מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 30.09.2017 - 24.09.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 30.09.2017 - 24.09.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 30.09.2017 - 24.09.2017

הורוסקופ מזל טלה

קלילות: מישהו מציע לכם הצעה מפתיעה ומשמחת אבל גם כזו שקצת מביכה אתכם. קחו אותה בקלילות, רק טוב יבוא לכם ממנה.

התחברות: אתם נכנסים לתחום חדש שאין לכם ניסיון בו. מה שאתם צריכים לעשות, זה להתחבר עם מישהו שכבר היה בסרט הזה. הבנתם, נכון?

החלטות: יש מצב שעוד לא החלטתם מה לעשות עם מישהו שמחזר אחריכם, רק שאתם לא סגורים עליו. מה שלא יהיה, אל תעשו לו פדיחות.

קטעים: קטע שאתם מארגנים עם חברים, מביא לכם הצלחה חברתית וגם מקובלות. רק תראו איך שסתם דאגתם שאולי זה לא יצליח לכם.

הורוסקופ מזל שור

מילים: מישהו שדי בראש שלכם, זורק מילים שקצת מעצבנות אתכם. אתם קולטים שאם ככה הוא מתנהג עכשיו, אז אי אפשר ממש לסמוך עליו.

בילויים: מישהו שנחשב למקובל ופופולארי, רוצה להתחבר איתכם. כדאי שתתחילו באיזה בילוי קטן, בשביל לראות אם יש בכלל על מה לדבר איתו.

התייעצות: יש מצב שאתם תופסים היסוס בנוגע למשהו שקשור ליחסי בנים-בנות. כדאי שתדעו שזו לא פדיחה להתייעץ עם המבוגרים.

חוויות: מישהו שהיו לו חוויות מדהימות, מחליט לשתף אתכם במה שקרה לו. אל תתפלאו שהוא מצפה שתשמרו בסוד את מה שהוא חושף בפניכם.הורוסקופ מזל תאומים

ווליום: אתם לא צריכים להתלבט בנוגע לקשר שלא ממש עושה לכם טוב. אם זה מה שקורה, כדאי לכם להנמיך ווליום ולנתק ככה בשקט ולאט.

קולות: מישהו שכבר המון זמן לא היה לכם קשר איתו, עושה קולות של רוצה לחדש את היחסים. לפני שאתם מסכימים, כדאי שתבררו מה בדיוק בראש שלו.

טיפוסים: קצת נמאס לכם ממישהו שבכל בעיה רץ להתייעץ איתכם, אבל עושה בדיוק את ההיפך ממה שאמרתם לו. מצד שני, זה לא ממש צריך להפריע לכם.

סמליות: צפויה לכם מתנה סמלית ממישהו שמנסה לרמוז לכם משהו. זה שהוא ממש רוצה שיהיה לכם טוב, כבר צריך לשמח אתכם.הורוסקופ מזל סרטן

הצעות: שימו לב למישהו שמדבר איתכם המון על בילויים וכאלה. מותר לכם להבין מזה שהוא מצפה שתציעו לו לבלות איתו.

שינויים: כדאי שתנפנפו את מי שרוצה לשנות אתכם בשביל שתתאימו לראש שלו. אף אחד לא צריך להתאים את עצמו לאף אחד, מפני שבסוף זה ייראה מלאכותי.

ביצועים: מישהו חכם מציע לכם אחלה רעיון בשביל לגרום למישהו להידלק עליכם. זו באמת הצעה סבבה, רק שהביצוע הוא עליכם.

סודות: אתם מתלבטים בנוגע למישהו שהסודות שלו לא מוצאים חן בעיניכם. אז נכון שזה לא הוגן לגלות אותם לאחרים, אבל מותר לכם להסיק מסקנות.הורוסקופ מזל אריה

בילוי: קטע מדהים זורק אתכם אל בילוי שאף פעם לא היה לכם. לא צריך להיות אכפת לכם אם לא כולם מאושרים מזה, העיקר שאתם מבסוטים.

עיניים: צפוי לכם דיבור עם מישהו שאף פעם לא מסתכל לכם לתוך העיניים כשהוא מדבר איתכם. סבבה? אז עכשיו תחשבו לבד למה זה קורה לו...

בשורות: באות לכם אחלה בשורות מאנשים שנמצאים במקום רחוק. אתם יכולים לגלגל את זה לפגישה מרגשת בעתיד הקרוב.

סודי: מישהו מספר לכם משהו סודי על מישהו אחר שאתם מכירים. יש מצב שהסיפור הזה יתגלגל אל קטע שיעשה לכם טוב.הורוסקופ מזל בתולה

חיבור: צפוי לכם חיבור עם מישהו שתמיד נותן לכם עצות חכמות. גם הפעם הוא לא יאכזב אתכם, וכמו תמיד יביא לכם אחלה אנרגיות וגם מזל.

טיימינג: הימים ראשון ושלישי מביאים לכם מזל בקטעים שבין בנים לבנות וגם בכלל. אם יש לכם משאלה חשובה, כדאי שתגשימו אותה בימים האלה.

נסיעות: טיול אל מקום חלומי מפגיש אתכם עם מישהו שפעם הכרתם. הקטע הזה יכול להוביל להתלבטות בין המישהו הזה לבין מישהו אחר.

תוכניות: אתם מתלבטים בין המון תוכניות שחלק מהן נראה מוטרף על כל הראש. אם אתם 'בתולות' אמיתיים, אין מצב שתפספסו את האטרף.הורוסקופ מזל מאזניים

הופעה: ה-לוק החדש שלכם מצליח להדליק עליכם מישהו שפעם לא ממש לקח אתכם ברצינות. השבוע הוא משנה את דעתו לטובה.

חיבובים: מישהו שאתם מחבבים נזרק על קטע רומנטי משוגע. יש מצב שאתם מצליחים להכניס לו קצת שכל לראש, לפני שהוא מביא לעצמו פדיחות.

אקשן: ריגושים חדשים ואקשן עלולים לגרום לכם להזניח מישהו שהיו לכם איתו קטעים חבל על הזמן. בשביל לסגור עניין כדאי שתשתפו אותו במה שקורה.

חלומות: מישהו שהיו לכם חלומות עליו מתגלה כשונה מאוד ממה שדמיינתם אותו. אם תזרמו איתו תוכלו להתפנן על קטעים שבכלל לא היו בתוכניות שלכם.הורוסקופ מזל עקרב

פוזה: מישהו בא אליכם בפוזה של נחמדות, אבל כל מה שהוא רוצה זה לקבל מכם מידע על מישהו אחר. אם זה מרגיז אתכם, אל תעזרו לו.

חברתי: צפוי קטע חברתי שלא בא לכם ללכת אליו רק בגלל שיש שם מישהו שלא בא לכם לפגוש. מצד שני, אין לכם סיבה להתחבא, אתם יודעים.

מקומות: צפויים ויכוחים חברתיים שקשורים למקומות בילוי. אם אתם רואים שהעניינים יוצאים משליטה, כדאי שתתפסו מנהיגות ותחתכו לכאן או לשם.

הפתעות: כולם נורא מופתעים מקטע רומנטי שאתם מבשלים בסודיות, אבל מי שמכיר אתכם יודע שככה אתם אוהבים את זה.הורוסקופ מזל קשת

מבסוטים: אתם יוצאים מבסוטים כאשר מישהו מגשים לכם חלום ישן. אז נכון שזה מה שהוא הבטיח, אבל עושה רושם שלא ממש האמנתם שהוא גם יקיים.

במה: זה אחלה שבוע בשביל אלה מביניכם שתמיד חלמו להביא אותה בקטע של משחק על במה או דוגמנות. מצד שני, צריך גם להשקיע, אתם יודעים.

אורחים: מישהו קופץ לבקר בפוזה של כאילו סתם, אבל יש לו כוונות מעניינות כלפיכם. שימו לב לרמזים שהוא מסתיר בתוך המילים והמשפטים שהוא אומר.

נפנופים: מישהו שבכלל לא ביקשתם ממנו, אומר לכם מה הוא חושב על חיי האהבה שלכם. אתם מתלבטים אם לנפנף אותו או לתת לו להמשיך.הורוסקופ מזל גדי

ביישנים: צפוי קטע מסעיר עם מישהו שלא מפסיק להראות לכם שהוא מה-זה מעוניין. סבבה, רק חבל שהוא תופס ביישנות דווקא ברגעים הכי משמעותיים.

רשימות: מישהו רוצה שתעזרו לו ביחסים שבין בנים לבנות. עושה רושם שהוא לא היה מתנגד שתשדכו לו, או שסתם תכניסו אותו לרשימת החברים שלכם.

התעוררות: צפויה לכם התעוררות בקטע רומנטי שאו-טו-טו כמעט ירדתם ממנו. גם הצד השני רוצה שהסיפור הזה יתפוס את הכיוון הנכון.

עצות: כל מיני פלצנים מביאים לכם עצות שכאילו צריכות לעזור לכם בקטעים הרומנטיים, אבל אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, תעשו את מה שהלב שלכם אומר.


הורוסקופ מזל דלי

יצירתיות: צפויה לכם אחלה הצלחה בתחום שאיכשהו קשור ליצירתיות שלכם. זה רק עניין של זמן עד שהמחמאות יתחילו לזרום אליכם.

החלטות: קטע רומנטי דורש לקבל החלטה חשובה. גם אם בהתחלה נדמה לכם שמישהו ייפגע, אתם צריכים לעשות את מה שמרגיש לכם.

מעריצים: אתם מצליחים לתפוס ראש עם מישהו שההתנהגות שלו גורמת לאנשים להסתחרר מרוב הפתעה. איך שלא יהיה, יש לכם מעריץ חדש.

כבוד: אל תתנו לאף אחד להתפאר בדברים שאתם יצרתם בידיים שלכם. אין סיבה שלא תקבלו את הכבוד והתהילה שמגיעים לכם בזכות ולא בחסד.


הורוסקופ מזל דגים

כדאיות: קצת נמאס לכם ממישהו שחוץ מוויכוחים אין לכם איתו כלום. אם זה מה שקורה, יש מקום לבחון מחדש את כל הקטע ההזוי הזה.

רמזים: מישהו אומר לכם (או זורק רמזים) שרק איתכם הוא מרגיש סבבה עם עצמו. אתם צריכים להיות פראיירים בשביל לוותר על הקטע הזה.

הצעות: מישהו מציע לכם הצעה שקשה לסרב לה, אבל לא בא לכם לתת לו את ההרגשה שממש חיכיתם לו. אפשר לסמוך עליכם שתדעו מה להגיד ברגע הנכון.

ניסיון: מישהו עם ניסיון נותן לכם עצות שכדאי לאמץ אותן. אל תמהרו לפסול אותו רק בגלל שהלב שלכם הולך לכיוון אחר.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן


עוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0