזק בלי להזיז את המחשבות שלכם, זה גם יקרה.

הרגעה: אין סיבה להתאכזב בגלל קטע רומנטי שלא ממש הסתדר לכם כמו שרציתם. אתם יכולים להרגיע בזכות קטע חדש שמביא לכם חוויה מתקנת.הורוסקופ מזל סרטן

דיבור: הקטעים שבין בנים לבנות מביאים לכם אחלה מצב רוח. מצד שני, תצטרכו לקחת דיבור עם מישהו שקצת מתבייש לחשוף את מה שהוא מרגיש באמת.

הרוסים: מישהו שהרוס עליכם מפרגן לכם בענק, אבל היה יכול להיות מאושר אם הייתם נותנים לו קצת יותר תשומי. כל מה שצריך זה רק קצת יותר להתייחס אליו.

קיטורים: מישהו מקטר לכם על זה שאתם לא משתפים אותו בכל מה שעובר עליכם. יש מצב, אבל אתם לא ממש חייבים לזרום עם הראש שלו דווקא.

עננים: אין לכם מה להתרגז על מישהו שמסתובב עם האף בעננים. אם השחצנות שלו מעצבנת אתכם, אתם לא ממש צריכים להיות בספייס שלו.הורוסקופ מזל אריה

רומנטי: יש מצב למשבר רומנטי אצל מישהו שתמיד מתווכח איתכם. הקטע הזה עוזר לו להבין יותר טוב את הראש שלכם. צפויים לכם בילויים איתו.

ספונטאניות: בקטעים שבין בנים לבנות אתם מחליטים לזרום עם מישהו שבאמת בא לכם עליו, ולא מתייחסים ברצינות למה שהאחרים חושבים שטוב בשבילכם.

אסרטיביות: מחזר הזוי מיישר איתכם קו בגלל שאתם לא מרשים לו לשחק את המבולבל. רק שיבין שתשובות מתחמקות יגרמו לו להתעופף החוצה.

רמזים: קופידון רומז שכדאי לכם להחצין התנהגות קצת יותר מסתורית, ולא להיות כל כך שקופים וגלויים. הכי טוב זה שתתנו גם לצד השני להשקיע.הורוסקופ מזל בתולה

אקזוטי: מישהו שהגיע ממקום מופלא, מצליח להוציא מכם את הטוב שבכם. דברים מהממים מתחילים לקרות לכם ישר אחרי שמישהו שווה מחזיר לכם אהבה.

משדרגים: אתם משדרגים את החיים הרומנטיים שלכם, גם אם פה ושם אתם צריכים להתגמש קצת. מישהו נקרע עליכם בזכות האנרגיות שאתם משדרים.

זורמים: המזל ממתין לכם בדרכים ובכל מה שיוצא ממנו ריח של שקי-שינה. יש מצב לדיבורים על חוץ לארץ וכאלה. האהבה תהיה כיפית וזורמת.

בצפר: מישהו שבא לכם עליו תופס אתכם ברגע הכי פחות מתאים בשביל לדבר לכם על משהו שבכלל לא בראש שלכם. אתם הולכים לעשות לו בצפר.הורוסקופ מזל מאזניים

הופעה: ה-לוק החדש שלכם מצליח להדליק עליכם מישהו שפעם לא ממש לקח אתכם ברצינות. השבוע הוא משנה את דעתו לטובה.

חיבובים: מישהו שאתם מחבבים נזרק על קטע רומנטי משוגע. יש מצב שאתם מצליחים להכניס לו קצת שכל לראש, לפני שהוא מביא לעצמו פדיחות.

אקשן: ריגושים חדשים ואקשן עלולים לגרום לכם להזניח מישהו שהיו לכם איתו קטעים חבל על הזמן. בשביל לסגור עניין כדאי שתשתפו אותו במה שקורה.

חלומות: מישהו שהיו לכם חלומות עליו מתגלה כשונה מאוד ממה שדמיינתם אותו. אם תזרמו איתו תוכלו להתפנן על קטעים שבכלל לא היו בתוכניות שלכם.הורוסקופ מזל עקרב

שופינג: נופל עליכם אחלה שבוע בשביל קטעים שקשורים בכסף ובשופינג. מה שחשוב בסיפור הזה הוא שתפנקו את עצמכם עד הסוף.

רכילות: אל תתרגשו מקטעים של רכילות מצד כל מיני כאלה שלא מבסוטים מזה שהולך לכם בענק. כדאי שתדעו שהם מרכלים רק על המצליחנים.

אהבה: אלת האהבה מביאה לכם קטעים שעד עכשיו יכולתם רק לחלום עליהם. זה טוב בכללי אבל בעיקר זה אחלה בשביל הביטחון העצמי שלכם.

דיבורים: אתם שומעים כל מיני דיבורים על מישהו שאתם קצת דלוקים עליו. זה לגמרי סבבה, אבל הכי טוב בשבילכם זה לדבר איתו בפרטיות.הורוסקופ מזל קשת

זורמים: אתם זורמים עם קטע חברתי שמככב בו מישהו שאתם דלוקים עליו. הכוכבים מביאים לכם סיכוי ענק אבל רק אתם תוכלו להחליט מה לעשות איתו.

הצלחה: אין לכם מה להיות מודאגים בגלל שהחל מיום שני תבוא לכם אחלה אנרגיה שמביאה איתה מזל והצלחה בכל תחומי החיים שלכם.

עיניים: מישהו עושה לכם עיניים בקטע שמביא לכם הפתעות וריגושים. אם אתם יודעים מה יכול להיות טוב בשבילכם, אל תחכו עד שמישהו אחר יחטוף לכם אותו.

בלגאן: יבוא לכם קטע מדהים בזכות מישהו שרק עכשיו הצליח להשתחרר מכל הבלגאנים שלו. יכול להיות שמישהו מהחברים שלכם יהיה מעורב בסיפור הזה.הורוסקופ מזל גדי

טיולים: יש מצב לנסיעה שיכולה לשדרג בשבילכם את הקטע הרומנטי. המזל הטוב יבוא לכם גם אם זה סתם טיול בטבע וכל זה.

רמזים: צפוי לכם דיבור עם מישהו שרומז שהוא דלוק עליכם. זה סבבה, רק כדאי שתחשבו גם על מישהו אחר שעלול להתפדח מהסיפור הזה.

התקדמות: יש מצב שאתם מרגישים דברים שקשה לכם לדבר עליהם. מצד שני, אם לא תדברו עליהם אז אין צ'אנס שמשהו יתקדם.

מחמאה: אין לכם סיבה להתרגש בגלל מישהו שמקנא בכם ואולי גם לא מפרגן. כדאי שתדעו שאנשים לא מפרגנים רק על מי שמצליח, אז זה גם קצת מחמאה.


הורוסקופ מזל דלי

צ'אנס: מישהו שאכזב אתכם רוצה לקבל מכם צ'אנס נוסף. זה בסדר שתהיו נחמדים אליו אבל זה גם בסדר שתפקחו עליו עין.

גבהים: קטע רומנטי תופס גובה בדיוק כמו שתכננתם. מצד שני, אתם לא חייבים לספר לצד השני את כל הסודות שלכם.

קטעים: עושה רושם שאתם לא רגועים בגלל מישהו שאומר לכם דברים סותרים. יש מצב שהשבוע יהיה לכם קטע מפתיע עם המישהו הזה.

תפילות: מתגשמת לכם תפילה שחוץ מחבר קרוב אף אחד לא ידע עליה. אם זה קשור לפרשייה רומנטית, כדאי שתמשיכו להשקיע בכיוון.


הורוסקופ מזל דגים

הצעות: באות לכם המון הצעות שאיכשהו קשורות לחיים הרומנטיים שלכם, וזה אומר שהרבה אנשים חושבים שאתם צריכים לעשות איזשהו שינוי.

הרגשה: אין לכם מה להרגיש מפודחים בגלל סיפור רומנטי שעובר עליכם, בעיקר אם יוצא לכם להתחבר עם הרגשות הכי עמוקים והכי אינטימיים שלכם.

קליק: מישהו שכבר היה לכם איתו קליק רומנטי שמשום מה התנדף, עושה קולות של מבקש צ'אנס נוסף. עכשיו זה תלוי בכם אם בא לכם להסכים.

אטרף: צפויים לכם קטעים מטריפים עם מישהו שעד עכשיו היה רק בפנטזיות שלכם אבל איכשהו לא יצא לכם לסגור עניין. השבוע זה הצ'אנס שלכם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0